“گارد قدیمی” مخلوط چارلیز ترون و جاودانگی برای تازه را در حد بسیار بالایی ابرقهرمانان

بخشی از گسترده خستگی با کتاب های کمیک فیلم فرانچایز است که خود را به هر دری سخنی. هر قهرمان swaggers با اطمینان پذیرای قدرت بدنی به عنوان یک دستور به شکل جهان به عنوان او آن را می بیند. و چه انتخاب می کند و بشریت را نسبت به تکیه بر آنها ؟ تهدید آنها روبرو هستند به عنوان قوی و یا حتی قوی تر از آنها هستند و بیشتر از نه تگرگ از یک سیاره دیگر بعد دیگر برخی از نسخه از جاهای دیگر که بشر دولت آماده نیست به درهم و برهم کردن با. مهم نیست که چه مشکل یا از آن سرچشمه راه حل شامل یک کل بسیاری از مشت کاهش و gunplay.

“گارد قدیمی” در Netflix بکشد نمی رد همه اين گرايشات را از دست. آن را هنوز هم یک فیلم اکشن در تحلیل نهایی یک مورد یک گروه از فوق العاده نزدیک-انسان جاودانه که نمی سن نمی تواند کشته شود و به سرعت درمان می تواند. اما آنچه خواننده یا مخاطب ممکن است فکر می کنم به عنوان یک مزیت است که یک بار اگر نه آشکار لعنت به کسانی که با آن زندگی می کنند و یکی از آنها نیز تلویحا اذعان آنها کمی حق شکایت در مورد.

تبلیغات:

برش آنها را با گلوله و آنها و دشمن را از گلوی چند لحظه بعد. بازدید مستقیم از نارنجک را کمی طولانی تر. این باز می شود تا امکان بسیاری از انفجارها و صرف دور, اما در این رابطه مدیر Gina Prince-Bythewood و Greg Rucka (نوشت که “Stumptown”) که اسکریپت نوشت و رمان گرافیکی سری که بر اساس آن فیلم بر اساس انتخاب دقیق نبرد choreography به عنوان مخالف به CGI-augmented فیلمهای درد نمیخورد.

خویشتن داری را تعریف می کند و افزایش “گارد قدیمی” به چیزی بیش از معمول در فصل تابستان ابرقهرمان تلنگر. اگر یک تعریف مشخصه مارول سینمایی جهان یا DC Comics فیلم است بی فکر فرار از واقعیات و یا هیجان و فانتزی “گارد قدیمی” آگاهانه veers در جهت دیگر با کاشت آن در واقعیت را زمین. این اصرار در باقی مانده افسار به واقعیت انسان و این جهان را می سازد Charlize Theron را Andromache زبان سکایی – اندی به اصحاب او – یکی از طراوت چهره در یک نوع احساس می کند که تا کنون بیشتر اشباع شده است.

اندی زندگی برای هزاران سال و به عنوان یکی از اصحاب او را یادداشت کرده راه های بیشتری برای کشتن بیشتر ارتش همیشه در حال یادگیری است. در وجود شخصیت قدمت آن به دوران باستان ترون مصمم به تصویر می کشد اندی به عنوان یک زن در این زمان اختصاص داده شده به خانواده او از شرایط و عنوان فیلم آغاز می شود بیشتر مصمم به نگه داشتن همه آنها را در امان از خطر قرار گرفتن در معرض هر چند مخاطره آمیز ماموریت مهم نیست که چقدر نجیب علت و یا قابل اعتماد منبع.

تبلیغات:

در کنار او هستند بوکر (Matthias Schoenaerts) برداشت در زمان جنگ های ناپلئون و جو (مروان Kenzari) و نیکی (Luca Marinelli) یک زن و شوهر که ملاقات کرد و عاشق پس از نگهداری آنها برای کشتن هر یک از دیگر در طول جنگ های صلیبی. کوارتت محتوا است که به نگه داشتن خود را در صفوف تنگ تا زمانی که آنها کشف ظهور یکی دیگر از جاودانه های جوان, United States Marine نام نیل (KiKi لین) در استقرار در افغانستان ،

در هر نقطه برتر موجودات وجود دارد و باید وجود داشته باشد مردم آنها را شکار. در اینجا دشمن یک شرکت داروسازی مدیر عامل شرکت به نام مریک که بازیگر بریتانیایی Harry Melling خدمت می کند تا با glop مارتین Shkreli-esque oiliness.

