“مردم سخن گفته اند”: خنثی کردن ایران فشار برای کاهش اوکلاهما رای دهندگان تایید پزشکی گسترش

به طور بالقوه انحراف تلاش های کالیفرنیا ، کوین Stitt و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به بریده بریده مدیکید دولت بودجه را با تبدیل آن به یک بلوک اعطای اوکلاهما رای دهندگان در روز سه شنبه تصویب یک رای گیری اقدام به گسترش برنامه های مراقبت های بهداشتی به حدود 200,000 کم درآمد افراد بزرگسال در میان یک افزایش شدید در coronavirus عفونت.

این رای باعث می شود اوکلاهما دولت برای اولین بار در کشور به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) با اصلاح قانون اساسی آن یک حرکت است که می تواند در ممانعت از تلاش های جمهوری خواه و سلطه قوه مقننه به دل و روده برنامه است. این طرح نیاز به دولت اوکلاهما—که دوم بالاترین نرخ بیمه در کشور به ارائه خدمات درمانی گسترش مدارک به دولت فدرال در 90 روز.

تبلیغات:

جاناتان Schleifer, مدیر اجرایی انصاف پروژه یک گروه مدافع که سازمان در حمایت از رای گیری ابتکار عمل در بیانیه ای گفت که “در انتخابات سال خواهد بود که توسط بهداشت و درمان Oklahomans فقط تحویل اولین پیروزی بزرگ از سال 2020 است.”

“رای دهندگان خسته از سیاستمداران نادیده گرفتن مشکل و یا حتی بدتر در تلاش برای مراقبت های بهداشتی خود را به دور آنها رد این رویکرد حتی در عمیق ترین قرمز متحده گفت:” Schleifer. “آمریکایی ها می خواهند بیشتر در بهداشت و درمان—نه کمتر. و سیاستمدارانی که موفق به توجه است که پیام در حال رفتن به در بیداری بی ادب این سال است.”

رای گیری ابتکار عمل موفق—البته با فوق العاده باریک حاشیه کمتر از 1%—با وجود مخالفت Stitt که در اوایل این سال ساخته شده اوکلاهما اول دولت به دنبال چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوبه خود مدیکید بودجه به یک بلوک گرانت خیلی محافظه کار و هدف. کارشناسان هشدار داده اند که بلوک-اعطای پزشکی خواهد همسترینگ متحده توانایی به افزایش هزینه های این برنامه در پاسخ به نیازهای بهداشتی—انعطاف پذیری است که به شدت مورد نیاز در میان یک بیماری همه گیر.

تبلیغات:

سیاسی گزارش داد که Oklahomans’ تصمیم به ساخت ضریح گسترش مدیکید در ایالت قانون اساسی “می تواند نوار رهبران دولت از ساخت محافظه کار تغییرات به برنامه های مانند اضافه کردن کار مورد نیاز و یا حق بیمه. این یک سوال باز که آیا رای گیری خواهد پیشدستی یک بلوک عطا کند.”

پزشکی گسترش و اندازه گیری, گذشت, روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را تشدید حمله قانونی در ACA با درخواست دیوان عالی کشور برای ابطال کل قانون است. اگر موفق, تلاش می شود پوشش مدیکید برای بیش از 12 میلیون نفر در سراسر کشور.

اوکلاهما را رهبر حزب دموکرات مجلس سنا کی فلوید تحسین رای دهندگان برای فارغ انفعال توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری و تصویب گسترش “بهداشت و درمان دسترسی به بیش از 200,000 Oklahomans.”

تبلیغات:

“مردم سخن گفته اند” فلوید در بیانیه ای گفت. “بیش از 300,000 شهروندان امضا طومار به جای دولت سوال 802 در انتخابات و اکثریت کسانی که بازیگران برگه رای به تصویب آن است. ما حزبی به مدت طولانی پشتیبانی و حمایت برای گسترش مدیکید در ایالت اوکلاهما. ما آماده هستیم برای کار با همکاران ما در مجلس و فرماندار Stitt به صندوق دولت سهم بنابراین ما می توانید پیاده سازی گسترش مدیکید به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>