این طرح به معنای متحد بایدن و سناتور رای دهندگان در آب و هوا است در اینجا در نهایت

یک بار پس از یک زمان بسیاری از قمر پیش — یعنی در آوریل دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اولیه برنی ساندرز توافق برای خروج نژاد و پیوستن به نیروهای با مورتال frenemy جو بایدن برای کمک به معاون سابق رئیس جمهور را از کاخ سفید است. این دو اعلام کردند که قرار دادن با هم یک سری از مشترک “وحدت” نیروهای وظیفه با کارشناسان از هر یک از اردوگاه های خود را به شکل دموکراتیک پلت فرم از جمله نیروی کار تغییر آب و هوا.

پس از چند ماه از هفتگی زوم جلسات و کنفرانس تلفنی وظیفه نیروهای خود را فرستاده نهایی توصیه به کمیته ملی حزب دموکرات برای در نظر گرفتن آن در روز شنبه.

تبلیغات:

در تغییر آب و هوا دو نفر از نامزدها و حامیان آنها تا به حال برخی از جدی تقسیم به پل. در طی نه ماه ابتدایی مناظره بایدن تبلیغ طرح خود را برای ساخت 500,000 برق خودرو شارژر و قرار دادن ایمان خود را در آمریکا استثنایی در حالی که ساندرز bashed سوخت های فسیلی مدیران و ترویج سبز معامله جدید است. سعی کنید برای پیدا کردن میانه Sanders, منصوب, نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز طلوع جنبش بنیانگذاران Varshini Prakash و کاترین گل بنیانگذار مرکز روستایی سازمانی و محیطی عدالت به مفصل آب و هوا نیروی کار. بایدن انتخاب شده سابق وزیر خارجه سابق آژانس حفاظت از محیط زیست مدیر جینا مک کارتی و سابق بایدن سیاست مشاور کری دوگان به همراه دو تن از اعضای کنگره است.

از مقدمه به نیروی کار را توصیه سیاستی روشن است که ساندرز’ اردوگاه تا به حال تاثیر معنی دار بر روی پلت فرم. با عنوان “مبارزه با بحران آب و هوا و زیست محیطی به دنبال عدالت” مقدمه ای بلافاصله namechecks جوامع است که رنج می برد بیشتر از اثرات تغییرات آب و هوایی مانند هوستون تگزاس و بهشت کالیفرنیا و به سرعت حرکت می کند به کسانی که به مدت طولانی رنج می برد از سیاست های نژادپرستانه و آلودگی مانند فلینت و ملت ناواهو. این پلت فرم می رود به کار می کنند و عدالت را به تقریبا در هر نقطه گلوله از بین بردن میراث آلودگی مانند Superfund سایت برای ایجاد اتحادیه مشاغل در انرژی پاک است که منعکس کننده کامل تنوع از کشور است. در حالی که سبز معامله جدید است هرگز ذکر آثار آن را در همه جا هستند.

Prakash نوشت: در مورد تجربه خود را در نیروی کار در توییتر در روز جمعه توضیح داد که او تا به حال دو گل: به فشار بایدن برای افزایش جاه طلبی خود را در تغییر آب و هوا از نظر جدول زمانی و معیار و محل زیست محیطی و آب و هوا عدالت در قلب همه بایدن را در سیاست های آب و هوا.

تبلیغات:

در Prakash اولین هدف بود قطعا وجود دارد برخی از موفقیت است. قبلا بایدن را در سیاست های آب و هوا در اطراف محور دستیابی به 100 درصد برق پاک تا سال 2050. وظیفه نیروی تراشیده 15 سال است که هدف. آن را نیز آمد تا با کشت و نزدیک تر خاص معیار: ظرف پنج سال را تمام اتوبوس های مدرسه الکتریکی و کمک به خار تعمیرات اساسی 4 میلیون ساختمان با باز کردن بخش خصوصی بودجه و تنظیم استانداردهای بهره وری و تا سال 2030 صفر کردن کربن از ساختمان های جدید.

همانطور که برای Prakash هدف دوم او را تحسین بایدن تعهد به قرار دادن عدالت زیست محیطی در قلب او آب و هوا سیاست دستور کار توسط “کارگردانی وجوه فدرال به جوامع محروم پایان دادن به آلودگی و زباله های سمی سایت و ایجاد استراتژی کاهش و بازسازی از فاجعه در درست و عادلانه راه است.”

“ما در حال ترک این بحث با سیاست هایی که اگر اجرا خواهد شد جو بایدن آب و هوا در دستور کار به مراتب قوی تر و عادلانه و فوری از جایی که برنامه های خود را فقط هفته پیش” او هنوز توییتی.

تبلیغات:

به طور طبیعی وجود دارد شواهد سازش در سراسر نیروی کار طرح. در حالی که سند تایید لغو یارانه های سوخت های فسیلی و پرداختن انتشار گاز متان از زیرساخت های نفت و گاز, آن را نمی کند می گویند هر چیزی در مورد fracking و تنها خط لوله که به آن اشاره شده است “متنوع خط لوله از استعداد” دولت باید کمک به ایجاد برای پر کردن خوب انرژی پاک مشاغل. اما, آن اصرار حزب دموکرات به صراحت نم “اشتباهات تاریخی” مرتکب در برابر قبایل بومی آمریکا با توجه به زیرساخت (یعنی خطوط لوله) و به ارتکاب به یک قوی تر و معنی دار روند مشاوره با قبایل در تمام آژانس های فدرال. برای انجام این کار از نیروی کار توصیه انجام یک “قبیله ای نیاز به ارزیابی” به درک چگونه به پشتیبانی از بیش از 500 قبایل در انتقال انرژی.

اولیه فصل چپ حزب دموکرات عمیقا تقسیم شده و برخی در آب و هوا چپ به ناچار شک و تردید باقی می ماند که یک بایدن دولت خواهد بود به اندازه کافی بلند پروازانه. این سند به هیچ وجه کتاب از سیاست آب و هوا. اما بایدن ثابت کرده است که نرم اجازه می دهد خود را به فشار بیشتر و بیشتر در آب و هوا پس از اولین اعلام نامزدی خود را و این آزمایش در درون حزب مذاکره و سازش ارائه می دهد برخی از شواهد که این روند می تواند ادامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>