طولانی فرومایه تاریخچه روسای جمهور snubbing توصیه های پزشکی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی بسیار غیر منتظره در روز پنج شنبه: صحبت با رادیو فردا’ Sean Hannity در یک مصاحبه تلفنی گفت که او به احتمال زیاد پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از مرکز پزشکی والتر رید در طول تعطیلات آخر هفته و اضافه کرد که “این خوب است برای پوشیدن ماسک اگر آن را می سازد شما احساس راحت است.”

ادعای او بود تعجب آور است, تا آنجا که رئیس جمهور شده است و تمایلی به پوشیدن ماسک عموم قبل از در حال حاضر. در واقع تهمت ضد ماسک رفتار دیگران مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی که معتقدند که مردم باید پوشیدن ماسک را هر زمان که آنها در محیط های که در آن آنها یا دیگران می تواند در معرض coronavirus نه تنها زمانی که آنها احساس راحت است. در واقع نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از پوشیدن ماسک تا به حال, اما او به طور فعال به تمسخر خود را دموکرات را در انتخابات آینده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای مسئول بودن و انجام این کار.

تبلیغات:

از یک طرف مغلوب ساختن پیشی جستن است پس غمگین سنت رئیس جمهور آمریکا یا خطرات مصرف با سلامت خود و یا پوشش مسائل جدی پزشکی به منظور به نظر می رسد دشوار است. تفاوت کلیدی بین تهمت و پیشینیان خود این است که آنها هرگز پس در راه است که به طور مستقیم در معرض خطر سلامت مردم در اطراف آنها و یا عمدا تشویق رفتار بی پروا.

بارز ترین نمونه از یک رئیس جمهور برخلاف پزشکی حکمت باعث شد که رئیس جمهور مرگ نابهنگام. زمانی که 68 ساله ویلیام هنری هریسون رد یا پوشیدن کت یا کلاه در حالی که ارائه خود را نزدیک به دو ساعته افتتاحیه آدرس (طولانی ترین در تاریخ) در طول مرطوب و انجماد آب و او قرارداد چه دکتر خود را به عنوان “ذات الریه تحتانی لوب راست ریه پیچیده احتقان کبد است.” هریسون در نهایت درگذشت, پس از خدمت به عنوان رئیس جمهور تنها برای یک ماه او هر دو کوتاه ترین خدمت رئیس جمهور و یک داستان عبرت انگیز در مورد خطرات ناشی از گوش دادن به پزشکان خود را.

(برای آنچه در آن ارزش برخی از مدرن اپیدیولوژی استدلال می کنند که هریسون در واقع درگذشت نامربوط بیماری که فنر از این بیماری آلوده باتلاق نزدیک به کاخ سفید است. حتی اگر درست است که اگر او تصمیم به پوشیدن یک کت یا کلاه در آب و هوای بد باقی می ماند غیر قابل انکار جاهل.)

تبلیغات:

در عین حال هریسون از غرور نیست قرار دادن دیگران در معرض خطر از طریق رفتار خود. مشابه مشاهده می شود ساخته شده در مورد رئیس جمهور که infamously پنهان عمده آفات بهداشتی: استیفن گراور کلیولند پوشش دهان و دندان تومور و به جای آن تحت یک عملیات مخفی; وودرو ویلسون مبتلا به سکته مغزی ناتوان کننده و در عین حال ماندن در قدرت برای آخرین سال و نیم از ریاست جمهوری خود; فرانکلین روزولت امتناع از فاش کردن که او به احتمال زیاد به رنج می برند از یک سکته مغزی به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در سال 1944 (درگذشت او چند ماه به اصطلاح او برنده آن سال); John F. Kennedy پوشش درد مزمن از ادیسون بیماری کولیت و پشت شدید با مشکلات متامفتامين ، حتی شایعاتی که رونالد ریگان شروع به تسلیم شدن به آلزایمر در حالی که او هنوز در اتاق و تحت پوشش آن است.

هیچ یک از این اقدامات به روشنی بودند اخلاقی. هر یک محروم مردم آمریکا از دانش است که آنها حق دارند در مورد رهبران خود را در طول عمده بحران مانند 1890s رکود اقتصادی رکود بزرگ آنفلوانزای همه گیر پس از جنگ جهانی اول بسته شدن ماه از جنگ جهانی دوم جنبش حقوق مدنی و جنگ سرد.

