اساطیر پشت ببر پادشاه موسیقی کشور

رسوایی و فتنه فراگیر Joseph Allen Maldonado-عبور.k.یک. جو عجیب و غریب شخصیت مرکزی آمار Netflix docuseries ببر پادشاه. ببر شاه به تصویر می کشد 57 ساله Oklahoman به عنوان چیزی از یک آستین ، شخصیت: او ورزش مو بور کفال لباس زرق و برق دار sequined ببر راه راه پیراهن و همیشه به نظر می رسد به خوب بکار بردن سلاح. اما او نیز احتمالا یک اشتباه ضدقهرمان که باعث می شود آن ماموریت خود را برای ارائه کار برای بازسازی felons و صرفه جویی در خطر انقراض ببر گونه از طریق شایع پرورش است.

در میان این باغ وحش عجیب و غریب بسیاری از خصیصه های ذاتی عجیب و غریب تلاش می کند دست خود را در موسیقی کشور است. این سری است که آمیخته با عجیب و غریب خود-انتشار موسیقی فیلم در مورد عشق خود را از گربه های بزرگ (“من تو را دیدم یک ببر”) و نفرت خود را برای کینه جویی خود را به کارول Baskin. منتشر شده در 2015 وحشتناک قتل تصنیف “اینجا زن سبک و جلف زن سبک و جلف” مدعی است که Baskin (صاحب Big Cat Rescue, که عجیب و غریب مدیون $1 میلیون) تغذیه او از دست رفته شوهر سابق به ببر: “شوهرش رفت و ناپدید شد … اوه اینجا زن سبک و جلف زن سبک و جلف / Mama کردم برخی از درمان برای شما.” این ویدئو در اصل دریافت جزئی تحسین با دهها هزار نفر از نمایش ها اما این تعداد در حال حاضر بیش از 5 میلیون از Netflix بکشد نشان می دهد را برای اولین بار.

در یک قسمت جدید از بورسی پادکست روشن سبک پاپمن صحبت کرد با خبرنگار رابرت بایر که برفلد جو عجیب و غریب برای مجله نیویورک و در این پادکست جو عجیب و غریب: Tiger King. از سال 2015 تا 2019 مور به دنبال جو عجیب و غریب. او زندگی در عجیب و غریب در باغ وحش به مدت پنج روز در سال 2015; بازدید او دوباره در سال 2017 و دو بار در سال 2019; او در مصاحبه چندین بار; و در نهایت با حضور عجیب و غریب را 2019 دادگاه های کیفری است که همچنین تحت پوشش در Netflix بکشد سری. یک هیئت منصفه در ادامه به محکوم عجیب و غریب برای اقدام به استخدام یک مامور اف بی آی مخفی برای کشتن Baskin.

ما در مورد آنچه مجبور عجیب و غریب به موسیقی کشور و به همین دلیل کار خود را تبدیل شده است چنان محبوب از سری انتشار. در حالی که زندگی در باغ وحش شمال افریقا آمد به یاد یکی از جو عجیب و غریب, بزرگترین اسرار: او موسیقی کشور نبود نوشته شده توسط او در همه وجود جو صداقت آن به شدت شخصی است. به جای آن نوشته شده بود و انجام شده توسط حداقل یک کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد. در مصاحبه زیر گزیده ای بحث می کنیم که چگونه عجیب و غریب سوء استفاده موسیقی کشور استعارههای به هنر و صنعت خود را شخصیت های عمومی.

مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

چارلی هاردینگ

چرا جو حتی “نوشتن” این کشور, آهنگ ؟

رابرت مور

که از نقطه در زندگی خود [2015] جو تقریبا انجام هر کاری او می تواند انجام دهد برای گرفتن توجه خود را بزرگتر از زندگی است. او یک شعبده باز است. او به پایین-اجاره محلی کشتی برای در حالی که کمی. او بود از ساختن یک واقعیت را نشان می دهد. سپس او شروع به در حال اجرا برای رئيس جمهور. او شروع به در حال اجرا برای فرماندار. او انجام هر کاری او می تواند انجام دهد فقط برای گرفتن چشم در او. و من فکر می کنم او فکر کرد که یک کشور خواننده شد یک مسیر خوب است.

در حال حاضر چه خنده دار است وقتی که من صحبت کردم جو او به نظر نمی رسد به خصوص عشق موسیقی کشور که بسیار است. هنگامی که او جوان بود او گفت که او دوست داشت Cyndi Lauper. او به ’80s, پاپ, و, موج جدید. او واقعا یک پسر کشور در حال رشد است اما به تصویب رسید که شخصیت.

چارلی هاردینگ

و در عین حال این نوع حس می کند که او به دنبال موسیقی کشور به دلیل کشور از تمام سبکهای است به خصوص روایت می شود. در سراسر جو محبوب ترین آهنگ ها [مانند “من تو را دیدم یک ببر” و “این زندگی من است”] روشن وجود دارد داستان که او در تلاش برای گفتن.

رابرت مور

آره. من فکر می کنم که دقیقا درست است. و یکی از چیزهایی که من همیشه در بر داشت بسیار جالب در مورد موسیقی کشور است که آن را بسیار اغلب در مورد mythologizing آمریکا تجربه.

