Tedros speaks at a mic at a World Health Organization press conference.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus احتمالا غافل از Covid در تمپه, آریزونا.

فابریس Coffrini/گتی ایماژ

جهان شده است نگران برای هفته ها در مورد شیوع بیماری مرموز ساخته شده است که دهها هزار نفر از مردم بیمار. این اشاره شده است که بیشتر به عنوان “کوروناویروس” یا “وو آنفولانزا” که به ترتیب محزون می خوانی عمومی (انواع مختلفی از coronavirus و گاهی همه آنها باعث سرد است) و ناعادلانه به مردمی که در ووهان چین که در آن ویروس کشف شد. در حال حاضر این بیماری دارای یک نام رسمی: “Covid-19.” آن را مخفف “coronavirus بیماری 2019.” سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل توضیح داد در یک کنفرانس رسانه های سهشنبه چقدر مراقب آنها بود به هنگام چیدن یک نام مورد: “ما تا به حال برای پیدا کردن یک نام است که نمی توان به موقعیت جغرافیایی یک حیوان یک فرد یا گروهی از مردم است که آن هم تلفظ و مرتبط با این بیماری است.”

“Covid” ممکن است اشاره به همه آن چیزهایی است اما آن را نشانی از مراجعه به یک شرکت در تمپه, آریزونا. برای کشف کردن چه نوع از ویران کردن این بود که به طور تصادفی غرق صحبت می کنیم که دیگر Covid رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هنجار کارسون. مکالمه ما شده و تغلیظ شده و به آرامی ویرایش شده است.

تخته سنگ: چه روز خود شده است ؟

هنجار کارسون: ما در واقع در یک نمایشگاه تجاری در آمستردام. ما را با کیفیت بالا و سمعی و بصری صفحات دیوار و کابل و ما در حال حاضر در یک سمعی و بصری نشان می دهد یکی از بزرگترین در جهان است. ما در بر داشت در وسط روز بود که بسیار تعجب آور است.

آنچه رفت را از طریق سر خود را هنگامی که شما در پیدا کردن ؟

من نمی دانم اگر کسی—چه چیزی به شما می گویند به این نوع از چیزی است ؟ آن را کمی سورئال.

Covid شده است در کسب و کار برای حدود 40 سال است. ما بسیار بالا-کیفیت محصولات ما بسیار خوب است و روابط با مشتریان ما در آنچه که ما انجام دهد. من حدس می زنم من اصلا نگرانی که مردم در حال رفتن به اشتباه گرفته و فکر می کنم که شرکت ما در ارتباط با این. نگاه ما واقعا سخت به ساخت این شرکت را به یک شرکت خوب و یک نام خوب و نام تجاری. من فکر نمی کنم هر کسی که می خواهم نام خود را همراه با یک در سراسر جهان همه گیر بود.

دارای ترافیک وب سایت شما شده است امروز ؟

من شنیده ام از پشت در آریزونا است که وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های در جریان است. در دفتر آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از تماس های تلفنی.

به همین دلیل است که نام شرکت “Covid”?

در جریان 40 سال پیش نام اصلی این شرکت بود “Vid Co.” در آن زمان آنها متوجه وجود برخی دیگر Vid شرکت را در کشور به طوری که آنها را تغییر نام به Covid.

یکی از چیزهایی است که مردمی در دفتر ما شده اند به یادآوری است که “covid” برای تلفن های موبایل مرتب کردن بر اساس مانند “corvid” مثل پرنده ای که کلاغ ها بخشی از.

هیچ کس گفت که تا کنون به من.

خوب من editor استفاده می شود به کار در یک پرنده مجله. اگر من نیاز به یک کابل HDMI می تواند من خرید یکی از شما ؟

ما فروش از طریق سیستم های integrators در سراسر کشور و در سراسر جهان است. آنها رفتن و انجام این کار بسیار بالا-end تاسیسات مختلف در مدارس و موزه ها و بیمارستان ها و آموزش اتاق و اتاق. در هر نقطه که شما می توانید فکر می کنم از این نمایش بزرگ و سیستم های صوتی آنها می تواند استفاده از کابل و اتصالات دیوار صفحات و اتصال محصولات به قلاب تا همه آنها را. آن را بیشتر تجاری است.

وجود دارد هر گونه برنامه ای برای تغییر نام خود را?

نه در همه. این مایه تاسف است. امروز شاید برخی از مردم فکر می کنم ما مربوط به این. اما—من که پشت. من فکر نمی کنم هر کسی که می داند Covid خواهد دانشیار ما با این.

آن را احساس می کند مانند آن را بدتر خواهد شد اگر شما به فروش می رسد تجهیزات پزشکی و یا به ترتيب مربوط به مراقبت های بهداشتی. کابل به نظر می رسد دور در صحرا.

بسیاری از مشتریان ما مشتریان را تکرار است. من شده است در برخورد با برخی از مشتریان پس از من شروع به بیش از 20 سال قبل—همان مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی