نجات بخش, خاموش, قدرت مارسل مارسو نازی-عصر درام “مقاومت”

زمانی که جدید جسی آیزنبرگ, درام “مقاومت” اعلام شد برای اولین بار برای اواخر ماه مارس, تاریخ انتشار, زمان به نظر می رسید به تلگراف که آخرین زمستانی عجله جدی سینمایی کرایه قبل از سالانه آب و هوای گرم پاپ کورن کرایه حمله رعد اسا. در حال حاضر این فیلم احساس می کند مانند یک بیشتر موقع درس در وحشت از به اشتراک گذاشته تروما و قدرت انعطاف پذیری است. من احساس می کنم خیلی احساسی در مورد این فیلم که در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا شد دنیای ما در حال تغییر نیست بنابراین به شدت بنابراین سرعت ؟ به احتمال زیاد نیست اما در اینجا ما هستند.

این یک گفتن بینش اولویت های این فیلم نویسنده و کارگردان Jonathan Jakubowicz که “مقاومت” خود را طول می کشد زمان قبل از معرفی قهرمان آن یک قصاب پسر به نام مارسل Mangel (جسی آیزنبرگ). ما باید به تجربه قتل عام از کریستال ناخت (هر چند چشم یک دختر جوان به عنوان او در حال حاضر شکننده احساس امنیت از بین می رود و پدر و مادر او به قتل رسیده توسط نازی ها. Elsbeth است و سپس فرستاده شده به همراه یک گله دیگر اخیر یتیم به استراسبورگ. او برخورد مارسل زمانی که او با اکراه استخدام برای کمک به کودکان در حل و فصل.

تبلیغات:

مارسل یک بازیگر مشتاق نمی مراقبت برای کودکان و نوجوانان چرا که هر فیلم به طرح خواسته های خود را قهرمان یادگیری و رشد. مطمئن شوید که به اندازه کافی او را به زودی استقرار خود را قابل توجهی مهارت های پانتومیم نه فقط برای سرگرم کردن tykes اما به آنها آموزش تکنیک های ارزشمند ماندن آرام و پنهان است. به عنوان با شدت گرفتن جنگ و اشغال فرانسه برجسته تر می شود و وحشیانه, مارسل می شود یک عضو مقاومت, یکی, که, هدیه برای عملکرد و هنر — او یک استعداد برای جعل اسناد شناسایی — او را منحصر به فرد دارایی. این همه در نهایت در نقطه اوج خود بزرگترین چالش — چوپانی کودکان یهودی در سراسر مرز به سوئیس. مخفی شدن در دشت بینایی او به شمار به عنوان طلایه دار رهبر یکی با بیشتر innocuously فرانسوی-صدایی نام مارسل مارسو.

واقعی مارسو که در سال 2007 و امروز بهترین و شناخته شده به عنوان شخص شما فکر می کنم وقتی کسی می گوید: کلمه “mime.” او پس از جنگ تبدیل به یک ستاره بین المللی و او باقی می ماند و شاید بزرگترین استاد در آنچه که او به عنوان “هنر سکوت” جهان تا به حال دیده می شود. کسانی هستند, برخی, بزرگ, آرام تاسیسات کفش برای جسی آیزنبرگ را پر کنید. در عین حال در برخی از راه او به احتمال زیاد است که آماده شدن برای این نقش تمام زندگی خود را — مادرش سابق حزب کودکان دلقک. صحبت به Buzzfeed در سال 2013 این بازیگر گفت: مادر نمونه “به من آموخت… در مورد نظم و انضباط در مورد عملکرد.” و در این لحظه که او را هدایت مارسو مایع فیزیکی مردی که خود را به دست آورد اولین معروفیت در نقش های تماس برای بزرگ که بی دست و پا مرد انرژی است که کاملا الهامی.

اما چالش برای فیلمی مثل “مقاومت” است که پیدا کردن تعادل ظریف بین زندگی تایید شادی و ژرف بد. این زمین معروف هموار در فیلم هایی مانند “زندگی زیبا” و اخیرا در Taika Waititi را بلند پروازانه طنز “جوجو خرگوش” با درجات مختلفی از موفقیت است. “مقاومت” و ” غیر قابل انکار flails در زمان برای پیدا کردن آن تن متناوب بین وزش مارسل بازیگوش تعامل با کودکان و ناخن-گاز گرفتن تنش از رژیم نازی. به این منظور این فیلم به نظر می رسد به احساس است که آن را بیشتر فوتی و فوری داستان نیست مارسل را به جای آن همچنان در آن رئیس آنتاگونیست کلاوس باربی (Matthias Schweighöfer), گشتاپو رهبر است که به وضوح لذت بدست آوردن نام مستعار خود را به “قصاب لیون.”

تبلیغات:

درام باربی, dapper خانواده مرد و زن و کودک که تبدیل به هتل به پایانه شخصی خود را به اتاق شکنجه است فوتی و فوری. و “مقاومت” نیست و کاملا به نظر می رسد به دانستن چه چیزی برای انجام با آن. در آن طول می کشد گسترده بیراهه دور از مارسل و دیگر مبارزان راه آزادی برای رفتن به باربی. در اینجا باربی, ضرب و شتم یک حامی یک گی, باشگاه شبانه به مرگ است. در اینجا او است languorously اجرای اهالی شهر. و در اینجا او دوباره قوت قلب همسر خود را به طوری که او می تواند او را در Carmela سوپرانو deniability قابل قبول منطقه.

Schweighöfer متوقف می شود فقط خجالتی از جویدن مناظر بدون شک سخت feat هنگامی که شما در حال بازی یک مرد بود که شدید حتی توسط نازی استاندارد. صحنه های خود را به طور یکنواخت مشقت بار خود را در تنش و آنها ایجاد پایه و اساس فیلم را در حال تعلیق است. مشکل این است که آنها در خیلی طولانی و بسته مانند یک قلب توقف شلاق زدن, که آن را آسان برای فراموش کردن داستان نیست در مورد او. (این فیلم در حال حاضر ساخته شده است و آن را به نام “هتل پایانه.”) “مقاومت” نیز اتفاقی برای آن uncessary گنجاندن bookending صحنه کلی George S. Patton معرفی مارسو به پس از جنگ جمعیت از سربازان آمریکایی. آن را به عنوان اگر به نشان می دهد که مخاطبان آمریکایی نمی تواند اعتماد به مراقبت در مورد یک داستان نیست که لنگر در یانکی تجربه.

در عین حال با وجود کاستی های آن پیدا کردن من به تازگی من نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد “مقاومت.” ما در زندگی در حال حاضر در یک به طور کامل در زمان های مختلف و از طریق کاملا متفاوت بحران است. اما آن را احساس فوق العاده مربوط به شاهد داستان فداکاری و شجاعت از همکاری با یکدیگر در برابر یک دشمن مشترک. آن را احساس می کند مهم است به یاد داشته باشید آنچه که انسان می تواند تحمل در تاریک ترین ساعت که ساعت منتقل می کند. مهمتر از “مقاومت” است که یادآور واقعا کار نجات از هنرمندان است. “من فکر می کنم این مهم است برای کمک به کودکان خنده در وسط این جنگ” مارسل می گوید در یک لحظه کلیدی. این مهم است برای کمک به همه ما انجام این کار است. آقای راجرز گفت: به دنبال قهرمانان. در میان تراژدی یاران قهرمانان و یک چهره شناخته شده برای سکوت خود را هنوز هم تا حد زیادی به ما بگویید که در مورد بقا است.

تبلیغات:

“مقاومت” است که در حال حاضر در دسترس برای اجاره در تقاضا از آمازون و آیتونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>