این قطره لیمو شیرین و ترش چرخش در یک ودکا مارتینی و شما می توانید لذت بردن از آن در بستنی چوبی فرم

طراوت یک راه برای خنک کردن در یک روز گرم تابستان با کوکتل در یک خاص که شامل لیمو. من به فکر یک قطره لیمو است که خاص چرخش در یک ودکا مارتینی. آب لیمو همراه با شربت ساده و سه ثانیه بازده یک کوکتل با ترش و شیرین عطر و طعم مشخصات.

اما آیا شما می دانید که شما همچنین می توانید لذت بردن از یک قطره لیمو به عنوان یک پاپ یخ? Reyka ودکا ملی ترور سفیر اشنایدر ایجاد قطره لیمو آهک icetail که شامل هر یک از قطعات سنتی کلاسیک کوکتل به جز در شکل بستنی چوبی.

تبلیغات:

اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر مشخصی بستنی چوبی, ایده سعی کنید سرآشپز شیرینی Meghan McGarry ایرلندی با پنیر بز میآید. مشخصات عطر و طعم این بستنی یخی شبیه یک قهوه ایرلندی و هر عنصر آثار زیبا با هم. قهوه شکر می افزاید: عمق طعم پنیر می افزاید: با شکوه عامل کیک پنیر و پودر اسپرسو می افزاید: پانچ.

و اگر شما می خواهید تا شکلات عامل, شما می توانید اضافه کردن تراشه های شکلات یا خرد Oreos به خمیر برای یک کوکی ها و کرم کیک پنیر. پس از شما مخلوط همه مواد تشکیل دهنده خود را به هم بریزید و خمیر را یکبار مصرف لیوان های کاغذی. شما نمی نیاز به یک بستنی چوبی فانتزی قالب برای گرفتن نتیجه کامل در هر زمان.

آن را فقط طول می کشد و ترکیب مناسب از مواد ساده به عملکرد بالا دسر و نگه داشتن همه چیز نور است. با مشخصی بستنی یخی در زندگی خود را از تابستان است در مورد به کار گرفته می شود به یک سطح کاملا جدید. من می گویم “به سلامتی” به آن!

تبلیغات:

***

دستور العمل: قطره لیمو آهک Icetail

مواد لازم:

  • 1 قسمت Reyka ودکا
  • 1/2 قسمت سه ثانیه
  • 1 1/2 قطعات لیمو / آب آهک
  • 2 بخش شربت ساده
  • 2 1/2 بخش آب

شیشه: یخ جام

چاشنی زدن: قاشق چوبی

روش: روش ساخت با ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده را به یخ در جام حذفی و در فریزر شش تا هشت ساعت است.

این کوکتل بستنی چوبی بود صنایع توسط Reyka ودکا ملی ترور سفیر اشنایدر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>