مهم ترین درس از سال 1918 پاندمی آنفلوانزا: بگو لعنت حقیقت

“ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

بود که رئیس جمهور تهمت پاسخ پرسید که یک خبرنگار CNBC در 22 ژانویه که آیا او نگران بود در مورد کوروناویروس. تقریبا دو ماه بعد با تهدید بیش از حد بزرگ به چشم پوشی از رئیس جمهور تن به تغییر به طور چشمگیری (حتی به جلسات مطبوعاتی در ادامه به مدل incoherence و عدم دقت).

این پیام های متناقض در مورد ویروس و نادرستی ایجاد انگیزه در آنها خطرناک است در حال حاضر. امتناع به مردم حقیقت را هزینه زندگی به دلیل آن را به رهبری تلاش های ما برای پهن کردن بیماری همه گیر منحنی با شیوه های اجتماعی مانند فاصله. آن را نیز نابود اعتماد عمومی را در دولت و این یک مشکل بزرگ است.

بزرگترین درس از بیماری آنفلوانزا سال 1918 به گفته مورخ مهدی جان بری است که رهبران را مجبور به گفتن حقیقت مهم نیست که چقدر سخت است برای شنیدن. بری نوشت که با نفوذ کتاب در سال 1918 همه گیر می گوید که دروغ گفتن در مورد شدت بحران در سال 1918 ایجاد ترس بیشتر و بیشتر در انزوا و درد و رنج بیشتر برای همه.

“اعتماد در سازمان از هم پاشیده و در هسته آن جامعه است بر اساس اعتماد” بری در نوشته های اخیر نیویورک تایمز ستون. “نمی دانستند چه کسی و یا چه به باور مردم نیز از دست داده و اعتماد به یکدیگر است. آنها شد بیگانه جدا شده است. صمیمیت نابود شد.”

من به صحبت کرد بری از طریق تلفن در مورد هزینه های دروغ گفتن به مردم در سال 1918 اگر او فکر می کند ما در حال تکرار اشتباهات دولت های ساخته شده در آن زمان و چگونه رهبران باید تعادل تنش بین مردم آنچه را که آنها نیاز به دانستن و تلاش برای القاء ترس و وحشت جمعی.

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

است coronavirus نزدیک ترین چیزی که شما دیده اید به سال 1918 همه گیر آنفلوآنزا در طول عمر خود را ؟

مهدی جان بری

هیچ چیز دیگری حتی شروع به آن رویکرد است. در ابتدای سال 2009 H1N1 شیوع واقعی وجود دارد ترس است که آن می تواند بد باشد اما البته آن را تبدیل به نسبتا خفیف. اگر نیست آن را برای زیست شناسی مولکولی آن هرگز متوجه شده است در همه. بنابراین هیچ چیز دیده ایم پس از سال 1918 حتی می آید نزدیک به آنچه اتفاق می افتد. اگر این صرفا یک بار در یک نسل ویروس, خوش شانس ما خواهید بود.

Sean Illing

چگونه است که ما امروز وضعیت متفاوت از وضعیت ما رو در سال 1918?

مهدی جان بری

بزرگترین تفاوت این است که هدف جمعیتی. در سال 1918 اکثریت قریب به اتفاق افرادی که فوت شده 18 تا 45. شاید دو سوم از مرگ و میر تقریبا در این گروه سنی است. در سال 1918 بیش از 90 درصد از مرگ و میر بیش از حد در افراد جوانتر از 65. بنابراین بدیهی است که سالمندان در سال 1918 تا به حال تجربه کرده خفیف ویروس در جوانان خود را که نزدیک بود به اندازه کافی به سال 1918 ویروس است که آنها تا به حال تعداد زیادی از حفاظت در برابر آن از ایمنی طبیعی.

