کوبه برایانت مورد تجاوز دردناک است چرا که از آنچه در آن در مورد او می گوید اما در مورد ما

در پی مرگ غم انگیز کوبه برایانت خود و هفت نفر دیگر شده است وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از تنش در حوزه عمومی به بحث در مورد تجاوز به عنف او را متهم به ارتکاب در سال 2003. این به سر آمد و هنگامی که خبرنگار واشنگتن پست Felicia Sonmez است که با او داستان خود را از یک قربانی تجاوز جنسی توییتی بدون نظر روزانه یک جانور داستان از سال 2016 که گذاشته اخلال در تاریخ مورد. به عنوان یک نتیجه از پست او غرق در آزار و اذیت زن ستیز که او علنا اظهار تاسف کرد. به جای سپر یک خبرنگار واشنگتن پست سرزنش قربانی و معلق Sonmez. (او پس از ابقاء شده است.)

Sonmez را harassers و مدافعان آنها استدلال می کنند که آن را “بیش از حد به زودی” به بحث در مورد مورد تجاوز به عنف و غم و اندوه برایانت طرفداران و بازماندگان باید افتخار. این استدلال اما فرض بر این است که درد و سوء استفاده جنسی بازماندگان احساس می کنید که از دیدن درد و رنج خود را پاک از تاریخ به حساب نمی کند که به نوبه خود فرض می شود که زنان سزاوار توجه کمتری نسبت به مردان و میراث خود را.

تبلیغات:

اما واقعا این بحث نیست خیلی زشت و دردناک به دلیل آن را در مورد برایانت میراث شخصی. آن را معقول و منطقی به این باور است که او یک چیز وحشتناک در حالی که جوان شد یک مرد بهتر بعد از آن در زندگی است. آن چنان ستیز به دلیل آنچه که مورد نشان داد در مورد بقیه از ما و چگونه ما از نظر جنسيت و سکس و خشونت و قدرت است.

من شک دارم به این دلیل است که بسیاری از مردان از جمله محافظه کار و صاحب نظران شدت انتقاد کرد در Sonmez دلیل است که آنها احساس محافظ برایانت, شخصی, میراث, اما چرا که آنها سهم عمده ای در حفظ یک فرهنگ است که در آن زنان در حال انتظار برای محافظت از خود معتادان با سکوت. روزنامه نگار Irin کارمون قبلا به نام ویرایشگر است که به حالت تعلیق Sonmez, پیتر Wallsten برای ارزش نهادن به راحتی از مردان به خصوص ثروتمند و مشهور مردان بیش از گفتن زنان حقایق.

تبلیغات:

واکنش به برایانت مورد در آن زمان دقیقا نمی رنگ ملت ما در شکوه. دلیل آن خیلی زشت آن شد متبلور لحظه ای است که به کمک kickstart یک جنبش ملی را تعریف می کند که چگونه ما به عنوان یک ملت فکر می کنم در مورد تجاوز جنسی و کسی مقصر است برای آن.

در عصر #MeToo ما عادت کرده اند به یک الگو برای این مشخصات بالا سوء استفاده جنسی اتهامات: اغلب سال پس از این واقعیت وجود دارد این است که هیچ شواهد فیزیکی وجود دارد اما چند شاکیان و متهم مژه ها را شاکیان و ادعا می شود که قربانی یک gynocratic توطئه است.

برایانت مورد متفاوت است. متهم به پلیس رفت و خیلی سریع با او داستان: او یک کارمند هتل که وظیفه نشان دادن برایانت اتاق خود که در آن او در گوشه ای او را فشرد و تجاوز ، پلیس قادر به جمع آوری مقدار قابل توجهی از شواهد فیزیکی از جمله پارگی در اندام تناسلی یک کبودی در چهره او نشانه بر گردن او و خون او را بر روی تی شرت خود را.

تبلیغات:

برایانت در ابتدا با رد این اتهامات مدعی آن بود با رضایت طرفین ، جزئیات شاکی را مبنی بر زندگی جنسی و سلامت روان در تاریخ به طور گسترده ای منتشر شده است. پوشش مورد نه تنها کج به شدت در برایانت (آرکانزاس) به نفع اما insinuated که ادعا قربانی یک فرد بد است. بسیاری از مردم تبدیل شده ، وکیل او می ترسید که شواهد مهم نیست و این که هیئت منصفه می تواند متقاعد شود نه به سعی کنید برایانت برای تجاوز به عنف اما به تلاش متهم برای عدم جرم بودن از لحاظ جنسی فعال بوده و با داشتن مسائل مربوط به سلامت روان. بنابراین مدعی کاهش یافته است و این مورد در ازای برایانت علنا عذرخواهی.

او در سال 2004 عمومی عذرخواهی برایانت تأیید کرد که مدعی دروغ نگفت و گفت: “اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من.”

تبلیغات:

آن را عجیب و غریب, بیانیه که در آن فریم رضایت نیست در شرایط از آنچه که یک زن است گفت: اما این که آیا یک مرد می خواهد به او اعتقاد دارند. اما این نیز چیزی است که ما تقریبا هرگز از متهم تجاوزگران: ندامت و عذرخواهی پذیرش است که او قربانی بودن دروغ زنان است.

آن را نیز بدان معنی است که حقایق مورد واقعا در اختلاف است. سوء استفاده جنسی مدافعان نمی تواند پنهان در پشت “او گفت: او گفت: و ما هرگز نمی تواند واقعا حقیقت را می دانم” استراتژی.

