یک دلیل خوب برای تماشای لیسانس‘s وحشتناک هفتگی کلیپ نمایش


Joshua waving in the foreground as his father sits at a desk in the background in a makeshift set.
کریس هریسون و یکی از خدمه مرد.
تصویر از ABC

لیسانس: بزرگترین فصل—تا کنون! بهترین راه برای پر کردن اعتبار حق رای دادن به تولید کنندگان می تواند آمد تا با در کوتاه زمانی که متوجه coronavirus بحران انداخت آچار به تولید برنامه و کارشناسی ملت احساس درد است. طرفداران انتظار می رود به صرف بهار, تماشای لیسانس کلر کرولی باد افشان منزل پر از hunks به او یک عشق واقعی و سپس تابستان لذت بردن از منظره از کرولی را castoffs و سایر قبلی مسابقه ساخت احمق از خود را در دوره کارشناسی در بهشت. در عوض آنها به جلال کلیپ نشان می دهد. هنگامی که آنها در حال حاضر دیده می شود هر فیلم, و آنها می دانند که چگونه فصول پایان است که وجود دارد در هر نقطه حتی در تماشای?

لیسانس ملت, من اینجا هستم تا به شما بگویم پاسخ این است که بله. و نکته این است: جاشوا.

که جاشوا? نه جاشوا Albers از Kaitlyn فصل روشن باشد. این جاشوا است که علاوه بر جدید به کارشناسی-آیه و او مسلما مهم تر از هر شرکت کننده. جاشوا میزبان کریس هریسون 18 ساله پسر.

چرا کریس پسر ناگهان پیوستن به عمل 40-عجیب و غریب فصل ؟ همانطور که با تمام دلیل برای وجود #BachelorGOAT (به عنوان طرفداران شده اند و خواستار آن در توییتر) در وهله اول آن را به دلیل COVID-19. به خوبی مرتب کردن بر اساس. به دلیل همه گیر هریسون است که میزبانی این سری از صفحه اصلی. او نشان داده شده است در آغاز هر یک از نشان می دهد در آنچه به نظر می رسد مانند بسیار تحمیل میز پهن با حق رای دادن را امضا red roses, کتاب نمایش داده می شود پشت سر او در این سری نیز امضا “است که در آن رنگ ورو رفته و یا آن را جالب اینجاست که رنگ ورو رفته?” سبک. و در هر قسمت گاهی اوقات چندین بار کریس به رسمیت می شناسد خود را “یک مرد خدمه” با نام مستعار پسر خود را. وقتی این اتفاق می افتد این دیدگاه معمولا سوئیچ به گسترده تر زاویه دوربین و سپس یک سایه شکل ایستاده چند پا در مقابل کریس گاهی اوقات در یک کلاه بیس بال عقب و گرمکن پوش فراهم می دهد مخاطبان سریع موج.

جاشوا تنها چند ثانیه از زمان روی صفحه نمایش در هر هفته. اما در میان طرفداران جاشوا-لکه بینی تبدیل به یک راه برای زنده شدن در غیر این صورت خسته کننده rehashes از داستان. گاهی اوقات ما می خواهیم یک لحظه کمی از او و پدرش تعامل مانند نقطه در قسمت اول که نشان می دهد آینده از تجاری و کریس نشان داده شد گفت: “همه حق جاش تعداد ما در اجازه دهید این کار را.” جاشوا موظف با یک رام “3, 2, 1 …” مشابه ارز و به دنبال آن در دیگر قسمت: “آیا شما آماده برای یکی دیگر از حماسه شب؟” کریس پرسید که جاشوا پاسخ داد:—من تشخیص کوچکترین اشاره از gritted دندان ؟ —با یک نه تا حماسه “من آماده هستم. بیایید آن را انجام دهد.” این sappiest مثال از این پدر و پسر گفتگوی بورسی احتمالا رخ داده است در پنجمین قسمت. که نشان می دهد recapped لیسانس‘s اول فصل که صورت گرفت در سال 2002 یک بار کریس زم گذاری است که او هنوز هم می تواند نگه دارید جاشوا بود که کمتر از یک سال پس از آن.

جاشوا به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن به یک بعد جایگزین که در آن کریس هریسون است که یک غیر نظامی.