یکی دیگر از تفاوت های جوجه کشی هستند. آنفلوانزا متوسط جوجه کشی رای بود دو روز تقریبا هرگز بیش از چهار. به طور متوسط برای coronavirus بیش از دو برابر و می تواند کشش بسیار کمی طولانی تر از آن است که هر دو یک چیز خوب و بد. نکته خوب این است که آن را اجازه می دهد تا زمان را به, تماس, ردیابی منزوی و چیزهایی مانند آن است که تقریبا غیر ممکن است در طول بیماری همه گیر آنفلوآنزا. نکته بد این است که این بدان معناست که این ویروس ممکن است از کشش بیش از حد مدت زمان طولانی تر و آلوده تر مردم است. به نظر می رسد به طور قابل ملاحظه ای بیشتر مسری از آنفلوانزا است.

در اینجا یک تفاوت مثبت: با وجود contagiousness این مورد مرگ و میر به نظر می رسد بسیار کمتر از سال 1918 آنفلوانزا است. این مرگ و میر در سال 1918 در غرب حداقل در حدود 2 درصد است. در دیگر نقاط جهان از آن بود بسیار بالاتر است. چیزی شبیه به 7 درصد از ایران در کل جمعیت درگذشت. شاید به اندازه 5 درصد از مکزیک جمعیت درگذشت. [نویسنده توجه داشته باشید: برخی از بحث علمی در مورد واقعی مرگ و میر از سال 1918 آنفولانزا.]

این که چگونه ما به پایان رسید تا با 50 تا 100 میلیون مرگ و میر در سال 1918.

Sean Illing

چه به شما می گویند, بود, بزرگترین, مهم ترین اشتباه ساخته شده در سال 1918 توسط دولت, توسط جوامع محلی توسط افراد ؟

مهدی جان بری

دولت دروغ گفته. آنها دروغ گفته در مورد همه چیز. ما در جنگ بودند و آنها دروغ گفته چون آنها نمی خواهند به upend به تلاش های جنگی. شما تا به حال بهداشت عمومی رهبران گفتن مردم این بود که فقط آنفلوآنزای معمولی با نام دیگر. آنها به سادگی نمی به مردم بگوید که حقیقت در مورد آنچه اتفاق می افتد.

Sean Illing

چه مدت آن را به صورت واقعیت به منفجر شدن آن نهفته است ؟

مهدی جان بری

طولانی نیست. مردم متوجه خیلی سریع چه بود تا زمانی که همسایگان خود را آغاز مرگ 24 ساعت پس از اولین علائم به نظر می رسد. مردم در خیابان بودند خونریزی از بینی خونریزی از دهان خود را خونریزی از چشم و گوش خود را. این وحشتناک بود. هر کس درک بسیار سریع است که این عادی نیست آنفولانزا.

Sean Illing

و چه عواقب شد از همه که دروغ گفتن ؟

مهدی جان بری

آن را یک فاجعه بود. مردم از دست ایمان همه چیز را در دولت خود را در آنچه که آنها در حال گفت در هر یک از دیگر. آن را فقط جدا از مردم و حتی بیشتر. اگر اعتماد فرو می ریزد و سپس آن را می شود همه را برای خود و این که بدترین غریزه در بحران این مقیاس است.

در بسیاری از حوادث جوامع گرد هم می آیند. و این مورد در بعضی از نقاط و شهرستانها که در آن بزرگترین ساختارهای اجتماعی بودند و چیز ساییده شده. اما در کتاب من, من در مورد نوشت: فروپاشی تدریجی اعتماد در هر سطح از جامعه و آبشار از ضعف که ناشی از آن است.

اما نیز وجود دارد که پیامدهای عملی است. برای مثال عدم اعتماد ساخته شده آن را سخت تر برای پیاده سازی مهم بهداشت عمومی اقدامات لازم را به موقع چرا که مردم فقط باور نمی آنچه آنها گفته بودن. و در آن زمان دولت مجبور شد به طور شفاف در مورد وضعیت آن را بیشتر بود خیلی دیر. این ویروس در حال حاضر به طور گسترده ای منتشر.

