آنلاین تخته, بازی ملک تنها چیزی که نگه داشتن من عاقل در طول coronavirus

کارت بازی Dominion, به طور خاص, آن, آنلاین, نسخه, است, اعتیاد آور ترین زمان مصرف من تا کنون مواجه می شوند.

قبل از اینکه من شروع به نوشتن این مقاله من مشورت و تعلل کردند کمی با مراجعه به دومینیون.بازی وب سایت. پس از من نوشت, مقدمه, من رفت و برگشت و بازی کمی بیشتر است. هفته گذشته من بازی آنلاین دومینیون بازی با همسر و دو دوستان خوبی که یکی از دوستان صرف کمی بیش از حد وقت خود را به نوبه خود من رفت و برگشت به دومینیون.بازی قصد procrastinating با بازی کمی قبل از اینکه متوجه من در حال حاضر در وسط یک بازی است. من استفاده می شود برای کشتن زمان با استفاده از Dominion که من سعی کردم برای کشتن زمان در طول یک دومینیون بازی با شروع یکی دیگر از بازی دومینیون.

این است که چگونه habit-forming آنلاین Dominion است و به همین دلیل آن را تبدیل به چنین عمیقا ضروری بخشی از کار من-از-زندگی در طول coronavirus بیماری همه گیر. در واقع من می گویند: “کار من-از-زندگی” که گمراه کننده به عنوان این نشان میدهد که من بازی نکرده دومینیون در کار من لپ تاپ در حالی که مشغول به کار در Vox.com’s DC ، بدیهی است که من کردم. من اغلب آنقدر وقیحانه است که من سردبیر پس از توجه به آن دسته از بار الهام گرفته شده بود برای خرید خود کپی فیزیکی از بازی. من هنوز هم کار انجام می شود; من یک کل ظروف سرباز یا مسافر. اما وجود دارد مقدار زیادی از قلمرو در بین داستان.

بازی پایه نسخه Dominion آنلاین رایگان است. شما می توانید بازی در برابر کامپیوتر یا در برابر مردم واقعی. اگر شما کار از خانه و یا اگر شما در حال حاضر از کار در مدرسه و تلاش برای عبور از زمان ثبت نام است. قبل از اینکه طولانی, شما خواهید بود در یک سوراخ عمیق به من پرداخت €3.90 یک ماه (در حدود $4.34 در حال حاضر) برای طلا “اشتراک” از جمله تمام 13 بازی گسترش, مجموعه استارت از طریق به سمت بالا 10 بازی در روز است.

این است که زندگی خود را در حال حاضر. به آن را دریافت.

مشخصات فنی دومینیون بازی در مورد پادشاهان ساختمان زمین امپراتوری. به عنوان خالق دونالد X. Vaccarino توضیح می دهد که در rulebook “شما یک پادشاه مانند پدر و مادر خود را قبل از اینکه شما یک خط کش کوچک دلپذیر پادشاهی از رودخانه و همیشه سبز. … شما می خواهید یک بزرگتر و لذت بخش تر پادشاهی با رودخانه ها و طیف وسیع تری از درختان. … چند دیگر پادشاهان داشته اند دقیقا همان ایده است. شما باید مسابقه برای دریافت به عنوان بسیاری از زمین بلامعارض امکان دفع آنها را در طول راه. برای انجام این کار شما استخدام عوامل ساخت ساختمان صنوبر تا قلعه خود و پر کردن خزانه خود را به خزانه داری.”

اما در حالی که این نوع از قرون وسطی فتح تم از قلمرو آن است که: یک تم. در قلب آن قلمرو است بسیار انتزاعی استراتژی بازی که بازی مکانیک همه به اتفاق مبهم قرون وسطی نام.

دومینیون است که آنچه شناخته شده به عنوان “دک-ساختمان” بازی. بازیکنان شروع با یک عرشه از 10 کارت: هفت کوپر که “گنج” کارت است که به شما یک “سکه” هر بنابراین شما می توانید به خرید کارت های بیشتر و سه شهرکهای است که “پیروزی” کارت است که به شما یک “نقطه پیروزی” هر. بازیکن با بیشترین امتیاز پیروزی در این بازی را به پایان برد.

