این موتور سوار مبلغ پشت Perry Mason‘s, خواهر آلیس


Tatiana Maslany as Sister Alice in HBO’s Perry Mason and Sister Aimee Semple McPherson.

Tatiana Maslany به عنوان خواهر آلیس در HBO را Perry Mason و خواهر Aimee سمپل McPherson.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های HBO و Bettmann از طریق گتی ایماژ.

قسمت این هفته از HBO را Perry Mason شد, همه چیز در مورد تابشی مونتاژ خدا, داستانی لس آنجلس کلیسا به رهبری مبهم ایمان شفا دهنده خواهر آلیس McKeegan, بازی های برگزار شده توسط Tatiana Maslany. اگر چه کلیسا نشان داد تا در اولین قسمت—میسون است که تحقیق در مورد یک آدم ربایی اشتباه رفته مربوط به اعضای جماعت—در این قسمت ما برای دیدن یک معامله بزرگ تر از آن, از جمله هر دو خدمات عادی و عزاداری. آن را بسیار کالیفرنیا کلیسا حتی برای کالیفرنیا شامل لباس نمایش با شکوه و رادیو و این همه به وضوح با الهام از زندگی واقعی و حرفه ای از Aimee سمپل McPherson, رادیو مبلغ که با بازی در نقش بسیار زیادی در زندگی مدنی و لس آنجلس در دهه های 1920 و 1930 ، به درک خواهر آلیس آن کمک می کند تا به درک داستان عجیب و غریب از واعظ او را بر اساس که شامل یک هنوز مرموز آدم ربایی و حتی وایلدر نمایشهایش.

و به درک, خواهر, Aimee آن کمک می کند تا او را به درک backstory. او دو تاریخ و زمان آخرین نام از اول خود دو ازدواج نه که به خوبی به پایان رسید. در اصل از انتاریو او به شیکاگو نقل مکان کرد در سال 1908 او اولین نفری رابرت سمپل که تبدیل به پنتاکوستالیسم در زمان او با او در یک سفر تبلیغی به چین و بی درنگ در اثر اسهال خونی است. پس از بازگشت به ایالات متحده او ازدواج دوباره و این بار به هارولد McPherson, حسابدار. در سال 1915 او رها فرسون و در جاده ها با فرزندان خود به موعظه انجیل, انجام وعده او می خواهم ساخته شده به خدا در حالی که مبتلا به آپاندیسیت. شوهرش او پیوست و ساخته شده رفتن از آن برای مدتی اما او در نهایت به خانه رفت, رود آیلند, طلاق او در سال 1922. در سال 1918 در سن 28, McPherson وارد لس آنجلس در علامت تجاری “انجیل ماشین” یک سال 1918 Oldsmobile با “عیسی مسیح در حال آمدن است به زودی آماده” رنگ در سمت.

در زمان او رسیده West Coast, McPherson در حال حاضر شهرت به عنوان یک شفا دهنده ایمان و او ادامه داد: کار خود را در لس آنجلس موعظه در اجاره محل در حالی که جمع آوری پول—بیش از 250.000 دلار در نهایت به ساخت یک کلیسای دائمی در اکو پارک. Angelus معبد با آن عظیم مرکزی گنبد flanked توسط ستون به روی عموم باز است در سال جدید بعد از سال 1923. در پری میسونهای تابشی مونتاژ خدا کلیسا با استفاده از نمای دوم کلیسای مسیح, دانشمند, در, غرب, Adams است که خود را ستون هر چند نه کاملا به عنوان بسیاری از Angelus است.

محراب اصلی از Angelus معبد اغلب اعتبار به عنوان اولین آمریکایی megachurch می تواند جای 5,300 مردم با بلندگو نصب شده در خارج به جای سرریز جزئیات نشان داده شده در پری میسون. ساخت و ساز از کلیسای موجب موجی از خرده فروشی و توسعه مسکونی در اطراف آن ساخت McPherson شاید اولین کسی gentrify اکو پارک. در سال 1924 او راه اندازی خود ایستگاه رادیویی KFSG—فراخوان ثبت نام مخفف “چهار ضلعی انجیل”—و بنا دو عظیم رادیویی برج در بالای معبد.

McPherson رادیویی وزارت خود در سراسر کشور مشهور بود اما او ناپدید شدن مرموز و ظهور در سال 1926 ساخته شده است که او در سراسر کشور بدنام. McPherson از بین رفت پس از رفتن شنا در اقیانوس پارک و بسیاری از فرض او می خواهم غرق شدند. در یک نقطه, پلیس دریافت باج توجه داشته باشید درخواست برای $500,000 امضا “Avengers.” پنج هفته بعد او نشان داد تا در مکزیک ادعا به فرار از دست آدم ربایان به نام “رزی” و “استیو.” مردم شک و تردید بود—حداقل نه به دلیل سابق KFSG اپراتور رادیو ناپدید شد در حدود همان زمان بود و دیده می شود در کارمل با یک زن ناشناس. وقتی کارولینای جنوبی رژیم صهیونیستی است. مارک سنفورد ناپدید شده در “Appalachian Trail” سپس بازگشت تنها به اعتراف او می خواهم واقع شده است با داشتن زناکارانه امور در آرژانتین تخته سنگ تیموتی نوح در مقایسه با قسمت به اتهام آدم ربایی از خواهر Aimee:

مشکل این بود داستان او بود عمیقا مشکوک از شروع. کفش های او بودند unscuffed مکزیک کلبه که در آن او ادعا کرد که او می خواهم برگزار شده است نمی تواند واقع شود و اگر چه او از نظر ناپدید شد با پوشیدن یک دست کت و شلوار حمام, او دوباره به طور کامل لباس. دادستان چنان نا امید با McPherson که آنها رفت و پس از او به دروغ. این تحقیقات که به دنبال کشف شواهد قابل توجهی که خواهر Aimee تا به حال در واقعیت اجرا کردن با معشوق یک کارمند و مهندس رادیو به نام Kenneth Ormiston.

اما McPherson گیر به داستان او و به این روز معلوم نیست که واقعا چه اتفاق افتاده است. توسط پری میسون‘s دوران McPherson بیشتر یا کمتر اب و هوای طوفان و Angelus معبد شناخته شده بود تا مقصد توریستی.

بود که همه چیز را به انجام با خواهر, Aimee مصور خطبه که دعوت مستقیم مقايسه با خواهر آلیس. مانند آلیس های دیدنی و جذاب, خدمات, Aimee ترکیب پیر-زمان دین جدید وقت های هالیوود و جلوه های ویژه. در پری میسون قسمت دوم, خواهر آلیس ارائه خطبه ظاهرا بر اساس 1 قرنتیان 10:21 و “نشان می دهد” آن را با داشتن هفت زن روی صحنه با پوشیدن روپوش برچسب شده با نام هفت گناه مرگبار. در یک نقطه کلیدی در این خطبه یکی دیگر از هفت زنان در لباس پوشیدن به عنوان فرشتگان به نمایندگی از هفت آسمانی فضائل را به مرحله و به خود هاله به هفت گناه مرگبار. (نیز وجود دارد کسی که در مرحله پوشیدن لباس مقدس و جعلی ریش نوسانی در اطراف یک زن سرپا نگه داشتن سازمان دیده بان جیب که حضور ندارد توضیح داد اما احتمالا مربوط به سال جدید است.) آن را بسیار وحشی اما خواهر آلیس هیچ, خواهر, Aimee. در Marcus باخ 1946 تور از تازه بدوران رسیده ادیان آنها را در بر داشت یک ایماناو توصیف یکی از McPherson را مصور خطبه:

آن شب خواهرم به ما “نور سبز روشن است.” افتتاح شد اظهارات پر سر و صدا از یک موتور سیکلت سرعت پایین سطح شیب دار با برش باز است. جهان بزرگترین مبلغ نشسته در زین لباس پوشیدن و به عنوان یک سرعت پلیس. او سوار ماهرانه. … او سوار بی پروا به جلوی سالن ناودان بر روی ترمز منفجر screech یک پلیس سوت مطرح سفید-دستکش دست به جماعت و فریاد زد: “ایست! شما به سرعت به جهنم!”

برای خطبه تحت عنوان “هجده روز رژیم غذایی و یا اسکلت ارتش” McPherson تحت پوشش این مرحله با استخوان که پس از آن “شد با sinews و گوشت” از طریق جلوه های ویژه. یکی دیگر از خدمات برجسته McPherson لباس پوشیدن و به عنوان یک دریاسالار گروه کر به عنوان ملوانان و ظاهر از کریستف کلمب (وجود به تلاوت Joaquin میلر شعر) و کسی که در لباس پوشیدن مانند Gorton را ماهیگیر (وجود دارد به بازی “گوش دادن به پرنده مسخره” و “قدیمی ساخته شده از چوب بلوط سطل” در قلع سوت). و سپس شگفت انگیز روباه Movietone newsreel که در آن خواهر آلیس می گوید داستان از دانیل با کمک یک زندگی شیر. فیلم از McPherson را مصور موعظه در Angelus معبد است, سخت است, اما, خاموش, فیلم از خدمات وجود دارد ثابت می کند که آنها حداقل به عنوان خشن به عنوان کسانی که نشان داده شده در پری میسون:

پری میسون‘s, خواهر آلیس مطابقت ندارد کاملا با خواهر, Aimee. برای یک چیز, توسط 1931, McPherson شهرت بود و بزرگتر و پیچیده تر از خواهر آلیس به نظر می رسد عمدتا به دلیل از بین رفتن. شما می توانید یک حس است که از این newsreel ریش دار از سال 1929 که در آن McPherson, مشاهده, “Aimee سمپل McPherson و نام Angelus معبد باید گاهی اوقات به نظر می رسید … مترادف با مشکل و با استفاده از آزمون” قبل از گفتن یک نسخه قبلی از آنچه که در نهایت تبدیل به Christopher Walken را “دو موش کوچک” سخنرانی از گرفتن من اگر شما می توانید:

اگر چه McPherson درگذشت در سال 1944 از یک ظاهرا اتفاقی مصرف بیش از حد آرام بخش—بدن او گذاشته در دولت به مدت سه روز در حالی که 45,000 عزاداران پرداخت خود را احترام—او به دست آمده یک زندگی پس از مرگ در کشور فرهنگی تخیل. در سینکلر لوییس’ 1927 رمان المر گانتریاو یک رادیو مبلغ به نام شارون Falconer. در Barse میلر سال 1932 نقاشی خیال بیش لس آنجلساو را شناور در آسمان بیش از Angelus معبد همراه با ابر به شکل کیف پول. در ناتانیل وست در سال 1939 رمان روز ملخاو ایمان شفا دهنده شناخته شده به عنوان “خواهر بزرگ.” در سال 1976 Faye Dunaway بازی McPherson در یک فیلم تلویزیونی (بت دیویس با بازی او مادر!), و ما در روز, Kathie Lee Gifford, نوشت, موسیقی در مورد او. در این سال او را از داشتن یک بیت از یک تلویزیون احیای: هر دو Perry Mason و فصل جاری Penny Dreadful ویژگی McPherson آمار و ارقام. چهار ضلعی کلیسا هنوز جماعات سراسر کشور و Angelus معبد هنوز هفتگی خدمات در اکو پارک, اما, خواهر, Aimee زندگی در جایی که او همیشه متعلق: برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>