موسیقی ببر پادشاه نیست حتی توسط ببر پادشاه


Joe Exotic stands tall against a cloudy background, pretending to play guitar

Screengrab از “من تو را دیدم یک ببر”

وجود دارد خیلی off-the-wall مواد در Netflix بکشد ببر پادشاه که آن را سخت به تصور کنید که آن را به سمت چپ هر چیزی. اما به عنوان وسیع و digressive به هفت قسمت سری, ممکن, مناطق وجود دارد که در آن تنها خراش سطح. موسیقی فیلم های ساخته شده توسط انسان که خود خواستار جو عجیب و غریب تا حد زیادی تابع به عنوان تسکین کمیک خود را از شواهد charmingly بی منطق اما unflaggingly با اعتماد به نفس تلاش در شهرت. اما جو موسیقی و داستان پشت آن است به مراتب غریبه تر از حتی Tiger King‘s پنج ساعت می تواند شامل.

برای شروع آهنگ که ارائه شده به جو عجیب و غریب و … نیست. آنها نوشته شده و انجام شده توسط واشنگتن نوازندگان وینس جانسون و دنی کلینتون که کلارک شهرستان کلمبیایی پرچم در سال 2010 به عنوان هنرمندان محلی برای تماشای چون چند تا از آهنگ های خود را با توجه به ویژه در یک فیلم به نام Nude Nuns With Big Guns. با توجه به جانسون که در پاسخ سوالات از طریق ایمیل با آنها در ارتباط با عجیب و غریب از طریق آگهی به دنبال کسی برای نوشتن یک تم آهنگ برای باغ وحش خصوصی و همچنین در آثار تلویزیون واقعیت نشان می دهد در مورد آن. (اگر شما را دیده ام ببر پادشاهشما می دانید که چگونه است که معلوم شد.) “او به نظر می رسید مانند یک شیک پوش” جانسون نوشت. آن را تا ماهها بعد از تماشای جو ویدئوها در یوتیوب که جانسون جو متوجه شدم که قرار بود به “Milli Vanilli” آهنگ و اعتبار کامل برای آنها.

برای شروع آهنگ که ارائه شده به جو عجیب و غریب و … نیست.

در حالی که ببر پادشاه وسوسه انگیزی ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از موسیقی فیلم Joe ساخته شده به همراه “خود” آهنگ ها, شما می توانید (و من) به راحتی از دست دادن یک تکه خوبی از این روز به تماشای مسحور نسخه کامل در یوتیوب. وجود دارد ساده اگر بعید مناقصه برای کشور رادیو پخش مانند “زن زیبا عاشق” که ویژگی های جو بودن pawed توسط خسیسانه چادری مدل های بیش از سیلی باس و “چگونه من می دانم,” نرم-rock گفته در مورد گمراه عشق اگر چه دومی قطره به بهانه دگرجنسگرایی با نشان دادن او خیره mournfully خود را به زودی به شود همسر سابق جان. از بار شادتر وجود دارد “اولین عشق” که ویژگی های نرم-تمرکز عکس از جو و جان لبخند در هر یک از دیگر در برف “این زندگی من است” خداحافظی-به-همه-که تصنیف منتشر شد در حالی که جو بود و ظاهرا برخورد با سرطان است که اعلام می کند: “من عاشق واقعی بودند اما من فقط از شما می خواهم.”

و پس از آن وجود دارد شاهکار. ببر پادشاه ساکن در حالی که در “اینجا زن سبک و جلف زن سبک و جلف” که آتش سوزی در جو nemesis, حقوق حیوانات, جنگهای صلیبی, Carole, Baskin با بازی کردن شایعاتی که او به قتل شوهرش و تغذیه او را ببر. نیست ظریف یا: Joe استخدام کارول Baskin نگاه به طور یکسان و به حال او gleefully خوراک خود گربه های بزرگ با نوار از گوشت خام خدمت کرده از یک صفحه گرامافون صدر با یک مانکن ، اما در حالی که docuseries به ما می گوید داستان از Zanesville Ohio در تری تامپسون که تبدیل سست خود مجموعه قابل توجهی از حیوانات عجیب و غریب از جمله نزدیک به سه ده شیرها و ببرها قبل از کشتن خود, آن را نمی توانید در اطراف به “شما نمی توانید باور” موسیقی “ادای احترام” که مدعی تامپسون بود در واقع به قتل رسیده توسط این دولت در تلاش برای بی اعتبار ساختن باغ وحش خصوصی مالکیت. ویدیو مواضع جو به عنوان یک دنده محقق سیلی یک پوشه را در یک بازجویی جدول و روشنایی تا سیگار را نشان می دهد و لباس مردان در ماسک منجر blindfolded تامپسون نگاه یکسان به یک پاکسازی و چسباندن یک تفنگ را در دهان خود.

