جدید مایکل فلین اسناد نیست بمب مغلوب ساختن پیشی جستن است و آنها را به

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه کشف و ضبط بر تحولات جدید در, مایکل فلین مورد به نیروی تازه دادن به حیوان خانگی خود را تئوری های توطئه در مورد اوباما-دوران اجرای قانون و جامعه اطلاعاتی مقامات توطئه به او را پایین آورد.

“چه اتفاقی افتاد به ژنرال مایکل فلین یک قهرمان جنگ هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد به یک شهروند ایالات متحده دوباره!” مغلوب ساختن پیشی جستن thundered در توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین رشته توییتهایی دربارهی فلین مورد آمد و روز بعد از او ترجمه یک پست از فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo اذیت کردن که “منابع tell me @GenFlynn خواهد بود به طور کامل تبرئه این هفته است. آن را در مجموع تقلب. یک مجموعه است.” کافی است آن را به می گویند چیزی است که پدید آمده در این هفته ارائه می شود که وعده.

برخی از مختصر backstory. پس از اخراج از سمت خود به عنوان رئیس آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع توسط رئیس جمهور اوباما در سال 2014 فلین cozied به روسیه و تبدیل به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را برجسته تر کمپین عملیاتی. مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته توصیه اوباما به او در طول نوامبر 2016 کاخ سفید دیدار و شنود او را به اولین مشاور امنیت ملی — اما فلین کشت دانه های خود را لغو قبل از او حتی شروع به کار با داشتن ارتباطات پنهانی با مقامات روسیه در طول دوره گذار است.

در حال حاضر Trumpworld می خواهد شما را به این باور است که فلین یک قربانی بودم و به تازگی منتشر شده است با استفاده از اسناد و مدارک به صورت.

ارسال یک دسته از کینه جو توییتهایی دربارهی چگونه او غلبه نیروهای خاص در برابر او ممکن است به عنوان یک حواس پرتی خوشایند برای یک رئیس جمهور از محاصره توسط coronavirus همه گیر و انسانی و اقتصادی و قتل عام آن را تولید کرده است. اما یک نگاهی از نزدیک در چارچوب آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در مورد جدید فلین آیات نشان می دهد این همه او را به فریم آن را به.

در موضوع هستند و به تازگی منتشر شده و اسناد و جزئیات چگونه بالا FBI مقامات به کار گرفته کلیدی ژانویه 24, 2017, مصاحبه با فلین که در آن زمان آغاز شده بود خود را مختصر بد بخت تصدی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی.

FBI رهبری بود که در حال حاضر آگاه باشید که در آن زمان که فلین تا به حال تماس تلفنی با آن سفیر روسیه سرگئی Kislyak در طول ریاست جمهوری دوره گذار است. در آن تماس فلین توصیه Kislyak نه برای پاسخ به تحریم های جدید دولت اوباما قرار داده شده در روسیه برای دخالت (در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف) در فقط-به اتمام انتخابات ریاست جمهوری. ره گیری از فلین گفتگو با Kislyak نگرانی در این اداره که فلین حال نقض قانون لوگان یک قانون که غیر مجاز ممنوع شهروندان از مذاکره با دولت های خارجی.

به تازگی unsealed اسناد که منتشر شد توسط فلین وکیل روز چهارشنبه و در اولین میوه از دادستان کل ویلیام Barr بررسی فلین تحقیقات نشان می دهد که اف بی آی و مقامات مورد بحث چگونه به سوال فلین در مورد مخاطبین خود را با روسیه و اینکه آیا هدف آنها این بود که او را وادار به اعتراف هر تخلف است.

در یکی از دست نوشته توجه داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان در کنگره و در فاکس نیوز trumpeting به عنوان یک بمب لایحه Priestap سپس FBI را رئیس ضد جاسوسی نوشت: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ و باید آنها تصمیم بگیرند. و یا اگر او در ابتدا نهفته است و سپس ما او را [redacted] و او آن را می پذیرد, سند, برای, DOJ, و اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که چگونه برای رسیدگی به آن است.”

در همان تکه کاغذ Priestap نوشت: “اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH [کاخ سفید] خشمگین خواهد بود. محافظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.” یکی دیگر از توجه داشته باشید می گوید: “ما به طور منظم نشان می دهد افراد شواهد با هدف گرفتن آنها به اعتراف خود تخلف است. من نمی بینم که چگونه کسی که خود را به اعتراف به خطا رفتن آسان در او.”

هیچ یک از این ممکن است مانند یک معامله بزرگ است. اما به Trumpworld این شواهد که فلین راه اندازی شد توسط “پلیس کثیف” که در حال حاضر حل و فصل شود که در اوایل تاریخ را مغلوب ساختن پیشی جستن را.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی تا آنجا رفت که به رسانهها ارسال شده از پسر خود Donald Trump Jr., خواستار زندانی کردن FBI مقامات درگیر در این پرونده است.

آنچه این تلاش ها را به تصویر بکشد فلین به عنوان یک قربانی را نادیده گرفته است نه تنها که اف بی آی در حال حاضر شواهدی وجود دارد که او ممکن است قانون را شکسته اند در این یادداشت نوشته شده بود, اما همچنین که فلین آیا دروغ به مقامات FBI در طول تاریخ 24 ژانویه مصاحبه کرد و گفت که او و Kislyak نیست بحث تحریم.

فلین استعفا داد و به عنوان مشاور امنیت ملی در ماه فوریه سال 2017 در میان گزارش که DOJ گرفتار بود او را در این دروغ است. او در نهایت محاکمه توسط دفتر مشاور ویژه رابرت مولر التماس کرد گناه و همکاری با مولر. اما در حال حاضر پس از copping به تخلف فلین به دنبال برداشت تقاضای خود را.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به نظر می رسد به این باور است که فلین چیزی نمی اشتباه او یک بار اذعان کرد در سال 2017 است که او آورده و مشکلات قانونی خود در, خود را با دروغ گفتن به یک دسته از مقامات خود را در مورد روسیه تماس با ما.

در حال حاضر برای مغلوب ساختن پیشی جستن است و تلاش دارد تا دیدگاه فلین دادستان به عنوان نشانه ای از همان ضد تهمت تعصب که تولید مولر “witch hunt.” و با مولر بررسی داشتن پیچیده و بدون هزینه بودن در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به نوبه خود جداول در برابر دشمنان قدیمی در اجرای قانون و جامعه اطلاعاتی.

البته مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات که تعصب بر روسیه بررسی شد و در حال حاضر در حال بررسی توسط بازرس کل وزارت دادگستری که در آن یافت نشد.

آن را سخت به ارزیابی کامل اهمیت Priestap یادداشت بدون زمینه بیشتر. در حالی که Trumpworld و فلین وکیل hyping آن را به عنوان تفنگ سیگار کشیدن شواهد FBI سوء سابق آمریکا و اف بی آی آمریکا ارتباط گرگ Brower سی ان ان گفت که “تا حدی این است که تبلیغ به عنوان شواهدی از چیزی نابکار من قطعا آن را نمی بیند و در این راه است. … من نمی دانم این به چه معناست و من نمی دانم که این مهم در همه.”

آنچه ما میدانیم این است که تهمت است و دروغ گفتن در مورد آنها. در طول یک دکمه در دسترس بودن در پنجشنبه تهمت و ادعا کرد که این یادداشت ها نشان می دهد که اف بی آی بود که “تلاش برای به زور [فلین] به دروغ است.” اما آنها نشان می دهد هیچ چیز مانند همه آنها نشان می دهد که مقامات مورد بحث چگونه به شدت و در چه زمینه برای مقابله با فلین در مورد روسیه تماس با ما.

با اینحال در یکی دیگر از دروغ, تهمت و افزود که “اگر شما نگاه کنید در آن یادداشت از دیروز که کل exoneration.” او نمی خواهد حتی نزدیک درب به فلین امکان بازگشت به دولت است.

وجود سابقه برای مغلوب ساختن پیشی جستن خونتان فوتبال بیش از خارج از متن بیت از اطلاعات است. به یاد بیاورید که او باعث تمام تئوری توطئه از انتخابی خوانش از پیام های متنی بین سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه و FBI agent پیتر Strzok حتی اگر در خواندن متن آنها به وضوح گزارشات رسمی بین دو نفر که داشتن امر و اتفاق افتاده به دوست نداشتن او است.

اما برای یک رئیس جمهور که همچنان به کوبیدن در پاسخ به همه گیر مرگبار او آماده نبود که در حال حاضر به کشته شدن بیشتر از آمریکایی ها در جنگ ویتنام این فرصت را به محور عقب به یک بعد از هجوم به “دولت عمیق” است که به احتمال زیاد خوشایند انحراف. و آن مجموعه صحنه را برای یکی دیگر از اخبار چرخه که تهمت رغبت در به طور فزاینده ای به احتمال زیاد رویداد او را عفو فلین.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>