اگر شما بازی مهاجران از Catan گنج کارت های شبیه به منبع کارت در این بازی. اما به جای چیدن آنها را از یک استخر مشترک شما آنها را خرید یک بار و سپس آنها recirculate در عرشه خود را. و در حالی که پیروزی کارت به شما امتیاز می دهد بسیار شبیه به شهرک یا شهر در Catan آنها نیز مسدود کردن عرشه خود را از آنجا بر خلاف گنج و یا کارت های اکشن, شما نمی توانید هر چیزی را با آنها را هنگامی که شما در قرعه کشی آنها را به دست خود را.

هر یک به نوبه خود هر بازیکن پنج کارت از بالای عرشه خود را. آنها سپس می توانید بازی یک “عمل” و خرید یک کارت جدید. شما شروع به بازی با کارت های اکشن, اما می توانید آنها را از هیئت مدیره و آنها حوصلگی به عرشه خود را. اقدامات ارائه مزایای مختلف — اجازه دادن به شما در قرعه کشی بیشتر کارت از عرشه خود را و یا شما با دادن پول بیشتر برای خرید کارت و یا اجازه می دهد شما را به بازی بیش از یک عمل و یا خرید بیش از یک کارت.

شما همچنین می توانید خرید گنجینه کارت (مانند نقره یا طلا که ارائه دو و سه سکه هر کدام به ترتیب) و با ارزش تر پیروزی کارت مانند کارت های استان که هزینه هشت سکه و ارائه شش پیروزی ، در پایان هر نوبت شما دور همه چیز را در سمت چپ در دست خود را و هر کارت شما بازی و یا خریداری شده است. هنگامی که خود را از عرشه اجرا می شود, شما shuffle خود را دور شمع آن را تبدیل به جدید خود را به عرشه و شما در قرعه کشی دوباره.

زمانی که بازیکنان خریداری شده تمام استان کارت و یا یکی از سه نوع دیگر از کارت در هیئت مدیره (می گویند اگر سه عمل مختلف کارت ها همه خریداری شده) بازی است.

و … که این. بازی را بسط پیچیده این قوانین اساسی در شیوه های مختلف اما هسته Dominion مرده است-ساده است. قرعه کشی پنج کارت. بازی در برخی از کارت. خرید یک کارت جدید. دور انداختن همه چیز شما انجام شده و خریداری شده است. قرعه کشی پنج کارت های بیشتر. تکرار.

به عنوان با دیگر انتزاعی استراتژی بازی مانند شطرنج و یا به این قوانین ساده به سرعت spirals به پیچیده استراتژیک تصمیم گیری است. در بسیاری از قلمرو بازی ها, بازی استراتژی مطلوب برای خرید استان به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. در شروع بازی تنها گنجینه کارت شما در حال کوپر به طوری که شما دست شما می توانید از عرشه خود را از 10 دست از پنج کوپر. که به شما پنج سکه به صرف که نیست به اندازه کافی برای خرید یک استان. بنابراین شما باید برای خرید گنجینه جدید. اما وجود دارد یک فرصت هزینه: هر بار که شما خرید یک نقره و یا طلا شما انجام می دهند که به جای خرید یک کارت اقدام که ممکن است با ارزش تر است.

این بازی پر است از پیچیده مبادلات مانند آن. و بر خلاف کلکسیونی بازی با ورق مانند سحر و جادو: جمع آوری و یا سنگ پهن کف اجاق شانس خود را برای برنده شدن لازم نیست شما بستگی دارد توپخانه برای بهترین کارت شما می توانید پیدا کنید. همه شروع هر بازی در شرایط برابر با هفت کوپر و سه استتس. همه شما باید برای ساخت عرشه خود را از همان نقطه شروع است.

