همه گیر دادن به حیوانات, موقت دنیای جدید


Group of pigeons on concrete, with downtown New York skyline in background

گتی ایماژ Plus

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مستندات سرپناه در محل سفارشات و قرنطينه در اثر در سراسر جهان است که نیمی از بشریت جهانی است که اساسا در داخل خانه (منهای پیاده روی). این همه بسیار عجیب و غریب برای ما اما جهان طبیعی است که ورود به قلمرو ناشناخته بیش از حد. هیچ قوها نیست “بازگشت” به کانال ونیز (آنها همیشه وجود دارد) و هیچ فیل نیست استفاده موقت عدم حضور انسان را مست و تصویب در خالی زمین های کشاورزی. کسانی که در میان دیگر گزارش آنلاین از هرج و مرج در قلمرو حیوانات را تا حد زیادی معلوم ساخته و یا ساده. هنوز یک تغییر قابل توجهی را به محل. اگر ما واقعا در زندگی این قابلیت ها—یک دوره از تاریخ طبیعی تعریف شده توسط اثرات انسان بر روی این سیاره—و سپس محدود کردن شدید از فعالیت های ما (هوا کاهش می یابد و ماشین های مسافرتی; ما ناپدید شدن از خیابان ها و پارک ها و سواحل; تغییرات در شکار و حیات وحش شیوه های مدیریت) خواهد شد که اثرات است که سراسر احساس طبیعت است. چه حیوانات وحشی دیگر چیزها خواهید برای دریافت تا در غیاب ما?

آن را آسان به تصور Jumanji-esque هرج و مرج متعاقب آن—خروج دسته جمعی از رفتگران در خارج از سواحل پارک ها و سایه ها و خیابان های شهرستان. فرار از آتش تاخت و تاز کردن توسط گروههای راکون موش ریختن از ایستگاه های مترو. جان مرغان و کبوتر گردان آسمان در تلاش برای سرقت مواد غذایی از زباله کامیون ها و خریداران مواد غذایی. شاید حتی hawks کشیدن سگ های کوچک به اندام درخت و مصرف آنها را در دسته سه تایی و همه به عنوان شوکه parkgoers زل زل نگاه کردن در وحشت است. در اساطیر و ادبیات, سند چشم انداز اجتماعی, سقوط, بحران و آخرالزمان همواره برجسته ضعف در نظم طبیعی. ملخ آفت swarms از موش و پرنده شوم علائم به طور منظم همراه با روایت از انسان بودن ، آن را بعید است که همه این چیزها اتفاق می افتد, اما هنوز هم به نظر می رسد امن فرض کنیم که خواهیم دید حیوانات رفتار عجیب و غریب در هفته های آینده.

“اولین چیزی که من شروع به فکر می کنم در مورد افرادی که زندگی می کنند در مجاورت رستوران ها و یا بالاتر از رستوران ها که در آن وجود دارد موش که روزانه عادت به خوردن زباله که قرار داده است.” — متی شانه

“این سخت است برای پیش بینی آنچه که در اثر رفتن به” توضیح Kaitlyn Parkins ارشد حفاظت زیست شناس برای شهر نیویورک Audubon “چون ما نمی دانیم که چه مدت این گذشته خواهد شد.” Parkins است در یک موقعیت منحصر به فرد به تصور کنید چه تغییراتی در واقع ممکن است نگاه مانند; کار او این است که به شدت متمرکز در مناطق که در آن مردم و حیوانات وجود دارد در نزدیکی. در طول سال او را تسهیل حیات وحش نظرسنجی و دیگر حفاظت از حیات وحش و پروژه های تحقیقاتی در اطراف شهر نیویورک است.

برخی از روز Parkins با این نسخهها کار در Javits Center سبز پشت بام یک 6.75 هکتار انسان ساخته شده است که زیستگاه استوار بالای سالن کنوانسیون که به تازگی با زن و مرد به عنوان ارتش آن را تبدیل به یک موقت بیمارستان. بام سبز است که بزرگترین مرکز از نوع خود در کشور است. سی گونه پرنده و پنج گونه های خفاش با استفاده از آن به عنوان زیستگاه در بعضی از فرم یا دیگر. شاه ماهی مرغان لانه وجود دارد در تابستان و جوجه خود را صرف اول ماه پرواز به رودخانه به خوردن همه چیز از ماهی حیرت زده با پروانه قایق به ساندویچ تکه پشت در رودخانه هادسون پارک. “بسیاری از انسان-حیوان تعامل در شهرستان حول محور مواد غذایی” Parkins گفت.

این حیوانات هستند که به احتمال زیاد به انجام سریع تغییرات چشمگیر در رفتار زمانی که انسان ها در داخل نیز برخی از ترین قابل مشاهده است. در شهر نیویورک سنجاب و کبوتر و موش راکون و چند گل گونه را مجبور به انطباق با حق دور. در مکان های که در آن خرس و شغالها در حال شایع تر است و آن جمعیت را نیز باید به سرعت مجددا. هر حیوانی که به انسان تکه برای بخش قابل توجهی از رژیم غذایی خود را یا پیدا کردن جایگزین های محلی منابع غذایی و یا فن را به مکان های جدید. “جالب است” Parkins اشاره کرد: “از آنجا که بسیاری از حیات وحش که تمایل به رشد در شهرستانها هستند و کل گرا است. آنها را به استفاده از هر منبع می توانید آنها را دریافت و بسیاری از رفتاری پلاستیسیته. که مجموعه آنها را قادر به انطباق با کوتاه مدت تغییرات در محیط به سرعت و به آسانی.”

در نیویورک که می تواند به معنای حرکت به مکان های جدید. جمعی از بسته شدن رستوران ها و کاهش چشمگیر در مترو ridership می تواند نیروی موش جمعیت است که ساکن آن مکان به فن و جاهای دیگر به دنبال وعده های غذایی. اگر پارک نزدیک و یا خالی کردن به طور قابل توجهی راکون و سنجاب ها دیگر قادر خواهد بود بستگی به ثابت عرضه مواد غذایی ارائه شده توسط عمومی قوطی های زباله. اگر سواحل عمومی مختصر خود را در فصل, شاه ماهی مرغان و خنده مرغان که صرف ماه های گرم تعقیب کردن چیپس سیب زمینی و دیگر مواد غذایی باقی نمانده توسط beachgoers باید به دنبال یک جدید عرضه مواد غذایی.

A rat wearing a crown crawls on a city street in front of a wall marked "Post No Bills"

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

این بسیار روشن است که همه کسانی که حیوانات شما نیاز به رفتن را اگر آنها می خواهند به نگه داشتن به خوردن تکه. اگر چه انسان زباله ها را ناپدید می شوند از برخی از فضاهای عمومی مردم هنوز هم خوردن همان مقدار قبل از آنها بودند. من فکر کردم در مورد همه از پخت و پز من می خواهم انجام شده است به تازگی, و عکس از وعده های غذایی خانه پخته است که دوستان و همکاران بوده است ارسال من. “اگر وجود دارد هجوم زباله در محله مسکونی” Parkins گفت: “این یک smorgasbord برای موش.”

Parkins’ نامزد متی شانه یک دانشمند محقق در دانشگاه کلمبیا. او دکترای خود را در دانشگاه فوردهام تحصیل در شهر نیویورک موش جمعیت. دو نفر از آنها تا به حال بحث شده است که این نتایج ممکن است برای حیوانات به خصوص در مناطق شهری است. “موش را در میان نزدیک ترین روابط با انسان” شانه توضیح داد. “اولین چیزی که من شروع به فکر می کنم در مورد افرادی که زندگی می کنند در مجاورت رستوران ها و یا بالاتر از رستوران ها که در آن وجود دارد موش که روزانه عادت به خوردن زباله که از قرار معلوم در پیاده رو هر شب. موش شبیه به چوب به یک روال اگر این کار را—کاوش شامل خطرات. اما اگر این منابع غذایی خشک کردن آنها به احتمال زیاد خواهید شروع به نگاه در جاهای دیگر. خواص که مجاور را شاید تجربه موش های آینده به دنبال مواد غذایی است.”

همه گیر اثر در جهان طبیعی می تواند بیشتر از موش بیرون آمدن از مترو ، طبیعی سیستم زمانی که شما در آنها نگاه از نزدیک در حال عمیقا به هم پیوسته. یک سال است که تولید عملکرد بالا از مخروط کاج به عنوان مثال حتی فقط در یک منطقه می تواند موج ها که منجر به جمعیت خوشه تغییرات در الگوهای مهاجرت و زیستگاه تجدید چندین گونه در سراسر مناطق وسیع برای بیش از یک فصل است. “ما می توانیم پیش بینی بر اساس آنچه ما در مورد حیات وحش” Parkins گفت: “اما نظام شهری پیچیده تر از ما درک می کنیم.” حیوانات آموخته اند برای انطباق و استفاده از رفتار انسان در راه های بی شماری از پرندگان است که به دنبال قایق های ماهیگیری به دریا به peregrine شاهین و قرمز دم hawks که لانه در پل ها و آسمان خراش ها به مارماهی که پیچ و تاب خوردن از طریق فاضلاب.

یکی از مهم ترین ساخته دست بشر تحمیل بر حیات وحش ما در بزرگراه ها و خیابان ها که همهمه به طور مداوم با ترافیک مورد به خالی کردن به عنوان سفر کاهش یافته است. “جاده و ماشین و ترافیک باید توانایی حاوی حیات وحش به ویژه در مکان های” Parkins گفت. “یک حیوان ممکن است باید واقعا شجاع برای عبور به آینده زیستگاه.” به عنوان کسانی که موانع پایین آمدن حیوانات به طور ناگهانی پیدا کردن حرکات آنها کمتر مهار به عنوان فیلم از ولز نشان کشمیری بز romping از طریق خیابان های خالی در یک شهر کوچک به نام للندودنو نشان داده است. محدوده را گسترش خواهد داد و برخی از حیوانات که مبتلا به تنگ زیستگاه ممکن است پیدا کردن خود را در یک وضعیت امن. آن را برای تلفن های موبایل لذت بخش است, اما آن را یک تغییر چشمگیر است که سرعت آیند. تصور کنید همه این حیوانات در یک باغ وحش بیدار شدن از خواب یک روز برای پیدا کردن که در و دیوار و میله های ناپدید شده بود یک شبه. وجود دارد یک نوع زیبایی معنوی به تصور گله گوزن رومینگ آزادانه در سراسر بزرگراه سیستم به چراندن در حیاط و پارک های عمومی ، فقط به یاد داشته باشید که رومینگ گوزن معنی شغالها و خرس نیز می تواند کمتر مهار شد.

در واقع هر حیوانی وجود دارد و در سطح وسیع تری در شبکه مواد غذایی. در مناطق شهری موش و سنجاب و کبوتر در حال شکار برای حیوانات بزرگتر مانند گربه وحشی و شکاری که ممکن است مجبور به تنظیم رفتار خود را به عنوان منابع غذایی آنها فن ، تغییر در رفتار و حتی در یک گونه می تواند تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای است که تحت تاثیر رفتار حیوانات در تعداد بی شماری از راه های غیر قابل پیش بینی. وجود دارد گیج کننده تعدادی از قطعات در حال حرکت همه آنها متصل در زنجیره ای از علل و اثرات است که تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی. جمعیت زیادی از گوزن دم سفید برای مثال می توانید نابودی جنگل را understory توسط چرا در کم ارتفاع گیاهان و نهال. حتی متوسط جمعیت دست انداز از کاهش در خودرو برخورد می توان از جنگل برای سال آمده است.

این امر می تواند ساده لوحانه به افراط در فانتزی است که انسان را از رفتن در داخل برای چند ماه به نحوی خواهد اجازه می دهد که سیستم های طبیعی ما آسیب دیده در طول قرن ها به “زخم التیام یابد.”

وجود گونه های دیگر که ممکن است به نفع ایستاده حداقل در کوتاه مدت. اگر سواحل عمومی نمی پر کردن این تابستان shorebirds که لانه وجود داشته باشد احتمال بهتر پرورش فصل از آنها در غیر این صورت با هزاران مایل از زیستگاه جدید به طور ناگهانی در دسترس به آنها را زمانی که آنها می رسند. پرندگان و پستانداران هستند که بسیار حساس به سر و صدا و یا مستعد ابتلا به کشته شدن توسط ماشین ترافیک احتمالا کرایه کمی بهتر بیش از حد. هایی که همه چیز در حال حاضر شروع به تغییر. معتبر-ظاهری گزارش خبری از نیواورلئان در توصیف یک جسارت موش جمعیت ترک سایه به تمیز کردن در خیابان بوربن. یک ویدیو در تایلند نشان داد که ده ها تن از میمون ها در نزدیکی خالی توریستی مربع brawling بیش از یک ظرف ماست. قدیمی ترین پارک ملی در آفریقا—ویرونگا در جمهوری دموکراتیک کنگو—بسته درهای خود را به روی گردشگران از ترس این که ویروس مانند مشابه دیگر ویروس ها می تواند یک جهش به کاهش جمعیت میمون های بزرگ که برای زنده ماندن وجود دارد. آن را سخت به احساس می کنم مثل این لرزش از چیزهایی که می آیند—یک واقعیت در این راه حیوانات ارتباط برقرار کردن با جهان است که به بازی در برخی از راه های فوق العاده ای شدت و جنون از آنچه اتفاق می افتند در جهان انسان در هر روز است.

هنوز این امر می تواند ساده لوحانه به افراط در فانتزی است که انسان را از رفتن در داخل برای چند ماه به نحوی خواهد اجازه می دهد که سیستم های طبیعی ما آسیب دیده در طول قرن ها به “زخم التیام یابد.” ساییدگی و پارگی از رفتار انسان در حیات وحش بوده و در دراز مدت و گسترده است. بسیاری از راه های انسان تاثیر می گذارد حیات وحش هستند و دائمی تر از ما موجب ترس آنها را به ماندن قرار داده و یا به طور تصادفی تغذیه آنها با ما سطل زباله. زمانی که من برای اولین بار ملاقات Parkins دو سال پیش او منجر به یک آموزش برای داوطلبان با پروژه ایمن پرواز نیویورک Audubon ابتکار به تحقیق و سند پرنده برخورد با ویندوز در این شهرستان است. پرندگان او توضیح داد: در آن زمان درک جهان متفاوت تر از انسان انجام دهد. واقعیت می آید در همه آنها را در یک بار به طور مداوم در حال حرکت مجموعه ای از مکانی نقاط مرجع. ساختمان های شیشه ای که می توانید آنها را اشتباه منعکس کننده تصاویر, آسمان پوشیده از ابر یا در نزدیکی درختان جان جایی بین 90,000 و 230,000 پرندگان در شهر نیویورک هر سال است. وجود دارد هیچ دلیلی برای مشکوک است که آن برخورد را کاهش فقط به خاطر اینکه انسان در داخل هستند. یک روز پس از صحبت می کنیم در واقع Parkins فرستاده شده به همراه یک عکس از یک مرده طلایی-تاج kinglet که او می خواهم به تماشای برخورد با یک پنجره در نزدیکی پارک مرکزی.

یک تصویر از یک پرنده مرده را ساخته اند و من ناراحت از یک ماه پیش اما در حال حاضر یک پنجره اعتصاب به نظر می رسید مانند یک نشانه اطمینان بخش. در سراسر جهان, حیوانات, هنوز شرکت در عادی خود عادات که در حال حاضر به معنی مهاجرت تا به سمت پرورش زیستگاه. مهر و موم است که مسافت در استاتن آیلند و برانکس در زمستان در حال شنا با دلفین, porpoises و نهنگ ها به عنوان آنها در هر سال. باس Striped و اطلس ماهیان خاویاری در حال صعودی تا رودخانه هادسون به تخم ریزی. شهر نیویورک زمینی فضاهای مورد هولناک با آنچه که ممکن است قابل توجه ترین پدیده طبیعی در این بخش از جهان: سریع ورود و خروج میلیون ها نفر از پرندگان در دو ماه دوره است.

