مستند جدید در مورد گروه باعث می شود همان اشتباه به عنوان یکی از آخرین


The Band, looking like a gang of outlaws in black and white

گروه (از چپ به راست): Rick Danko, Levon Helm, ریچارد Manuel, Garth هادسون و رابی رابرتسون در یک بار بود برادران: Robbie Robertson و گروه.

عکس الیوت Landy حسن نیت ارائه میدهد ماگنولیا تصاویر

مارتین اسکورسیزی 1978 فیلم The Last Waltz, بر اساس گروه 1976 “وداع” کنسرت در سان فرانسیسکو Winterland سالن است که در برآورد من یکی از دو یا سه greatest rock ‘n’ roll فیلم تا کنون ساخته شده است. من در آن زمان بیش از من می تواند تعداد و هر زمان هستم و تازه متعجب لمسی vividness و زیبایی است که با فیلم برداری از تجربه زنده موسیقی و موسیقی زنده ساخت. آنچه در آخرین والس بسیار معروف و نه یک فیلم مستند حداقل در راه است که ما درک می کنیم که نوع به عنوان به طور کلی مجاور به حقیقت است. این فیلم گمراه کننده به تصویر می کشد گروه فروپاشی به عنوان یک متقابل و دوستانه فراق از راه در حالی که تهیه یک مقدار نامتناسبی از pop-ups ads به گیتاریست و ترانه سرا (و اسکورسیزی دوست) رابی رابرتسون نیست بنابراین به طور موثر پنهان کردن این واقعیت است که رابرتسون دیگر چهار bandmates به وضوح ناراحت کننده با این فیلم و آن قضیه است. Levon Helm گروه بی همتا درامر و یکی از این گروه سه اولیه خوانندگان را تبدیل به فیلم ماندگار ترین و پر سر و صدای منتقد آن اعلام “بزرگترین fuckin’ rip-off که تا کنون اتفاق افتاده به این گروه است.” (راس درگذشت در سال 2012.) هلم انتقادات باید به دنبال آخرین والس و رابرتسون خود را برای چند دهه.

رابرتسون و گروه (تیز در آن نظم) در حال حاضر این موضوع یک مستند جدید یک بار شد برادران: Robbie Robertson and the Bandبه کارگردانی دانیل Roher و اجرایی تولید شده توسط اسکورسیزی خود را. فیلم “الهام” رابرتسون 2016 خاطرات شهادتاما در بسیاری از راه های آن احساس می کند مانند یک نوع دیرهنگام خاتمه به آخرین والستلاش در نهایت به مقابله با اختلاف دوخته شده توسط این گروه غیر منتظره ای یاد انحلال و پس از آن recriminations. هنگامی که برادران برگزار شد با این نسخهها کار بهترین زمانی که آن را در معمولی ترین: این توانایی می گوید داستان از این گروه افزایش از چهار کانادایی و یکی Arkansan (راس) پشتوانه rockabilly ستاره رونی هاوکینز به افسانه ای از روی لئامت دادن بازی پشت باب دیلن به عنوان او انتقال از folkie به راک استار به طور مستقل و حرفه ای خود را که منجر به دو تا از بزرگترین آلبوم های تا کنون ساخته شده و حتی فرود آمد و آنها را در پوشش از زمان مجله همه در راه برای تبدیل شدن به یکی از بحرانی ترین احترام گروه از همه زمان.

اما اگر شما در حال خواندن این بررسی شانس هستند که شما می دانید همه این صحبت می کند که به یکی از چالش های مرکزی از یک فیلم بود. هر کسی که به تماشای این فیلم به احتمال زیاد در حال حاضر متقاعد شده از گروه عظمت بنابراین سوال می شود چه وجود دارد برای اضافه کردن. هنگامی که برادران برگزار شد برخی از ویژگی های فوق العاده فیلم از این گروه روی صحنه و در استودیو اما بسیاری از آن در حال حاضر شده است در اطراف شناور برای سال. وجود دارد یک قایق محترم سر صحبت از بروس اسپرینگستین به اریک کلپتون به Jann Wenner ارائه encomiums به گروه و رابرتسون در خاص اما نه دقیقا کشیدن دندان برای به دست آوردن یک دسته از پیری سنگ dudes به نشان می دهد تا برای چیزی شبیه به این به خصوص با نام درگیر در اینجا. (همراه با اسکورسیزی, Ron Howard, Brian Grazer نیز اعتبار به عنوان تولید کننده اجرایی.) این فیلم تنها (تنها!) زن مصاحبه شونده است رابرتسون, همسر, دومینیک یک عدم تعادل جنسیتی که غیر قابل توضیح است و به سرعت رشد می کند و طاقت فرسا است. Garth Hudson, تنها بازمانده غیر رابرتسون عضو اصلی باند و جذاب موسیقی شکل در سمت راست خود است که مهمترین آنها وجود ندارد.

