استلا Meghie جدید درام عاشقانه “عکس” کلاسیک ارائه می دهد “من شما را در خوش آمدید” نوع داستان عشق است که هر کس را دوست دارد. تنها تفاوت این است که همه ستاره ها سیاه و سفید است که بسیار نادر به صورت عمده motion picture با توجه به تعداد white love داستان های ساخته شده در هر سال است.

این فیلم ستاره عیسی Rae که نقش مع موزه متصدی از نیویورک ماتم از دست دادن مادرش کریستینا یک جشن عکاس. مایکل (LaKeith Stanfield) یک روزنامه نگار از جمهوری, مجله می یابد در مورد کریستینا درخشان عکاسی در حالی که تکمیل یک داستان است که ویژگی های سابق ماهیگیر به نام اسحاق (راب مورگان) که تا به حال یک رابطه گذشته با او. مایکل می خواهد برای دیدن بیشتر از کار خود را و به نظر می رسد تا او بایگانی است که در حال به کار گرفته شده توسط مای – و “من شما را در خوش آمدید” داستان عشق آغاز می شود.

تبلیغات:

من شده است با بهره گیری از ظهور عیسی Rae و LaKeith Stanfield برای یک دقیقه تا زمانی که من دیدم تریلر برای عدم عبارت بهتر من را از دست داد s**t. نه تنها به خاطر شادی من دریافت از FX “آتلانتا” و HBO را “ناامن” نشان می دهد که من دوست دارم به تماشای آنها و نه به دلیل آن نگاه مانند یکی از کسانی که عمل بسته بندی شده پلیسی همه خطوط برای دیدن — اما من خوشحال بودم که به دلیل آن به نظر می رسد یک داستان عشق ساده.

من شده است احاطه شده توسط سیاه و سفید واقعی عشق تمام زندگی من پس چرا من خیلی هیجان زده هنگامی که آن را به تصویر کشیده شده در هالیوود است ؟ آن را احتمالا به دلیل برای بیشتر از زندگی من همه این فیلم ها با سیاه و سفید منجر شد biopics و هود داستان پر از تراژدی. و من دوست دارم یک هود تلنگر; من احتمالا بهترین فرد برای فشار خالص پیام مثبت به این دلیل که داستان از فیلم هایی مانند “Menace II Society,” “تازه” و “Boyz n the Hood” آینه دوران کودکی من و بیشتر از من زندگی بزرگسالان-اما وجود دارد بیشتر از این داستان. آمریکا سیاه و تجربه شده است و تعریف از درد; اما ما تجربه شادی و لذت و عشق مانند هر مسابقه.

ما نیز تجربه موفقیت است که در سکوت قدرتمند ترین عنصر “عکس.” در این فیلم مای موفق زن مستقل با خانواده و یک قاتل نیویورک loft با قاتل views. مایکل با استعداد به دنبال بعد از اینکه نویسنده ای که به تازگی اراضی در لندن می پوشد $900 ترس از خدا کفش و حدس یک برادر است که با یک خانواده نه زن سکون به دنبال یک جزوه. از همه مهمتر, آنها نیست, تلاش برای, white, بازی, سفید یا تقلید سفیدی مانند بسیاری از فیلم های با آگهی در گذشته سعی به انجام این کار. اگر چه من acknoweldege که برخی از rom-coms مانند “بومرنگ” مناسب این قالب به نزدیک ترین فیلم به “عکس” بود درام عاشقانه “عشق جونز” خیره Larenz Tate and Nia Long, و این فیلم در سال 1997 پس از آن یک دقیقه است.

تبلیغات:

در فیلم, Tate, نقش داریوش Lovehall یک نویسنده و دکلمه هنرمند اگر شما او را مست کافی است. او یک writerly آپارتمان پر از کتاب نیمه دودی سیگار ناتمام نسخه های خطی ضرب و شتم تا ژاکت چرمی و فوق العاده writerly موتور سیکلت. طولانی نقش نینا یک عکاس که کار مانند شخصیت ” در “عکس” می توان او را لوکس به سفر و اکسل در حرفه خود.

من عاشق این فیلم به عنوان آن را تبدیل به یک فرقه کلاسیک و مشاهده الزامی برای بچه های خیابانی مثل من که می خواستم به نشان می دهد دختران در سراسر راه است که ما می تواند “عاشقانه و متفاوت است.” و هر چند آن را در دنیای واقعی از شخصیت وجود ندارد در جهان ما یکی از من می دانست. خیلی باحال بود برای دیدن یک مرد مانند Lovehall درخشش بر روی صفحه نمایش اما او نبود پارک خود را writerly موتور سیکلت در بلوک و نبود آموزش نوشتن فروشگاه کار کردن در مرکز جوانان. به علاوه همان دختران نوجوان که swooned بیش از Lovehall زمانی که ما در آینده نمی خواهید به او را در زندگی واقعی شخص تا به حال شسته و رفته کوچک وپیش بدون صف خیس آلدو-به دنبال چکمه و تنها متعلق به مانند یک ژاکت. خوش تیپ و باهوش فقط شما تا کنون در محله ما در طول کرک دوره زمانی واقعی گوچی کیسه های بودند که دست مانند خرده ریز.

Lovehall احتمالا درخشش در زمان یکپارچهسازی با سیستمعامل جدید در خرد-cropped شلوار جین لحظه ما در حال حاضر, بنابراین امید وجود دارد. من تصور کنید که یک رشته منظم black love داستان را دنبال کنید و آن را واقعا مورد نیاز است. “عشق جونز” و دیگر فیلم های مشابه مانند “عشق و بسکتبال” و “شکر قهوه ای” شد فیلم های بزرگ اما دوباره آنها شد و چند دور بین. شخصیت ها همه به نظر می رسید استثنایی و عادی نیست به بچه ها مثل خودم که مطرح شد در فقر است. هجوم عظیمی از این نوع شخصیت ها واقعا بازی سود سهام.

تبلیغات:

من تقریبا 30 سال از زمانی که من با یک گروه از هنرمندان که زندگی مانند شخصیت های این فیلم. آنها نمی جادویی come into my world; من تصادفا به ایشان با حلق آویز کردن با یک دوست از یک دوست و کشف مجموعه ای از well-to-do, سیاه, افرادی که صحبت در مورد هنر نوشت و منتشر شده شعر و سرآمد در تعدادی از زمینه ها اعم از معماری به تئاتر. آنها نمی Uncle Toms یا sellouts فقط افراد مرفه — و دیدن چگونه آنها پیمایش جهان الهام بخش من است. من آرزو می کردم آنها را ملاقات کرد زمانی که من در من یک کودک و یا دیده می شود بیشتر مردم مانند آنها نشان داده شده در فیلم هایی مانند “این عکس است.”

آمده تا داستان و biopics هنوز هم الهام بخش; اما “من شما را در خوش آمدید” داستان های توانمند سازی در راه های مختلف — آنها ما را به طور منظم مردم احساس مربوطه در حالی که ما را مجبور به گسترش ما واقعیت است که همیشه مورد نیاز است.

تبلیغات:

“عکس” در حال حاضر بازی در تئاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی