آخرین رقص فقط کاملا گیج تلویزیونی برای ورزش Rubes


Scottie Pippen and Michael Jordan sitting at a table with a microphone, and behind them are banners for three Bulls championships.

Scottie Pippen و مایکل جردن دو نفر که معلوم شد بسیار خوب در بسکتبال.

ESPN

آن را به سادگی می توان نادرست به من می گویند نمی دانم اولین چیزی که در مورد ورزش. من می دانم و باید برای مدت طولانی شناخته شده است که مایکل جردن است, چه ورزشی او در بازی و چه در تیم او بود. من حدس می زنم من باید اعتراف کنم هر چند که تا همین اواخر من نمی دانم این دومین چیز در مورد ورزش. چون من فقط یاد گرفتم که Scottie Pippen شد که تیم بسکتبال شیکاگو بولز با مایکل جردن. قبل از چند هفته پیش من می دانستم که وجود دارد یک بازیکن بسکتبال به نام “Scottie Pippen” (بخاطر آن بود که او در حال حاضر همسر سابق شد یک زن خانه دار واقعی? چه کسی می گویند؟), اما جواب منفی نمی دانم Pippen بود در گاو با اردن برای تمامیت آن ’90s سلسله سال است.

همه از این است که به می گویند که من بسیار علاقه مند در ورزش است. بنابراین من می خواهم رفقای من در ورزش بی تفاوتی به اعتماد به من وقتی که من می گویند آخرین رقص10-بخش ESPN مستند که کاری ادامه داده اند تا آخر این هفته و مسئول آموزش من که Scottie و محمدجواد هم تیمی بودند که گیج تلویزیون. من حتی ممکن است آن را دوست دارم بیش از افرادی که می دانید به اندازه کافی در مورد ورزش به دیدن معایب خاص خود است. این مرا از دانستن نیست که Pippen است برای دیدن هر دو او و اردن به عنوان ارقام تقریبا Shakespearian فتنه و پیچیدگی است. یا حداقل این چیزی است که من گفتن خودم برای توجیه چقدر جالب من با تماشای آنها را به ذخیره کردن زباله به یک دسته اسب سواران از تیم هایی است که تا به حال بدبختی بودن 1990s شیکاگو بولز.

فیلم های ورزشی مخفیانه درخواست تجدید نظر بیشتر به افرادی که نمی خواهم ورزشی از افرادی که انجام دهد.

در اولین قسمت از آخرین رقصآن تاسیس شده است که این مستند به دنبال خواهد داشت این تیم از طریق ’97–’98 فصل است که می تواند یکی از آخرین مربی فیل جکسون (یکی دیگر از فوق العاده افراد مشهور, من تا به حال دانش صفر از انجمنها در حال حاضر) و چند تن از بازیکنان کلیدی. دلیل این است که این تیم مدیر و تبه کار مستند با وجود اینکه در خصوص بی ضرر به دنبال جری Krause تصمیم گرفته است که این تیم بدست, پیر و نیاز به یک shake-up—حتی اگر آنها در حال آمدن است خاموش مستقیم دو قهرمانی در ’96 و 97 و سه قهرمانی در اوایل ’90s. حتی به من Krause طرح برای تلفن های موبایل مضحک اما یک چیزی که آن را ارائه چیزی برای این تیم به تجمع در اطراف: آنها می خواهند برای اثبات Krause اشتباه و کلاه کردن گاو خود را مشاغل با یکی از آخرین پیروزی بزرگ و تاریخی دوم سه-ذغال سنگ نارس.

