بعد از رکود اقتصادی به احتمال زیاد خواهد شد از بحران آب و محقق می گوید

شرکت های آمریکایی در حال نادیده گرفتن خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی در مخاطره خود را با توجه به محقق هشدار داد که آب و هوایی شدید ناشی از بحران آب و هوا می تواند در یک ویرانگر رکود اقتصادی.

بازارهای مالی در حال شکست به حساب خطرات است که به طور فزاینده مکرر و بدتر شدن سیل و خشکسالی و دیگر حوادث آب و هوایی شدید مطرح به اقتصاد با توجه به مقاله منتشر شده در مجله طبیعت انرژی این هفته است.

تبلیغات:

“اگر بازار نیست انجام یک کار بهتر از حسابداری برای آب و هوا ما می تواند یک رکود اقتصادی—دوست دارد که ما هرگز قبل از دیده می شود” گفت: مطالعه نویسنده پل گریفین حسابداری استاد در دانشگاه UC Davis تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت.

گریفین در مقاله ای که سال خود را از تحقیقات به این نتیجه رسیدند که “unpriced خطر” بود و “علت اصلی” از 2007-08 رکود اقتصادی بزرگ و شرکت ها یک بار دیگر عدم ارزیابی خسارت حوادث آب و هوایی شدید می تواند انتقام خود را کسب و کار.

“در حال حاضر شرکت های انرژی شانه بسیاری از این خطر است. بازار نیاز به بهتر ارزیابی خطر و عوامل خطر شدید آب و هوا به قیمت اوراق بهادار,” او گفت:. “بدون دانش بهتر از این خطر متوسط انرژی سرمایه گذار می تواند تنها امید که بعد از رویداد شدید باعث نمی ناگهانی اصلاح به ارزش بازار انرژی شرکت.”

تبلیغات:

افزایش درجه حرارت مانند کسانی که در حال حاضر دیده می شود سالانه در اروپا و بخش هایی از ایالات متحده نه تنها به زندگی انسان خطرناک او استدلال کرد. آنها همچنین صدمه زدن به کشاورزی و صنعت کشاورزی در سراسر جهان و سرعت رشد اقتصادی است. آنها همچنین گاهی اوقات باعث عظیم قطع برق است که تاثیر زیادی در انواع صنایع مانند زمانی که PG&E تعطیل انرژی تحویل در سراسر کالیفرنیا در سال گذشته در تلاش برای کاهش خطر آتش سوزی. این شرکت همچنین برای ورشکستگی زمینه پس از آن بود سرزنش باعث آتش سوزی در سال 2018 است. شدید آب و هوا نیز مختل حمل و نقل و تحویل آب های کلامی و نه فقط کسانی که در صنایع اما دیگران بی شماری است که تکیه بر کارگران قادر به رسیدن به محل کار و نوشیدن آب تمیز.

“با وجود این خطرات آشکار و سرمایه گذاران و مدیران سرمایه شده اند آشکارا آهسته به اتصال فیزیکی آب و هوا خطر ابتلا به شرکت بازار ارزیابی” گریفین نوشت. “از دست دادن اموال است چه منازعه تمام سرفصل اما چگونه در حال کسب و کار مقابله? تهدید به کسب و کار می تواند منجر به اختلال در کل سیستم اقتصادی.”

گریفین همچنین هشدار داد که شرکت های انرژی به ویژه آسیب پذیر در مناطق که در آن عملیات خود هستند در معرض خطر افزایش سطح آب دریا. پالایشگاه های نفت در کالیفرنیا و سواحل خلیج فارس به خصوص در معرض خطر هولناک, شدید, سیل, طوفان و آتش سوزی.

تبلیغات:

صنعت بیمه نیز رشد غرق هزینه از ادعا از رویدادهای شدید آب و هوا و پوشش ممکن است خطرات چنین مقاله گفت: نه به ذکر است “دادخواهی تحریم و حتی از دست دادن کسب و کار از اموال نابود شده است.”

“گرمای شدید حوادث می تواند ایجاد نامشخص و طولانی مدت قطع برق تهدید زیرساخت های حیاتی تشدید انرژی عرضه و تقاضا تعادل و ماشه قابل توجهی مسئولیت حقوقی برای شرکت های انرژی,” او نوشت. “با وجود این خطرات آشکار و سرمایه گذاران و مدیران سرمایه شده اند آشکارا آهسته به اتصال فیزیکی آب و هوا خطر از حوادث آب و هوایی شدید به شرکت در بازار ارزیابی.”

تبلیغات:

گریفین اذعان کرد که خطرات بسیار دشوار است برای پیش بینی با وجود هشدار دادند.

“در حالی که اختصاصی آب و هوا خطر مدل من کمک برخی از شرکت ها و سازمان ها را بهتر درک شرایط آینده نسبت به تغییر آب و هوا شدید آب و خطر است که هنوز هم بسیار مشکل ساز از یک خطر برآورد نظر,” او نوشت. “دلیل این است که با تغییر آب و هوا الگوهای گذشته هیچ راهنمای آینده, که آیا آن یک سال تا پنج سال یا 20 سال ، سرمایه گذاران همچنین ممکن است عادی شدید آب و اثرات در طول زمان تنزیل آینده خود اهمیت.”

موسسات مالی به طور فزاینده ای نگران این روند به عنوان به خوبی. گزارش صادر شده توسط یک سازمان از بانک های مرکزی جهان در اوایل این سال به طور مشابه هشدار داد که موسسات مالی فاقد ابزار برای مقابله با آنچه می تواند ویرانگر اقتصادی را به چالش بکشد.

تبلیغات:

“فکر می کنم بحران وام در سال 2008 بد بود ؟ تصور کنید که یک املاک و مستغلات بحران ناشی از افزایش سطح آب دریا و ساحلی جاری شدن سیل که با ارائه هزاران مایل مربع از زمین های غیرقابل سکونت و یا غیر قابل استفاده برای کشاورزی” نوشت: نیویورک تایمز’ جک سارکوم در خود خلاصه ای از گزارش. “بر اساس برخی برآوردها جهانی تولید ناخالص داخلی شیرجه می تواند نزدیک به یک چهارم تا پایان قرن به دلیل اثرات تغییر آب و هوا. بانک مرکزی باید به اندازه کافی مشکل برخورد خفیف با رکود و نمی خواهد به اندازه کافی قدرتمند برای مبارزه با رکود اقتصادی است که در مقیاس.”

“در بدترین سناریو بانک های مرکزی ممکن است به مداخله آب و هوا و امدادگران از آخرین رفت و آمد مکرر و یا به عنوان نوعی از جمعی شرکت بیمه برای آب و هوا خسارت” در این گزارش هشدار داده است.

یک مطالعه قبلی در علوم منتشر شده در سال 2017 تلاش برای تعیین کمیت تاثیر اقتصادی ناشی از اثرات تغییر آب و هوا. این مطالعه هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده ممکن است کوچک تا 3 درصد و در برخی مناطق ممکن است ضربه حتی سخت تر مهم بدون مداخله. بسیاری از مناطق می تواند تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش بیش از 10 درصد و فلوریدا بدترین آمار مناطق می تواند تولید ناخالص داخلی ضرر و زیان تا 28 درصد با توجه به مطالعه است.

تبلیغات:

این پژوهش با تکیه بر ایالات متحده جلسه اهداف خود در سال 2015 توافق پاریس اما بعید به نظر می رسد در حال حاضر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از پیمان و بارها و بارها سوخته اوباما-دوران سیاست های در نظر گرفته شده برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“آیا تغییر آب و هوا ؟ آره. آن را به عقب مثل این که من معنی آن را تغییر دهید به عقب ؟ احتمالا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Axios در سال 2018 با وجود تحقیقات گسترده از خود دولت با این استدلال که قطعا نمی خواهد در این مورد. دهه گذشته بود و داغترین در رکورد با توجه به ناسا و NOAA و آن را تنها بدتر شدن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تصمیم خود را برای خروج از پاریس توافق خواهد بهبود اقتصاد و قول داد به مذاکره مقابله با شرایط که “عادلانه به ایالات متحده کسب و کار خود و کارگران و مردم آن را مالیات دهندگان” اگر او ساخته شده است که بدون تلاش به انجام این کار پس از.

با وجود تهمت و ادعای این کشور بزرگترین شرکت سرعت صدا زنگ که این حرکت خواهد صدمه دیده است نه کمک به اقتصاد است.

تبلیغات:

“تقویت اقدام جهانی در طول زمان گفت:” یک نامه از پیشرو شرکت های آمریکایی مانند گوگل, Apple, Facebook, Microsoft, Adobe, مورگان استنلی, فاصله, اینتل و هیولت پاکارد “این توافق را کاهش می دهد آینده اثرات آب و هوا از جمله آسیب به امکانات کسب و کار و عملیات کاهش بهره وری کشاورزی و منابع آب و اختلال در عرضه جهانی زنجیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>