نیروی دریایی بیمارستان کشتی کمک نیست


The USNS Comfort Navy hospital ship is seen docked.

این USNS راحتی نیروی دریایی بیمارستان کشتی لنگر انداخت در اسکله 90 روز پنج شنبه.

آنجلا Weiss/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی chugged به شهر نیویورک در ساعت 10 صبح روز شنبه در یک ماموریت برای کمک به کاهش افزایش بیماران در طول شیوع کروناویروس اما پس از چند روز بودن و در حال اجرا در صبح روز پنج شنبه مقامات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که فقط سه نفر پذیرفته شده بود به مرکز. نیروی دریایی گفت: بعد از آن در روز دوشنبه است که تعدادی از نقل و انتقالات تا به حال افزایش یافته است به 20 نفر. هدف از هزار تخت رگ کارکنان یک از 1200 عضو خدمه بود به غیر coronavirus آلوده به بیماران اجازه می دهد تا این شهر بیمارستان ها به استفاده از منابع خود را برای کمک به کسانی که مبتلا به ویروس است. تا کنون آن کار نمی کند. مقامات می گویند که مشابه بیمارستان نیروی دریایی کشتی لنگر انداخت در طرف دیگر از این کشور در لس آنجلس دیده می شود در مجموع 15 نفر.

چه چیزی اشتباه است ؟ فرایند پذیرش بیماران بر روی کشتی نیروی دریایی بیمارستان در نیویورک دست و پا گیر در بخش های طراحی. به منظور ایجاد تسهیلات امن برای غیر coronavirus-بیماران آلوده هر بیمار باید آزمایش منفی برای این ویروس قبل از اینکه اجازه داده در هیئت مدیره برای درمان. این بدان معناست که آمبولانس ها به طور مستقیم نمی تواند تحویل بیماران به بیمارستان کشتی مانند آنها را به اتاق اورژانس در یک بیمارستان عادی در شرایط عادی. به جای بیماران ابتدا باید به یک موجود بیمارستان برای ارزیابی است. تنها پس از آن در صورتی که تست منفی برای این ویروس می تواند به آنها منتقل می شود به کشتی برای درمان. وجود دارد تعدادی از موانع دیگر به گفته نیویورک تایمز از جمله 49 شرایط پزشکی دیگر که در جلوگیری از یک بیمار از پذیرش به راحتی.

تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در کشتی است که حسن نیت یکی البته از آنجا که تنها یک مورد می تواند دست کشیدن از توانایی خود را به با خیال راحت در خدمت بیماران برای یک دوره طولانی. بنابراین آن را حس می کند به مراقب باشید—اما نه به نقطه نا توانی. مقامات بیمارستان ابراز نا امیدی و عصبانیت به نیویورک تایمز درباره ناکارآمدی کشتی. سر از نیویورک بزرگترین سیستم بیمارستان با اشاره به وضعیت به عنوان “یک شوخی است.” در حالی که دیگر بیمارستان های شهرستان در حال درمان مردم در دالان ها و راهروها و غیر coronavirus کشتی بیمارستان عقب مانده است چون کل شهر است که تا حد زیادی به نشستن در خانه است که منجر به کاهش چشمگیر در انواع دیگر آسیب های که ممکن است نیاز به یک سفر به اتاق اورژانس.

کجا که ترک ما ؟ این USNS راحتی می تواند repurposed برای درمان coronavirus بیماران بسیار شبیه چگونه به تازگی ساخته نظامی-اداره تسهیلات در Javits مرکز کنوانسیون در منهتن شده است repurposed. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تغییر ماموریت از سایت 2,500 تخت بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران و تهمت توافق پنج شنبه شب. مقامات نیروی دریایی می گویند به راحتی می تواند refitted به عنوان یک coronavirus واحد اما نیاز به رفتن پیش دستور به انجام این کار. Misjudging تاثیر نیت تصمیم گیری خواهد شد و می تواند اتفاق می افتد در طول این بحران نیست و یک توجیه برای داشتن نه عمل کرده اما رهبری در تمام سطوح باید زیرک و فروتن به اندازه کافی به دوره-درست است. به عنوان سیستم های سلامت بالا و پایین رفتن زمان است که از ذات.

ناتوانی هر دو نیروی دریایی بیمارستان کشتی به پرش بر روی تردمیل در حال حرکت است که coronavirus پاسخ باید خدمت به عنوان یک یادآوری است که حرکات بزرگ ریاست جمهوری اعلامیه (و سخنان) و آسان رفع نیست چه می گذرد به تفاوت. ضرب و شتم بازگشت همه گیر خواهد شد دنیوی افزایشی و unglamorous—درست مثل ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>