اگر چه او و شخصی خود را به جوخه مرگ مطرح نگرانی Prince-Bythewood و Rucka انتخاب کردن را به توجه بیشتر به پیوند اندی و او را برادر و خواهر در آغوش, به اشتراک گذاری, به ویژه هنگامی که آنها را از نیل به برابر شده است.

تبلیغات:

Prince-Bythewood نیست به سادگی در ساخت تاریخ در اینجا در حال تبدیل شدن به اولین زن سیاه به طور مستقیم یک بودجه بزرگ فیلم ابرقهرمان توسط راه. او تغییر پارادایم از چه چنین فیلم می شود و چگونه قهرمانان خود را می تواند آشکار. به عنوان اندی ترون حمل و خودش را با قدرت و ورزشکاری هوا از بدبینی و خستگی کشیده همراه با قلب و هدف. ثانویه از این حواس منجر او و تیم او به اعتماد در یک ماموریت داده شده به آنها توسط یک سابق C. I. A. operative به نام کاپلی (Chiwetel Ejiofor) که پیشبینی می رود وری.

طرح “گارد قدیمی” نیست که اصلی اما در جلب توجه ما به کسی که این شخصیت ها به عنوان تکیه بر هیبت الهام بخش حرکت های آنها می تواند به جلو فیلم مردد بود و سرشار از طنین عاطفی به عنوان مخالف به شپشو با انگلیسی دوبله و انفجار است.

تبلیغات:

و این نشانه ای از داستان نه با آن قهرمانان ” ظاهر فوق بشری قدرت اما اذعان به محدودیت های آنها چه می توانید انجام دهید. آن را به سادگی عدم خود را از اعداد است که سگ آنها بود اما زمان و ماهیت زندگی است. ترون نقش اندی با یک زرهی خستگی کسی زندگی از طریق قرن ها احساس می کند بیشتر شبیه به یک درد از یک هدیه است. در برابر این نیل که Layne گویا با یک پایدار شدت که نشات گرفته از طریق فیزیکی و گفت و گو تحویل یک شات از تجدید روحیه.

ترس بیشتر دلسردکننده برای نیل او به عنوان هایش با گوشته جاودانگی حق است که او را عمر خود را با خانواده و دوستان همه که آشنا و محبوب به او. حتی پس از, خانواده جدید نیز به یاد او که در راه همان است که آنها هیچ سرنخی که چرا و چگونه خود را ناگهانی ناتوانی به مرگ آنها نیز دریافت هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که قدرت را ناپدید می شوند.

همه بازیگران اصلی به خوبی همسان و عاشقانه پیوند میان نیکی و جو است به خصوص buoying در چهره خیلی شک حفظ آن تلخی حتی در حالی که گلوله در حال پرواز است. اما ملالت حلق آویز بیش از این قهرمانان هرگز افت می کند ، آن را برجسته طراوت از تماشای ظاهر توانا شخصیت تامل در آنچه در آن واقعا به معنی قدرت و چگونه به بهترین استفاده از آن در نتیجه دعوت مخاطب به اندیشیدن چقدر خوب است حتی یک تعداد انگشت شماری از فوق العاده نزدیک جاودانه مردم می توانند با اثر بر جهان به طور فزاینده ای پر از جنگ است.

تبلیغات:

ناتوانی در غلبه بر زمان احساس می کند مناسب برای این لحظه به نحوی و یا حداقل به عنوان مربوط به داستان را تائید که جهان پس از دست و بشریت تا خم در تخریب آن است که حتی رزمندگان که می تواند برای همیشه زندگی می کنند تنها می تواند دستیابی به یک قطره از صالح وضوح در نظر اخلاقی آلوده به اقیانوس.

و این به خوبی می تواند که “گارد قدیمی” می یابد یک راه برای کشف است که بیشتر به طور کامل در آینده اقساط. فیلم بسته با یکی دیگر از کلاسیک کتاب های کمیک فیلم حرکت انداختن یک هیجان-whetting پست end-کارت صحنه که نکات که در آن داستان می توانید بروید باید آن را دریافت فیض را ادامه دهد. بر خلاف بسیاری از فیلم های دیگر را انتخاب کنید که به پررنگ است, شانس هستند شما واقعا می خواهید آن را به.

“گارد قدیمی” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>