Collins and Murkowski flank Trump, who raising his hands and speaking into a microphone. All three are seated at a table.

مین سناتور. سوزان کالینز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آلاسکا ایالت لیزا Murkowski دیده می شود در کاپیتول هیل در Jan. 15.

تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

دوباره مجددا استیضاح-O-متر بوده است شدید ذهنی و نظری برآورد احتمال که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توان از طریق یک استیضاح دادگاه قبل از پایان ترم اول خود را.

روز چهارشنبه سنا رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از استیضاح ارائه شده توسط مجلس رای گیری 52-48 در برابر اتهام سوء استفاده از دفتر و 53-47 در برابر این اتهام از انسداد کنگره است. تفاوت بین این دو بود یوتا بهداشت ، میت رامنی اعلام کرد که قبل از آن که او رای به محکومیت رئیس جمهور در تعداد از سوء استفاده از قدرت خود را با فشار اوکراین به لام رقبای سیاسی خود.

رامنی حرکت نادر بود لحظه واقعا تعجب آور اخبار سیاسی, و این بدان معنی است که اعضای هر دو حزب حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و اعتقاد راسخ—ملامت به بهانه ای استفاده می شود اغلب در روزهای اخیر توسط سناتور جمهوریخواه مانند سوزان کالینز و لیزا Murkowski که رئیس جمهور باید اجازه قلاب برای رفتار خود دلیل پرونده او را به حال تبدیل شدن به حزبی تئاتر است. (مستقل محافظه کار در کنگره جاستین Jalbi رای به استیضاح تهمت خانه; Jalbi بود careerlong جمهوری خواه که در سمت چپ این حزب در ماه جولای سال 2019 در بخشی به دلیل واکنش در برابر حمایت خود را از استیضاح.) این اولین رای به حذف یک رئیس جمهور آمریکا از دفتر که تا به حال بوده است بازیگران توسط یک عضو کنگره از رئیس جمهور ،

دو حزبی ماهیت رای سياه تاریخی “لکه” در مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط و شاید آن گواهی egregiousness رفتار خود را در راه است که باعث می شود حاشیه ای اما تعیین کننده مشکلات برای رئیس جمهور و دیگر اعضای حزب خود را—با رای دهندگان مستقل در نوامبر است. اما آن را تقریبا به اندازه کافی به استیضاح تلاش 67 رای لازم برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن. رامنی ممکن است انجام داده اند صادقانه چیزی اما دیگر جمهوری خواهان می خواهم که به خود-در حال حاضر به عنوان معقول و منطقی و با وجدان—کالینز Murkowski تنسی سناتور. لامار الکساندر ایالت نبراسکا بن Sasse—نیست. (آلاباما بهداشت ، Doug Jones, West Virginia سن. Joe Manchin و آریزونا سناتور. Kyrsten Sinema دموکرات ها است که تصمیم گیری شده بود در سوال همه رای به محکوم است.)

در نتیجه تهمت رو دور با خودداری از بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره در جهت به دست آوردن اهرم در یک دولت خارجی بود که او هل دادن به اعلام ساختگی اما از لحاظ سیاسی مفید, تحقیق در مورد بایدن خانواده و 2016 دموکراتیک ایمیل هک. کردم و دور با آن توسط یک 19-سناتور حاشیه.

بنابراین در حال حاضر حزب واقعی شروع می شود. وجود دارد نه بیشتر ماه قبل از انتخابات و جهان از حقه های کثیف است که جرم خود صدف. چه نوع از اسناد جعلی می تواند روسیه به GRU قرعه کشی اتصال پیت Buttigieg کار در مک کینزی به توزیع مواد مخدر? که کشورهای دیگر می تواند دادستانهای هانتر بایدن برای فساد ؟ تا چه حد باید عربستان سعودی هکرها بدست در تحقیقات خود در کالیفرنیا رای tallying سیستم ؟ آیا این ارتش نیاز به چک کردن شناسه در مراکز رای گیری در نیومکزیکو به دلیل نگرانی در مورد مهاجرت غیر قانونی? و چرا حد یک تخیل به مسائل انتخاباتی ، نباید اوکراین whistleblower رفتن به زندان برای افشای اسرار ملی? نمی رامنی رای در برابر کشور اجرایی تشکیل یک عمل خیانت? مغلوب ساختن پیشی جستن دوران شده است یک سری از گناهان که قبلا غیر قابل تصور و تنها چیزی که تعجب آور به طور کامل تبرئه رئیس جمهور می تواند انجام دهد در حال حاضر ترک در حالی که او پیش.

Springs and gears fly out of the Impeach-O-Meter as it points to a smiling Trump and reads "0 percent."

تصویر عکس توسط ناتالی ماتیوز-Ramo. عکس های رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ, تراشه Somodevilla/گتی ایماژ, پیروزی McNamee/گتی ایماژ, کریس Kleponis—استخر/گتی ایماژ, درو Angerer/گتی ایماژ و پیتر پارک—استخر/گتی ایماژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی