پادشاه جزیره استاتن است یک نوع متفاوت از Judd apatow آمده فیلم


Pete Davidson, hands on hips, stands outside of a firehouse.

پیت دیویدسون و استیو بوشمی در پادشاه جزیره استاتن.

جهانی

اولین چیزی که اسکات Carlin (پیت Davidson) در پادشاه جزیره استاتن است با شدت بهم زدن بر روی ترمز. او برخورد کردن بزرگراه چشمان بسته, وسوسه انگیز, سرنوشت, زمانی که او را ترک پلک خود را می بیند و در حال حاضر وجود دارد یک خراب جلوتر است. او به دقت به سورتمه در اطراف آن قطع چند اتومبیل دیگر به عنوان او می کند اما او را متوقف نمی کند و به بازرسی خسارت. او فقط نگه می دارد رانندگی دور گفت: “من متاسفم” به آینه او به عنوان مراحل را روی گاز.

Judd apatow آمده فیلم هرگز نیاز به استفاده از ترمز زیرا آنها به ندرت ساخت هر نوع سرعت. صحنه ای که در زیر King‘s باز می یابد و او را بلافاصله به عقب بر آشنا پاتوق-فیلم چمن به عنوان اسکات و دوستانش او را لگد آن را در یک زیرزمین در عنوانی قصبه. تفاهم بین آنها بسیار راحت است و واقعی است که آن را احساس می کند مانند حل و فصل را به خوبی فرسوده مبل و حساسیت که با آنها مجسمه نیم تنه یکدیگر توپ مجموعه تن برای یک داستان در مورد مردان در تلاش برای بیان احساسات خود را در هر راه دیگر. مانند دیویدسون خود اسکات لرزاند بوده است از دوران کودکی با مرگ پدر خود, نیویورک, مامور اتش نشانی در کار است. (فیلم تغییرات سایت از مرگ از مرکز تجارت جهانی عادی به آتش اگر چه زمان باقی مانده به اندازه کافی نزدیک است که شما شاید به عمد اجازه برای فراموش کردن است که.) اگر چه آن بوده است 17 سال نه اسکات و نه مادرش, مارجی (Marisa Tomei) باید واقعا در نقل مکان کرد و اسکات دوستان می دانم که این فاجعه است که همیشه با او است. اما به جای نوک پا راه رفتن در اطراف موضوع آنها سر و صدا درست به آن, ترک خوردگی, مرضی, جوک—”Knock Knock.” “چه کسی وجود دارد؟” “نه بابا!”—به لبه درد.

راستش چگونه از آن گرفته شده است این برای استیو بوشمی برای بازی مامور اتش نشانی ؟

به عنوان apatow آمده است حرفه ای به عنوان یک ویژگی کارگردان شکوفا شده است شخصیت او را زیرفشار به طور پیوسته رو به بالا در طبقه اجتماعی: عنوان شخصیت The 40-Year-Old Virgin مشغول به کار در یک فروشگاه الکترونیک; شخصیت Trainwreck نوشت: برای براق مردانه مجله. پادشاه جزیره استاتن معکوس است که در روند تنظیم خود را مستقیما در میان قصبه را طبقه کارگر جمعیت شده اند که می تواند مخاطره آمیز گزاره. Apatow آمده را در پروژه های مانند این 40 و خنده دار مردمرا در یک پیله اغلب unreflective امتیاز (اگر چه شاید نه به عنوان unreflective به عنوان جهان از apatow آمده-تولید شده از دختران) و اگر آن را احساس در حالی بود که جهان نیاز به یک shakeup گرفتن کشتی بیش از پایین منهتن می تواند احساس مانند یک تعمیر سریع یک فرصت برای عقب نشینی در هالیوود کلیشه در مورد آنچه که مردم واقعا دوست دارم. به جای کار از یک اسکریپت شرکت او نوشت با Davidson و شنبه شب زنده نویسنده Dave سیروس او تولید یک فیلم که بافت بسیار زیبایی ارائه شده شما زیاد نیست ذهن این واقعیت است که شما نمی خواهید در هر نقطه. این کمک می کند که فیلم پر از بسیاری از بازیگران آن با کمدین که اصلا ریتم جلا بازیگران با چند ringers که پس زمینه آنها را مناسب برای قطعات خود را. (راستش چگونه از آن گرفته شده است این برای استیو بوشمی برای بازی مامور اتش نشانی؟) زین با قرار دادن در بیرونی-نیویورک لهجه ادم Powley به عنوان اسکات مرتب از دختر گاهی اوقات به نظر می رسد مثل او تصور به جای دادن یک عملکرد, اما او برخی از فیلم را تنها یادداشت های نادرست.

برای تمام ویژگی های شخصیت خود را آرایش—در علاوه بر این به مرده پدر, اسکات, است, افسردگی, اضافه کردن و کرون به علاوه یک ضمنی سوء مصرف مواد مشکل به همراه آنها—King of Staten Island‘s شخصیت است و در عین حال یکی دیگر از Apatovian manchild پس از بازداشت که او می تواند آن را اداره کند که مادر خود را شروع می شود قدمت پس از 17 سال مجرد بيوه. (آن سخت است تماشای برخی از آنها درگیری به تامل یک نسخه جایگزین از داستان که در آن او فقط به او می دهد با صدا غذا خوردن و به او می گوید به دریافت بیش از آن.) او عمیقا نا امید کننده شخصیت و آن را یک بازیگر بیشتر از بیانی دیویدسون برای انتقال چقدر سنگین وزن او را حمل در همه زمان ها. این کمک می کند تا اگر شما را به آگاهی از دیویدسون, زندگی واقعی مبارزه با اعتیاد و سلامت روان (فیلم) اما apatow آمده نیست یک مدیر که می توانید خود را تحت بازیگران’ پوست. او فقط به شما نشان می دهد شخصیت خود را’ سطوح و هر شکلی آنها را برای جلوگیری از هر کسی از به دنبال در زیر آنها را.

آن را متفاوت برای زنان در اسکات زندگی یا واقعا بازیگران بزرگ که بازی آنها پس از این اسکریپت نمی دهد آنها را بسیار بیشتر از سرزنش کردن او و یا التماس او را برای هیجانی خرده. هیچ اشاره از مدارا در راه Tomei نقش مارجی است که می گویند این نیست Allison Janney لغزش بر روی یک لبه لهجه و frazzled کلاه گیس. به عنوان یک پرستار مدرسه که همچنین با این نسخهها کار شیفت در اتاق اورژانس او حمل با خستگی دائمی و در مجموع عدم ترحم کمتر سرافراز از آن است که ماده از این واقعیت است. Pamela Adlon تنها چند صحنه به عنوان همسر سابق از مارجی جدید پسر (با بازی بوستون-لهجه ضخیم-سبیلوی Bill Burr) اما او سرمایه گذاری آنها را با حس یک زن که زندگی فراتر از مرزهای این فیلم را قاب می کند و آن را با ظریف اما هدایت لیزری طنز زمان. در یک نقطه او رجزخوانی در مورد آنچه که یک ادم بیکار و تنبل سابق او است—یک دروغگو و یک قمار باز مطلق good-for-nothing—و سپس وارد نرم-ابراز خیال که فقط اتفاق می افتد به در مورد اندازه آلت تناسلی خود را. کاش فیلم می تواند در مورد آنها به جای. (شاید فقط جریان Adlon را بهتر از همه چیز پس از شما انجام می شود.)

مانند بسیاری از فیلم دور زدن, تئاتر این تابستان, پادشاه جزیره استاتن احساس در خانه در خانه خود را. این یک loping, lowkey جذابیت و نیازی نیست بیش از حد از توجه شما و طرح قابل پیش بینی است به اندازه کافی که شما می توانید از دست تکه های قابل توجهی از آن و نه از دست دادن راه خود را. شما در صندلی مسافر را سوار خوب زمانی که شما اهمیتی نمی دهند که در آن شما در حال رفتن. حداقل این زمان apatow آمده تصمیم گرفتند برای تغییر از مناظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی