“گارد قدیمی”: Gina Prince-Bythewood در ابرقهرمان تنوع است که پایان دادن و عاقبت امکانات

اتصال با چه تعریف و درایوهای یک ابرقهرمان نیاز به دانستن منشا داستان. همان مفهوم امر به مردم مانند Gina Prince-Bythewood جانباز تلویزیون و فیلم ساخته شده است که سابقه کارگردانی Netflix بکشد “گارد قدیمی” یک غیر متعارف قهرمان داستان با بازی چارلیز ترون و KiKi Layne.

Helming این فیلم جدید می سازد Prince-Bythewood اولین زن سیاه به طور عمده ابرقهرمان فیلم یک تمایز او در حال حاضر در هدف برای رسیدن به زمانی که او متصل به طور مستقیم مارول سینمایی جهان فیلم “Silver & Sable.” او هنوز متصل به آن پروژه است تجدید نظر به عنوان یک سری به جای یک ویژگی است.

تبلیغات:

اما به درک و چرا از آن بسیار مهم بود برای Prince-Bythewood به هدایت “گارد قدیمی” که کست ترون به عنوان Andromache زبان سکایی یک از 6000 سال جنگجو که می رود توسط اندی نگاه به سال 2000 و مدیر سینمایی اولین “Love & Basketball.”

بسیار فیلم های مختلف ، و در عین حال مونیکا عاشقانه قلب “Love & Basketball” سهام بیش از چند شباهت با این کاربر Layne نیل به شرکت سرب در “گارد قدیمی.” این فیلم بر اساس یک رمان گرافیکی سری ایجاد شده توسط Greg Rucka که در آن نیل ایالات متحده دریایی به طور ناگهانی به جاودانگی محوری بر او. هیچ کس نمی تواند توضیح دهد که چرا و یا چگونه از آن – حتی اندی یا اصحاب او بوکر (Matthias Schoenaerts) جو (مروان Kenzari) و نیکی (Luca Marinelli) هر یک از آنها است در حدود 100 سال و نمی تواند کشته شود.

جاودانگی برای تلفن های موبایل مانند یک جهنم از یک ابرقدرت به هر کسی که ندارد به واقع از طریق آن زندگی می کنند و در حالی که نیل به دست و پنجه نرم کردن با این ایده دیگران در این گروه در گذشته بیمار از زندگی. (و در مورد Quynh, بازی های برگزار شده توسط Veronica Ngo, او زندگی می کردند از طریق چند غرق شدگی پس از اینکه به دام افتاده در اقیانوس برای قرن ها اما نشان می دهد تا خشک و بسیار زنده در پایان.)

تبلیغات:

به تازگی از رود نیل هر چند نمی تواند اغراق آمیز باشد. در بازی او لین به دست آورده است که تحسین منتقدان را برای عملکرد خود را در “اگر بیل استریت می تواند صحبت می کنید” می شود یکی از تعداد بسیار کمی از زنان از رنگ برای به تصویر کشیدن یک ابر قهرمان در یک فیلم. این است که چرا Prince-Bythewood تحت فشار قرار دادند برای نیل شخصیت به یک نقش محوری بر روی صفحه نمایش از Rucka اصل نوشت برای او در صفحات.

او که به همین دلیل است که او ایجاد مونیکا در “Love & Basketball”; او به ندرت اگر تا به حال دیدم ایده آل نسخه از خودش را در صفحه نمایش های کوچک و یا بزرگ. آنچه این بدان معنی است که او به یاد داشت “من هرگز احساس کسی را ایده آل است. من همیشه به احساس می کنم مثل چیزی اشتباه است با من در این واقعیت است که من ورزشی بود که من ورزشی که من نمی پوشند آرایش, شما می دانید. که در واقع من فقط همیشه احساس کمتر مورد نظر است.”

او پس از آمدن به تحقق بخشیدن به آنچه از دست رفته بود یک داستان تخیلی ایده آل برای او به نگاه کردن به یک جنگجو و یکی دیگر از عبارت او استفاده می کند غالبا یک “badass.”

تبلیغات:

“زن بودن است و نه فقط یک چیز است و نشان می دهد که وسعت که ما می توانیم بود و تفاوت در آن است که نباید denigrated,” او گفت: در سالن های اخیر و گسترده ،

در آن او همچنین در مورد اهداف خود برای چگونه اندی و نیل ارائه شده در “گارد قدیمی” در راه است که در آن او به دنبال reframe کتاب های کمیک فیلم تصویر زنان ایجاد شخصیت Quynh و افکار در ادامه این داستان. در زیر مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

این نادر است برای آمدن در سراسر یک ابرقهرمان عنوان است که متفاوت از استودیو های بزرگ و حق رای دادن آب نبات است که در آینده در تئاتر به تازگی. اما اجازه دهید گام به عقب کمی و بحث در مورد راه آوردن آن را به بودن در وهله اول. در طول زندگی حرفه ای خود را, شما تا به حال بسیار خاص و سند چشم انداز به عنوان یک مدیر و مبارزه بسیار سخت را برای آنها. پس من می خواهم بدانم چقدر از یک نبرد آن بود که این خاص چشم انداز “گارد قدیمی” به ثمر در مقایسه با برخی از خود گذشته عنوان ؟

جالب آن است. شما می دانید که من نوشته ام بیشتر از آنچه که من کارگردانی در زندگی حرفه ای من. و من می دانستم که من می خواستم برای به حرکت در این فضا است. منظور من, من عاشق فیلم های اکشن, من عاشق کتاب های کمیک فیلم, و من می خواستم از این فرصت به من کمک کند را من زیبایی به آن است. هنگامی که اسکریپت آمد از Skydance آن تا به حال همه چیز را که من احساس می کنم اگر من تا به حال نوشته شده و آن این است که آنچه در آن می مانند. چیزی که مرا به هیجان بسیار است.

خیلی از داستان سرایی – شما می دانید این واقعیت است که این گروه از رزمندگان از زمینه های مختلف و فرهنگ ها و جهت یابی جنسی و جنس است که گرد هم آمده اند به انجام خوبی برای بشریت است. این واقعیت است که دو نفر در قلب آن یک جوان سیاه زن جنگجو, شما می دانید. و این داستانی بود که در آن با نیکی و جو. این فقط احساس مانند آن را لمس در تمام چیزهایی است که من دوست دارم به عنوان یک فیلمساز و هنرمند است.

تبلیغات:

و در نهایت در پایان روز, برای من, من می خواهم به امید ایجاد چیزی است که شما اتصال به عنوان یک مخاطب و شما حرکت می کند. و این شخصیت ها حرکت من: تشنگی که آنها تا به حال برای هدف و سوال “چرا ما در اینجا؟” و “چه خوب که ما انجام برای جهان است؟” اینها چیزهایی است که من با تلاش و فکر کردن در مورد. و بنابراین این واقعیت است که من می تواند اتصال در یک سطح شخصی بود قطعا بزرگترین دلیل.

چه شد برخی از چیزهایی که شما می خواستم به آن را به “گارد قدیمی” که شاید نشده است دیده می شود یا این که شما را دیده اند و می خواستم برای دیدن دیگر ابرقهرمان فیلم ؟

قطعا من می خواستم به نگاه کردن و دیدن خودم منعکس معاصر در راه است. من می خواستم برای دیدن زنان بودند که نه بیش از حد جنسی که badass. “Badass” برای من این است که با تکبر راه رفتن و قدرت و آسیب پذیری همدلی است. مانند کسانی که چیزهایی که من دوست دارم در رشته badass شخصیت زن. من می خواستم ببینم واقعا یک گروه از شخصیت های که منعکس جهانی که من می بینم هر روز – بسیار ارگانیک متنوع جهان است. و من می خواستم این شخصیت به عمق و حدود چیزی. من می خواستم مخاطب مراقبت در مورد شخصیت ها و نه فقط اکشن مجموعه قطعات. و بنابراین در گفت که است که می گویند که آن فیلم نیست اتفاق افتاده است. آنها بسیار نادر است.

تبلیغات:

من عاشق “Wonder Woman.” احساس نشستن در تئاتر و به دنبال در او به عنوان یک زن جنگجو بود که چنین تحول احساس برای من حتی در حال حاضر در این روز و سن. من متوجه شدم که نادر از آن بود که من رو به دیدن آن است. و “پلنگ سیاه” اوه خدای من فقط تا تغییر بازی و تغییر فرهنگ است. غرور و افتخار را به ارمغان آورد من غرور و افتخار است که آن داد به من دو تا پسر دارم که هر دو Killmonger و T’Challa بودند قهرمانانه به آنها. من فقط دوست دارم از این جهت که فیلم رفته اند در طول چند سال گذشته از تبدیل شدن به اکشن درام به عنوان تنها عمل است. و این قطعا چیزی که من می خواستم توانایی به لحظات آرام تواند به عنوان مهم به عنوان مجموعه ای بزرگ و قطعات.

جالب است که شما را تا این دو فیلم است. کسانی که در واقع دو تا از فیلم هایی که من فکر می کردم از زمانی که من به تماشای “گارد قدیمی.” من به تماشای آن دو در واقع و آنچه به من زده در دوم مشاهده شد که کیفیت در این اسکریپت از تمرکز بر این قهرمانان که سوال که آیا خود را منحصر به فرد عمل می کند با داشتن هر گونه تاثیر در جهان بزرگتر است.

هنگامی که شما به دنبال در نسخه اصلی فیلمنامه برای “گارد قدیمی” و چقدر شما قادر به شکل دادن به آن در جهت نما آن بزرگتر سوالات و یا که نیاز به چنین مجسمه سازی در تمام ؟ بسیاری از اندی سوالات مرکزی به طرح نهایی نتیجه.

آن را قطعا در رمان گرافیکی و قطعا در این اسکریپت قرار داده شده که Greg Rucka اقتباس آن خود را.

تبلیغات:

من عاشق شخصیت این جنگجو که 6000 سال است و در یک نقطه که در آن او می خواهد آن را تمام به پایان رسید. در اینجا کسی است که بیشتر جاویدان که اساسا نمی تواند بمیرد اما می خواهد به مرگ به دلیل [او درخواست] “چرا من اینجا ؟ من هیچ تاثیر است. من خسته هستم.” که فقط احساس بسیار جالب و relatable به من.

یکی از چیزهایی که مهم بود برای من برای اضافه کردن به داستان که گرگ شد کاملا باز انجام شد شما می دانید فقط با اضافه کردن این سطح از آنچه به معنی کشتن و تلفات دادند.

شما می دانید برای “گارد قدیمی” آنها شعار واقعا “کشتن یکی از به صرفه جویی در بسیاری از.” و که شما می دانید چیزی است که شما می توانید با قرار دادن سر خود را در اطراف. در عین حال آنچه که واقعا معنی در نظر چگونه بسیاری از مردم آنها را کشته ام در طول سال ؟

من می خواستم که کشتن به تاثیر بر آنها و بنابراین واقعا آوردن که هر دو با اندی بلکه نیل که برای اولین بار او را کشتن در داستان – اجازه دادن به مخاطبان می دانند که آن چیزی که آسان نیست که در نظر گرفتن یک زندگی است که از نظر روانی آسیب می رساند.

تبلیغات:

من نمی خواهم به درمان خشونت و یا مرگ را به عنوان آسان ترین چیزی که درون آن است. بنابراین اضافه کردن که لایه احساس کردم واقعا مفید بود قطعا به اندی و تمام شخصیت.

چگونه شما قادر به انجام این کار ؟ وجود دارد هر گونه فرایند است که شما تا به حال این بازیگران است ؟

من که اطلاعات از این کتاب بزرگ است که من به عنوان خوانده شده در طول آماده سازی برای شلیک این. آن را به نام “در قتل است.” و آن را در مورد چگونه برای سربازان, چگونه مصرف یک زندگی است که به عنوان آسیب روانی به ترس شما از دست دادن زندگی خود را در میدان جنگ.

در خواندن این کتاب من کشیده تمام این لحظات کلیدی در این کتاب و پس از آن به اشتراک گذاشته شده است که بازیگران فقط به طوری که آنها می تواند به عنوان خوانده شده همه چیز واقعی از سربازان و آنچه آنها را از طریق رفت. کسانی که واقعا خوب مکالمات. و وجود دارد یک زن و شوهر پادکست که من گوش به در مورد تک تیر اندازها. یک مرد و یک زن است. و تلفات که کشتن زمان در آنها فقط به شنیدن از این مردم واقعی آنچه در آن طول می کشد برای کشتن بود واقعا برای من جذاب بشنود و پس از آن قادر به اشتراک گذاشتن با بازیگران

تبلیغات:

اجازه دهید کمی بحث در مورد چگونه شخصیت نیل شکل گرفته در “گارد قدیمی” و این سوال می آید از دیدگاه یک زن که خواندن کمیک. زمانی که مردم از من بپرسید من می خواهم به آنها بگویید که مورد علاقه من قهرمان کتاب های کمیک بود طوفان از “X-مردان است.” طوفان شگفت انگیز است اما برای یک زمان طولانی طوفان همچنین تقریبا تمام دختران تا به حال در نظر نمایندگی. بنابراین من تعجب اگر شما تا به حال یک ابرقهرمان مورد علاقه خود را قبل از ساخت این فیلم و اینکه آیا عناصر که شخصیت بخشی از نیل به توسعه.

در حال رشد وجود دارد و در واقع نبود یک خاص ابرقهرمان است که من نسبت به جذب, جز, شما می دانید, مرد عنکبوتی. من حفر مرد عنکبوتی. اما از نظر یک زن قهرمان که نبود در آگاهی من است که آنچه که من در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با “پلنگ سیاه” با “گارد قدیمی.” و شما می دانید طوفان. قطعا وجود دارد بسیاری از percolating شما می دانید که در مورد شخصیت یک فیلم است.

من واقعا به یک الگو در حال رشد از این, اما آن را بسیار هیجان انگیز بود برای من در خواندن “گارد قدیمی” و دیدن که این شخصیت وجود دارد.

آنچه که برای من مهم است – و دوباره چه گرگ بود در واقع باز به انجام – شد بالا بردن شخصیت خود را. من واقعا می خواستم این را به اندی و نیل داستان. من می خواستم رابطه خود و آنچه را که آنها از رفتن را از طریق به طور همزمان اما همچنین تاثیر هر یک از دیگر و در مسیر کاملا من می خواستم که در خط مقدم.

من می خواستم مطمئن شوید که نیل به حال کامل backstory حال کامل قوس که او انتگرال به اوج و به طرح. و این چیزی بود که از دست رفته بود کمی در رمان گرافیکی.

اما گرگ به رسمیت شناخته شده بود که در خود. من تا به حال شروع به کار نسبت به زمانی که او به اسکریپت مرحله. و پس از آن زمانی که من روی آن چیزی بود که او و من واقعا در کار زیادی است. من می خواستم ببینم که شخصیت من می خواستم برای قرار دادن یکی دیگر از جوان سیاه زن قهرمان به دنیا و قطعا آن مهم است به این کاربر نیز هست . . . از آنجا که بسیاری از ما تا به حال نشده که قهرمان به نگاه کردن در زمانی که ما بودند و آرزوی.

من قصد دارم به نشانه در یک کلمه شما استفاده می شود بسیاری است که “جنگجو” و بخشی از من پرسیدن در این مورد چون من فقط در مورد این واقعیت است که وجود دارد شده ام داستان های بسیاری در طول سال های سفید زنان به عنوان جنگجو قهرمانان و چند تا شامل زنان.

هنگامی که شما در مورد فکر می کنم دو تا از برجسته ترین های اخیر, سیاه, زن رزمندگان که به ذهن می آیند با بازی Danai gurira شاهد: اوکوی از “پلنگ سیاه” و Michonne از “مرده راه رفتن.” وجود ندارد که بسیاری از دیگران روی صفحه علاوه بر آن دو. من تعجب اگر شما به عنوان یک مدیر هر گونه ایده و به همین دلیل آن را گرفته تا برای باز کردن طیف وسیعی از کسانی را که برای به تصویر کشیدن این قهرمانان نه فقط زنان است اما زنان از رنگ به طور کلی.

آن را سخت به می گویند که آن را عمدی بود, اما آن را سخت به فکر می کنم آن را عمدی است: erasure های نامرئی از زنان سیاه در داستان است که هالیوود قرار می دهد. و آن را به اندازه کافی است که آن را ممکن است یک زن سیاه پوست به عنوان, شما می دانید, سوم یا چهارم شخصیت. از نظر ما محور در داستان و در داستان های مختلف نشان می دهد که وسعت انسانیت ما است که فقط اتفاق نمی افتاد.

با توجه به این اتاق که من نشسته ام در و مزخرف من شنیده ام از استودیو execs من فکر می کنم مهمترین آنها فقط نمی اتصال به آن است. و بنابراین آنها تمایل به قرار دادن پول و یا زمان و یا فکر پشت آن است.

آنها خود را در “مرد آهنین” حتی اگر – به من استراحت می دانید ؟ اما آنها خود را در آن شخصیت. و یا آنها خود را در “بذله گو.” آنها نمی بینیم و خود را در طوفان. و بنابراین اگر آنها در حال دیدن خود فرض بر این است که “خب هیچ کس دیگری در حال رفتن به مراقبت از هر دو.” که چه بسیار مخرب است که به عنوان “من ممکن است زندگی این شخصیت زندگی, اما من می توانید ببینید ارزش در این زندگی فرد.”

آنها دیده نمی شود ما ارزش و آن را فوق العاده دلسرد کننده است.