وجود دارد یک آهنگ من دوست دارم به نام “من جلوی ایوان به دنبال” توسط Lonestar. آن را فقط در مورد خواننده و همسرش و بچه اش زندگی در حومه شهر افزایش ابتذال از آن تجربه تا به چیزی که احساس می کند تقریبا اسطوره ای به دلیل آن را در یک آهنگ. آن را در مورد گرفتن کلیشه ای آمریکایی تجربه و طبقه متوسط در حومه شهر و یا روستایی تجربه و بالا بردن که به چیزی احساس می کند که بزرگتر از زندگی است.

چه جو را انجام می دهند کاملا متفاوت است. جو گرفتن چیزی است که خارج از هنجار. بسیاری از آهنگ های خود را در مورد همجنسگرا بودن. بسیاری از آهنگ های خود را در مورد عشق خود را از بین ببر. برخی از آنها عجیب و غریب در مورد موضوعاتی مانند مرگ کارول Baskin را در “اینجا زن سبک و جلف زن سبک و جلف.” هیچ یک از این چیزی است که شما می خواهم انتظار برای شنیدن lyrically از یک کشور هنرمند.

من هم فکر می کنم آن را جالب به اشاره است که [“اینجا زن سبک و جلف زن سبک و جلف”] در واقع شاید یکی از سنتی ترین دلیل وجود این سنت غنی از کشور آهنگ مورد قتل است.

چارلی هاردینگ

قتل ballads.

رابرت مور

آره, دقیقا, قتل ballads مثل گارث بروکس “تندر رول” و یا جانی کش “بلند سیاه و سفید حجاب.” وجود دارد مقدار زیادی و تعداد زیادی از آهنگ های مورد jilted دوستداران کشتن یک دیگر و این یکی اضافه شده و عنصر تغذیه بدن ببر.

چارلی هاردینگ

یک کشور خوب آهنگ می توانید یک داستان عادی و آن را به نظر می رسد فوق العاده است. و اینجا جو ساخت فوق العاده ای آهنگ ها با استفاده از بیشتر عادی موسیقی و ایجاد این ناهماهنگی شناختی. ما واقعا نمی دانم چه درست چه داستان چگونه این دو با هم مخلوط برای ایجاد بهترین روایت است.

رابرت مور

که یکی از چیزهای جالب در مورد در دادگاه. جو وکیل سعی کردم به استفاده از همه این تهدیدات و حال این آهنگ ها به عنوان شواهدی وجود دارد که جو نمی سعی کنید به استخدام یک هیتمن برای کشتن کارول Baskin زیرا چه کسی خواهد بود تا احمق به عموم را تهدید مانند این سال ها و پس از آن بروید و استخدام هیتمن? او اولین کسی باشید که هر کس می آمد به دنبال.

چارلی هاردینگ

شما گزارش شده است که جو نیست در واقع نوشتن آهنگ های خود را. او استخدام نوازندگان وینس جانسون و دنی کلینتون برای نوشتن و اجرای موسیقی خود را. سپس جو ارسال شده لب-همگام سازی موسیقی فیلم به کانال یوتیوب. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در ساخت. در برخی از راه های آهنگسازی خود روند در واقع احساس می کند بسیار شبیه معاصر کشور آهنگسازی یک تلاش مشترک بین ترانه سرا و تهیه کننده و هنرمند. در آنچه که او ادعا می کند که آهنگ ها, جو عجیب و غریب است که در واقع در نظر گرفتن نقش هنرمند جز او مرتب کردن بر اساس از Milli Vanilli-ing این نکته و در واقع نه آواز.

رابرت مور

آره. من فکر می کنم درست است. منظورم چیز دیگری که جالب است این است که جو گوش دادن به این آهنگ ها آهنگ های خود را با وسواس. او آنها را به او هدیه فروشگاه 24 ساعته در حلقه. او تا به حال آنها را در ماشین خود را در همه زمان ها. او تنها تا کنون واقعا گوش دادن به موسیقی خود را. من هرگز از او شنیده می شود گوش دادن به دیگر آهنگ کشور [که پس از او برای قطعه].

چارلی هاردینگ

چرا شما فکر می کنم documentarians پشت ببر پادشاه چپ این سوال که آیا جو بود نوشتن موسیقی خود را از سری?

رابرت مور

من واقعا نمی دانم چرا مدیران اریک گود و ربکا Chaiklin باید شناخته ام که جو نبود آواز آهنگ — میزان دسترسی که آنها تا به حال آنها باید شناخته شده است. وجود دارد دو توجیه قابل قبول. یکی وجود دارد فقط چیزهای بیش از حد در این داستان است که آن را از لحاظ ساختاری یک کابوس می شود [شامل هر جزئیات].

که ممکن است آن را, اما من فکر می کنم بیشتر از آن است که آنها در تلاش بودند برای ساخت mythos جو عجیب و غریب به این تر از زندگی ، و هنگامی که شما نشان می دهد که او نه آواز آهنگ آن deflates که.

و من دیده ام که واکنش من خوراک توییتر. من ایجاد این تاپیک از تمام چیزهایی که در این مستند از سمت چپ. و این چیزی است که کاغذ برداشته توجه مردم را بیشتر و این که مردم به نظر می رسد واقعا نا امید است که جو نمی خوانم این ترانه ها. به نظر می رسد به فاش کردن او در برخی از راه اساسی به تقلب. و وقتی که آن را بسیار سخت تر به ریشه برای او. و من فکر می کنم که این نوع از آنچه documentarians می خواستم شما را به انجام به ریشه این ضدقهرمان است.

گوش دادن به مکالمه کامل در روشن پاپ در یک قسمت به نام “(قتل) تصنیف از جو عجیب و غریب است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>