مردم در حال اجرا بزرگترین شرکت های جهان هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد یا

ما می دانیم که بیماری همه گیر کوروناویروس بد است. ما می دانیم آن است که wreaking ویران بر سلامت و اقتصاد جهانی.

فراتر از آن است که ما واقعا نمی دانند که بسیار. به خصوص وقتی که می آید به سوالات مهم: چقدر بد خواهد آن را دریافت کند ؟ و چه مدت طول خواهد آن را به جهان به بهبود می یابند ؟

اگر شما یک فرد عادی شما ممکن است سعی کنید برای پاسخ به این سوالات با ساختن چیزی یا اشاره به چیزی در اینترنت و یا مایکروسافت. اما در شرکت های بزرگ امریکا شما آن را انجام دهید یکی دیگر از راه. شما بگویید وال استریت به چشم پوشی از پیش بینی های شما با اطمینان ساخته شده چند ماه پیش. و شما به جای این پیش بینی با … هیچ چیز.

که چه شرکت های بزرگ انجام شده است در droves از آغاز ماه مارس است. در این ماه نزدیک به 200 شرکت کرده اند گفت: سرمایه گذاران که آنها سلاحهای خود را راهنمایی — اعداد آنها به آنها گفت آنها خواهد بود ضربه در چند سال چهارم — از طریق به روز رسانی بخش های 8K براده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در آن شرکت های جدید قرار داده اطلاعات معنی دار برای سهامداران است.

این احتمالا یک تصادف است که این نمودار به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند تاریخی بیکاری نمودار دیدیم که در اوایل این هفته پس از بیش از 3 میلیون آمریکایی گفت: آنها تا به حال فقط شغل خود را از دست:

مانند هر چیز دیگری در مورد این بیماری همه گیر است که تعداد زیادی از امور عادی و حتی از گذشته فجایع اقتصادی مانند سال 2008 بانکی سقوط. همچنین احتمالا طلب بخشایش مورد از آن را شامل نمی شود و شرکت هایی مانند اپل که هنوز خارج خود پیش بینی بود اما سرمایه گذاران بگویید ماه گذشته است که آن را نمی خواهید آمار تعداد آن را قبلا پیش بینی شده; یا نیویورک تایمز گفت که سرمایه گذاران که آگهی خود را اعداد بودند که صدمه دیده اما این فکر در حال حاضر حداقل بقیه از آن پیش بینی شد درست است. اگر شرکت ها قرار داده و اعلام در بخش های دیگر خود را 8Ks و یا استفاده از زبان های مختلف نمی شود آن را شامل هر دو.

لیست شرکت های برداشت خود را هدایت می کند عبارتند از آنهایی که بزرگ شما شنیده ام از جمله توییتر فاصله iHeartMedia, و, جای تعجب نیست, هتل شرکت هایی مانند هیلتون و ماریوت و همچنین شرکت های هواپیمایی مانند دلتا و آمریکایی است.

آنچه در همه این شرکت ها به نظر می رسد مبارزه با هر گونه درک از وضعیت فعلی جهان است. پیوستن به باشگاه!

در اینجا برای مثال چیزی است که مدیران در ویاکام/CBS گفت: امروز سرمایه گذاران در مورد رسانه های کنگلومرا آینده: “با توجه به در حال تحول و نامشخص بودن این وضعیت ما قادر به برآورد دقیق میزان از تاثیر منفی بر ViacomCBS عامل نتایج جریان های نقدی و موقعیت مالی — از جمله تبلیغات و فیلم برداری, سرگرمی, درآمد — به خصوص در طول نزدیک به متوسط مدت است.”

اگر شما یک فرد عادی بودند بنابراین تمایل شما می توانید با استفاده از این فرصت را به بحث در مورد عجایب از شرکت ها با اطمینان ساخت بینی در مورد کسب و کار خود را تحت هر شرایطی و پس از آن در آینده با به پنی پیش بینی درآمد خود را که آنها پس از دریافت پاداش برای ضرب و شتم و شکنجه برای از دست رفته است.

اما در حال حاضر اجازه ترک آن را در اینجا: ما در بازی uncharted waters و هیچ کس نمی داند که در آن ما در حال رفتن است. از جمله برخی از بزرگترین شرکت ها و سرمایه گذاران در جهان است. “یکی از چیزهایی که من می دانم که برای برخی” جوزف ولك رئیس امور مالی از جانسون و جانسون گفته وال استریت ژورنال “این است که ما در حال رفتن به 100 درصد دقیقا اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>