امیدوار کننده ترین coronavirus واکسن نامزد را نشان می دهد و در عین حال نتایج مثبت تر

یک مطالعه جدید نشان می دهد که امیدوار کننده coronavirus واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد محققان امن است و نشان می دهد وعده.

آکسفورد واکسن می رود که توسط unpronounceable moniker “ChAdOx1 nCoV-19 (AZD1222)” است که در حال توسعه با کمک انگلیسی-سوئد شرکت دارویی شناخته شده به عنوان AstraZeneca با توجه به مقاله اخیرا در مجله لانست منتشر شده. این بررسی شامل 1,077 داوطلبان و در آن مراحل اولیه آزمایشات انسانی نشان داده شد به امن و تحریک یک پاسخ ایمنی قوی. اندرو Pollard نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت که محققان امید “این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن را به یاد داشته باشید این ویروس به طوری که ما واکسن محافظت مردم برای یک دوره طولانی.”

تبلیغات:

او افزود: “اما ما نیاز به تحقیقات بیشتری قبل از ما می توانیم تایید واکسن به طور موثر محافظت در برابر SARS-CoV-2 عفونت و برای چه مدت هر گونه حفاظت طول می کشد.”

نویسندگان اشاره کرد که شایع ترین گزارش سیستمیک واکنشهای خستگی و سردرد و سایر عوارض جانبی منفی شامل feverishness, بدنساز, درد و بی قراری.

“ما یافته های اولیه نشان می دهد که نامزد ChAdOx1 nCoV-19 واکسن به عنوان یک تک دوز امن بود و تحمل با وجود بالاتر reactogenicity مشخصات از کنترل واکسن MenACWY” نویسندگان نوشت. Reactogenicity به معنی تمایل به تولید مشترک عوارض جانبی مانند درد بازو یا تب خفیف. “هیچ عوارض جانبی جدی واکنش به ChAdOx1 nCoV-19 رخ داده است” آنها اضافه کنید. “اکثر عوارض جانبی گزارش خفیف یا متوسط بودند در شدت و تمام شد خود محدود.”

تبلیغات:

سازمان بهداشت جهانی گزارش می دهد که در حال حاضر وجود دارد 23 بالقوه واکسن در حال آزمایش در آزمایش های انسانی با بیش از 130 نفر دیگر در مطالعات بالینی. در علاوه بر این به آکسفورد مطالعه لنست گزارش داد که یک چینی واکسن نیز نشان متواضع نتایج مثبت است.

در سرمقاله این لانست اشاره کرد که بسیاری از مراحل اضافی فراتر از آزمایش های بالینی, حتی اگر آنها به اثبات پربار.

“در حالی که واکسن توسعه تحقیقات ادامه سوالات در حال حاضر ناشی در مراحل بعدی و چالش های مربوط به تولید و توزیع و گسترده دسترسی ممکن است واکسن” سرمقاله هشدار داد. “برخی از استراتژی های در حال حاضر در نظر گرفته شود: سندی داگلاس در دانشگاه آکسفورد به عنوان مثال منجر شده است ChAdOx1 nCoV-19 واکسن تولید در مقیاس پروژه. کار بلافاصله در تولید در مقیاس بزرگ می تواند سرعت بخشیدن به دسترسی به یک با کیفیت بالا و ایمن واکسن که حق نامزد وجود دارد.”

تبلیغات:

در علاوه بر این به عنوان دانشگاه آکسفورد یادداشت در وب سایت خود را”‘, پزشکی ترجمه’ – مصرف اکتشافات از آزمایشگاه حق را از طریق به درمان بیماران — قابل توجه است تمرکز تحقیقات پزشکی در آکسفورد. این نیمکت به بالین’ رویکرد کمک پربار لینک با بیمه خدمات درمانی [خدمات بهداشت ملی] سازمان.”

ممکن است یک تهدید برای موفقیت در هر واکسن حداقل در ایالات متحده آمریکا است که تعداد زیادی از مردم ممکن است آن را دریافت نمی کند و در نتیجه ما را تهدید می کند توانایی به منظور توسعه گله ایمنی. یک نظرسنجی که در ماه گذشته توسط واشنگتن پست و شبکه خبری ABC در بر داشت که تنها 43 درصد از آمریکایی ها قطعا واکسن و تنها 28 درصد احتمالا انجام این کار است. در مقابل 12 درصد گفت: آنها احتمالا نمی خواهد و 15 درصد گفت: آنها قطعا نمی خواهد.

تبلیغات:

“ما به روشنی می دانیم که اگر ما نمی تواند 70-چیزی درصد از جمعیت تحت پوشش ما احتمالا نمی توانید به گله ایمنی” دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی کانون گفت: سالن ممکن است در هنگام بحث در مورد تلاش برای رسیدن به گله ایمنی. “برخی از مردم وجود دارد که فکر می کنم که با این برنامه ما ممکن است قادر به دستیابی به آن با 50 درصد به طوری که نه 100 درصد. اما من فکر است که 70-درصد چیزی است که در مورد که در آن ما نیاز به آن دلیل است که من در نگاه برخی از داده ها. ما ممکن است رسیدن به آن با 50 درصد اما خط پایین این است که ما می خواهم به خطر نمی گله ایمنی با واکسن.”

tinyurlclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>