بلندی مرحله نهایی مسابقات در کنگره: حفاظت از کارگران در مقابل حفاظت از کارفرمایان در این بیماری همه گیر

رهبران کنگره در حال تطبیق کردن بعد از همه گیر امداد لایحه در یک بحث بیش از آنها کنگره باید گام به گام برای محافظت از: کارگران خط مقدم بیشتر به دنبال پادمان از نابسامانی های COVID-19 یا محاصره کارفرمایان به دنبال رهایی از پرونده های حقوقی.

دموکرات ها می خواهند به تصویب اورژانس استاندارد به معنای تقویت دسترسی به دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران و کارفرمایان از مقابله به مثل در برابر آنها را برای پخش نگرانی های ایمنی.

تبلیغات:

جمهوری خواهان به دنبال ایمنی برای کارفرمایان از پرونده های حقوقی مرتبط با این بیماری همه گیر, تلاش آنها می گویند می دهد کسب و کار اعتماد به نفس به حالت عادی بازگشت. مجلس سنا قرار است به reconvene در اواخر این ماه.

این بحث نشان دهنده عمیق تر شدن شکاف بین احزاب عمده سیاسی با دموکرات ها با تمرکز بر حفاظت از زندگی و خواهان تمرکز بر حفاظت از معیشت.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی ابراز نا امیدی بیش از تلاش برای تصویب اضطراری کارگر-حفاظت استاندارد است که نگه می دارد در حال اجرا به ایران و مقاومت است.

تبلیغات:

“آنها گفت:” اجازه بدهید ایمنی — هیچ مسئولیت — برای کارفرمایان'” پلوسی گفت. “ما در حال گفت بهترین حفاظت برای این کارفرما است برای محافظت از کارگران است.”

تقریبا 98,000 مراقبت های بهداشتی کارگران قراردادی رمان coronavirus با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری داده که آژانس اذعان یک undercount. KHN و نگهبان را شناسایی بیش از 780 که فوت کرده اند و گفته اند این داستان های شخصی از 139 آنها.

در ماه مه به تصویب مجلس $3 تریلیون امداد لایحه که نیاز به ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت برای قرار دادن در محل اورژانس استاندارد است که می تواند تماس در کارفرمایان برای ایجاد یک طرح بر اساس, در بخش, در CDC یا OSHA راهنمایی برای محافظت از کارگران از COVID-19.

تبلیغات:

آن را پوشش مراقبت های بهداشتی کارگران و همچنین کسانی که “در شغلی خطر قرار گرفتن در معرض COVID19.” اندازه گیری اجازه می دهد کارگران را به دنده محافظ “اگر نه ارائه شده توسط کارفرما.” قوانین مشابه در محل در کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی کارگران آمده اند زیر آتش برای ارائه کمی حفاظت اضافه شده.

در اقدام جدید اندازه گیری اجازه می دهد OSHA بازرسان به درخواست برای بررسی یک کارفرمایان طرح و نگه دارید و آنها را پاسخگو پس از آن به گفته دیوید مایکل سابق آمریکا معاون وزیر کار و OSHA, مدیر, که به نام و به صورت یک استاندارد است. فدرال ارشاد در حال حاضر اختیاری مورد نیاز نمی باشد.

تبلیغات:

“بسیاری از کارفرمایان می خواهند مطیع قانون” مایکل گفت: “و آنها می دانند که آنها در معرض خطر اجرای و احتمالا پولی خوب اگر آنها نمی تلاش برای انجام این کار است.”

بالا دموکرات ها از جمله presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن نامیده اند بهتر کارگر حمایت در حالی که مذاکرات رهبران به نام برای قوی تر کارفرما حمایت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته بودم که بعد از همه گیر امداد لایحه شامل ایمنی برای کارفرمایان در برابر coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

تبلیغات:

“اگر ما را یکی دیگر از لایحه آن خواهد شد که مسئولیت حمایت در آن برای پزشکان برای بیمارستان برای پرستاران برای کسب و کار برای دانشگاهها برای کالج” مک کانل گفت: ژوئیه 1. “هیچ کس می دانست که چگونه برای مقابله با کروناویروس” او گفت:, و, مگر اینکه آنها متعهد ناخالص سهل انگاری و یا آسیب عمدی کسانی که احزاب باید از آن محافظت شود از یک “بیماری همه گیر از پرونده های حقوقی.”

او پیشنهاد کرده است یک دوره پنج ساله از ایمنی از دسامبر 2019 از طریق 2024. (مک کانل را کاهش یافته است به نظر برای این داستان.)

چنین اقدامی می تواند از خط خارج دعاوی در حال حاضر ثبت شده توسط عزادار اعضای خانواده مانند فلورانس Tauk مادر 51 ساله certified nursing assistant موریس Tauk که در ماه آوریل است. پسر او مراقبت پرستاری ساکنان خانه با COVID-19 در Austin, تگزاس و اصلا مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کت و شلوار مدعی. او بعدها در اثر عوارض ناشی از ویروس است.

تبلیغات:

یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه مدعی است که یک ناشناس نیویورک, پرستار, اما درخواست رد شد PPE مناسب زمانی که او اختصاص داده شده به مراقبت از یک بیمار در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 علائم که تست شده برای این ویروس تنها پس از مرگ است. پرستار که قرارداد COVID-19 مدت کوتاهی پس از به دنبال از 1 میلیون دلار خسارت.

کارگران ایالات متحده در هر صنعت باید ثبت بیش از 13,300 COVID مربوط به شکایات با OSHA سوابق نشان می دهد, نشان دادن نگرانی گسترده بیش از عدم حفاظت در محل کار. بیست و سه شکایت در مرجع ترس از اقدامات تلافی جویانه از جمله در میان کارگران بیمارستان که می گویند تحت فشار بودند و به کار در حالی که بیمار است.

آژانس بسته شده است تحقیقات به آن شکایت شده است اما بررسی 6,600 بیشتر باز شکایات. OSHA تا کنون صادر شده یک استناد در برابر یک کارفرما سخنگوی تایید کرد.

کارفرمایان نیز مبارزه نشان اخراج و 11 درصد نرخ بیکاری است که کنگره بودجه پروژه های دفتر آمار 16 درصد در هفته های آینده.

تبلیغات:

متحده گرفته اند برخی از امور در دست خود را در طول ماه های فدرال انفعال. حداقل 25 متحده ایجاد کرده اند که برخی از درجه ای از مصونیت قانونی برای پزشکان و یا امکانات از طریق قوانین جدید و یا دستور اجرایی با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

مقامات در ویرجینیا و اورگان گرفته اند مراحل تصویب خود را افزایش کارگر-حفاظت از قوانین مربوط به virus.

تلاش برای تصویب یک OSHA قانون برای حفاظت کارگران از بیماری های عفونی خرما به سال 2010 هنگامی که تنظیم کننده دیدم نیاز به حفاظت بهتر از کارکنان مراقبت های بهداشتی پس از H1N1 flu pandemic.

مایکل سابق OSHA مدیر تحت ریاست جمهوری باراک اوباما گفت: تلاش متوقف شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت OSHA مقامات در دفاع از سابقه خود را گفت: قوانین کافی در محل برای محافظت از کارگران است.

تبلیغات:

اما مشابه فشار موفق شد در کالیفرنیا در سال 2009. مقامات دولت در تصویب یک طرح نیاز به مراقبت های بهداشتی کارفرمایان به ایجاد یک برنامه برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از هوابرد ویروس ها.

کالیفرنیا اندازه گیری رفت و بیشتر نیاز به بیمارستان ها و آسایشگاه ها برای ذخیره و یا آماده برای عرضه کارگران با N95 ماسک — یا حتی بیشتر دستگاه محافظ — اگر درمان بیماران مبتلا به ویروس مانند COVID-19.

ایمنی محل کار کارشناسان در کالیفرنیا هر چند گفت آن مشغول به کار نشده به عنوان در نظر گرفته شده.

به عنوان بیش از 17,600 مراقبت های بهداشتی کارگران را تبدیل به بیمار و 99 نفر در دولت آن را تبدیل به آشکار است که مراقبت های بهداشتی کارفرمایان ندارد قصد دارد در محل گفت: استفان نایت, مدیر اجرایی Worksafe غیر انتفاعی با تمرکز بر ایمنی محل کار.

تبلیغات:

“این فقط یک فرصت از دست رفته و یکی که مردم هزینه زندگی خود را” شوالیه گفت. “مردم فقط در حال مرگ … با نظم ترسناک.”

کالیفرنیا پرستاران که پس از مراقبت از COVID بیماران بدون N95 ماسک عبارتند از: Sandra Oldfield, 52, که عینک کمتر-محافظ فولاد ماسک در حالی که مراقبت از یک بیمار بود که در ابتدا فکر می کردم به این ویروس.

شکایت به OSHA در مورد عدم N95 ماسک که قبل از مرگ او قرار داده و او را در بیمارستان Kaiser Permanente فرزنو مرکز پزشکی در تخلف از حالت استاندارد خارجه وزارت کار تایید کرد.

اما جایگزین هدایت است که در حال حاضر در محل به دلیل جهانی PPE کمبود, با توجه به وزارت کالیفرنیا از روابط صنعتی. Kaiser Permanente که با وابسته نیست و KHN تایید کرد که بیمار بود در ابتدا فکر می کردم به COVID-19 و که این شرکت به دنبال دولت های محلی و CDC راهنمایی در بیمار غربالگری و استفاده از PPE.

مقامات بیمارستان که بیرون آمدن در برابر ملی OSHA استاندارد گفت: این برنامه که در محل حساب نمی برای دامنه از زمان همه گیر و جهانی زنجیره تامین شکست.

“این است که برای عدم مراقبت و یا تلاش برای نگه داشتن ما کارگران امن” گفت: گیل بلانچارد-Saiger معاون رئیس جمهور برای کار و اشتغال با کالیفرنیا انجمن بیمارستان.

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>