جو عجیب و غریب نوشتن نیست هر یک از آهنگ ها و او حتی نمی خوانم در بسیاری از آنها اگر چه چند به نظر می رسد از ویژگی های خواننده خود را مخلوط کم و بیش کالینز و جانسون ضبط شده است. اما آن را سخت به تصور کنید که آنها در حال آواز—و یا اینکه وانمود می شود آواز—با هر کس دیگری. آنها به عنوان خاص به زندگی خود را به عنوان تیلور سویفت موسیقی خاطرات نوشته ها به او پر از منابع و نام قطره که غیر قابل توضیح مگر اینکه شما می دانید داستان پشت سر آنها. جانسون می گوید: جو را مجموعه ای از افراد برای آهنگ ها و سپس ترک جانسون به “تحقیق” هر چند که لزوما به این معنا نیست او موافق با نتیجه گیری خود را. برای “شما نمی توانید باور” جانسون می گوید: “او به من گفت در مورد دوست خود تامپسون و چگونه او در حال railroaded و او می خواست یک دلسوز, آهنگ, بنابراین من به او یکی است.” اما این ایده که دولت تا به حال او را کشته “جهنم ندارد. من فکر می کنم او یک خزش/مهره. کسانی که گربه او اجازه دهید می تواند کسی را کشته است.”

هر چند آن را دقیقا نمی ایستادگی خود را در آن وجود دارد یکی از جو عجیب و غریب ها که به اندازه کافی قوی برای زنده ماندن در خارج از محیط زندان از او overstuffed زندگی است. “من تو را دیدم یک ببر” نمی تواند بیشتر از نزدیک به جو آن شعر در مورد awed by عظمت گربه سانان و تصویری کامل از همان مسخره اولین-روز-در-iMovie اثر است. (جو به نظر می رسد به خصوص علاقه یک آسمان طوفانی کاهش یافته است به پس زمینه در این مورد در حالی که او ایستاده بر روی کاپوت وانت و بازی گیتار خود را.) اما آن را نیز مستقیم سرود و cornball برگشت که بسته کر—”و ببر را دیدم یک مرد”—این است که مسائل قانونی pop hits البته نوع شما احساس می کنید کمی خجالت گرفتار شدن آواز به همراه.

B. J. Barham خواننده برای alt-کشور گروه آمریکایی آکواریوم ارسال شده در یک جلد “من تو را دیدم یک ببر” به رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته پس از bingeing چند قسمت از ببر پادشاه با همسر خود. “این بسیار زیبا مرد گفت:” از سری. “آن را مانند یک قطار خراب شما نمی توانید به دور از. شما می دانید که شما نباید آن را دوست دارم یا تایید آن و یا حتی می خواهید به آن را ببینید اما شما می تواند به توقف تماشای آن است.”

Barham که شد از روستایی کارولینای شمالی می گوید: او در ترس از نشان می دهد “redneckery” و در حالی که برخی ممکن است جو به عنوان یک بیگانه نمونه او از چهره های آشنا برای مردم مطرح working-class. “همه ما می دانیم که پسر” Barham می گوید. “هر کس یکی از آن بچه ها در شهر خود فوق العاده عجیب و غریب پسر است که هر چیزی را به نگه داشتن نام خود را در سرفصل. بسیاری از آنها شهردار. من فکر نمی کنم در هر شهر یک جواهر واقعی مانند جو عجیب و غریب ، بسیاری از آنها در مقایسه با رنگ پریده.”

Barham اذعان می کند او تا به حال به انجام 15 یا 20 طول می کشد از “من تو را دیدم یک ببر” به یک جایی که او ساخته شده آن را از طریق تمام آهنگ بدون خنده. اما او نیز واقعا توصیف از قدرت آن است. “آن چنان بزرگ و گزاف. این همه چیز من در مورد قشنگ rock anthem,” او می گوید. “این می تواند یک ’80s, Springsteen song اگر آن را در مورد ببر هولوکاست است.” ضبط و پوشش یک محصول از coronavirus هم بزنید دیوانگی اما Barham می گوید او انتظار دارد به بازی آن را به روی صحنه طولانی پس از قرنطینه برداشته است. “It’s gonna be my اعتصاب آهنگ برای حداقل یک سال” او می گوید. “فندک قبل از اینکه شما حتی اول بازی توجه داشته باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>