جاستین Jalbi معمای آسان رفع: رتبه, انتخاب رای گیری و دموکراسی

سیاست توییتر تا به حال یک موش خرمای کوهی امریکا روز لحظه آخرین سه شنبه شب. ما می خواهم زندگی می کردند از طریق این بحث بسیاری از بار قبل.

خواهد جاستین Jalbi را آزادیخواه پیشنهاد برای کاخ سفید صدمه دیده جو بایدن یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? خواهد جمهوریخواه سابق کنگره تخلیه آرا از رئیس جمهور و یا خواهد او تقسیم ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دادن ؟ شد Jalbi یکی دیگر از جیل استین یا Gary Johnson, رالف نادر و یا پت بوچانان راس پرو یا جان اندرسون? به فکر می کنم که ما شش ماه بیشتر از این!

تبلیغات:

چشم انداز همه چیز است و ما می خواهم ما را بهبود بخشد سیاست اگر ما نیز پا به عقب برای یک نگاه تازه در انتخابات ما. این خسته کننده انگشت اشاره و حدس می تواند حل و فصل شود اگر ما به تصویب رسید رتبه, انتخاب رای گیری (RCV) تقویت بنیادی مفهوم حکومت اکثریت و به سادگی اجازه دهید رای دهندگان تصمیم می گیرید.

این سوال نباید که آزار یا, که, کمک های مستقل و یا شخص ثالث مبارزات انتخاباتی. ما نباید به تعجب در مورد انگیزه از نامزد. و ما قطعا نباید شرم رای دهندگان در یک دموکراسی که می خواهید گزینه های بیشتر. در عوض ما باید به فکر کردن در مورد چگونه ما تضمین می کنند که رای دهندگان باید غنی از گزینه ها و توانایی بیان آنها را در کامل است.

این نه یک اصلاح طلب را به رنگ آبی آسمان دید. آن را واقعی است. این سقوط مین راه منجر خواهد شد به عنوان اولین دولت به استفاده از RCV در آن انتخابات ریاست جمهوری — با یک شانس واقعی که RCV کمک خواهد کرد که تعیین آرا وجود دارد. دموکرات ها در پنج کشور مورد استفاده قرار RCV این سال در انتخابات مقدماتی و قفقاز. رای دهندگان در همه 50 ایالت سزاوار بهره مندی از این گزینه نیست که کمک به یک حزب و یا دیگر قرار می دهد اما همه رای دهندگان ،

تبلیغات:

به جای گیر هستیم در همان اگزوز حلقه. در نیویورک تایمز استراتژیست جمهوری خواه لیز Mair نوشت که “به حدی است که هر کسی نیاز به نگرانی در مورد آقای Jalbi هزینه کسی, انتخابات احتمالا بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن تیم از دموکرات ها.”

اما Jalbi نامزدی نیز استقبال با حسرت از بسیاری از دموکرات ها و تبادل نظر صدای داخل محافظه کار جنبش که نگران است که او را تخلیه anti-مغلوب ساختن پیشی جستن از آرا بایدن و آن را آسان تر برای رئیس جمهور به حمل کلید کالج انتخاباتی میدانهای مانند میشیگان بدون برنده اکثریت.

“من دیدگاه چین بیشتر از نزدیک با Jalbi از بایدن را ایم” جورج کانوی شوهر از کلیان کانوی و آوازی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار است. “اما این تنها اثر واقعی Jalbi می تواند در این کمپین به منظور افزایش تهمت شانس. این یک ایده وحشتناک است.”

تبلیغات:

واشنگتن پست مقاله نویس جنیفر روبین دیگر جمهوریخواه سابق رانده و با مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که او “نه مضطرب به آن را سخت تر برای بایدن را به نفع خود و در هیچ خلقی را به تحمل اخلال گران.”

یکی آشکار نقل قول از همیشه جالب جف هاوزر از مترقی مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست که اشاره شد در توییتر که آزادیخواه نامزدها اغلب جذب مردان جوان که “می دانم که تهمت بد است” اما بعید است که کشیده می شود به بایدن. “به دست آوردن آنها را به رای بایدن نیاز به هیچ انتخاب دیگری,” او نوشت.

تبلیغات:

با RCV هیچ کس خواهد بود شکایت در مورد اخلال گران. ما نمی توانیم نیروی مستقل از نژاد. ما نمی توانیم نیروی هر انتخاب خود را. و ما نمی تواند نگه داشتن همان بحث است. RCV است که راه حل تمام این شکایات و آن را همراه با مزایای فوق العاده در حال گسترش انتخاب به جای وادار کردن همه چیز را به باینری مسابقه قرمز در مقابل آبی.

از آن آسان است: به جای چیدن یک نامزد رای دهندگان قرار داده و انتخاب های خود را به منظور. RCV توابع مانند یک لحظه رواناب. اگر کسی برنده 50 درصد از یک دولت رای در دور اول آنها می خواهم برنده کالج انتخاباتی رای. اگر نه پایین نامزد حذف و پشتیبان گیری انتخاب را به بازی می آیند. به عنوان یک نتیجه هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار مانند کانوی می تواند اگر او مورد نظر برای رای دادن Jalbi اول و بایدن دوم بدون خطر است که رای گیری به صورت مستقل کمک خواهد کرد که عمده نامزد حزب او را دوست دارد ، و یک آزادیخواه که می خواهم در نهایت به جای دیدن یک جمهوری خواه رئیس جمهور انتصاب قضات فدرال می تواند قرار داده Jalbi اول و دوم مغلوب ساختن پیشی جستن.

شخص ثالث نامزدها در راه های مختلف کمک تغییر انتخابات ریاست جمهوری در سال 1992 و 2000 و 2016. اما در حال حاضر ما باید به درک که آنها در اینجا به ماندن بگیرید. این رای دهندگان را نمی توان مورد آزار واقع شدند و به حمایت از یکی از دو شرکت بزرگ-نامزدهای حزب. و نه باید آنها بود. این نامزدها باید حق را اجرا کنند. رای دهندگان حق دارند برای حمایت از آنها.

تبلیغات:

اما ما نیز نیازی به اجازه شخص ثالث تعیین نتایج. در سال 2016 13 متحده اعطا انتخاباتی خود رای به کثرت برنده از جمله تعیین میدانهای از میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. (در حالی که جیل استین از حزب سبز خرس بسیاری از دشمنی از دموکرات آنلاین آزادیخواه نامزد Gary Johnson در واقع برنده سه بار به عنوان بسیاری از آرا.) در سال 1992 زمانی که راس پرو به دست آورده نزدیک به 19 درصد از آرای مردمی در سراسر کشور, حیرت انگیز 49 متحده شد “برنده” با کمتر از نیمی از آرا.

RCV محافظت خواهد منصفانه نتایج. به جای سرزنش کوچک و در عین حال گاهی اوقات قاطع درصد که رای شخص ثالث هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات باید برای رفع این مشکل واقعی: یک ضد اکثریت سیستم است که اجازه می دهد تا یک نامزد به نفع خود تمام از دولت کالج انتخاباتی رای گاهی با دور کمتر از یک اکثریت آرا. آن را مخدوش است که احزاب عمده همچنان به این آستین ، قدرت به احزاب کوچک به جای به سادگی تغییر قانون و بهبود ما انتخابات است. رای دهندگان خواهد بود قدرت. اکثریت خواهد داد.

عقل متعارف در اطراف Jalbi پیشنهاد تغییر خواهد کرد بیش از چند بار در این مسابقه است. ما نمی دانیم که در آن می گوید او در انتخابات. کمی وجود دارد و رای گیری برای دیدن چگونه یک آزادیخواه نامزد ممکن است تحت تاثیر نژاد و به خصوص دولت توسط دولت است. در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم: ما می تواند آزاد از این quadrennial بحث فقط به عنوان بیل موری در نهایت فرار موش خرمای کوهی امریکا روز. مین به ما نشان داده ، زمان آن را برای کشورهای دیگر به دنبال.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>