Donald Trump waves smugly.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جنوب چمن کاخ سفید در روز جمعه.

اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

“قانون برای مکنده است.” شده است که به عقیده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول زندگی شخصی و کسب و کار زندگی است. جیمز Zirin در فوق العاده کتاب, شاکی رئیستواریخ این 3,500 دعاوی که تهمت بوده است و یک حزب و یک الگوی scorched-earth حملات که شامل عمدی “تاخیر ضد انسداد و انحراف و سردرگمی تهدید به خراب کردن و پتو ادعای وکیل/مشتری امتیاز برای جلوگیری از پاسخگویی.” این شد جواب او آموخته شده از بدنام روی کوهن و آنها تا حد زیادی موفق در کمک به او در فرار از قانونی پاسخگویی در سراسر کسب و کار خود را حرفه ای.

آنها معلوم کلاهبرداری های مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد به مبارزات انتخاباتی و بعد از آن به کاخ سفید است. آن را تمام می نویسد Zirin خطرناک رویکرد جدید برای یک رئیس جمهور:

مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار متفاوت است. غریزی خود را litigiousness; خود را سوء استفاده از روند قانونی برای به دست آوردن اهرم و نه عدالت را معنی روحیه اظهارات و رفتار خود را پر از شکوفه آسیب ادعا می کند; او بسیاری از دروغ و مبالغه و prevarications; تمایل خود را برای سو, سطل زباله, و یا دور انداخته و حتی کسانی که او را خوب به نوبه خود در طول راه غیر طبیعی هر استاندارد است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بنا کار خود را در شرط می بندم که اگر شما غنی, معروف, بی شرمانه و مصر قانون به شما اجازه آن را انجام دهد. او بنا ریاست جمهوری خود را در همان.

این یک پارادوکس است که ترین دعوایی کشور در جهان—کشوری که اسناد بنیانگذاری شد و تا حد زیادی پیش نویس توسط وکلا و که در قانون اساسی به شمال درست شده است محدودیت های فراهم شده توسط قانون—انتخاب یک مرد است که صرف بخش عمده ای از زندگی خود ایجاد دو لایه سیستم است که در آن برخی از مردان موظف هستند طبق قانون و دیگران شناور دور از آن. ما می دانستیم که قبل از او انتخاب شد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود و نه محدود به قانون یا هنجارهای یک سیستم وابسته به کنترل و توازن. او به ما گفت به همان اندازه است. در طول مبارزات انتخاباتی او شناور چشم انداز شکنجه خانواده های دشمنان و بازنویسی افترا قوانین و ممنوعیت مسافران به ایالات متحده بر اساس دین است. مطمئن شوید که آن شاید صدا مانند مبالغه و این شاید صدا مانند کمپین-صحبت می کنند و حتی به عنوان برخی از کسانی که در تلاش بودند effectuated از جمله مسلمان بان کی مون و خانواده جداسازی و حتی به عنوان هنجارهای مورد قوم و خویش و عزت برخورد و افشای شد خار دور آن را هنوز هم به نظر می رسید به عنوان اگر یک کشور تاسیس شده در قانون خواهد کردهاید برخی از guardrails.

آن نیست. فقط به عنوان Zirin ما وعده داده مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام شده از روی Cohn استراتژی به ما نشان می دهد که این قانون برای مکنده که برای مردان بزرگ آن را به عنوان یک مزاحم در اکثر چیزی که باید رفت با یک اسکادران از پرداخت وکلا با ترور مخالف احزاب و شاهد با دروغ گفتن روان و بارها و بارها و با اعلام پیروزی حتی زمانی که شما از دست داده است. نباید تعجب یک روح است که او را آورده اند و کسانی که تاکتیک های خرس به عنوان یک نامزد به عنوان رئیس جمهور و به عنوان موضوع یک استیضاح پرس و جو. استدلال حقوقی او مستقر شده در طول این فرایند—که او باید “مطلق ایمنی” از تحقیقات; که او نمی تواند حذف از دفتر جنایات; و او تنها می تواند از استیضاح به صورت تحت اللفظی جنایات نمی high crimes and misdemeanors به عنوان تدوین کنندگان در نظر گرفته شده بودند, قدیمی, Roy Cohn. به عنوان آرگومان به عنوان اتمام حجت با Alan Dershowitz که اگر رئیس جمهور بر این باور خود را در انتخابات دخالت در بهترین منافع جمهوری آن هم غیر قانونی نیست و همچنین یک impeachable جرم. این واقعیت است که سنا و وزارت دادگستری به او کمک کرد تا فرار از پاسخگویی و یا که کاخ سفید مشاور پت Cipollone و Dershowitz و کن استار به عنوان Roy Cohn مینی من را باید تعجب هیچ کس. نباید این واقعیت است که “محاکمه” بود که یک دادگاه و هیئت منصفه نمی شد منصفه یا که یک nontrivial از منصفه رای به تبرئه او در حالی که هنوز هم تصدیق کرد که آنچه او انجام داد این بود که چیزی که او همچنان به انکار انجام می شود.

هیچ کس نباید تعجب کرد که در پی 3,500 دعاوی تهمت نتیجه گیری خواهد شد که او در واقع بالاتر از قانون است که رژیم حقوقی وجود دارد و فقط برای مکنده و نیز این که او می تواند repurpose ماشین آلات قانون به منظور آزار و اذیت و مجازات خبرچین و شاهدان و کسانی که به دنبال محدود او. که در آن نقطه قانون فقط نمی تواند چیزی است که فقط به بازندگان و مکنده, بلکه چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای قرار دادن کسانی که به دنبال عدالت در وهله اول. و هیچ کس نباید تعجب است که با داشتن دعوت خارجی انتخابات دخالت و داشتن شده است تبرئه برای انجام این کار این رئیس جمهور را با استفاده از قدرت توانمند از وزارت دادگستری به دستکاری 2020 انتخابات و به تماس به سوال به نتایج آن انتخابات در دادگاه.

ما می توانیم بحث حکمت از آدام شیف و نانسی پلوسی و ticktock از استیضاح و تحقیق و trial—این که آیا آن را باید گسترده تر و یا از بین رفته دیگر و یا با تکیه بر احکام دادگاه که هرگز آمد. اما امیدوارم ما می توانیم به توافق برسند که آنچه را که آنها اقدام به انجام شد با استفاده از هر دو فرآیندهای قانونی و استدلال های حقوقی نشان می دهد که هنگامی که یک رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت خود را و رد مسئوليت آن را باید مهم است. آنها در تلاش بودند تا ثابت کند که قانون نیست فقط وجود دارد به مجازات پناهندگی پناهجویان به دام افتاده در مکزیک و یا سیاه و سفید مردان در زندانهای اما که آن را باید برای همه حتی ثروتمند و حتی کسانی که اعتقاد به آنها صدق نمی کند چرا که آن را هرگز در گذشته است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بنا decadeslong کسب و کار حرفه ای در شرط می بندم که اگر شما غنی, معروف, بی شرمانه و مصر قانون به شما اجازه آن را انجام دهد. او بنا ریاست جمهوری خود را در همان. جمهوری خواهان که محکوم به مرگ “وحدت” امروز باید به یاد داشته باشید که این یک بار یک ملت واحد و یکپارچه در اطراف حداقل به این امید که قانون شد برای همه که رفتن به جلو آن را تقسیم خواهد شد در اطراف یقین است که برخی از مردم نمی پاسخ به دادگاه یا قانون اساسی است. رئیس جمهور خود پاسخ خواهد داد به هیچ کس. همه ما در حال حاضر پاسخ به او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی