کارن همیشه با ما بوده است. این است که چگونه او در بر داشت نام او.

قسمت یادداشت ها

رسیور حلقه یک پادکست در مورد ترک خوردگی فرهنگی رمز و راز است. در هر قسمت میزبان Willa Paskin طول می کشد در یک فرهنگی, سوال, شی, ایده و یا عادت و صحبت با کارشناسان و مورخان و obsessives را امتحان کنید و کشف کردن که در آن می آید از آنچه در آن به معنی و چرا از آن مهم است.

کارن یک زن سفید که نظرسنجی ناراحتی و ترساند و خدمات کارگران و مردم از رنگ است که یک اصطلاح نسبتا جدید در فرهنگ اما نوع شخصیت او با ما بوده است برای قرن ها. در این قسمت از رسیور حلقه ما کشف تاریخچه این نوع از کد-نام های مورد استفاده در طول اسارت به معاصر تهدید از COVID سن. از اوایل کدهای مانند “Miss ان” به “بکی” از Sir-مخلوط-a-Lot به بیشتر های اخیر نام مانند “اجازه Patty” این کد باید در خدمت یک تابع مهم برای شناسایی خطر و هشدار بالقوه آزار یا خشونت.

مدرن کارن به عنوان نکردم ق, Dane Cook, دختران متوسط و در حال حاضر جریان بی پایان از آنلاین ویدئوها از Karens رفته وحشی است و یک نوع کامپوزیت شخصیت—ترکیب تهدید کننده ترین بخش های مختلف بسیاری از کارن-انواع به یک قوی نماد سفید حق.

در این قسمت برخی از صدای شما را بشنود شامل زبان شناس آن H. خیریه Hudley, نویسنده, Dart, Adams, جامعه شناس مارس ویلیامز میزبان از تخته سنگ واژگان دره پادکست جان McWhorter Vox فرهنگ دیجیتال خبرنگار آجا رومانو اقتصاددان Trevon لوگان و کارن Ruttner.

ایمیل: [email protected]

Twitter:@willapaskin

این قسمت تولید شده توسط Willa Paskin و بنیامین Frisch.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>