جدید اما اقتباس می شود جین آستن تعادل طنز و عاشقانه فقط حق

خوانندگان از جین آستن هستند چابک مهیب دسته با شدت برگزار نظرات بیش از آن (در صورت وجود) از سینمایی اقتباسی از رمان خوب هستند. یک مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد بر اساس اولویت و طعم و مزه و همچنین به عنوان, بیشتر, باید ما می گویند خاکی عوامل است. (پس از نمادین ترین لحظه در کل آستن سینمایی جهان باقی مانده است کالین فرث به عنوان آقای دارسی در حال ظهور از یک دریاچه در یک پیراهن خیس در سال 1995 BBC miniseries اقتباس از غرور و تعصب.)

این مادام العمر آستن خواننده پیدا کرده است خودش flummoxed تن از اکثر آستن سازگاری. آنها همه کمدی البته — آستن عملا اختراع کمدی رمانتیک — اما تعداد کمی از آنها با تکیه به ستمکاران طنز که میگذرد از تقریبا هر صفحه. آستن رمان به یک درجه و یا دیگر acerbically سیخ خود مهم فرود تربیت از زمان و به میزان کمتر از افرادی که آرزوی در شرکت خود را. چه ساخته شده او را خیلی استادانه بود او نادر توانایی ترکیب که طنز با معتبر عاشقانه و فراموش نشدنی قهرمانان که واقعی و پیچیده خواسته های خود را. اما آستن طنز از آستن و شما با swoony کف عاشقانه ریجنسی لباس.

چیزی واضح تر و روشن تر چشم به سادگی از دلخوری و عصبانیت و واگن در آستن چیزی بیشتر سازگاری صاف کردن به نفع عاشقانه و چند طاق جوک. (تا به امروز تنها فیلم من واقعا فکر می کنم می شود آستن تن راست است Whit Stillman را 2016 , عشق و دوستی, اما به دلیل آن را بر اساس یک منتشر نشده و ناتمام آستن رمان می آید تا کمتر در مکالمات.)

به چشم من اما (تلطیف اما. در این فیلم) به کارگردانی عکاس و کارگردان موزیک ویدیو پاییز د وایلد می شود تعادل درست و مناسب است. این اما بازی نیست و خیلی سریع و سست با داستان و یا آن بیشتر آشنا می تپد اما حفاری از پوچ بودن ثروتمند (یا مجاور به ثروت) در اطراف نوبه خود از قرن 19 — این affectations این زواید که پوشش crudeness از زندگی واقعی و بالاتر از همه وسیع و کامل خستگی.

برای برخی از دلیل اواسط 1990s شد یک چشمه از اما سازگاری — یک فیلم با بازی گوئینت پالترو سیاه و سفید دیک بزرگ ساخته شده برای تلویزیون نسخه بازی کیت بکینسیل و البته Clueless — اما در حالی که همه آنها بزرگ تنها گذشته واقعا spoofiness از رمان راست. (تاپیک لذت بخش و مطلوب 2009 Romola Garai-بازیگران BBC miniseries نیز هست.)

Anya Taylor-Joy and Johnny Flynn در اما.
تمرکز امکانات

اما این یکی جدید که ستاره درخشان ستاره جادوگر و تقسیم Anya Taylor-Joy (متولد اتفاقی در 1996) سخت تن به تن است کاملا. کار از یک فیلمنامه توسط النور Catton که نوشت: 2013 بوکر برنده رمان مشاهیرد وایلد می یابد هر دو پوچی و عاشقانه در آستن به خوبی گام زد داستان “باهوش خوش تیپ و ثروتمند” قهرمان و راه او بسیار نزدیک اجرا می شود زندگی خود را خاموش ریل دخالت در امور دیگران است.

2020 اما زیر همان داستان به عنوان آستن رمان. اما Woodhouse (Taylor-Joy) 20 است و زندگی با او doddering, خیالی پدر (بیل اهالی) در یک نجیبانه و مستغلات به نام هارتفیلد مرز که از آقای نایتلی (Johnny Flynn). نایتلی برادر ازدواج کرده اما خواهر و بنابراین آنها عملا خواهر و برادر هر چند نه “خیلی برادر و خواهر به عنوان آن را در تمام نامناسب” برای آنها را به رقص با یکی دیگر از زمانی که خود را کمی ساسکس روستای Highbury یک توپ.

اما unimpeachable queen of Highbury ثروتمندترین و زیباترین زن در شهر و برخوردار از احترام و توجه دیگران نزدیک به اندازه کافی به او را ایستگاه به معاشرت با او. که شامل از دست بیتس (میراندا هارت) که خانواده را به موقعیت یک بار به اندازه کافی بالا برای ایجاد بخشی از Woodhouse اجتماعی خانواده, دایره, اما در حال حاضر کاهش یافته است به اندازه کافی است که اما احساس رایگان به رول چشم او پشت خانم بیتس ، تاپیک ثروتمند آقای وستون (Rupert Graves) که به تازگی ازدواج کرده اما سابق حاکم (Gemma Whelan) و پسر که فرانک چرچیل (Callum ترنر) وارث به عمه اش, ثروت یک مرد جوان است که در آن اما علاقه زیادی هر چند او هرگز او را ملاقات نمود. و وجود آقای التون (جاش اوکانر) جدید چند در اوصاف کشیش یک مرد جوان مهربان در نیاز به یک همسر.

نیز وجود دارد هریت اسمیت (Mia Goth) یک دختر محلی و خیریه مورد در اما. اما تصمیم می گیرد به هریت به عنوان یک دوست شخصی و از همه مهمتر یک پروژه است. هریت چشم برای یک کشاورز جوان اما اما dissuades او قانع کننده او به جای آن که آقای التون است برای او. که همه به جنوب می رود اما زمانی که متوجه می شود آقای التون در واقع به اوکه کاملا غیر قابل تصور — اری برنده زن با قائم مقام! او می فرستد و او را دور و هریت دل شکسته است اما به زودی توجه خود را اشغال شده توسط چیز دیگری: ورود فرانک چرچیل و تقریبا به طور همزمان جین فرفکس (کهربا Anderson) خانم بیتس بسیار انجام شده و بی سر و صدا خواهرزاده.

Anya Taylor-Joy و بیل اهالی در اما.
تمرکز امکانات

برخی از مخاطبان می داند که در آن این است که رفتن و بقیه از ما می توانید حدس بزنید; این است که یک فیلم کمدی و اگر عاشقانه گره خواهد بود پیچیده و فتنه خواهد بود, همه چیز خواهد آمد در شستشو تا پایان. اما د وایلد هوشمندانه imbues حتی لحظه های ساده — گرم شدن خود توسط آتش پانسمان برای یک مهمانی شام, تلاش برای فرار از کسی که در کلاه فروشگاه — با گزارش و ridiculousness. می دانستند که وجود دارد می تواند خیلی کمدی بزن و بکوب در كشور خدمات کلیسا? ما چند ته در این اماو خون دماغ و شواهد حقانیت مردم به سقوط زمانی که آنها بیش از حد زمان در دست خود و بسیار کمی برای انجام با آن.

هنوز ده وایلد, اما نه یک معنی فیلم و نه سقوط به grotesqueries از یک خرابکارانه دوره فیلمی مثل, مثلا, Yorgos Lanthimos را تا سال 2018 مورد علاقه. اما و آقای نایتلی شیمی واقعی است و خود را برای مراقبت از یک دیگر احساس واقعی — در واقع در این لحظات که در آن آنها متوجه میزان احساسات خود را در حال افزایش در مقایسه با دیگر لوازم جانبی. شخصیت های دیگر همه و همه گناهان خود, اما آنها دوست داشتنی است. سعی کنید به احساس ضعیف آقای Woodhouse انجماد پشت تمام صفحه نمایش خود را از ترس او تنها دختر را ترک خواهد کرد او را برای شوهرش روزی. بله او خنده دار است اما او را بیش از حد.

که همه اضافه می کند تا بسیار خنده دار, بسیار انسان را در اما. این شخصیت احساس نمی مانند چهره های برداشته شده از یک کتاب و یا بازیگران رنگ و لعاب به دوره آبادغرب بازی از یک داستان مجموعه در گذشته دوران طلایی. وقت خود را فقط به عنوان احمقانه به عنوان ما و چیزهایی که آنها در تلاش بودند فقط به عنوان واقعی است. آن را به یک لذت به تماشای — و آن را علاوه بر ارزش به آستن کانن ،

اما باز در تئاتر در فوریه 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>