“همه این شرایط نشان می دهد مشکوک اخلاق اما [نیست] به مخاطره می اندازد افراد دیگر” آلن Lichtman یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه آمریکایی گفت: سالن. “زمانی که استیفن گراور کلیولند می رود فلات قاره به یک عمل جراحی برای سرطان خود او نه به خطر انداختن هر کس دیگری. FDR خطرناک است. سلامت خود را کلاه بودند نه مسری است و نه بودند ویلسون یا کندی تا آنجا که ما می دانیم. مانند مغلوب ساختن پیشی جستن آنها خود را حفظ مردانه تصویر. اما بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به خطر انداختن مردم در اطراف آنها و یا به خطر انداختن مردم آمریکا در راه خود را.”

تبلیغات:

در مورد دومی مشاهده Lichtman تاکید کرد که یکی از رئيس جمهور مسئولیت است که به عنوان مثال منجر شود و مغلوب ساختن پیشی جستن است که عدم انجام این کار زمانی که او حاضر به پوشیدن یک ماسک و اعمال مانند انتخاب برای قرار دادن یک در باید اختیاری.

“این وحشتناک پیام” Lichtman توضیح داد. “این نشان می دهد که او نمی مراقبت در مورد سلامت خود را تشکیل شده است. او مراقبت بیشتر در مورد تصویر خود را از او در مورد نگه داشتن مردم در اطراف او امن است.” Lichtman همچنین اشاره کرد که “هیچ چیز وجود دارد unmasculine در مورد پوشیدن ماسک. آن است که نه نشان از ضعف به پوشیدن یک ماسک دیگر از آن را نشان از ضعف نیست به درایو مست.”

تبلیغات:

سالن نیز رسیده به کارشناسان پزشکی در مورد اهمیت پوشیدن ماسک. آنها روشن ساخته است که هیچ منطقی اختلاف نظر بر این نکته: برای محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما, شما باید یک.

“ماسک های مهم برای ابتلا به قطرات و microdroplet ذرات معلق در هوا اخراج در حالی که صحبت کردن و تنفس (و نه فقط عطسه یا سرفه) که فقط به رسمیت شناخته شده توسط چه کسی و 239 دانشمندان” دکتر اریک Feigl-دینگ ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت: سالن توسط ایمیل. “مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود به طور بالقوه در معرض خطر اگر نه به صورت روزانه فوری در جلوگیری تست از هر کسی که روش او را در محیط اطراف خود را. هر کسی که تست مثبت است جدا شده و مانع از دیدن او (در حال حاضر اتفاق افتاده کلی که در مورد به او مراجعه کنید). دلیل دیگری که تست موجب صرفه جویی در زندگی بیش از حد در علاوه بر این به ماسک.”

دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران هماهنگی مرکز ساخته شده مشابه نقطه.

تبلیغات:

“تا 40 درصد افراد مبتلا به COVID-19 ممکن است هیچ نشانه ای ندارند اما در عمل ساده صحبت کردن را بالقوه آلوده کردن دیگران با اخراج ویروس حاوی قطرات به هوا” مدفود گفت: سالن توسط ایمیل. “چند مطالعات علمی نشان می دهد که ماسک می توانید بسیاری از این قطرات و در نتیجه کاهش غلظت ویروس اخراج به هوا.”

او افزود: “اخیر تجزیه و تحلیل توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی [IHME] در دانشگاه واشنگتن تخمین می زند که استفاده گسترده از ماسک می تواند کمک به کاهش COVID-19 عفونت های تنفسی تا 33 درصد. اگر 95% از جمعیت ایالات متحده همیشه عینک ماسک در مکان های عمومی, IHME مدل پروژه که بیش از نیمی از بیش از 60 ، 000 مرگ و میر است که پیش بینی بین در حال حاضر و 1 اکتبر خواهد بود اجتناب شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات قبل و پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس باید هزینه هزاران نفر از زندگی و سقوط آمریکا به بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود اقتصادی سال 2008. در علاوه بر این به انحلال بهداشت جهانی تیم امنیت ملی در سال 2018 و خواستار کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری او همچنین انکار کرد که بحران وجود داشته و برای بیش از دو ماه پس از coronavirus رسیده از ایالات متحده آمریکا و اتحاد میفروخت شبه علمی درمان به عموم است. در واقع تصویر از او به دلیل خودداری از ماسک شاید اتصالات نماد برای رویکرد خود را به این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>