جالب ترین شخصیت در بیکر و زیبایی است و نه نانوا و نه زیبایی


A woman wearing a red dress looks up at a waiter, a menu in hand. She sits next to a man in a button-down shirt.

میشل Veintimilla به عنوان ونسا سانچز و Victor Rasuk به عنوان دانیل گارسیا در ABC بیکر و زیبایی.

ABC/فرانسیسکو روم

در نگاه اول ABC جدیدترین رمانتیک کمدی-درام است که تمام ظرافت از مشخصه فیلم کریسمس. یک بازسازی از محبوب اسرائیلی سری بیکر و زیبایی ارائه می شود دقیقا همان چیزی است که عنوان وعده: یک بیکر, Daniel Garcia (Victor Rasuk) یک برخورد شانس با ستاره زیبا گلسرخ همیلتون (Nathalie Kelley) در حمام مرسوم رستوران میامی—که فقط اتفاق می افتد را به محل درست قبل از او می رود ویروسی برای تبدیل کردن دوست دختر خود را پیشنهاد تعجب. گلسرخ می آید به نجات او بعد از آن و دو بر در طول یک شب که شامل rappelling پایین جلوی یک ساختمان پخت pastelitos و هدف قرار دادن شرط میامی باشگاه ، موانع زن و شوهر را در حال حاضر آشکار در پایان بیکر و زیبایی این ساعت برای اولین بار از گلسرخ را overprotective مدیر همیشه حاضر paparazzi دانیال در حال حاضر دوست دختر سابق ونسا.

جز این که به عنوان من تماشا نشان می دهد که من پیدا کردم خودم در انتظار ستاره به صفحه نمایش به طوری که ما می تواند بازگشت به ونسا, بازی های برگزار شده توسط میشل Veintimilla. در ابتدا ونسا به نظر می رسد مانند نوع شخصیت است که به مقصد یا ناپدید می شوند و یا تبدیل به یک تبه کار. اولین بار ملاقات ما او را browbeating دانیل به گرفتن او را به تجربی رستوران که در آن مزه منو 300 دلار است. خانواده خود را با اشاره به او را به عنوان “ونسا Princesa.” و در صحنه است که در نهایت به پایان می رسد تا رانندگی دانیل به آغوش رقیب ونسا پیشنهاد به او را با یک mortifying تفسیر از تیلور سویفت “داستان عشق” و حلقه او را برداشت برای خودش. اما چهار قسمت بعد آن را روشن است که زیبایی و بیکر یک مطلب جالب سرنوشت در ذهن ونسا از فقط کم عمق حسادت دوست دختر سابق.

ونسا یک محور زن حرفه ای با آرمان های رفیع و طعم شامپاین در حالی که دانیل است همراه برای سوار شدن نه تنها در رابطه اما در دیگر بخش های زندگی خود مانند طرح او را بر خود و خانواده نانوایی. وقتی ونسا جوشان لبخند در نهایت مردد و او پاره به اشک, به عنوان او متوجه می شود Daniel نمی خواهند به ازدواج با او پس از چهار سال با هم آن را دشوار است به همدردی شاید حتی به احساس کمی افزایش غرور زمانی که او می اندازد یک کاسه سوپ در متمرد در نظر گرفته شده. قبل از خروج از دانیل به پیدا کردن راه خود را در خانه او به او می گوید: “من 28 ساله زن, Daniel. این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما رژیم غذایی ما ازدواج, ما بچه ها و ما رژیم غذایی و دوباره.” آن را به پایان می رسد با گفتن خراشیده تحت تاثیر تماشاچیان—و احتمالا میلیون ها نفر که در نهایت سازمان دیده بان ویدیو از رد او هنگامی که از آن می رود ویروسی است که او می تواند طبخ شده کسب و کار خود او است و از آن لحظه به طور رسمی تک. با وجود آن پهلوانان واقعی ویرانی است که نقش سراسر چهره او را به عنوان او می پرسد که آیا دانیل بله بیش از حد است بخواهید در ازای چقدر او را دوست داشتم برگ شکی نیست که این واقعی است صدمه دیده است و نه به سادگی سردستهزنان خواننده اپرا رفتار و ازدواج خود را به معنای بیشتر به او از یک علامت جعبه در زندگی ایده آل چک لیست.

حتی پس از سقوط به خوبی از ریمل آغشته شراب سوخت ناامیدی در daniel’s, رد, Vanessa تلاش می کند تا خود را ببینید طرف از همه چیز اعتراف به این که او پیشنهاد شده بود “بیشتر چیزی که من از او.” او متقاعد می شود که هیچ مردی می خواهد دور انداختن رابطه چهار ساله به همین راحتی که جایی دانیل فر به یک توپ گریه بیش از آن مانند او است—اما البته او در حال حاضر نقل مکان کرد با گلسرخ. به عنوان دانیل همچنان برای جلوگیری از ونسا او فریب خورده ایمان matures به ساده قانع کننده منطق است که یک مرد است که صرف نزدیک به یک و نیم دهه با او مدیون او حداقل یک مکالمه است. اگر دانیال قاطعیت وقتی که می آید به رابطه جدید با گلسرخ قرار است به جذاب و فقدان آن وقتی که می آید به یکی از او با ونسا است unforgivably پوسته پوسته.

وقتی که دانیل وثیقه در آخرین لحظه در شام به دولت ارتباط خود را, آن را غیر ممکن است به فکر می کنم که شاید ونسا بهتر خواهد بود بدون او. هنوز هم او زمین دانیل برادر متئو (David دلم ریو) یک فرفره در نوار حکم کتاب مقدس پسر یکی از مشتریان املاک و مستغلات که فقط اتفاق می افتد به یک رکورد اجرایی یک فرصت بزرگ برای او. او به سادگی می گوید که او طی چهار سال گذشته با دانیل شامل خانواده او و امتناع خود را به صحبت کردن با او تغییر نمی کند که. و در حالی که ماتئو است که به وضوح احساس چیزی بیش از عشق برادرانه برای او ونسا ناتوانی اگاه که چون او هنوز در گیر دانیل تنها باعث Daniel خود دوباره بجای اول برگشتن نگاه حتی بیشتر شتابزده.

در چهارمین و جدید ترین قسمت ونسا نشان می دهد تا به طور غیر منتظره در یک گارسیا شام خانوادگی که مهمان افتخاری است که هیچ یک دیگر از گلسرخ و دانیل است که در نهایت مجبور به داشتن سخت مکالمه او باید تا به حال سه هفته پیش. پس از این مکالمه به آن نگاه مانند نویسندگان شد و در نهایت رفتن به ونسا غرق کامل در تبه خاک با داشتن او را در معرض گلسرخ حضور به انتظار paparazzi خارج است. در عوض رو به با یک سخنرانی از متئو یاد او که او بهتر از آن بین او قابل فهم صدمه دیده و می کند درست است.

های مختلف دست ونسا می تواند به راحتی یک کاریکاتور. به جای Veintimilla موفق به هر دو او را در آغوش استعاره و فراتر از آن پیوستن به صفوف Jane the Virgin‘s پترا و دیوانه, دوست دختر سابق‘s والنسیا دو شبیه اخیر subversions از بالا, تعمیر و نگهداری, catty سابق است که می تواند ایستادن در راه قهرمان شادی. و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از قسمت های آینده که در آن همه کار است که به راحتی می تواند بازگشت وجود دارد به اندازه کافی نکات که ونسا خواهد او را خوش و خرم برای نگه داشتن من در تنظیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>