با وجود این اشاره سازگار نیست بسیار نازل شده است. هنوز هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد جاشوا حضور آن را سخت برای جلوگیری از. تا حدودی به دلیل این است که او به نظر می رسد مانند یک گروگان. او از بازی کردن بیش از-آن-نوجوان-که-خجالت-او-پدر و مادر زاویه برای مخاطبان و یا این است که واقعا بهترین شور و شوق او می تواند جمع اوری? (و اگر آن را،) شاید شیرین در یک Chris Harrison-is-all-of-us مرتب کردن بر اساس راه است ؟ به نظر می رسد تولید کنندگان نیت ممکن است در امتداد آن خطوط به اضافه کردن یک بیت از وطنی جذابیت به کریس’ در غیر این صورت بسیار حرفه ای راه اندازی, اما جاشوا که واقعا وجود دارد نه انجام آن. آن را سخت به نگاه aw-shucks زمانی که احاطه شده توسط بدون شک بسیار گران قیمت چراغ و دوربین و سه پایه. اگر هر چیزی گسترده عکس های که در آن ما می بینیم کریس grinning در پس زمینه و جاشوا شبح تاریک در پیش زمینه در حال وهم آور: فقط یک پسر با اکراه فیلمبرداری از واقعیت-TV-میزبان پدر در یک زیرزمین-مانند داخلی هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید.

Joshua acknowledges the audience as he provides production assistance to his father's hosting duties.
“Sup لیسانس ملت؟”
تصویر از ABC

اما یکی دیگر از دلایل چرا جاشوا کمین است و جالب است که در کریس طولانی تصدی به عنوان میزبان لیسانساو در واقع نشان داد هرگز هر چیزی در مورد خود. این قابل بحث است که آیا او تا آنجا که اظهار نظر او را که خوب است در spouting platitudes و اذیت بی حد و حصر “چشمگیر افزایش یافت مراسم—همیشه است.” اگر شما به دنبال لیسانس-اخبار جهان, شما ممکن است بدانید که چند سال پیش کریس یک طلاق و در حال حاضر او دوستیابی لورن زیما یک سرگرمی امشب گزارشگر. همانطور که برای جاشوا Instagram تحقیقات نشان می دهد که او می تواند یک دانشجوی سال اول پاییز امسال در دانشگاه تگزاس مسیحی که در آن او می تواند در تیم لاکراس در تئوری است. اما نشان می دهد تمرکز نمی کند در هر یک از آن عبور اشاره Chris’ زندگی شخصی آنقدر نادر است که آنها احساس می کنند ممنوع است. داخل لیسانس جهان, کریس باقی مانده نهایی بی طرف راوی دانای کل. پس از آن نامطلوب زمانی که همه از ناگهانی این مرد که ما آمده ایم تا با توجه به همه از دیدن همه دانستن لیسانس, پدر, نشان می دهد که او بیش از حد است به دام افتاده در خانه و چه بیشتر او در واقع کسی پدر واقعی. دو دیگران! (هریسون یک دختر بیش از حد.) جاشوا وجود است که ما به یک زیرچشمی نگاه کردن به یک بعد جایگزین که در آن کریس هریسون است که یک غیر نظامی و این نوع از شکستن مغز ما.

بنابراین ما سازمان دیده بان برای جاشوا هر هفته چیدن در جزئیات کوچک. آه آیا شما می بینید که او در یک تی شرت برای هفته 2 و کلاه رفته است ؟ سپس در هفته 3 کلاه شده بود و زمانی که او تبدیل به اطراف, موج شما نگاه خوب در تمام زمانی که عکس های دیگر بیشتر شده است طرف views! خطر ناک. به نظر می رسد مانند او را واقعا دوست داشتنی این تاخت و تاز به حق رای دادن, اما همه چیز باید راه آینده را در اطراف لیسانس جهان. آنچه من میگویم این است که این نشان می دهد کاملا بی شرمانه به اندازه کافی است که تولید کنندگان سعی خواهد کرد تا او را به یک مسابقه یک روز. امیدوارم او خواهید بود به اندازه کافی هوشمند برای گفتن ندارد. اما ما می گویند ما او را می دانستند که.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>