بعدی Coronavirus امداد لایحه باید محافظت خیال—برای ایمنی خود را و ما


Pelosi points to her right and smiles in front of a table with a banner reading "Families First."

مجلس نانسی پلوسی صحبت می کند پس از امضای این لایحه پس از او مجلسی گذشت 2 تریلیون دلار محرک لایحه در روز جمعه.

الکس Edelman/گتی ایماژ

“ما می دانیم که این نمی تواند ما نهایی لایحه” مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد در مدت کوتاهی قبل از او در مجلسی تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک در پاسخ به تاثیر اقتصادی COVID-19. او راست: این اقدامات تصویب تا کنون به سادگی کافی برای دفع اقتصادی و فاجعه انسانی. پلوسی در حال حاضر گذاشته درخواست های خود را برای فاز بعدی قانون که شامل کمک های مالی بیشتر برای دولت و افزایش ناگهانی مزایای. اما طرح او گم شده است چیزی مهم: حمایت های حقوقی برای رویای که در حال آماده به از دست دادن خود را DACA وضعیت در هفته های آینده.

اگر کنگره می خواهد به صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است در حالی که propping تا اقتصاد و حفاظت از خیال باید خود را اولین اولویت در آینده مذاکرات است. دیوان عالی کشور تقریبا قطعا اجازه تهمت و دولت خاتمه یک برنامه عمل معوق برای ورود دوران کودکی است که اجازه می دهد تا بیش از 700,000 مهاجران مستند نشده که آورده بودند در اینجا به عنوان کودکان برای زندگی و کار در ایالات متحده قانونی است. به عنوان وکیل خیال یادآوری قضات در روز جمعه این گروه در حال حاضر تثبیت شده در آمریکا زندگی و حیاتی به آن سیستم مراقبت های بهداشتی. در نامه ای با دادگاه واصل وکلا اشاره کرد که در مورد “27,000 IF دریافت کنندگان مراقبت های بهداشتی کارگران—از جمله پرستاران و دندانپزشکان و داروسازان دستیاران پزشک خانه بهداشت و مشاوران و تکنسین ها و کارکنان دیگر—و نزدیک به 200 در حال دانشجویان پزشکی ساکنان و پزشکان است.”

این خیال هستند که در خط مقدم نبرد علیه COVID-19 و آنها ضروری است. کارکنان مراقبت های بهداشتی در حفظ و آلوده شدن با کروناویروس و سخت ضربه متحده ترس آنها را اجرا خواهد کرد از پزشکان و پرستاران در درمان بیماران است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تقلا برای ساخت یک مراقبت های بهداشتی “رزرو” با دعوت از پزشکان بازنشسته به عنوان به خوبی به عنوان بی تجربه دانشجويان پزشکی و پرستاری برای درمان coronavirus بیماران. او نیز آرام و صدور مجوز پزشکی عمل استاندارد در حالی که محافظ کارکنان مراقبت های بهداشتی از مسئولیت مدنی به اطمینان حاصل شود که “کارکنان بانک” مواجه نیست دعاوی به صورت عام و مراقبت. پنجاه هزار نفر داوطلب خدمت سربازی—اما که ممکن است به اندازه کافی: کومو در نظر غیر ارادی پیش نویس که بیشتر پزشکان و پرستاران قرارداد ویروس.

در این لحظه های خطر ناک, رقص برهنه کردن مجوز کار از 27,000 مراقبت های بهداشتی کارگران فاجعه بار خواهد بود. این امر jettison بحرانی پرسنل از آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی در زمانی که به آن نیاز دارد همه دست به دست در عرشه. هزاران نفر از آمریکایی ها با COVID-19 خواهد دریافت تحتانی مراقبت از آنجا که پزشکان و پرستاران و دستیاران که باید درمان آنها را از دست داده IF وضعیت و با این کار قدرت خود را به تمایل به آلوده. این خیال را نه تنها رد صلاحیت از مبارزه با کروناویروس; آنها همچنین می تواند موضوع را به اخراج, اخراج از کشور زمانی که آنها باید پاداش خود را شجاعانه در برابر یک بیماری همه گیر. (این اقدام مدیران هر دو وزارت امنیت داخلی و اداره مهاجرت و گمرک گفته اند که آنها را اخراج خیال اگر DACA به پایان می رسد.)

در این لحظه های خطر ناک, رقص برهنه کردن مجوز کار از 27,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند فاجعه بار است.

نامه ثبت در دیوان عالی کشور نقل از این حقایق به عنوان یکی دیگر از دلایل چرا تهمت و دولت را تلاش برای پایان دادن به DACA غیر قانونی. تشکیل پرونده متهم به دولت از عدم “به اندازه کافی ارزیابی مربوط به اتکای منافع هنگامی که آن را خاتمه برنامه” و اضافه کرد که COVID-19 شیوع “روشنگر عمق آن منافع را به عهده کارفرمایان جامعه مدنی و دولت و دولت های محلی و جوامع در سراسر کشور و به خصوص توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.” به عبارت دیگر مقامات شکست خورده خود وظیفه قانونی به وزن تاثیر IF ختم در صرفه جویی در زندگی موسسات که آمده بستگی دارد خیال.

وجود دارد یکی دیگر از جنبه های DACA که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست خورده به نظر درست قبل از تلاش برای کشتن برنامه: آن تاثیر عظیم در اقتصاد است. خیال بسیار اعضای مولد جامعه آمریکا که پرداخت میلیاردها دلار در محلی و ایالتی و فدرال مالیات در هر سال. لغو IF خواهد کشور هزینه $460 میلیارد اقتصادی در خروجی دهه آینده و آسیب به کسب و کارهای کوچک است که کنگره در حال حاضر عجله برای کمک به. ملت در حال حاضر در آستانه رکود است. لغو IF خواهد تنها سرعت بخشیدن به آن سقوط اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امتناع به طور رسمی ارزیابی این عواقب فاجعه باری را فراهم می کند و در عین حال یکی دیگر از دلایل که چرا تلاش خود را برای پایان دادن به DACA عبور نمی کند حقوقی جمع اوری. متاسفانه دادگاه عالی قضات محافظه کار به نظر می رسد عمیقا شک و تردید است که مغلوب ساختن پیشی جستن IF فسخ شکست قانون است. آنها می تواند موضوع یک تصمیم اجازه او در پایان این برنامه بسیار به زودی در ماه ژوئن در آخرین. با این فاجعه بلندی مجلس نمایندگان باید اصرار دارند که بعد از coronavirus لایحه حفظ خیال توانایی برای زندگی و کار در آمریکا قانونی است. آن را باید ترکیب مرکزی اصول قانون Dream, پس خیال نکنید از ترس اخراج از کشور پس از بحران عبور می کند. که شامل یک مسیر به شهروندی برای اطمینان حاصل شود که خیال هرگز دوباره به دام افتاده در یک برزخ حقوقی—مجبور به باقی می ماند بیگانگان در کشور خود به طور نامحدود.

COVID-19 گذاشته سر این واقعیت است که ایالات متحده متکی خیال به تابع. آن را نمی تواند پاسخ مسئولانه به این بیماری همه گیر بدون آنها. دموکرات کنگره باید تقاضا را رویای عمل در آینده coronavirus بیل و حاضر به عملکرد اگر جمهوری خواهان ادعا می کنند آن است که بی ربط به شیوع. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. کنگره باید صرفه جویی خیال فقط به خاطر آن سیاست خوب. کنگره باید صرفه جویی خیال از آنجا که ما به آنها نیاز به زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>