به دلیل آن را بسیار مهم برای ما قادر به دیدن خودمان در راه به الهام گرفته شود و آرزوی اما برای جهان برای دیدن که بیش از حد. زمانی که جهان می توانید ببینید انسانیت ما, شما می دانید, در فیلم و تلویزیون و سپس شما امیدوارم و دعا می کنم که ترجمه را به زندگی واقعی است. بدیهی است که این هیچ راز است. این راهی است که ما در حال درمان خیلی از آن است چرا که برای چندین دهه در دهه مردم تغذیه می شدند یک روایت درباره ما, که آیا آن یک منفی روایت است که weaponizes ما سیاهی یا نامرئی که در آن ما وجود ندارد.

و آن را دشوار است و آن را میخوام دهه به اصلاح آن, اما اجازه دهید در حال حاضر قرار داده و بیشتر از ما بر روی صفحه نمایش در این نقش با مردمی پشت این روایات.

که segues به سوال بعدی من در مورد پس زمینه برجسته در “گارد قدیمی.” گرگ انتخاب به نظر می رسید بسیار عمدی در شرایط و ضوابط مربوطه دوره و مردم آنچه را که آنها را نمایندگی کند. با که در ذهن من می خواهم به بحث در مورد Quynh. من تا به حال خوانده شده کمیک قبل از تماشای این فیلم, بنابراین من تعجب اگر او در آن وجود دارد و اگر چنین است و آنچه در عصر او می شده اند از.

در رمان گرافیکی شخصیت به نام Noriko و او ، زمانی که من شروع به مصاحبه ما بازیگران یک شبکه گسترده ای از لحاظ آسیایی, بازیگران و ورونیکا [Ngo] او عالی بود. من هیجان زده در مورد او.

این فقط یک چیز مهمتر برای من اما پس از آن نیز گرگ, که ما می خواستیم شخصیت های بر روی صفحه نمایش به انعکاس صادقانه نظر از ملیت خود را. و هنگامی که من می دانستم که ورونیکا بود واقعا من صحبت با گرگ دوباره به مطمئن شوید که آن را می تواند حس. چه دوران او آمده است ؟ می تواند او شده بود در اطراف هنگامی که اندی در چند هزار سال پیش ؟

و او به تحقیق که او را با تمام شخصیت های خود را و آن را کاملا هم کامل داستان که مشغول به کار در شرایط زمانی که او زنده شده اند و این فرهنگ است که او در. بنابراین ما می خواستیم تا مطمئن شوید که آن را راستگو به ورونیکا و سپس راستگو به داستان. [یادداشت سردبیر: تاریخ ویتنام شامل یک سنت برجسته و جنگجو زنان است.] و من می خواستم به افتخار شخصیت. . . . او چنین جالب سیر در فیلم است.

بدون دادن دور هر گونه اخلال گران وجود دارد جنبه های داستان که شاید هیچوقت آن را به این فیلم است که شما در شرایط گسترده می خواهم برای دیدن در آینده اقساط ؟ و یا شما حتی فکر جلوتر که دور ؟

Quynh شخصیت بدیهی است که یک بخش بزرگ در آینده است. یک چیزی که در رمان گرافیکی و اصلی در اسکریپت است که ما نمی تواند انجام دهد – آن را واقعا یک چیز و یک سوال از تمرکز – آنچه من می بدیهی است که عشق را به همه backstory از آنها چگونه به وجود آمد, جاویدان. در نهایت ما تصمیم داریم به تمرکز بر روی اندی در این یکی. اما در رمان گرافیکی با نیکی و جو – کسانی که دو راه است که آنها را ملاقات است.

این امر بوده است بسیار سرگرم کننده به ساقه و آن را فقط تا بصری خیره کننده و عاطفی. و بنابراین من امیدوارم که اگر ما می شود یکی دیگر از فیلم که قطعا بخشی از داستان است.

پایان برگ احتمال بسیار باز برای آینده اقساط. اگر عاقبت می شود greenlighted شما می خواهد باز به آینده و کارگردانی دوباره ؟

مهمترین آن این است که کاملا به مخاطب . . . شما فقط هرگز نمی دانید. من امیدوارم که مخاطب آن را دوست دارد و می خواهد به ادامه مطلب مراجعه کنید. بسیار مهم بود که این فیلم به خودی خود یک شروع, میانه و پایان خاطر من اذیت توسط فیلم که ترک همه چیز باز. این کاملا بخشی از آنچه در این رمان گرافیکی بود و چگونه آن را به پایان رسید.

مانند به عنوان کسی که در مخاطب من می خواهم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است در نهایت. بنابراین من دوست دارم که کمی اذیت کردن. اما آن است تا به مخاطبان است. گرگ همیشه پیش بینی آن را به عنوان یک سه گانه از نظر این رمان گرافیکی. بنابراین اگر داستان به ادامه شما می دانید وجود دارد قطعا بیشتر داستان را بگویید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>