که به نوبه خود بدان معنی است که بسیاری از مردم نشان داد که آنها واقعا چگونه احساس خود را در مورد تجاوز و حق زنان برای ایمن از آن را — و آنچه به ما آموخته است که یک کل بسیاری از مردم نفرت زنان است.

تبلیغات:

در مورد من یک زن جوان که به تازگی خودش فشرده اتهام تجاوز جنسی علیه یک مرد که او نیز در ضمنی که من باد وضعیت از نسبت. بنابراین می توانید تصور کنید که چگونه آن را احساس به شنیدن بارها و بارها مردم بحث در مورد این مورد نظر نمی برایانت بی گناهی اما در مورد چگونه ادعا قربانی به ارمغان آورد و این در خودش است.

“او چه فکر می کنم اتفاقی خواهد افتاد ؟” بود battle cry از افرادی که عصبانی بودند نه با برایانت اما با مدعی.

در کتاب خود از مقالات که در سال 2005 منتشر شده, “خانم ها کوچک در شلوار,” Jill Soloway اشاره کرد که در نظام حقوقی ما و در عموم مردم وجود دارد فرض است که “هنگامی که یک زن به یک مرد با این ایده که ممکن است” او “حقوق از دست داد در این لحظه درب خاموش”.

تبلیغات:

در “باور کنید: چگونه اعتماد به زنان می تواند جهان را تغییر دهید” که منتشر شد سه شنبه فمینیستی نویسنده جسیکا Valenti اشاره می کند که در دهه اول قرن 21 آمریکا هنوز در گیر یک نمایش های منسوخ شده از رضایت است که مجموعه “زنان به عنوان منجمد gatekeepers که می تواند برای هر چیزی که اتفاق افتاده است به آنها را اگر آنها در زمان خطرات در تعقیب خود را لذت بخش است.”

در پاسخ او و دیگر نویسندگان فمینیست توسعه یک “بله یعنی بله” مدل رضایت که در آن رضایت است و در مورد زنان چه می خواهند آنچه مردان فکر می کنم آنها می توانید دور با.

این ایده شده است موثر در تغییر ملی گفتگو در مورد جنسیت, جنسیت و خشونت است. آن را سخت به توضیح دهد که چرا آن را بسیار مهم است که قادر به داشتن رابطه جنسی با زنانی که گریه انجماد و یا در غیر این صورت نشان دادن نارضایتی اما در عین حال گفت: نه دقیقا در سمت راست کلمات این مرد ادعا می کند او نیاز به شنیدن به منظور قطع.

این حس مشترک که “او را به آن” یک مدل بهتر از رضایت از “او در داد.”

تبلیغات:

اما این نیز روشن است که یک کل بسیاری از مردم بد در مورد این تغییر استاندارد. درمان زنان به عنوان معادل در بستر پیامدهای خارج از رختخواب. آن را تهدید می کند یک نظم اجتماعی است که در آن زنان انتظار می رود به خدمت و ارائه به مردان حتی در هزینه شخصی به خود را دارند. به این معنی به عنوان #MeToo جنبش نشان می دهد که مردان توانایی به حاشیه خفت تضعیف و تسلط بر زنان با استفاده از رابطه جنسی به عنوان یک سلاح است که در خطر است.

که به گمان من دلیل اصلی مردم می خواهم به استدلال می کنند که آن را “بیش از حد به زودی” به بحث در مورد برایانت مورد, قرار داده و آن را تا زمان مرگ است از اخبار آن را خیلی دیر به بحث در مورد این مورد. این نیست در مورد میراث شخصی و یا به دلایل قانونی تا بسیاری از مردم به تحسین او. شده است وجود دارد مقدار زیادی از خوب نوشتن است که چنگ زدن با این مجموعه میراث برایانت فرد است.

من فکر می کنم بسیاری از مردم از جمله کسانی است که شدت انتقاد کرد در Sonmez, نمی خواهم بحث است که دلیل آن را بسیار بالا مشخصات منجر خواهد شد و حتی بیشتر مردم به تجدید نظر در این فرض که برخی از زنان به خاطر آنها باکره و یا مسائل مربوط به سلامت روانی و یا نمایش جاه طلبی های آن در آینده است.

یک فرهنگ ساخته شده است داستان ما خودمان از جمله و به خصوص کسانی که داستان است که گرفتن توجه عمومی به دلیل آنها شامل مشاهیر و یا در غیر این صورت برانگیختن. برایانت مورد به خصوص گفتن نه به خاطر این که آیا او مجرم است یا نه, اما به دلیل آن را در معرض چگونه گسترده شد باور است که برخی از زنان فقط لایق raped.

تبلیغات:

در همین راستا این مورد غیر قابل انکار بخشی از چه چیزی الهام گرفته از قیام خشم از زنان و تغییر در فرهنگی ما درک درستی از سوء استفاده جنسی قرار گرفت که در دهه پس از آن اتفاق افتاده است.

ما یک کشور متفاوت از آنچه که ما در سال 2003 است که بیشتر دلسوز به مقتولین و کمتر دلسوز برای کسانی که بهانه را برای سوء استفاده جنسی. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که برایانت مورد بود از چرا همه چیز را تغییر داد. این تاریخ است و چگونه ما در مورد آن در حال حاضر را شکل خواهد داد که چگونه ما درک می کنیم نه فقط برایانت اما خودمان قوانین ما و فرهنگ ما. مردم من فکر می کنم این است که چرا چنین مبارزه بیش از کسانی را که برای گفتن این تاریخ و در چه شرایط و به دلیل آن که کنترل درک ما از گذشته کنترل آینده ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی