این اتوبوس مدرسه سحر و جادو ساخته شده جهان امن برای عجیب و غریب معلمان


the covers of several Magic School Bus books, featuring Ms Frizzle
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های تحصیلی.

جوانا کول نویسنده اتوبوس مدرسه سحر و جادو سری و خالق مرکزی آن شکل غیر عادی کلاس علوم مدرسه, معلم, نام والری غذا درگذشت روز یکشنبه در سن 75. “این Friz” را به عنوان دانش آموزان خود را به او تماس بگیرید سزاوار به نصب در پانتئون داستانی معلمان در کنار نر اقتدار آمار و ارقام مانند جان کیتینگ و Albus Dumbledore. وجود دارد یک خانم غذا را سرخ کردن در بسیاری از مدارس ابتدایی—یک ماهی بزرگ در یک برکه زخم های خود در اختیار داشتن. ما تا به حال یک افسانه ای معلم علوم خود در مدرسه ابتدایی که همه چیز مانند خوردن بیسکویت سگ در کلاس برای نشان دادن اصول تغذیه. خواهر و برادر بزرگتر منتقل داستان به آنهایی که جوان; حداقل آنها به ما گفت که شما می خواهم هرگز به خواب رفتن در آن کلاس. خانم غذا را سرخ کردن به شدت مرا به یاد این معلم است که ممکن است به همین دلیل من او را دوست دارم خیلی. کودک پیش دبستانی من هیچ جمله خاطرات اما فکر می کند این جوک در کتاب (که بسیاری وجود دارد) به سادگی خنده دار.

مفهوم اساسی از سری—خانم غذا را سرخ کردن با یک گروه از دانش آموزان کلاس چهارم در علم-مضمون ماجراهای با کمک یک اتوبوس که انقباض می شود که یک سفینه فضایی و یک ماشین زمان و پرواز را از طریق هوا در حال حاضر کشیده شده و نه کتاب های متحرک تلویزیون نشان می دهد با Lily Tomlin به عنوان صدای خانم غذا را سرخ کردن یک Netflix راه اندازی مجدد (با کیت مک کینون به عنوان خانم غذا را سرخ کردن خواهر فیونا) و به زودی یک فیلم با الیزابت بانک ها در غذا نقش دارد. ما فقط شروع به خواندن کتاب در خانه ما و آنها یک ضربه. وجود دارد spinoff حجم بر اساس قسمت تلویزیون, اما شما باید اصل از 1980s و 1990s—آنها می تواند یک کمی سخت به پیدا کردن اما ما به کتابفروشی های محلی و به آنها دستور داد تا برای ما فقط خوب است.

ایده برای اتوبوس مدرسه سحر و جادو سری آمد از کریگ واکر اجرایی در Scholastic که خود خانم غذا را سرخ کردن. در سال 2006 او را به یاد “غیر عادی معلم” در مدرسه ابتدایی “که هر کس فکر می کردم بهترین بود. او به ارمغان آورد و همه چیز قابل تصور را به کلاس درس خود را—حتی یک خیمه مخروطی سرخ پوستان—بود و هر گوشه طاقچه و پنجره پر از همه چیز است.” کتاب’ غذا کشیده شده توسط تصویرگر بروس Degen است شدید مو قرمز که به طور مداوم در حال فرار از کثیف updo. او می پوشد لباس با چاپ که منعکس کننده افراد او را برای تدریس و او باعث می شود چند گاهی تغییرات در هر کتاب: لباس با موشک کشتی های بدن, قطعات tadpoles و octopi; peapod گوشواره برای مطابقت با یک سبزی با مضمون ساز و برگ; کفش با bumblebees در تاپ برای یک کندو با مضمون یکی است. (“در معلمان مدرسه به تن هرگز زنبور عسل کفش” یک دانش آموز زمزمه های دیگر.)

“او علم را دوست دارد!” دانش آموزان گزارش به یک مشکوک به دنبال پدر. “و او طرح همه خود او لباس!”

کتاب ضبط کاملا چگونه آن را احساس می شود که عجیب و غریب-اما-معلم خوب کلاس یک معلم که بي پروا به مشتاق galvanizes دانش آموزان خود را به آنها چیزی به یکی شدن در اطراف. این Friz منافع گوناگون, کامل, شهامت و بی باکی و unflagging تشویق هر دو آزار و فریفتن دانش آموزان خود را. آنها رنج می برند از طریق او عجیب و غریب تکالیف عاشق این “عجیب و غریب” معلم است که باعث می شود آنها را در یک سفر به فواره به جای باغ وحش. “چرا ما نمی توانیم فقط باید املا آزمون مانند دیگر بچه ها ؟” ناله یک دانش آموز مسافرت مفتی در سلول های قرمز خون در اتوبوس مدرسه سحر و جادو: در داخل بدن انسان. آنها مقاومت در هر نوبت, اما در پایان از اتوبوس مدرسه سحر و جادو: در زمان دایناسورهازمانی که پدر و مادر خود را بازدید از کلاس درس آنها حباب با شور و شوق برای Friz. “او علم را دوست دارد!” آنها گزارش به یک مشکوک به دنبال پدر. “و او طرح تمام لباس های خود را!”

وفاداری خود را به خوبی به دست آورده است: Friz نیست از خود راضی و یا قوی. او خروج از مرکز است که همیشه بخشنده مهربان. “فر است بت من” نوشته دنی سرهم بندی کردن محیط زیست مربی در آموزش در یک پست وبلاگ جشن شور و شوق از معلم او یک “تسهیل کننده از پرس و جو.” همیشه خانم غذا را سرخ کردن می ایستد و به سمت عمل “خودداری از دادن بسیاری از پاسخ مستقیم.” “او تقریبا هرگز قهرمان از روز” نوشت: علوم ارتباط برقرار آماندا بیکر در قصیده به Friz را قدرت پایدار در زندگی خود. “به رسمیت شناختن مشکل و پیشنهاد راه حل های آمده از بچه ها.”

کول و Degen حل و فصل در قالب یک کتاب است که منعکس کننده ماهیت مشترک و حداکثری سبک بصری از خانم غذا را سرخ کردن کلاس. این Friz دوست دارد به چیزهای زیادی به او درس—مارمولک در یک قفس پوسته مجموعه پوستر های بی پایان گیاهان. به همین ترتیب داستان چیزهای بسیاری از طرح ها و اطلاعات مربوط به هر صفحه. خواندن این کتاب با صدای بلند به عنوان من انجام می دهند برای ما preliterate کودک می تواند یک کمی سخت به ظرافت. تاپیک اصلی متن نوشته شده از نقطه نظر یکی از دانش آموزان; حباب سخنرانی برای شخصیت های گفتگو; در داستان متنی عناصر انتقال اطلاعات علمی (پوستر بر روی دیوار کلاس درس “گزارش” توسط کودکان و نوجوانان); و یک خاتمه با اشاره به این خواننده. این تنوع ارائه معلوم است که چرا معلمان درک این کتاب برای آموزش استراتژی های خواندن و همچنین به عنوان محتوای علمی. من آمده ام به مانند راه شما می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که به عنوان خوانده شده. من استیک با متن اصلی اگر من خسته ام و کشف نقاط دیگر اگر ما چند دقیقه قبل از خواب.

اما وجود دارد برخی از کلمات قصار من هرگز مجاز به جست و خیز—معمولا زمانی که دو دانش آموز در حال صحبت کردن به یک دیگر. وجود دارد یک صفحه در اتوبوس مدرسه سحر و جادو: در زمان دایناسورها که در آن زمان سفر دانش آموزان برخورد یک Apatosaurus. یکی از بچه ها امتیاز به دایناسور پاها و گفت: “در اینجا برخی از جالب تنه درخت!” یکی دیگر با نمایش بهتر است که شامل حیوانات و گردن بلند و دندان های پر شده, صورت, می گوید: “ام … فکر نمی کنم!” یک روز فرزند من ساخته شده من که 10 بار در یک ردیف.

خواندن این کتاب در طول یک بیماری همه گیر با هیچ ایده زمانی که من کودک این شانس را به یکی از یک گروه از بچه ها دوباره به من احساس موجی از دلتنگی برای کل تجربه جمعی از مدرسه: خسته کننده قطعات آزار دهنده قطعات قطعات خنده دار, کسانی که نادر و جادویی بعد از ظهر زمانی که همه ناگهان تمام کلاس خود را به طور ناگهانی آن می شود. همه حائل Friz و دیگر “عجیب و غریب” معلمان که را که ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>