ماه مه روز اعتصاب از آمازون Instacart و هدف کارگران متوقف نمی کسب و کار. آن را هنوز هم یک موفقیت است.

ضروری کارگران در شرکت های بزرگ مانند آمازون Instacart و هدف در سراسر ایالات متحده در روز جمعه اعتراض برای ایمنی بهتر حمایت شرایط کار و پرداخت در طول coronavirus بیماری همه گیر. این رویداد جذب قابل توجه رسانه ها و حمایت سیاسی سوق دادن شرکت ها برای پاسخ به مطالبات پایه کارگران درخواست شده است از زمان شروع این بیماری را در آمریکا و سیگنالینگ است که این کارگران دلسوز گوش در افکار عمومی.

توسط برخی از اقدامات اعتراض — همراه با مجموعه ای جدید از تعطیل و یا “sickouts” در انبار آمازون و اعتصاب عمومی در Instacart — می تواند دیده می شود به عنوان underwhelming. مشارکت شده است به اندازه کافی برای خاموش کردن انبارها و یا با توجه به شرکت های آهسته به طور کلی کسب و کار. هر دو آمازون و Instacart باید گفت آنها دیده می شود رکورد فروش در گیر و با وجود نیروی کار اقدامات وجود دارد به نظر می رسد هیچ نشانه ای است که رشد آهسته.

“در حالی که وجود دارد فوق العاده ای پوشش رسانه ها از تظاهرات های امروز ما می بینیم هیچ تاثیر قابل اندازه گیری در عملیات” نوشته راشل Lighty یک آمازون سخنگو در بیانیه ای به Recode که همچنین اظهار داشت که این شرکت متعهد به ایمنی کارگر صرف 800 میلیون دلار در اضافی کارگر اقدامات ایمنی پس از همه گیر رسید. هدف و Instacart همچنین با ارسال بیانیه گفت که این شرکت متعهد به ایمنی کارگر; سخنگوی هدف گفت: این شرکت آگاه است کمتر از 10 هدف از کارگران که با حضور در تظاهرات.

اما صرف نظر از مقیاس تظاهرات تاریخی بودند و به درجه موثر است. برای اولین بار سازمان به ارمغان آورد با هم یک ائتلاف از پایین پرداخت می شود غیر اتحادیه اغلب کارکنان موقت از برخی از بزرگترین شرکت ها در ایالات متحده است. آنها به پشتوانه عمده رهبران سیاسی مانند بهداشت ، کامالا هریس دیابت کوری بوکر و الیزابت وارن سناتور. که توییتی در حمایت از کارگران است. و از همه مهمتر تظاهرات خود جلب توجهی رسانه ها پوشش و حمایت عمومی در زمانی که مشتریان در حال سپاسگزار تر و دلسوز تر از همیشه به کارگران ضروری در نگه داشتن آنها را با عرضه مواد غذایی و کالاهای مورد نیاز در طول بیماری همه گیر. نشریات مانند واشنگتن پست از لس آنجلس تایمز و معاون و همچنین شبکه های پخش مانند CNN تحت پوشش این رویداد و رسانه های اجتماعی پست های در مورد آن به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شد.

بسیاری از مکان های که در آن کارگران جمع شده بودند در اعتراض به, مانند نیویورک و کالیفرنیا در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات. در تصاویر و ویدئو از حوادث را از آن محل به معترضان تا حد زیادی دیده می شود با پوشیدن ماسک و پوشش صورت. معلوم نیست اگر کارگران قادر به حفظ اجتماعی فاصله در هر اعتراض.

“ما چیزی دیده نمی مانند این از 1930s — یک بحران مانند این و کارگران که در حال صدمه زدن به شدت گفت:” توماس Kochan یک استاد در دانشگاه MIT که منجر پژوهش در کار و اشتغال است. Kochan توضیح داد که در گذشته زمان بحران شدید منجر به کارگران به دست آوردن حقوق و او فکر می کند در شرایط فعلی را “بیدار” عموم مردم به مدت طولانی ایستاده کار مسائل.

یک تعداد انگشت شماری از معترضان مسدود شده و ترافیک در سیاتل در نزدیکی آمازون ستاد.
Jason ردموند / خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان دهندگان تظاهرات در شرکت های مختلف را ملاحظه ای مشابه خواستار دسترسی بیشتر به دنده محافظ مانند ماسک و دستکش, تمدید زمان برای بهبود یافتن از بیماری و بالاتر پرداخت. در حالی که شرکت ها به تغییر سیاست در پاسخ به برخی از نگرانی های خود را کارگران می گویند این کافی نیست. Instacart خریداران آمازون وانت و فدرال اکسپرس تحویل کارگران شده اند جلسه عملا از طریق این بیماری همه گیر در زوم و تلگراف Facebook و سیستم عامل های دیگر به هماهنگی اقدام امروز.

“ما با تشکیل این داد چرا که همه ما یک هدف مشترک و آن را به صرفه جویی در جوامع ما و صرفه جویی در خانواده های ما” گفت: Christian Smalls سرب سازمان از اعتصاب و سابق آمازون انبار و کارمند در آن Staten Island, New York, تسهیلات.

در ماه مارس آمازون اخراج Smalls پس از او سازماندهی یک اعتصاب در مرکز جایی که او کار کرده است. این شرکت گفت که او از کار اخراج شد برای نقض اجتماعی, فاصله, قوانین, اتهام که Smalls را رد کرده است. پس از شلیک یک وکیل در آمازون به نام اسمالز “نه هوشمند و یا بیان” در به بیرون درز یادداشت از یک جلسه اجرایی. آمازون رهبران به نظر می رسد برای مشاهده Smalls به عنوان ناقص رهبر که نمی تواند موثر در سازماندهی همسالان خود.

چند ده معترضان با حضور در مرکز پاسخگویی آمازون در استاتن آیلند که در آن مسیحی Smalls استفاده می شود به کار می کنند.
استفانی کیت/گتی ایماژ

.اما آمازون ممکن است دست کم گرفته Smalls. در پی اخراج خود را به 31 ساله پدر سه به دست آورده به حمایت از شهردار نیویورک, شهرستان, دولت, دادستان کل نیویورک و چندین سناتور به بررسی شرایط خود را شلیک. و در حال حاضر با روز جمعه تظاهرات Smalls ثابت کرده است که مخاطبان برای کارگر مسائل فراتر از هر یک کارگر و یا شرکت.

بنابراین در حالی که ما نمی شاهد یک اعتصاب مانند تاریخی و خشونت مه روز کارگر تظاهرات از سال 1886 زمانی که صدها نفر از هزاران نفر از کارگران خواستار 8 ساعت روز کاری روز جمعه اقدام شد اما قوی یادآوری است که در یک بیماری همه گیر شرکت نمی تواند به سادگی چشم پوشی از کارگران خواسته است. در عصر رسانه های اجتماعی و حتی گروه های کوچک از کارگران می تواند به جذب مقدار زیادی از توجه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>