چک حفاظت از برنامه نیست و درهم کوبیدن بیش از آبی کشورهای دیگر


US President Donald Trump (C) is flanked by Small Business Administration Administrator Jovita Carranza (L) and Treasury Secretary Steven Mnuchin during a press briefing in the East Room of the White House in Washington, DC, on April 28, 2020. - US President Donald Trump held a press briefing about supporting small businesses during the coronavirus pandemic through the Paycheck Protection Program. (Photo by MANDEL NGAN / AFP) (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوچک مدیریت کسب و کار مدیر Jovita Carranza و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

زمانی که بانک ها انجام شد ساخت اولین دسته از وام زیر چک برنامه حفاظت از نتایج شبیه یک آرام قرمز “دولت نجات” را به عنوان اطلس David Frum آن قرار داده است. به سرعت تخلیه وجوه به حال نامتناسب با کمک کوچکتر بیشتر روستایی متحده در وسط کشور است که فقط اتفاق افتاده است که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به نسبی غفلت از آبی متحده بود که ضربه سخت تر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

PPP مرحله دوم در حال شکل گیری است متفاوت است. به عنوان اقتصادی نوآوری گروه امتیاز در یک تجزیه و تحلیل جدید بزرگ کشورهای ساحلی که shortchanged در موج اول از وام در حال کشیدن در یک مقدار بزرگتر از پول این زمان. در طول اولین رفتن کسب و کار در کالیفرنیا دریافت فقط 9.8 درصد از دلار است. در دوم آنها بدست 19.1 درصد است. نیویورک رفت و از 5.9 درصد به 10 درصد از این برنامه در حالی که در نیوجرسی شروع به پریدن کرد از 2.8 درصد به 4.3.

برای مقایسه آسان در اینجا 10 صفحه متحده از دور 1:

PPP round 1 by state

اقتصادی و نوآوری گروه

و در اینجا آنها را برای دور 2:

PPP tranche 2 by state

اقتصادی و نوآوری گروه

پس چرا آبی امریکا انجام بهتر این زمان در اطراف ؟

ما نمی دانیم که برای اطمینان حاصل کنید. اما بهترین جواب من پیشنهاد می توانید با راه های مختلف انواع موسسات مالی را پیمایش چک حفاظت از برنامه که به عنوان هر کس می داند که در این نقطه آغاز شده به عنوان یک ظرف غذا اداری. این تفاوت می تواند درس مهمی برای دفعه بعد ما می خواهیم برای ایجاد یک اورژانس برنامه اعطای وام در وسط یک اقتصاد خرد کردن بیماری همه گیر.

در دور 1, اکثریت قریب به اتفاق وام به نظر می رسد ساخته شده توسط midsized و جامعه بانک ها که بهره مند کوچک روستایی و قرمز متحده جایی که آنها تمایل به حضور قوی تر. که نبود در کل تعجب: جامعه بانک ها را به مقدار زیادی از تجربه کار با اداره کسب و کار کوچک است که در حال اجرا را چک حفاظت از برنامه و به عنوان یک نتیجه آنها به نظر می رسد بهتر است در گرفتن وام از درب به سرعت نسبت به megabanks. یک تجزیه و تحلیل در هفته گذشته توسط بانک فدرال رزرو نیویورک دریافتند که به طور کلی متحده که در آن جامعه بانک ها را تشکیل می دهند بیشتر از بازار نیز تمایل به دریافت بیشتر PPP پول است. که ممکن است قرار دادن کسب و کار در بزرگ آبی متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا که در آن امثال جی پی مورگان و بانک آمریکا تسلط در یک نقطه ضعف.

دور 2 متفاوت بود. همانطور که از هفته گذشته 15 بزرگترین وام دهندگان سرچشمه بود 45 درصد از وام در این برنامه بیش از دو برابر سهم خود را از اولین tranche. در واقع megabanks تا به حال شانس خود را برای گرفتن و پردازش آنها باقی مانده وام که به معنای مشتریان خود را در سواحل می تواند در نهایت پول دریافت کنید. بخش بزرگی از دلیل ممکن است که وام تقاضا است آهسته به دلایل مختلف وجود دارد در حال حاضر بیش از 120 میلیارد هنوز نشسته در برنامه خزانه نشان می دهد که تقریبا هر کسی که می خواهد یک وام در حال حاضر بدست یکی. کمتر خیریه خواندن است که بانک های بزرگ ممکن است صرف انرژی بیشتر در دور 1 مطمئن شوید که خود را به مشتریان VIP رو وام و تنها تبدیل توجه خود را به مادر و پاپ مغازه در دور 1 (متوسط خود را اندازه وام راه رفت پایین). در هر صورت آنها رو به وام بیشتر این زمان در اطراف, و که احتمالا سود امثال نیویورک و کالیفرنیا و بزرگتر قرمز متحده, Florida.

تمام این نشان می دهد که در حال اجرا برنامه دولت از طریق بانک های خصوصی می تواند جدی جغرافیایی عواقب آن پول در واقع به پایان می رسد تا بسته به اینکه کدام نوع از موسسات مالی هستند بهترین آماده به استفاده از آنها. جامعه بانک ها فوق العاده هستند. اما آن را کاملا روشن است که آنها بهترین وسایل نقلیه برای دریافت پول به مکان های که در آن کسب و کار معمولا تکیه بر بیچهره شرکت عظیم برای وام مانند نیویورک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>