که همه ما را به آنچه که این فیلم واقعا: رابی رابرتسون طرف داستان. من مشکوک به این رفتن به فیلم و رک و پوست کنده بود باز به آن است. برای سال رابرتسون شده است ناسزا رقم در میان طرفداران خاص خود را درک شرارت تشدید فوق العاده غم انگیز aftermath از گروه خود است. در سال 1986 پیانیست و خواننده ریچارد مانوئل در زمان زندگی خود را پس از یک کنسرت در سن 42; در سال 1999 نوازنده بیس و خواننده ریک Danko درگذشت در سن 55 پس از چند دهه مبارزه با سوء مصرف مواد است. رابرتسون گرفته ناعادلانه سرزنش غم انگیز تبدیل زندگی خود را در زمان پس از این آخرین والسو تنها می توانید تصور کنید که ضرر و زیان خود را pained او بیشتر از بیشتر. بعلاوه رابرتسون outsized شهرت برای خودخواهی و خود تعریف کرده است گاهی اوقات پنهان این واقعیت است که او یکی از راک اند رول موسیقی درخشان ترین گیتاریست و با استعداد ترین ترانه سرایان. به عبارت دیگر: Robbie Robertson نیست مایک عشق توسط هر کشش.

که همه ما را به آنچه که این فیلم واقعا: رابی رابرتسون طرف داستان.

هنگامی که برادران برگزار شد می توانست یک صلح ژست آیةالله کار بازتاب و ادای احترام خواهد بود که جمع آوری رابرتسون برخی دیرتر از حسن نیت و این فیلم را در نیمه اول باعث می شود برخی از حرکت در این جهت است. اما سر در گم در صورتی که تبر ماندن فقط نمی خواهد به خاک سپرده شد. به عنوان فیلم می رود آن را به طور فزاینده ای ساکن در مانوئل را Danko و هلم مربوطه فرودها به سوء مصرف مواد در اصل بنحوی که این گروه شکست به دلیل این سه نفر را از اعتیاد تا به حال ساخته شده آنها را به ناکارآمد همکاران. من مطمئن هستم که وجود دارد این است که برخی از حقیقت در این اما رابرتسون خود را استفاده از مواد مخدر بود که توسط تمام حساب های قابل توجهی است که دور دست تکان داد با تمایز مشکوک است که او هرگز در واقع یک “معتاد” و بازی از این سه مرد نمایش داده می شود در آخرین والس دقیقا نمی توانم به کاهش نوازندگی. آنچه که ما در حال چپ با یک فیلم پخش لباس کثیف از مردمی است که در اطراف برای دفاع از خود از هر دو رابرتسون و به خصوص دومینیک که شهادت از طرف شوهرش اغلب از طریق ضربه با اشاره رابی خیلی مودبانه به این می گویند اما …

اکثر نابخشودنی است این فیلم را درمان راس. در حالی که این فیلم اختصاص داده است ارزش کمی وقت یا توجه به پست-Band زندگی هر یک از رابرتسون مغبون “برادران” راس مشخص است تنها در شرایط تلخی طولانی با این فیلم تاکید بر رابرتسون به طور گسترده ای به اطلاع عموم بازدید درامر در بستر مرگ بود. (راس بود و نه آگاهانه.) اما سکان رهبری کامل و فوق العاده در زندگی یک مرد مورد علاقه خود را و یک رقم عمده در موسیقی آمریکا در حق خود. این “نیمه شب در Rambles” که او در مزرعه اش در ووداستاک نیویورک به جمع آوری پول برای درمان های پزشکی بودند چیزهای افسانه جذب هنرمندان اعم از الویس کاستلو به Norah Jones به آلن توسن. در اواخر عمر خود را در حالی که سرطان خود را در بهبودی راس برنده جایزه گرمی برای یک جفت از تحسین آلبوم, 2007 را خاک کشاورز و 2009 الکتریکی خاک. این فیلم اشاره به هیچکدام از این که احساس می کند اشتباه است و بیش از یک کمی بی رحمانه است.

با آن لحن نمره-اقامت, یک بار شد برادران سهوا به پایان می رسد تا فروش این گروه و حتی رابرتسون خود کوتاه است. به امید نه پایان دادن به در یک توجه داشته باشید مشابه منفی به من اجازه می دهد برای اصلاح برخی از آن را در اینجا. هنگامی که گروه بودند و در اوج قدرت خود را به سادگی وجود دارد هیچ چیز دیگری مانند آنها وجود دارد و به احتمال زیاد نخواهد بود. در هنگامی که برادران برگزار شدکه بلوز نوازنده تاج محل تشبیه آنها به آمریکای شمالی نسخه از بیتلز ادعا می کنند که هر دو هذلولی و همچنین در بسیاری از جهات درست است. من نمی توانم فکر می کنم از دیگری خود شامل موسیقی ساز و برگ از این قاره است که در ترکیب چنین virtuosic توانایی های فنی با جمله فوق العاده ای آهنگسازی فراست. گروه موسیقی ساخته شده است در شرایط خود و به خاطر خود هنر بود که جادویی و عجیب و غریب و به طور کامل فراموش نشدنی است. من برای اولین بار دیدم آخرین والس به عنوان یک نوجوان و به سادگی نمی تواند بر این باورند که پنج نفر بودند قادر به ساخت موسیقی است که به خوبی. این چیزی است که مهم است و آنچه باید به یاد داشته باشیم. هنگامی که برادران برگزار شد به خوبی ممکن است یک بیشتر راستگو فیلم; مشکل برای رابرتسون و فیلم است که در حقیقت همیشه نمی داستان شما می خواهید آن را به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>