قانون نیست خنثی


A woman stands in front of signs on the White House fence saying things like "Silence is not the answer."

معترضان چپ پوستر و پلاکارد دیده می شود روز دوشنبه در حصار امنیتی در اطراف میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید است.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

در قسمت این هفته از Amicus کوکب Lithwick صحبت با آنجلا Onwuachi-Willig این دین Boston University School of Law, که مشهور قانونی محقق و متخصص در بخش مسابقه تئوری تبعیض و قانون خانواده. هفته گذشته او نوشته شده قابل توجه باز نامه ای به دانش آموزان خود را به صحبت کردن در مورد این لحظه در امریکا است. در مکالمه خود را که ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح Lithwick و Onwuachi-Willig صحبت در مورد آن نامه نه اینکه سکوت و دادگاه تلاش برای شروع به دست و پنجه نرم کردن با بی عدالتی آنها به تداوم.

کوکب Lithwick: یکی از چیزهایی که واقعا به من زده خود را در مورد نامه ای است که من مادر دو پسر نوجوان که قو در اطراف تاج در ارتفاعات بروکلین و منهتن را به عنوان اگر آنها خود را به محل. و مکالمات من با آنها کاملا متفاوت از مکالمات است که شما باید با بچه های خود را. و بیشتر تیز من واقعا زده سکوت. شما پرچم ما سکوت و شما نیز پرچم خود را در سکوت و چقدر سخت شما تا به حال به مبارزه برای حتی نوشتن این. و شما دین از این باور نکردنی معتبر دانشکده حقوق. من تعجب اگر شما می تواند منعکس کننده برای یک دقیقه است که در تلاش برای خاموش نمی شود و به صحبت دانستن که وجود دارد می تواند عواقب. چه شد به فکر کردن در اطراف آن, و چگونه می توانم شما احساس می کنید در حال حاضر که شما گفته اید آنچه شما نیاز به می گویند ؟

آنجلا Onwuachi-Willig: وجود یک میلیون چیز رفتن را از طریق ذهن من است. به عنوان رئیس دانشکده حقوق من به نمایندگی از همه در قانون مدرسه زمانی که من نماینده نهاد و این که بدن افرادی که دارای طیف گسترده ای از دیدگاه ها. حتی به عنوان من در آنچه که من درک قتل جورج فلوید و هیچ راه دیگری برای نمایش نوار که وجود دارد ممکن است افراد دیگر در جامعه از جمله من فارغ التحصیلان جامعه که نگاه در آن نوار کاست و آن را متفاوت ببینند. بنابراین من انتظار می رود برای مقاومت در برابر این نوع گسترده تر اظهارات. سپس نیز وجود دارد که اسطوره است که ما خودمان در قانون است که قرار است ما را به این به طور کامل خنثی موجودات است و این قانون خود را به طور کامل خنثی و بدون شناخت از بازیگران که نوشته قوانین بدون شناخت که مانده بود از ایجاد این قوانین بدون شناخت چگونه سابقه reifies محرومیت از برخی صداها از ایجاد قانون مورد. و چگونه آن را reifies ادامه محرومیت از دیدگاه خاص چون مردم مشاهده تجربیات خود را به عنوان هنجاری.

من در حال مبارزه با آن است و در عین حال فکر کردن در مورد تمام کسانی که از جمله خود من دانش آموزان بودند که احساس بی صدا بودند که درخواست خود را به همان سوال بود که من پرسیدن: چه نقطه از بودن من در این موقعیت اگر من می توانم صحبت می کنند ؟ و در نهایت چیزی بود که من تحت فشار قرار دادند به صحبت می کنند. چه نقطه از بودن من در این موقعیت و اینکه یک زن سیاه و سفید و ستایش از آن اگر من قصد دارم به سکوت در راه همان است که شاید یک مرد سفید خواهد بود, خاموش, در این موقعیت. آن حس را ندارد. هر چه پیامدهای شد من به طور کامل باز به آنها خواهد بود و با آنها خوب کاملا به آنها خوش آمد.

پس از آن مهم تر به صحبت می کنند و از آن مهم تر به اذعان کرد که نه تنها این چیزی بود که تحت تاثیر تمام آمریکایی های آفریقایی تبار, اما این به طور موثر تحت تاثیر قرار همه مردم است که این چیزی است که آنها باید ناراحت و که آن اتفاق می افتد تمام وقت. من فکر می کنم یکی از چیزهایی که شما نگرانی در مورد زمانی که شما در این موقعیت است که شما استفاده می شود به عنوان مرتب کردن بر اساس به عنوان مثال چرا نژاد پرستی وجود ندارد دیگر. شما ببینید ما یک دین همه چیز را به عنوان بد به عنوان آنها استفاده می شود. وجود ندارد بیشتر نژادپرستی و یا وجود دارد بسیار کمتر نژادپرستی. و من نمی خواهم به استفاده می شود که در راه است یا نه.

برای تمام کسانی که به دلایل مهم بود نه به سکوت. این مهم است به صحبت می کنند و برای دانش آموزان و به ویژه سیاه من دانش آموزان که من می دانستم که در بسیاری از درد است. آن مهم است به صحبت می کنند به طوری که افرادی که آگاه بودند که مردم در موقعیت احساس شد راه من احساس می دانست که چگونه من احساس شد. که مردم می دانستند که من می ترسید برای فرزندان خود من که مردم می دانستند که مردم با آموزش و پرورش و ایستاده نیز رنج می برند آزار و اذیت از پلیس. همه آن چیزهایی است که واقعا مهم است برای هر کس به درک.

یکی از چیزهایی که واقعا به من زده در مورد این نامه صمیمیت آن است که شما صحبت در مورد بچه های خود را و شما صحبت در مورد ترس خود را. من از طریق رفت و سه سال از دانشکده حقوق تا کنون که بدون شنیدن کسی بحث در مورد فرزندان خود را. قطعا من شنیده ام هرگز به یک زن در دانشکده صحبت تنگاتنگی در مورد مادر بودن. این یکی از چیزهایی که من فکر می کنم من متنفر مورد قانون مدرسه این oracular, Langdellian جهانی که در آن استادان کامل هستند و آنها مغز در فتس. من تعجب با این آسیب پذیری در بخشی خود را آنچه شما می خواهید به شنیدن و آنچه شما شنیده بازگشت. مردم آسیب پذیر بوده است به شما در پاسخ به این ؟

من اولین و مهمترین امید است که دانش آموزان من رنگ احساس دیده می شود که آنها احساس می کنید مانند کسی که تصدیق و به رسمیت شناخته شده خود را تجربه است که دانش آموزان بودند که عصبانی می مانند کسی گفت: آنچه که آنها فکر است و کسانی که می خواستم به تحت فشار قرار دادند به نگاه درون احساس آنها تحت فشار قرار دادند به نگاه به درون. و من و بعد فورا رفت واز هیچ چیز اما واقعا مثبت دریافت. یکی از چیزهایی که مردم می خواهم به می گویند در قانون مدرسه است که شما یاد بگیرند و فکر کردن مانند یک وکیل می گویند من احساس نمی کنه و فقط باید در مورد آنچه شما فکر می کنم و یکی از چیزهایی که یکی از دانش آموزان پاسخ داده شد که آن را با طراوت برای دیدن کسی که صحبت کردن در مورد احساسات خود را و که این مهم به یادآوری است که که بخشی از بودن یک وکیل: داشتن یک احساس است.

بخشی از موثر بودن وکیل است که با داشتن توانایی احساس کردم چیزی جز مثبت پذیرایی از دانش آموزان از رنگ احساس دیده می شود, دانش آموزان سفید که متحدان احساس دیده می شود و احساس خوبی در مورد تحت فشار قرار دادند به نگاه به درون مردم قدردانی از این واقعیت است که من مایل به آسیب پذیر می شود. من فکر می کنم مردم درک زمانی که افرادی که در موقعیت قدرت خود را آسیب پذیر نیز هست.

من فکر می کنم که یکی از موضوعات در اینجا این است که تخیل و شکست از تخیل. من هرگز نمی توانست تصور یک قانون مدرسه دین مدلسازی درد و شفقت و رنج مثل شما بود. من واقعا زده این نامه که واشنگتن دیوان عالی کشور منتشر شده است که فراتر از هر چیزی من می تواند تصور است. آن را امضا کل کشور دیوان عالی کشور است و به رسمیت شناختن به عنوان قضات نقش آنها در بی سیاه و سفید زندگی می کند صحبت کردن در مورد آنچه دادگاه انجام داده است و با آن سابقه صحبت کردن در مورد سیستمیک نابرابری و عدم وجود منابع مالی است. در طول عمر من نمی توانستم تصور کنید که دادگاه اقدام به مسئولیت مانند آن. و من تعجب می کنم اگر واقعا که همه نامه خود درخواست شد ؟

این نامه که باور نکردنی است. قدرتمند است و آن را به من می دهد امید در راه است که سخت به تصور کنید که حتی فقط چند روز پیش. بسیاری از ما برای مدت طولانی شده اند صحبت کردن در مورد راه هایی که در آن قانون تسهیل بی عدالتی است. و به دادگاه عالی دولت در واقع اذعان کرد که و می گویند که کار وجود دارد که باید انجام شود توسط دادگاه به لغو آن است که واقعا باور نکردنی است.

این بخشی از آنچه من و بسیاری از مردم شده اند گفت: ما در بورس برای مدت طولانی و غیر قابل باور است. ماساچوست دادگاه عالی قضایی و دادگاه نیز نوشت: بسیار قدرتمند نامه بیش از حد. و اگر ما می توانیم بیشتر در دادگاه تایید کرد که ما به دیدن تغییرات بیشتر در مورد قانون که می تواند موجب ایجاد تغییر واقعی. من امیدوارم که این نتایج در تغییر واقعی. شما تقریبا نمی خواهید به آن اعتقاد دارند از آنجا که اغلب شما فکر می کنم شاید این نتیجه در تغییر و سپس همه چیز به بازگشت به همان وضعیت است. اما من امیدوار هستم که این لحظه ممکن است متفاوت باشد.

گوش دادن به این قسمت, که در آن کوکب همچنین با سابق DOJ وکیل Vanita Gupta درباره overpolicing و آنچه ما می توانیم در مورد آن در زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی