نیویورک تایمز استفاده می شود ترس از BuzzFeed. در حال حاضر آن را به استخدام خود بزرگترین ستاره.

بن اسمیت صرف هشت سال, ساختمان, BuzzFeed news عملیات را به یک محل است که می تواند در رقابت با نیویورک تایمز. در حال حاضر او را برای رفتن به کار برای نیویورک تایمز.

اسمیت, BuzzFeed News,’ editor-in-chief تبدیل خواهد شد زمان ” رسانه های جدید نویس در ماه مارس است. که موقعیت بود و پر بار را جیم Rutenberg برای چهار سال گذشته اما از آن است که شناخته شده در داخل و خارج از کاغذ به عنوان یک پلت فرم ایجاد شده توسط افسانه David Carr که فوت در سال 2015.

آن را حس می کند کامل است که این بار می خواهم به استخدام اسمیت یک سیاست و رسانه ای دلال با علاقه عمیق در روابط بین واشنگتن و نیویورک و دره سیلیکون.

و اسمیت یکی از چندین مشخصات بالا استخدام بار ساخته شده از اخبار دیجیتال عملیات. آن را مشخص تکامل از سال 2014 زمانی که کاغذ به سفارش یک گزارش داخلی در مورد چگونه برای رقابت با امثال BuzzFeed و Vox.

در آن زمان بود که تنها چند سال از رکود اقتصادی است که نگاه مانند آن را ممکن است زخم مرگباری کاغذ حتی در حالی که آنلاین upstarts برداشت بودجه و وزوز. در حال حاضر روش سوارکاری بالا در یک مدل کسب و کار است که بر مشترک درآمد بیش از, تبلیغات, دلار, بار است که در یک موقعیت را انتخاب کنید تا استعداد از هر نقطه بر روی وب نیست و فکر می کنم دو بار در مورد آن. و Voxs, BuzzFeeds و رذیلت از جهان هستند تا بدانند چگونه برای زنده ماندن به عنوان ارزان و فراوان سرمایه گذار پول ناپدید شده است در حالی که عملیات کوچکتر مانند Mic.com و Mashable را خورده و یا به فروش می رسد در آتش-قیمت فروش.

اسمیت خروج از BuzzFeed بلافاصله پرسش در مورد آینده است که سازمان را به خوبی در نظر گرفته پول-از دست دادن, اخبار تیم است که او ساخته شده خود را. همچنین برگ BuzzFeed با دو استخدام به: علاوه بر این به یک جانشین اسمیت این شرکت است که هنوز هم به دنبال به استخدام یک رئیس جمهور به کار مدیر عامل یونس Peretti به عنوان برترین کسب و کار اجرایی است.

اسمیت حرکت در می آید یک سال پس از اخبار گروه گذاشته چند ده کارکنان — اولین بار BuzzFeed تا به حال عمده کاهش به اسمیت بخش. تا پس از اسمیت و Peretti تا به حال شده است قادر به حفاظت از اخبار گروه حتی به عنوان BuzzFeed ساخته شده دیگر اخراج.

اسمیت می گوید خروج خود را متصل نیست به کسانی که کاهش و او را نگران BuzzFeed مسیر. “من احساس که من می خواستم به بازگشت به گزارش” او گفت Recode مدت کوتاهی پس از به اشتراک گذاشتن اخبار در یک شرکت نشست. اما یک بار منبع می گوید: کاغذ بود قطعا آگاه است که BuzzFeed بود retrenched در سال گذشته که اسمیت ممکن است به حرکت می کند.

یکی از اسمیت کارکنان صحبت ناشناس گفت که در نگاه به گذشته اسمیت خروج نبود یک شوک کامل: “من احساس می کنم مثل او اساسا تا به حال بدست کمی سوخته در مدیریت. من فکر می کنم منطقی وجود دارد که سوال در مورد اینکه چرا در حال حاضر, اما من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر بود که او که قرار بود به چوب در اطراف.”

اسمیت به صورت دوره ای نوشته شده ستون برای BuzzFeed و در سال گذشته راه اندازی خود را برای عضویت در خبرنامه سایت که در آن او در مصاحبه با نامزدهای ریاست جمهوری و دیگر چهره های سیاسی از طریق پیام متنی.

اسمیت گفت که او شروع به صحبت کردن با نیویورک تایمز مدیران در مورد موقعیت در اواخر ماه دسامبر که به معنی بار نقل مکان کرد و نحو نامشخصی به سرعت به استخدام او است. Peretti اسمیت می گوید: به او گفتم در مورد طرح خود را به ترک چند هفته پیش.

“این تا حدودی تعجب آور” Peretti گفت Recode. “اما من می دانستم که بن شد خارش به نوشتن بیشتر و بیشتر فکر می کنم و زمان. … او یک خبرنگار و من می دانم که او اغلب که خارش به نوشتن و گاهی ناپدید می شوند و به نوشتن برخی از قطعه.

“آن بوده است و هشت سال است. بنابراین آن را مانند او دمدمی مزاج,” او اضافه شده است.

Peretti گفت که او انتظار می رود BuzzFeed به نوبه خود سود سال جاری رو به با متنوع جریان درآمد و رشد سریع تجارت و کسب و کار. اما او گفت BuzzFeed با آن 200 کارکنان هنوز هم می تواند عامل red: “ما نیازی اخبار سودآور باشد. برنامه ما برای سال است به از دست دادن پول از اخبار و BuzzFeed به عنوان یک کل می تواند سودآور باشد.”

این بار در همین حال تبدیل به یک سازگار نندگان از روزنامه نگاری استعداد از نشریات دیجیتال. Recode از بنیانگذاران و سردبیر-در-بزرگ Kara Swisher, مثلا در حال حاضر به طور منظم به بار op-ed صفحه و در سال گذشته این بار در استخدام سارا Kliff یک ستاره خبرنگار در Vox.com به آن می پیوندد تیم تحقیقاتی.

اسمیت شناخته شده نهاد به بار بسیاری از خبرنگاران و مدیران و کار کرده با چند تن از آنها در اوایل مشاغل از جمله سیاسی و نیویورک آبزرور. و اسمیت و زمان طولانی بوده است علاقه مند در هر یک از دیگر.

یک بار مشخصات اسمیت در سال 2013 به عنوان مثال توصیف او به عنوان “پسر تعجب از BuzzFeed.” و در اینجا یک قطعه اسمیت نوشت: در ماه نوامبر در مورد داخلی مانورهای رندانه به جای دین Baquet بالا بار editor که برنامه ریزی شده است از کار خود را در سال 2022.

اگر شما نمی مراقبت در مورد داخلی بار در استخدام, شما هنوز هم ممکن است در مورد آنچه اتفاق می افتد به BuzzFeed که اسمیت ساخته شده از غیر چیزی که به جدی سازمان خبری است که به طور معمول با یکدیگر به رقابت بار دیگر میراث بارها به صورت قابل توجهی داستان; تحت اسمیت دیده بان, BuzzFeed, شد, فینالیست برای دو جایزه پولیتزر.

اسمیت ممکن است همیشه در نهایت بهترین و شناخته شده به عنوان سردبیر منتشر شده که در تمامیت آن به unvetted ناروا “Dossier” در runup به ناروا را افتتاح اما خود BuzzFeed News نوشت: قابل توجه داستان در مورد همه چیز از ثابت مسابقات تنیس به آمازون نگران کننده شبکه تحویل رانندگان است.

اما BuzzFeed نیز یک گودال پول برای BuzzFeed. آن را به حال یک تیم بزرگ و آن را نمی تولید پول به اندازه کافی برای پوشش هزینه های این تیم. برای سال, رسانه های خودی و گمان در مورد BuzzFeed تعهد به بزرگی, اخبار, بهره برداری از درآمد این شرکت از تبلیغات متصل به آن non-اخبار عملیات مانند آزمونها و listicles.

دو سال پیش زمانی که فایننشال تایمز گزارش داد که اسمیت شناور بود مفهوم کنده کاری BuzzFeed از بقیه شرکت و گرفتن کسی مثل میلیاردر Laurene Powell مشاغل به صندوق عمل این ایده به نظر می رسید هر دو غیر عملی و یک ایده خوب است. در حال حاضر او را به رهبری اخبار شرکت است که به مراتب کمتر علامت سوال.

در اینجا مصاحبه من انجام شده با اسمیت در ماه سپتامبر. و در اینجا من با Peretti در اوایل این ماه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>