اصلی یک زن نشان می دهد از قمر والر-پل Fleabag در حال آمدن است به جریان ویدئو به جمع آوری پول برای مبارزه با کروناویروس


Phoebe Waller-Bridge, smiling widely.

قمر گراهام پل در صفحه جوایز انجمن بازیگران در ماه ژانویه است.

چلسی Guglielmino/گتی ایماژ

Fleabagاصلی یک زن نشان می دهد که مبنایی برای Fleabag دربی بی سی / آمازون سری زد که برای دو انتقادی-تحسین jumpsuit بسته بندی شده فصل آینده به آمازون نخست به جمع آوری پول برای مبارزه با کروناویروس انواع گزارش است.

Fleabag خالق قمر گراهام پل در اصل انجام شده نشان می دهد در حاشیه ادینبورگ جشنواره در سال 2013 که در آن برنده چندین جایزه و منجر به 2016 تلویزیون اقتباس. در بهار گذشته او دوباره آن را برای 5 هفته متحده آف-برادوی اجرا در سوهو تاتر.

نشان می دهد در دسترس خواهد بود در آمازون نخست به مدت دو هفته شروع روز جمعه اگر چه هنوز روشن نیست که چه هزینه خواهد شد. انگلستان بینندگان می توانید آن را برای 48 ساعت برای عنوان کمی به عنوان £4 از سوهو تئاتر اگر چه به دلیل درآمد حاصل خواهد شد به موسسه خیریه گزینه های وجود دارد برای اجاره آن تا £250 و بینندگان را تشویق به پرداخت تا آنجا که آنها می توانند. ملی اضطراری اعتماد را دریافت 35 درصد از پول مطرح شده یکی دیگر از 35 درصد به بیمه خدمات درمانی خیریه هم 15% را به اقدام برای دیگران یک موسسه خیریه است که پشتیبانی از تئاتر کارگران و 15 درصد باقی مانده خواهد شد به Fleabag در صندوق حمایت یک موسسه خیریه است که فراهم می کند کمک های مالی به تئاتر مترجمان آزاد که قادر به کار به دلیل بیماری همه گیر. در بیانیه ای قمر والر-پل خواست Fleabag هواداران به زمین در:

من امیدوارم که این فیلم برداری عملکرد Fleabag می تواند کمک به جمع آوری پول در حالی که ارائه یک کمی تئاتر سرگرمی در این جدا شده بار. با تشکر از شما به همه همکاران و به تیم خلاق است که چشم پوشی از حق امتیاز خود را از این تولید برای جمع آوری پول برای چنین حیاتی باعث می شود در این باور نکردنی به چالش کشیدن وضعیت. تمام پول مطرح خواهد شد و حمایت از مردم در سراسر جامعه ما که در حال مبارزه برای ما در خطوط مقدم و کسانی که از نظر مالی ویران بحران از جمله کسانی که در تئاتر جامعه است. با تشکر از شما در پیشبرد برای کسانی که کمک مالی. در حال حاضر رفتن به رختخواب با Fleabag! آن را برای امور خیریه!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>