کارت شما را با هر بار به طور تصادفی انتخاب شده بیش از حد, بنابراین هیچ دو دومینیون بازی دقیقا به طور یکسان. وجود دارد بسیاری از راه های مختلف هیئت مدیره می تواند نگاه بسیاری از ترکیبات مختلف است که قادر به استراتژی های مختلف است که آن را به طور موثر بی نهایت replayable. من دوست دارم با قطار تخته, بازی Ticket to Ride اما پس از چند نقش من متوجه شدم که وجود دارد مطلوب قطار مسیر بر روی نقشه ایالات متحده است که شما باید در واقع همیشه ساخت. من هرگز به یک نقطه که در دومینیون.

آغاز یک بازی معمولی از قلمرو آنلاین.
دومینیون.بازی

که همه ممکن است صدا intimidatingly پیچیده. و در واقع این ریزه کاری ها گاهی اوقات مانع از بازیکنان در زندگی واقعی — که در آن شما باید به واقع بیرون فیزیکی کارت و زدن آنها — از گسترش فراتر از پایه تنظیم شده است. (بازی بهتر می شود و بهتر است با هر توسعه شما اضافه کنید.) نکته شگفت انگیز در مورد آنلاین ملک, اگر چه, این است که آن را قادر می سازد به شما برای یادگیری این بازی بسیار به سرعت و به آن اجازه می دهد تا شما را امتحان کنید و ناآشنا کارت و بسط بدون توپخانه از $40-عجیب و غریب دلار برای هر جعبه.

اگر شما من را باور نمی, ثبت نام و شروع بازی در مقابل یک ربات در حال حاضر. برای اولین بازی خود به دنبال چند دستورالعمل ساده: نمی خرید هر یک از 10 عمل کارت های ارائه شده در مقابل شما. هر نوبه خود اگر شما سه و یا بیشتر کوپر در دست خود را خرید یک نقره. انجام این کار نگه دارید تا زمانی که شما در قرعه کشی کوپر و Silvers است که اضافه کردن به شش یا هفت سکه که در مورد خرید طلا. اگر کارت خود را اضافه کردن به هشت سکه یا بیشتر از خرید یک استان.

این است که به نام “پول” استراتژی. آن مرده ساده برای اجرا و شما می توانید بازی بازی آنلاین در این راه در حدود پنج دقیقه. پس از آن شما باید شروع به رسیدگی در قوانین است. سپس شما می توانید آزمایش کنید. خرید چند کارت های اکشن. دیدن آنچه که آنها انجام. ببینید اگر شما ضرب و شتم یک ربات با امتیاز بیشتر و یا بیشتر با خرید برخی از کارت های اکشن.

این همه راه ساده تر برای به دست آوردن تجربه آنلاین انجام می دهند از فرد در جایی که بازی را بسیار طولانی را به بازی و راه اندازی.

حرکت نزولی آنلاین بازی است که آن را تا حد زیادی انفرادی فعالیت است. رباتها مفید هستند چرا که آنها سریع, اما آنها نیز تکان دهنده ماهر در زمان. این واقعا بهتر است به بازی در برابر مردم و این که رایگان هم تا زمانی که شما خوب هستند تنها با استفاده از پایه مجموعه ای از کارت و بدون بسط.

ناشناس آنلاین قلمرو جامعه بزرگ است (حتی به طور منظم Dominion لیگ که بسیار سرگرم کننده) اما من پیدا کردم آن را به خصوص پاداش به بازی بازی های آنلاین در برابر دوستان است. من و همسرم نمی تواند دیدار با دوستان برای بازی های هیئت مدیره در فرد در حال حاضر, اما ما می توانید FaceTime دوستان در حالی که همه ما دوک آن را در قلمرو. ما را وادار به کشف کارت های جدید و چگونه آنها با هم کار کنند و در برخی از حیاتی قرنطینه-زمان اجتماعی.

ما تا به حال سه آنلاین Dominion احزاب تا کنون در طول coronavirus همه گیر و من گمان می کنم ما باید یک دوجین بیشتر قبل از اجتماعی فاصله دوره است. برای من پول آن را به بهترین از راه دور, پارتی, نوع برای این کار به طور فزاینده ای منزوی زمان. و در حالی که من بیشتر بازی در برابر زندگی واقعی, دوستان, اگر شما تا به حال به طور تصادفی همسان با کاربر @dylanmatthews آن خواهد بود من لذت نبرد.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>