ققنوس Megachurch که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است سخن می گوید آن تصفیه کننده هوا “کشتن 99.9 درصد از COVID”


An aerial shot of Dream City Church

رویای شهر کلیسا در ققنوس.

کریس فارسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند و بعد از آن در روز سه شنبه در یکی از بزرگترین megachurches در جنوب غربی است. رویای شهر کلیسا در ققنوس میزبانی دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن کنوانسیون امروز که در آن رئیس جمهور را به یک سخنرانی در صورتحساب یا لیست به عنوان “یک آدرس برای جوان آمریکایی است.”

موارد جدید COVID-19 صعودی در آریزونا. چند شهرستانها عمده از جمله ققنوس تصویب کرده اند که ماسک جدید مورد نیاز فقط در هفته گذشته است. اما رویای شهر مانند رئیس جمهور گرفته است رویکرد به این ویروس است که veers بین dismissiveness و علمی مشکوک با تکبر راه رفتن. در یک ویدیو ارسال شده در یکشنبه به کلیسا Facebook صفحه کشیش ارشد لوقا بارنت ادعا کرد که کلیسا تا به حال نصب تصفیه کننده هوا است که “کشتن 99.9 درصد از COVID در 10 دقیقه.” ایستاده شانه به شانه با کلیسا رئیس عملیات افسر ایمپلنت Zastrow بارنت توضیح می دهد که کلیسا قرارداد با یک شرکت محلی به نام CleanAir EXP برای نصب تصفیه. “هنگامی که شما می آیند به ما سالن 99 درصد از COVID رفته است کشته—اگر آن وجود دارد در وهله اول” بارنت می گوید: در این کلیپ. “شما می دانید زمانی که شما می آیند در اینجا شما امن و محافظت شده است. با تشکر از خدا برای بزرگ تکنولوژی و تشکر از خدا برای فعال بودن است.” نه انسان می پوشد یک ماسک به عنوان آنها صحبت کنید.

این تصویری بود که بعد از حذف کلیسا در Facebook صفحه. “ما درک می کنیم وجود دارد سردرگمی های اخیر در اطراف ادعاهای ساخته شده توسط یکی از مشتریان ما در اطراف ما تست آزمایشگاهی” مدیر عامل CleanAir EXP تیم بندر گفت: در یک ایمیل به بیانیه. “ما تکنولوژی انحصاری منجر به 99.9% حذف هوابرد coronavirus عملیاتی. ما نمی, اما, از بین بردن COVID-19 در این زمان است.”

“ما نمی خلاص شدن از شر COVID-19 در این زمان” به مدیر تصفیه کننده هوا شرکت گفت: در یک ایمیل.

رویای شهر لغو نکرده فرد در خدمات عبادت تا آوریل 5 و بازگشایی درهای خود را در 31 مه بسیار کوتاه تر از بسته شدن پنجره از بسیاری دیگر از کلیساها و حتی کسانی نیز به رهبری تهمت حامیان. رابرت Jeffress’ First Baptist دالاس برای مثال بسته مارس 22 و بازگشایی شد ژوئن 7 در 20 درصد ظرفیت است. در nonpandemic بار به کلیسا جذب بیش از 20 ، 000 شرکت کنندگان به آخر هفته کلیسا در شش مکان از جمله در آن 72 هکتار گل سرسبد دانشگاه در ققنوس. بارنت بود در میان یک گروه 25 نفری از رهبران مسیحی دعوت به یک جلسه خصوصی در کاخ سفید در پاییز گذشته و با حضور او در یک پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف رویداد در میامی در ماه ژانویه است.

تاسیس در سال 1923 به عنوان ققنوس First Assembly of God, رویای شهر شد سریعترین رشد کلیسا در امریکا تحت بارنت پدر تامی. تامی که هنوز ذکر شده به عنوان کلیسا co-کشیش نزدیک رهبری با یک شومن غریزه برای تیتر شدن مانع است. او نظارت بر ساخت و ساز ساختمان فعلی در سال 1985 که او افتخار به یک روزنامه محلی هزینه بیش از 10 میلیون دلار. Tulsa, اوکلاهما, کشیش تلویزیونی دهان رابرتز, بازدید, برای کمک به اختصاص ساختمان جدید; تامی نیز کشت دوستی با بعد-خوار کشیش تلویزیونی Jimmy Swaggart. در یک نقطه کلیسا صرف تقریبا $200,000 در یک کریسمس پر زرق و برق شامل “پرواز” فرشتگان و نور لیزر نشان می دهد زندگی می کنند و شتر و فیل و کانگوروها و عید پاک نشان می دهد برجسته روی صحنه چشمه spouting 50 پا در هوا و جرقه پرواز از فرشتگان انگشتان به آتش سنگ در مقابل عیسی آرامگاه. در سال 1997 تامی سرش می دویم. از ققنوس به لس آنجلس برای جمع آوری پول برای کلیسا از 400 ، 000 فوت مربع کالیفرنیا ماموریت های مرکز. تامی نیز از سیاست های او: در سال 1986 او به نظر می رسد با محافظه کار فعال پت رابرتسون در سی رالی اذیت کردن رابرتسون آینده اجرا برای رئيس جمهور; 4000 نفر—از جمله سر از محلی جان توس جامعه—با حضور در کلیسا به تماشای این رویداد در تلویزیون مدار بسته و تشویق برای رابرتسون.

لوقا بارنت در زمان بیش کلیسا از پدرش در سال 2011 و تغییر نام آن شهر رویایی کلیسا چند سال بعد. در بسیاری از فرهمند megachurches, وزارت, کسب و کار خانوادگی است. لوقا برادر در حال حاضر سران رویای مرکز و نزدیکی پنطیکاستی megachurch و بارنت دختران هر دو ذکر شده به عنوان کارکنان کلیسا ارتباطات تیم. یک حساب توییتر در ارتباط با یکی از زنان را بازتوییت کرد پیام بی اعتنا از خشونت پلیس و تظاهرات در هفته های اخیر و همچنین به عنوان یک پیام از دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن بنیانگذار Ryan فورنیر خواستار “یکی از عظیم MEGA رالی.”

با وجود آشکار عدم مقاومت مواجه از آن محله های کشیش نشین, رویای شهر ساخته شده و در اواخر تلاش برای فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد امروز. “رویای شهر را مرکز اجاره تلقی نمی شود حمایت از نظرات خود مستاجرها” می خواند بیانیه ای در وب سایت کلیسا. این کلیسا گفت: این توافق برای اجاره فضا به دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از تهمت دخالت تاييد شده بود. (دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد در سال گذشته توسط محافظه کار فعال چارلی کرک نقطه عطف عمل است.) دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی به من گفت که آنها با نزدیک شدن به کلیسا در بخشی به دلیل آن است که بزرگ و مجهز و فضای رویداد—بلکه به دلیل فرض ایدئولوژیک دوستی است. “این بدیهی است که یک محافظه کار, رویداد,” او گفت:. “شما در حال رفتن به سعی کنید به این رویداد در یک برنامه ریزی والدین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>