این بیماری همه گیر در حال رانندگی مصرف رسانه راه اندازی شده است. اما آگهی فروش در حال سقوط از هم جدا.

Coronavirus همه گیر شده و توییتر با ارزش تر از همیشه برای کاربران آن. اما این افزایش علاقه به هر چیزی برای توییتر تبلیغ کسب و کار است که در سقوط آزاد — به دلیل همه گیر.

شما می توانید انتظار برای دیدن این داستان اتفاق می افتند در سراسر کسب و کار رسانه ها در این ماه آمده است.

در اینجا اعداد: توییتر استفاده روزانه شروع به پریدن کرد با 23 درصد در این سال به عنوان مردم گله به خدمات و بیش از بیش برای پیگیری آنچه اتفاق می افتد. اما درآمد این شرکت ممکن است کاهش 20 درصد در ماه مارس به عنوان تبلیغ کاهش در هزینه و یا شاید متوقف صرف در دسترس نباشد.

آن را همیشه آشکار است که این بیماری همه گیر خواهد رسید شرکت های رسانه ای به دلیل این بیماری همه گیر است که با هدف قرار دادن هر بخشی از اقتصاد است. و تبلیغات, دلار, چیزی که حفظ بسیاری از شرکت های رسانه ای اغلب برش اول به عنوان شرکت های قرارداد در زمان بد است.

روز دوشنبه در توییتر گفت: سرمایه گذاران آن را باور ندارند بینی آن تا به حال ارائه شده به آنها در اوایل فوریه منجر وال استریت تحلیلگران به انجام برخی از بازگشت-از-پاکت ریاضی می آیند و با آن حدود 20 درصد کاهش در درآمد. بنابراین توییتر نوع از اطلاعیه در مورد آن کاهش می خواند به عنوان هشدار رسمی به بقیه صنعت در مورد چگونه به سرعت همه چیز را بدتر شده است.

این یک یادآوری است که حتی اگر مردم به صرف زمان بیشتری را با رسانه های اجتماعی, سایت های خبری و شبکه های تلویزیونی آن خوشه در ترافیک و استفاده نمی خواهید برای کمک به اگر تبلیغ پرداخت نمی برای رسیدن به آن مردم

توییتر یکی از دو رسانه (یا حداقل رسانه ای-ish) شرکت برای گفتن وال استریت است که این بیماری همه گیر در حال حاضر صدمه دیده آگهی خود را کسب و کار. نیویورک تایمز به خود هشدار در اوایل این ماه اشاره کرد که درآمد تبلیغ شد رفتن به رها کردن “در اواسط نوجوانی” در سه ماه اول این سال هر چند آن اشتراک کسب و کار خوب به نظر می رسید.

اما شما خواهد شد بسیاری از.

“مفهوم این است که بازاریابان برش صرف در سراسر هیئت مدیره” RBC تحلیلگر علامت Mahaney نوشت: در یک تحقیق گزارش دوشنبه شب. “می خواهم یکی دیگر از datapoint? نوع ‘Las Vegas Hotels” را در نوار جستجو در گوگل. ما شاهد صفر تبلیغات پرداخت می شود. نمی توانید به یاد بیاورید تا کنون شاهد آن است.”

حروف الفبای انگلیسی Google شرکت مادر هرگز می دهد پیش بینی به وال استریت, بنابراین آن را نمی خواهد که به راه رفتن آن را مانند توییتر فقط. و در حالی که Facebook نشده در بیانیه ای رسمی توجه داشته باشید به وال استریت آن گفت: آن تبلیغ کسب و کار تحت فشار است بیش از حد.

در یک پست وبلاگ منتشر پنج شنبه بعد از ظهر Facebook اشاره کرد که بسیاری از خدمات خود را — به خصوص آن خدمات پیام — شاهد افزایش تعامل, اما آن است که تحت تبلیغ فشار بیش از حد: “ما همین حالا کسب درآمد از بسیاری از خدمات که در آن ما شاهد افزایش تعامل و ما شاهد تضعیف ما تبلیغات کسب و کار در کشور با در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی برای کاهش گسترش COVID-19.”

این کاملا محتمل است که هر دو الفبا و Facebook را ببینید مواد قطره در آگهی خود را کسب و کار در بخشی به دلیل طبیعت از راه آگهی خود را کسب و کار ساخته شده است. آن را بسیار آسان برای خرید Google و Facebook ads و آن را بسیار آسان برای متوقف کردن آنها را خرید.

“با توجه به وسعت دیجیتال هزینه تبلیغات در بازار امروز (یعنی بیش از 50 ٪ از تمام آگهی صرف در حال حاضر دیجیتال) انتظار داریم دیگر سیستم عامل های دیجیتال برای دیدن قابل توجهی کاهش در درآمد آگهی را در ماه های آینده” MoffettNathanson تحلیلگر مایکل Nathanson نوشت: در گزارش سه شنبه صبح.

از سوی دیگر گوگل و Facebook به احتمال زیاد به بیرون آمدن از این بیماری همه گیر در شکل بسیار بهتری نسبت به بقیه رسانه های کسب و کار خود را با توجه به اندازه بزرگ است. کوچکتر Facebook و گوگل هنوز هم بسیار بزرگ است.

رسانه های سنتی شرکت های که در حال حاضر در حال از دست دادن پول به دیجیتال آگهی سیستم عامل — گوگل و Facebook است — دچار مشکل واقعی هستند ، محلی و رسانه های خبری که در حال حاضر تحت فشار زیادی ممکن است آن را در همه. و در حالی که بزرگ شبکه های تلویزیونی بیشتر محافظت در بخشی به دلیل تبلیغ ایجاد تعهدات برای خرید از آنها چندین ماه پیش, آنها قطعا نمی دهید.

و آن را فقط در حال حاضر: به عنوان همه گیر میکشد ما را ببینید دلایل بیشتری برای تبلیغ نیست به صرف پول در حال حاضر رسما به حالت تعلیق در توکیو المپیک up-in-the-air دموکرات و جمهوری خواه کنوانسیون و که می داند آنچه از ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی خود را که انتظار می رود برای تولید زیاد آگهی خرید بیش تابستان و پاییز.

به روز رسانی آوریل 24, 4:31 pm: این پست به روز شده است که شامل اطلاعات ارسال شده به Facebook وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>