داستان که فصل نهایی تحت پوشش doc اما جدول زمانی اغلب چشمک زن عقب مانده را به بخش های قبل از اردن حرفه ای و ’97–’98 به پایان می رسد تا که بیشتر از یک پرش کردن نقطه به بزرگتر داستان چگونه Michael Jordan شد مایکل جردن. همه این ممکن است استاندارد اردن افسانه هاو روایات قومی که طرفداران ورزش در حال حاضر با آشنا—چپل هیل سال 1984 پیش نویس که سرنوشت ساز پا آسیب Dream Team—اما خیلی از آن های جدید و جذاب برای من بود. زمانی که من فکر کردم در مورد اینکه چرا نظریه من این است که با دیدن فیلم از اردن قبل از او معروف بود مانند دیدن تصاویری از پدر و مادرم قبل از آنها تا به حال من: کاملا transfixing و بیش از یک کمی خودشیفتگی. من علاقه مند هستم در مایکل جردن به خاطر او loomed زیادی در دوران کودکی من هستی و من به طور خودکار نگاه کنید که در آن دوره زمانی از طریق نوستالژی عینک: زمانی بود که جهان اجرا شده توسط صالح بزرگسالان, ورزشکاران, شدند, قهرمانان شنبه شب زنده خوب بود. من فکر می کنم بسیاری از ما ممکن است احساس این راه به درجات مختلف در مورد زمان هنگامی که ما جوان بودند. من به اندازه کافی به دانستن همه از این است که بولونیا ، اما بولونیا طعم خوبی به خصوص در حال حاضر. آن را تند و تلخ برای دیدن فیلم از کالج یا rookie اردن قرار داد که در کنار اردن در نخست و پس از آن به مقایسه با اردن چگونه به نظر می رسد در این مستند به حال و روز مصاحبه: خانه چند پوند سنگین تر فانی, بعد از همه. که نمی تواند مربوط به inescapability از زمان ؟

من گاهی اوقات فکر می کنم فیلم های ورزشی مخفیانه درخواست تجدید نظر بیشتر به افرادی که نمی خواهم ورزشی از افرادی که: طرفداران ورزش می توانید تمام راه های که در آن آنها غیر واقعی و ساختگی شاخی در حالی که من ساده لوح نادان sap هستم رایگان مارول که این ragtag گروه از بچه ها از طرف اشتباه از آهنگ های برنده جنگ سرد از طریق هاکی. اگر این تیم در سوال واقعی است و نه داستانی بسیاری از شخصیت ها و خیلی از درام جدید خواهد بود به ما (مثل این Scottie Pippen شخصیت—او به نظر می رسد بزرگ!); ما نمی خواهد خراب توسط دانش که رفتن را به نفع خود. اگر در انتزاعی, من قادر هستم به همین دلیل است که آن را نمی خواهد واقعا مهم نیست اگر یک دسته از میلیونرهای برنده پنج به جای شش عنوان فیلم می توانید دستکاری ما را به مراقبت از. اسکریپت فیلم ها و مستند ها مانند آخرین رقص استفاده از قادر بودن به ویرایش کردن تمام لحظات خسته کننده و یا کسانی که اصلا مناسب روایت و بنابراین جای تعجب نیست که این قسمت از آخرین لحظه عکس و خطر ناک شاهکارهای ورزشکاری.

من دیده ام برخی از carping که آخرین Dance است که بیش از حد ویرایش و بیش از حد احترام به اردن تمایل به حمایت از میراث او—او تا به حال تصویب نهایی بیش از آنچه که از آن ساخته شده است. که منصفانه است. اما من فکر می کنم ورزش obsessives در میان آنها بوده است عقل متعارف سال است که اردن بود نوع حرکت تند و سریع, دست کم گرفتن آنچه وحی که هنوز است به rubes. درست است که آخرین رقص دقیق به همراه بسیاری از اردن قلدری با این شرط که هدف واقعا ذهن و یا که او تنها انجام آن را به فشار تیم خود را به سوی عظمت است. اما قلدری در بحث زباله و قمار زیادی برای برخی از ما. شما باید درک کنند که من فکر می کردم این بود که دوستان با اشکالات اسم حیوان دست اموز.

اما eh شاید آنها درست است که این سری است که بیش از حد توصیف چرا که من پیدا اردن فوق العاده جذاب در آن است. من نمی دانم آنچه که من دوست دارم بیشتر خود را عظیم الجثه مناسب یا لبخند حیله گر. هنگامی که او را ترک کردن در دشمنان خود را برای یادآوری میکند که حتی فقط یک بار آنها بهتر از او ؟ زیبا. این “من” آزادی مطبوعات? لرز. دو قسمت هوایی روز یکشنبه و من بهتر شنیدن هر گونه اخلال گران قبل از آن در مورد اینکه آیا خریداران برنده ’98 قهرمانی. من می خواهم به شگفت زده می شود.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>