ما ناپدید شدن از جهان است که اتفاق می افتد در یک زمان از عظیم شار برای موجودات است. این ممکن است خود مجموعه ای از نفوذ. ما عقب نشینی ناگهانی داخل شد پیشگیرانه واکنش به اطلاعات از دانشمندان و روزنامه نگاران در مورد یک رویداد ما می دانستند که در آینده. حیوانات ندارد و روزنامه ها و یا اپیدیولوژی به آنها بگویید که چگونه به آماده سازی; آنها هنوز هم فقط در خارج وجود دارد, مهاجرت و شکار و تلاش برای زنده ماندن. این یکی از دلایل واکنش های خود را بسیار دشوار است برای پیش بینی است. فقط مثل ما حیات وحش است که در آغاز این بحران — آنها فقط آن را هنوز نمی دانند. در حالی که ما دریافت راهنمایی از چهره های سیاسی و پزشکان حیوانات را با پاسخ رفلکس و غریزه است. و حتی به عنوان آنها وفق دهند به ما که رفته اند, آنها نمی توانند درک کنند که در نهایت ما می آیند. به این معنی که با وجود متوسط مزایای که ممکن است رسیدن به جمعیت های خاص با توجه به غیاب ما وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که عوامل که در ابتدا قرار داده و استرس در آن حیوانات نمی آمد خروشان به عقب هر زمان که مردم سر بیرون دوباره.

بهترین حدس من این است که وجود خواهد داشت دراماتیک تحولات در هفته های آینده—گزارش از حیوانات در حال گسترش به مناطق جدید برای کشف زیستگاه گزینه و یا برای مواد غذایی است. برخی را تبدیل به مهاجم یا رفتار عجیب و غریب دیگر در راه است. انسان و خرس را به تماس نزدیک از هر گونه عادت کرده اند. آن را ممکن است یک سیستمیک کشف یا متوسط تغییر مکان و یا یک سری از جدا موقت حوادث. شانه و Parkins شد محتاط با پیش بینی های خود را—مراقب باشید به ذکر است که آنها می توانید تصور حالات که در آن کمی تغییرات. من نمی تواند کمک کند اما تصور کنید که این افراط ها: Boschian کابوس که در آن پستانداران جلوگیری از ترافیک به بیش از نوک کامیون پر از مواد غذایی و مرغان حمله به خانه ها و فروشگاه های مواد غذایی, هیچکاک-سبک. سیستم های طبیعی فوق العاده پیچیده و آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی که دقیقا چگونه آنها را پاسخ دهند.

به تازگی با این همه در ذهن من برداشت من دوربین دوچشمی و رفت و برای یک پیاده روی طولانی از طریق منهتن و در امتداد رودخانه هادسون. گنجشک خانه بودند شروع به شکل لانه در داخل وسایل فلزی که نگه دارید تا چراغ های ترافیک. من تو را دیدم یک red-throated لون bobbing در باد سایه درشت شام قایق در اسکله 60—محلی نادر پرنده ساخته شده است که من تعجب می کنم اگر این کاهش در ترافیک در حال حاضر ساخته شده منهتن در خط ساحلی بیشتر دعوت محل به صورت انفرادی حیوانات. هیچ یک از این بود علمی ، من طرح ریزی بحران انسان بر روی طبیعی جزئیات در اطراف من. هنوز هم من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که چیزی بود که من شاهد لحظات اولیه از آنچه که ممکن است تبدیل به دریا تغییر دهید. وجود دارد یک کش خالی بلوط درب در پیاده رو حفر کردن و بلعیدم و من تصور سنجاب ها از رودخانه هادسون پارک وحشت در نزد خالی قوطی های زباله و gnawing از طریق پس انداز خود را همه در یک بار. همانطور که من در حال آماده شدن برای ترک, red-tailed hawk من گرفتار کردن گارد. آن خیره شد از بالای یک زنجیره لینک حصار چند پا دور نادیده گرفتن باران باد. آن را به خوبی در 6 پا حباب است که من می خواهم نگه داشتن بین خودم و دیگر افراد نزدیک—در واقع بیش از هر هاوک تا به حال به من اجازه دریافت کنید. من برای یک دقیقه قبل از بوق ماشین از Westside بزرگراه ترس آن را بر روی رودخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>