این بیماری همه گیر است که اخلال در سال از حوزه علم


A diver looks at corals

برخی از چیزهایی که غیر ممکن است به انجام بیش از چت تصویری.

Menahem Kahana/گتی ایماژ

اگر این زمستان رفته بود به عنوان برنامه ریزی شده بتنی جنکینز خواهد بود آماده شدن برای هیئت مدیره یک 274-پا کشتی پژوهشی به نام آتلانتیس در مورد حق در حال حاضر به شرق در سراسر اقیانوس اطلس. اما همه چیز را تغییر زمانی که رمان coronavirus SARS-CoV-2 شروع به آلوده کردن مردم در سراسر جهان و لمس کردن در سواحل آمریکا. در اواسط ماه مارس به دانشگاه رود آیلند میکروبیولوژیست دریافت کلمه است که او تیم را در سفر معلق شده بود. آینده از پروژه های تحقیقاتی—سه کشتی چند موسسه تحقیقات اقیانوس اکوسیستم شده است که در بیش از یک دهه در کار—در حال حاضر نامشخص است.

اما به عنوان جنکینز و تیم او شروع به انتخاب کنید تا قطعات او دوست ندارد با توجه به آنچه ممکن است اتفاق افتاده اگر به سفر رفته بود جلو.

“مردم در این کشتی ها خانواده خود را ترک پشت,” او گفت:. “اگر من در دریا من نمی قادر خواهد بود برای کمک به هر کسی در روی زمین است.” این قضیه نیز درست است: “در این پژوهش کشتی, وجود دارد, چهار نفر, های, هر, حمام, آمپول های یک wheelhouse حرفه ای خدمه در اتاق موتور و به اشتراک گذاری اسکله. اگر چیزی را اشتباه رفت و این امر می تواند واقعا بد است.”

به عنوان coronavirus گسترش رسیدن به هر قاره ها به جز قطب جنوب و آلوده کردن بیش از نیم میلیون نفر در موسسات علمی در سراسر جهان را تعطیل و یا به حالت تعلیق در زمینه پژوهش مانند جنکینز’ ترک بسیاری از این دانشمندان در برزخ است. دولت و مقامات بهداشت باید به مردم گفت به تلاش برای کار از خانه از راه دور با استفاده از ابزارهای ارتباطی. اما در بیشتر قسمت ها, میدان دانشمندان نمی تواند انجام دهد که پروژه های خود را با تکیه بر جمع آوری اطلاعات جدید در جهان است. متاسفانه بسیاری از ویژگی های تحقیقات میدانی—مسافرت های بین المللی دسترسی محدود به آزمایش پزشکی یا مراقبت از دوره های طولانی صرف های محله های نزدیک—نیز بسیار چیزهایی که می تواند کمک به coronavirus گسترش یافته است.

این توقف به سمت چپ دانشمندان احساس رشته نامشخص آینده و با بیش از چند لجستیکی سردرد. به عنوان کمک های مالی خود رویکرد تاریخ اتمام و محققان دست در یک بار در سال و یا حتی یک بار-در-یک-عمر مشاهدات آنها در حال شروع به دست و پنجه نرم کردن با چه موقت این بحران را باید دائم راهپیمایی در جامعه علمی است. مسیر رو به جلو برای آموزان و محققان که تکیه بر کار میدانی برای یادگیری مهارت های ضروری و جمع آوری داده ها برای شروع تحقیقات خود را در حال حاضر پر از موانع ایجاد یک اثر حذفی برای آینده علمی و تخصص است. چه چیزی بیشتر مکث ممکن است به معنی تاخیر مهم برای پیشرفت در بسیاری از مناطق از مبارزه با تغییر آب و هوا برای جلوگیری از همه گیر بعدی.

“در حال حاضر ما در یک زمان حاد اجتماعی نیاز است که نیاز به علم گفت:” جنکینز. “بنابراین وجود یک دستور برای نگه داشتن رفتن به جلو با علم خوب است در حالی که همدلانه با سلامت مردم هستند که واقعا تلاش در این است.”

شما نمی توانید اسکایپ جلسات با مرجان گفت:” امیلی عزیز یک دانشمند با انجمن حفاظت از حیات وحش که مختصات نظارت به طور فزاینده ای در معرض تهدید صخره های مرجانی در سراسر جهان است. “زیر آب و با جوامع است که تکیه بر صخره های تنها راهی است که ما باید اطلاعات در مورد بهداشت از یک صخره. که اطلاعات در دسترس نیست از راه دور.”

“شما نمی توانید اسکایپ جلسات با مرجان.” — امیلی عزیز انجمن حفاظت از حیات وحش

در حال حاضر اگر چه سلامت انسان است عزیزم را اولویت. او تیم را لغو کرده است سفر خود را به مطالعه سایت, درخواست تمام محققان به ماندن در خانه برای هم بودن. او به ویژه نگران اعضای تیم بازدید از روستاهای دور افتاده در کشورهای مانند کنیا و فیجی که در آن جوامع ممکن است جدا از coronavirus تا زمانی که یک خارجی آن را حمل ناخواسته را در میان خود.

“در حالی که ما ملی کارکنان ممکن است دسترسی به مراقبت های بهداشتی در مراکز شهری آنها می شود سفر به جوامع است که لازم نیست که همان سطح از مراقبت,” او گفت:.

به عنوان محققان پناهگاه در محل زندگی در دریا چرخ و عزیز می داند که آنها دست از مشاهدات مهم. یکی از نگرانی های است که آنها ممکن است قادر به اندازه کافی نظارت بر شیوع یک نوع متفاوت این بهار: اغلب کشنده واکنش به اقیانوس بالا درجه حرارت به نام مرجان سفید است که در حال حاضر در حال حرکت در سراسر گرم شدن اقیانوس آرام جنوبی. برخی از اطلاعات را می توان جمع آوری شده توسط پرواز در بالای صخره در هواپیماهای کوچک اما تعداد کمی از موسسات در حال حاضر دسترسی به چنین پروازها و نه آنها می خواهند به خود را در معرض محققان به تنگ چهارم بوش هواپیما.

طبیعت زمینه کار باعث می شود آن را دشوار است به reschedule اطراف به تاخیر می اندازد. زمینه تحقیقات اغلب می تواند به سادگی نمی توان تحت فشار قرار دادند و با چند ماه; سپس به حوادث طبیعی دانشمندان می خواهید برای مشاهده ممکن است در حال حاضر به پایان رسید. و تحقیقات عروق و زمینه ایستگاه ممکن است به اشتراک گذاشته شده توسط صدها نفر از موسسات نیاز به دانشمندان در خط سال در پیش است.

را مورد جنکینز’ سفر پژوهشی بخشی از گسترده ناسا رهبری تلاش به نام صادرات و یا صادرات فرآیندهای در اقیانوس از سنجش از دور است که به دنبال بررسی چگونگی اقیانوس ها را و ذخیره کربن از جو (از جمله آب و هوا گرم دی اکسید کربن) به طور بالقوه برای هزاران سال. کروز خود را تحت نظارت کوچک شناور اقیانوس گیاهان—گیاهان شناور—که خود بزرگترین شکوفه در شمال اقیانوس اطلس تنها برای چند هفته در فصل بهار است. چرا که هر پروژه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای پس از قرنطینه هنوز هم بروید به احتمال زیاد خواهد شد حداقل دو سال قبل از تیم خود را می توانید کتاب یک سفر جدید.

در ماه های آینده و سال به تأخیر انداختن کار زمینه نیز به معنی به تأخیر انداختن نشریات است که باید از آن آمده است. پایین خط است که می تواند بر تصمیم گیری های سیاست است که در حالت ایده آل بر اساس بهترین و بیشترین زمان داده های علمی. این امر به ویژه در مورد برای دانشمندان و سیاستگذاران مقابله با مسائل است که در حال حاضر در زمان قرض گرفته شده—مانند در مورد صادرات است که جمع آوری داده ها است که اجازه خواهد داد که بیشتر از پیش بینی های دقیق از تغییر جهانی آب و هوا.

با صدها نفر به هزاران نفر از پروژه های دیگر نیز قرار داده مکث جنکینز می بیند چگونه پژواک از این shutdown را از طریق زمینه آب و هوا علم: “اگر زمینه برنامه هایی که اندازه گیری آب و هوا-مربوط به متغیر بودن لغو و یا قرار دادن در برگزاری این یک گام به عقب برای کمک های ما به درک به سرعت در حال تغییر اقیانوس است.”

Ravinder Sehgal استادیار در بخش زیست شناسی در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و نگرانی است که تاخیر در این زمینه خود را با توجه به کروناویروس می تواند مانع از مجموعه ای از داده ها که ممکن است کمک به جلوگیری از همه گیر بعدی. Sehgal مطالعات چگونه زدایی اجازه می دهد تا بیماری از حیوانات به انسان و زمینه کار می کنند که شامل موارد زیر گسترش مالاریا توسط پشه ها و پرندگان در کامرون است که در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد. پروژه خود را در سراسر جهان با تکیه بر جدول زمانی دقیق از چگونگی پیشرفت بیماری است که در حال حاضر به احتمال زیاد از ویژگی های شکاف از سال به سال.

“بدون تداوم سالانه نظارت از جمعیت ما لازم نیست که اطلاعات ما نیاز به مطالعه طولانی مدت,” او گفت:.

مانند بسیاری از علوم تحقیقات میدانی اغلب متکی بر اعطای کمک های مالی که داده شده است تنها برای یک دوره زمانی خاص. از آنجا که این رئیس در میان بسیاری از دانشمندان’ نگرانی این است که چگونه پروژه تاخیر تاثیر اولیه-حرفه دانشمندان از جمله دانشجویان دکترا و فوق دکترا محققان.

زمانی که محققان اصلی درخواست برای یک پروژه کمک مالی آنها اغلب درخواست بودجه برای حمایت از یک دانشجوی دکتری یا یک پژوهشگر فوق دکترا. این پول ممکن است در حال حاضر منقضی قبل از دانش آموزان می تواند جمع آوری اطلاعات مورد نیاز را به پایان برساند درجه خود و یا ترک دانشجویان مقطع فوق دکترا بدون حقوق و دستمزد در حالی که آنها هنوز در حال کار بر روی یک پروژه.

متی هوشمند می تواند پایان مدرک خود را بدون اتمام تحقیقات میدانی “هر چند این امر می تواند فوق العاده ای ناامیدی,” او گفت:. کاندیدای دکترای ژئوشیمی در دانشگاه ایندیانا-دانشگاه ایندیاناپولیس هوشمند برنامه ریزی شده برای تکمیل پایان نامه خود را با استفاده از داده ها از سفر به شرق گرینلند برنامه ریزی برای تابستان امسال است. تحقیقات خود را با استفاده از نمونه های از یک به خصوص به خوبی حفظ رخنمون سنگ وجود دارد برای یادگیری در مورد آنچه اتفاق افتاده است زمانی که زمین باستان گیاهان در حال توسعه ریشه و شروع به ساختن خاک. اما این سفر است که تنها ممکن است در طول یک پنجره کوتاه از اوت تا سپتامبر هنگامی که مطالعه سایت مسدود شده است, یخ.

هوشمند است که هنوز برگزاری, امید, اما او گفت: آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای به احتمال زیاد کار لغو خواهد شد. که او فشار و مشاور خود را در گذشته زمان محدودیت بر کمک های مالی بودجه خود را از محل کار به معنی هوشمند به احتمال زیاد نمی تواند یک دانش آموز دیگر در آن زمان او را برمی گرداند به گرینلند.

“اگر این همچنان برای مدت طولانی به اندازه کافی نگرانی اصلی من این است که دانش آموزان خواهد شد یا رها کردن از تحقیقات خود را در دسترس نباشد و یا حرکت به دیگر زمینه ها.” — Ravinder Sehgal, زیست شناس

“وجود دارد قابل توجه بهداشت عنصر به این بحران که trumps علم رک و پوست کنده” هوشمند گفت. “ما به فداکاری به منظور صاف منحنی’,” او اضافه شده است —به عبارت دیگر نگه داشتن نرخ عفونت پایین به اندازه کافی برای جلوگیری از حد بار سیستم های بهداشتی.

برخی از اعطای بودجه پروژه ها ممکن است قادر به گسترش بودجه خود را برای جبران زمان از دست رفته. برای مثال همه بنیاد ملی علوم کمک های مالی به طور خودکار واجد شرایط برای یک سال بدون هزینه تمدید و همچنین به عنوان پسوند اضافی مشروط بر بنیاد را تایید. بسیاری از دانشگاه ها و بنیادهای خصوصی در حال توسعه استثنائات ویژه برای تحقیقات تاخیر COVID-19 بیماری همه گیر.

این پسوند لزوما تضمین هر گونه پول اضافی — فقط وقت اضافی. این می تواند ترک تیم تحقیقاتی در یک نقطه تنگ به خصوص اگر کمک مالی باید پوشش حقوق در طول این تاخیر علاوه بر هزینه های سفر.

“اگر این همچنان برای مدت طولانی به اندازه کافی نگرانی اصلی من این است که دانش آموزان خواهد شد یا رها کردن از تحقیقات خود را در دسترس نباشد و یا حرکت به زمینه های دیگر” گفت: Sehgal. “آنها نمی تواند استطاعت به انجام هر کاری است.”

مانند صدها میلیون نفر دیگر در سراسر جهان برگزار شد در حال حاضر در حالت سکون خارج از زندگی عادی دانشمندان در حال فکر کردن در مورد آینده کار خود را در فضای بین جمعی قربانی و منافع خود. وقفه به حالت عادی عادات لازم و آنها صرفه جویی در زندگی. اما این نیز قابل فهم به روند شرایط این قرارداد اجتماعی از طریق شخصی لنز: به عنوان ناامید کننده و خسته کننده و نگران کننده است.

انجمن حفاظت از حیات وحش عزیزم هر چند می بیند که همه گیر در یکی دیگر از نور: به عنوان یک فرصت برای دانشمندان به تجدید نظر در برخی از راه آنها انجام تحقیقات میدانی. او سازمان در حال حاضر عمدتا متکی بر محققان مستقر در کشور به جای پرواز در دانشمندان از جاهای دیگر در جهان است. که مدل او می بیند به عنوان به طور بالقوه مفید برای پروژه های دیگر.

یکی از مزایای بزرگ این کار این است که آن را کاهش می دهد تحقیقات خود را کربن, اما این تنها مزیت است. “ما می دانیم که خیلی در مورد این بی عدالتی از منابع علمی و آموزشی که در آن پژوهشگران غربی می تواند سفر و پرواز و انجام ‘هلیکوپتر علم'” عزیزم گفت: با استفاده از یک اصطلاح برای زمانی که یک پژوهشگر صرف تنها مختصری از روی لئامت دادن در یک مکان برای جمع آوری داده ها قبل از رفتن به خانه.

“که یک مدل است که پایدار و این یک مدل است که اخلاقی” او گفت:. “بنابراین این واقعیت را به ما می دهد یک فرصت برای توسعه ابزارهای آنلاین برای همکاری برای, همایش به صورت کارگاه های آموزشی و شناسایی که در آن ما واقعا نیاز به سفر و چهره به چهره با ما کار می کنند.”

در حال حاضر بسیاری از محققان هنوز در تلاش برای گرفتن در وضعیت قبل از شروع به برنامه ریزی برای آینده است. آنها کلاس های آموزش از راه دور, تجدید نظر خود را نوشتن و خواندن-put-off مقالات. آنها به دنبال راه هایی می توانید آنها را کمک کند. بسیاری از اهدای دستکش و ماسک و مواد شیمیایی است که آنها در حال حاضر نمی خواهد نیاز برای کار خود را. برخی از آنها داوطلبانه تخصص خود را بر روی زمین. داده های آموزشی خود را در میکروبیولوژی جنکینز و برخی از همکاران او را امضا کرده اند تا به کمک COVID-19 تست.

و آنها را به صبر کنید — شاید گم شده دراماتیک رفت و برگشت از قطب شمال مناظر و یا از زيبايي از وسط اقیانوس, اما ماندن با تمرکز بر زمان حال است.

“ما واقعا امیدواریم که این می گذرد که من مطمئن هستم که بقیه جهان است, بنابراین ما می توانید در خارج وجود دارد” عزیزم گفت. “اما این یک حرکت سریع بحران و ما نیاز به مراقبت از مردم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>