“نقاشی پرنده” است که با یک شاهکار به تصویر می کشد وحشت و رفتارهای غیر انسانی و جنگ

“نقاشی پرنده” شده است بحث برانگیز همیشه از جرزی Kosinski اولین چاپ رمان خود را در سال 1965. گریم داستان در مورد یک پسر جوان در تلاش برای زنده ماندن در اروپای شرقی در طول جنگ جهانی دوم ویژگی ها و اعمال خشونت و همچنین خشونت جنسی است که منعکس کننده تخریب و ناامیدی است. علاوه بر این Kosinski در ابتدا ادعا کرد که این کتاب نیمه اتوبیوگرافیک; اگر آن را بعد از آن پیشنهاد شده بود که این مورد نیست. نویسنده نیز مواجه اتهام سرقت ادبی در طول زندگی حرفه ای او.

چک فیلمساز واسلاو Marhoul در حال حاضر با اقتباس از رمان برای صفحه نمایش ایجاد یک luminously فیلم برداری (در 35mm) صمیمی 169 دقیقه حماسی در مورد وحشت از جنگ تاثیر نفرت و از دست دادن بی گناهی.

تبلیغات:

“نقاشی پرنده” است که به عنوان تلخ و بی امان به عنوان اروپای شرقی زمین های کشاورزی که در آن داستان آغاز می شود. بی نام پسر جوان (Petr Kotlár) تجربه یک عمل خشونت در باز کردن لحظات است که مجموعه تن برای خیلی بدتر آمده است. او زندگی می کند با مارتا (نینا Sunevic) یک زن مسن که می میرد یک روز صبح. وضعیت مجموعه او را در یک picaresque سفر که هدف آن روشن می شود و در پایان فیلم. Marhoul فیلم هر قسمت به عنوان یک بخش معرفی یک عنوان کارت است که نشان می دهد شخصیت پسر را ملاقات خواهد کرد.

به این ترتیب او به زودی خریداری و به بردگی گرفته شده توسط اولگا (Ala Sakalova) یک کولی است که برای مدیریت زمانی که پسر بیمار شود. او دفن او را به سر او و او pecked در توسط پرندگان. (آن را رنگ پریده اما یک چنین یک تصویر قابل توجه آن حتی زینت پوستر فیلم). پسر است و سپس به میلر (Udo Kier) که ترس خود را زمانی که او می شود یک فرم از انتقام در او مظنون است. به این ترتیب بازده دیگر زنده تصویر البته به مراتب بیشتر ناخوشایند یکی.

پسر بعدی ملاقات مست, پیر مرد Lekh (لچ Dyblik) و Ludmila (Jitka Cvancarová) یک زن Lekh با. Lekh نگه می دارد و پرندگان و رنگ یکی برای ارسال به یک گله که منجر به بی رحمانه و در عین حال wondrously صحنه شات است که باعث می شود این صفحه نمایش نسخه “نقاشی پرنده” است که پس از هیپنوتیزم و مجموعه این فیلم را همانند استعاره.. بیننده نمی تواند کمک کند احساس شفقت و دلسوز نسبت به این فیلم قهرمان جوان که تجربه زیادی رد و مرگ در چنین سن جوانی. در طول داستان او می شود سخت نیست فقط از آنچه او مشاهده بلکه با فقدان عشق او دریافت.

تبلیغات:

علاوه بر این شخصیت این پسر است که درک شده در زمان های مختلف به یک یهودی یا یک کولی; او می شود یک پسر محراب; او همچنین گفت: به آغوش استالینیسم و “عمل مانند یک کمونیست.” هویت خود را نگه می دارد تغییر به عنوان او می آموزد که چگونه به رفتار برای زنده ماندن. این مسلما جالب ترین جنبه های “نقاشی پرنده” و بهترین های نشان داده شده در یک صحنه که در آن یک مرد یهودی تف بر یک افسر نازی چکمه و شات در حالی که پسر جلا و زنده می ماند. این فیلم نقطه مورد انعطاف پذیری و سازگاری از پسر (و با فرمت بشریت) طنین انداز است.

Marhoul سبک است که اغلب استارک و اغلب استخدام سکوت — وجود حداقل dialogue سراسر فیلم — اجازه می دهد تا بینندگان به تعامل با عمل به این داستان گستراند. بخشی از این کارگردان رویکرد به نمایش گذاشتن پسر سفید عبارات او به عنوان روزجهانی مردم او برخورد. آیا قانع کننده است دیدن او چگونه اندازه ها و فرآیندهای مختلف مردان و زنان او با همه آنها بر او تکیه می کنند برای شرکت بهره برداری و یا او را (یا هر دو).

حتی اگر “نقاشی پرنده” پاک بیننده (یا خواننده) بینی در زمان جنگ قساوت رفتار توهین آمیز و گرافیک خشونت و تجاوز به عنف فیلم هنوز هم می توانید یک ادعا می کنند که تصدیق زندگی. این یک داستان از انعطاف پذیری و استقامت و بقا با این حال درست یا اختراع شده است. هنگامی که پسر در می یابد یک مجروح اسب او پیاده می رود با آن و مراقبت از آن امید به کمک یک مخلوق زخمی مانند او است. چه میباشیم ممکن است روح-خرد اما پسر است و امید.

تبلیغات:

برای همه Marhoul جسورانه مفهوم و ارائه بدبختی او است که خوشبختانه هرگز دستکاری. بله, آن است که وحشتناک برای دیدن یک زن باردار و یا حیوان مورد آزار قرار گرفته اما این فیلم به تصویر می کشد بسیاری از وحشت در راه است که نمی چماق بینندگان.

به عنوان فیلم پیشرفت وجود دارد ساخت بی امان نبود ، پسر فرستاده شده است توسط یک بیمار کشیش (Harvey Keitel) به زندگی با Garbos (Julian Sands) که در آن است نازل شده است پدوفیلیا. پسر فرار از این رنگ پریده وضعیت در یک راه هوشمندانه نشان می دهد که عقل خود را اما او بعد از برخورد با Labina (جولیا Valentova) نیز مملو از خطر به عنوان او خاص خود خواستار.

تبلیغات:

کافی است بگویم همه چیز البته به طور فزاینده ای بدتر به عنوان داستان پیشرفت و Marhoul شامل چندین استادانه درست شده توالی از مرگ است. یکی شامل یک trainload از یهودیان در تلاش برای فرار از آن به پایان می رسد در تراژدی است. دیگر به تصویر می کشد استادانه درست شده قزاق حمله به یک روستا, قتل و تجاوز و بیشتر. این توالی استادانه فیلم برداری و منجر به این پسر پیوند با یک سرباز Mikta (Barry Pepper) که به او یک تفنگ که او استفاده خواهد شد قبل از پایان فیلم.

“نقاشی پرنده” اثری پسر coming-of-age در راه است که نشان می دهد او و تغییر بیش از یک دوره کوتاه از زمان, اگر چه این فیلم مبهم است در مورد چقدر با گذشت زمان در طول داستان است. آنچه در اینجا مهم است این است که او تبدیل از حساس آسيايي جوانان به یک قاتل دفاع از افتخار خود را. او هیچ چیز برای از دست دادن پس از درد و رنج بسیاری از indignities.

پتر Kotlár استثنایی است به عنوان پسر و حمایت از بازیگران در خدمت او هست. Marhoul نه تنها امن و جذاب بازیگران برای نقش های کلیدی اما او عکس آنها را در راه است که بزرگ شدید خود را اجرای می شود. نزدیک در خشمگین Udo Keir راست قبل از او حملات خود را قربانی و یا یک شات از Julian Sands, گیر کردن تو بازی تا شلوار خود را پس از ارتکاب تجاوز به عنف در حال زنده تصاویر.

تبلیغات:

“نقاشی پرنده” یک قوی احشایی اما پرارزش فیلم برای بینندگان که می تواند مقاومت در برابر یورش حادثه لحظات.

“نقاشی پرنده” موجود در تئاتر را انتخاب دیجیتال و تقاضا در آغاز ژوئیه 17.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>