بنابراین دروغ و عدم اعتماد به هزینه های زیادی از زندگی.

Sean Illing

شما قول یک دانشمند در آن زمان که گفت: ما چند هفته دور از تمدن “ناپدید شدن از روی زمین است.” چقدر بد آن بر روی زمین ؟

مهدی جان بری

بد. برخی از مکان های موفق بسیار بهتر از دیگران ، اما صلیب سرخ گزارش مواردی از مردم گرسنه به مرگ در جوامع روستایی چون همه از ترس به آنها را غذا — وحشت و ترس بود که شدید. آن را کشیده و جامعه را به مطلق آستانه.

Sean Illing

پس از تحقیق 1918 همه گیر چگونه می توانم به شما فکر می کنم در مورد این مشکل تنش بین گفتن مردم آنچه را که آنها نیاز به دانستن و تلاش برای وادار کردن توده هراس ؟

مهدی جان بری

خوب است که همیشه این سوال. من نمی باید مطالعات علمی تایید که من حق هستم اما نظر خود من این است که مردم می تواند در مقابله با واقعیت و حقیقت خیلی بهتر از آنها می تواند مقابله با عدم قطعیت است. اگر شما در حال تماشای یک فیلم ترسناک قدرت تخیل خود همیشه باعث می شود هیولا ترسناک تر. هنگامی که هیولا به نظر می رسد روی صفحه مهم نیست که چقدر وحشتناک آن را کمتر ترسناک یک بار آن را بتن می باشد.

این است که چرا من نفرت در عبارت “خطر ارتباطی” به دلیل آن را نشان میدهد مدیریت این حقیقت است. به نظر من شما لازم نیست مدیریت این حقیقت است. شما حقیقت را بگویید.

Sean Illing

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه به این بحران شد به تطهیر آن جدیت رد انتقادات به عنوان یک “جعل.” فاکس نیوز در ادامه به تطهیر آن تا نسبتا به تازگی. من فکر می کنم همه تن است و اساسا تغییر در این نقطه, اما آیا این اوایل اشتباه هزینه ما از صمیم قلب?

مهدی جان بری

کاملا. هیچ سوالی وجود دارد آنچه که این هزینه با ما. و چیزی که عجیب و غریب است که آن را همیشه در مغلوب ساختن پیشی جستن منافع خود به پرده. بدون شک او گفته بود سرما سخت حقیقت در مورد وضعیت در پشت درهای بسته. اما او به حداقل برسد آن را علنا و که هزینه های ما در راه ما واقعا نمی تواند تعیین نشده است.

Sean Illing

چگونه ما جمعی پاسخ به این لحظه اندازه گیری تا به پاسخ در 1918?

مهدی جان بری

خوب در سال 1918 شما واقعا نمی تواند می گویند جمعی وجود دارد پاسخ. آن را متنوع خیلی از شهرستان به شهرستان. اما نگاه ما به افرادی که در اینجا اساسا گفت: این ویروس بود و دموکراتیک توطئه ای برای تضعیف انتخابات ریاست جمهوری. هیچ کس گفت که در حال حاضر ، اما این سوال همچنان که ما در مجموع دیدار با این چالش است. ما تنها در آغاز این چیز.

ما botched اوایل تست و آن را روشن کرده در پاسخ به طور جدی به اندازه کافی به تماس های اجتماعی فاصله. اما همه چیز در حال تغییر به سرعت. چه عمومی و چه در حال حرکت رو به جلو چه مقدار آن را مطابق با توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی در حال رفتن برای تعیین چقدر بد این می شود و با چه سرعتی. کشورهایی مانند کره جنوبی موفق به ضرب و شتم این بازگشت بسیار موثر است. من نمی دانم اگر ما همان موفقیت است.

آن را فقط بیش از حد زود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>