این “Plandemic” توطئه تصویری توضیح

هر بحران خود را در برابر و مخالف تئوری توطئه. Coronavirus همه گیر از این قاعده مستثنی است; یکی از مهمترین-قاچاق نمونه از یک تئوری توطئه شده است و ساخت دور در قالب 26 دقیقه ای مستند با عنوان “Plandemic” که رفته ویروسی در چند روز گذشته. در نمونه یوتیوب-doc noir, مد, مستند پوشش شبح وار موسیقی با جدی بازجویی از یکی ex-تحقیقات دانشمند جودی Mikovits. در پاسخ به سواحل بسته بودن در پناهگاه در محل او می گوید: “این جنون.” “شما باید توالی در خاک در شن و ماسه شما رو شفا میکروب ها در اقیانوس در آب شور” Mikovits می گوید.

ویرایش عاقلانه تصویری اغوا کننده است: این فرض کاملا متقاعد کننده — حداقل در سازمان ملل متحد واقع بررسی قلمرو این مستند — که coronavirus بخشی از گسترده و هماهنگ طرح و دانشمندان در حال دروغ گفتن در مورد آن. (توجه داشته باشید: آن را ندارد و ما نه.)

تبلیغات:

حتی خود من Facebook و توییتر خوردها یک عدد تعجب آور از پیروان من باید چشم پوشی از این مستند “کلیپ.” (من مشخص است که این یک کلیپ از آنجا که با توجه به فیلم مستند سایت مستند کامل منتشر خواهد شد در تابستان 2020). بسیاری از پیروان خود ضروری و توصیه به تماشای این “قبل از آن در نظر گرفته شود.” بر این اساس Facebook و Youtube را yanked تصویری از خود سیستم عامل deeming آن اطلاعات غلط; جالب اینجاست که چنین اعتدال تنها بیشتر حدس و گمان است که Facebook و Youtube در حال در در تئوری توطئه.

آنچه که دقیقا این است که “Plandemic” و چه کسی آن را ساخته است ؟

26 دقیقه ویدئو با عنوان “Plandemic” ویژگی های یک مصاحبه با جودی Mikovits که صحنه به مانند یک whistleblower که سرنگون شد از علم جامعه سال پیش. این فیلم موقعیت خود را به عنوان یک بار خوار شکل که بینش coronavirus اخراج شدند. در این ویدئو نیز به تصویر می کشد به شدت ویرایش کلیپ از دو بی اعتبار کالیفرنیا پزشکاندن اریکسون و آرتین Massihi همکاری صاحبان شتاب مراقبت های فوری. دو بدنام شد برای معرفی بلند کردن پناهگاه در محل در کالیفرنیا و بیان کرد که coronavirus است و بدتر از آنفلوانزا است.

تبلیغات:

“Plandemic” اشاره به یک بزرگتر تئوری توطئه اما معلوم نیست چه چیزی یا چه کسی دقیقا در پشت آن. فیلم لفاظی اشاره “بزرگ نیروهای” و نشان می دهد بسیاری از آنها “کشته شده توسط این برنامه.”

این فیلم تولید شده توسط بالا بردن فيلم کالیفرنیا تولید شرکت اجرا شده توسط مدل سابق و بازیگر Mikki ویلیس. ویلیس مصاحبه Mikovits در فیلم است. در یوتیوب ویلیس به بیش از 30 ، 000 مشترکین و پست های, عصر جدید-y ویدئوها از جمله یکی از او و پسرش انجام یک “چشم سوم” مراقبه است.

چه ادعا می کند ساخته شده است در “Plandemic?”

تبلیغات:

اول از همه از بزرگ و شبح وار ادعا می کند که Mikovits باعث می شود در این فیلم تمام شده است افشا و خنثی بسیار معتبر واقعیت-چک کردن سایت ها از جمله پوینتر را Politifact. این ویروس را ریشه Mikovits می گوید:

من نمی خواهد با استفاده از کلمه ‘ایجاد شده است.’ اما شما نمی توانید می گویند: “به طور طبیعی اتفاق می افتد’ اگر آن را توسط راه از آزمایشگاه. بنابراین آن را بسیار روشن این ویروس دستکاری شد. این خانواده از ویروس ها دستکاری شد و مورد مطالعه در یک آزمایشگاه که در آن حیوانات گرفته شده به آزمایشگاه و این چیزی است که منتشر شد, آیا عمدی است یا نه. که نمی تواند به طور طبیعی اتفاق می افتد. کسی نیست به یک بازار یک بت ویروس نمی پرش به طور مستقیم به انسان است. که چگونه آن کار می کند. که شتاب ویروسی تکامل است. اگر آن را یک اتفاق طبیعی آن را به 800 سال رخ می دهد.

وقتی پرسیده شد که در آن سرچشمه Mikovits پاسخ, “اوه, بله, من مطمئن هستم که آن رخ داده است بین کارولینای شمالی آزمایشگاه فورت Detrick ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی و ووهان آزمایشگاه.”

تبلیغات:

طبیعت مجله مقاله مطالعه اظهار داشت که این ویروس تا به حال هیچ نشانه ای از مستقیم مهندسی ژنتیک. اما به عنوان سام حسینی در سالن اشاره کردکه آیا حکومت نه از احتمال که یک biowarfare آزمایشگاه کشف این ویروس در طبیعت و بررسی آن در آزمایشگاه از آن فرار کرد. Politifact هم می گوید که در مارس 17, طبیعت مقاله را حکومت نه از احتمال که رمان coronavirus مورد مطالعه قرار گرفت که در ووهان موسسه ویروس شناسی و موفق به دریافت کنید.

این ووهان آزمایشگاه خود را تکذیب کرد ادعا می کنند در ماه فوریهخواستار آن یکی از بسیاری از “شایعات” که تا به حال “آسیب به ما محققان که اختصاص داده شده اند به کار در خط مقدم و به طور جدی قطع اضطراری تحقیقات ما در حال انجام در این بیماری همه گیر.”

Mikovits همچنین می گوید که بیمارستان دریافت $13,000 از مدیکر اگر آنها در نوشتن “COVID-19” در گواهی فوت بیمار می میرد نشان می دهد که وجود دارد تلاش به باد COVID-19 مرگ و میر. این بیانیه افشا و خنثی به نظر می رسد در وب سایت های مانند محافظه کار وبلاگ تماشاگربود که پرچم به عنوان بخشی از Facebook تلاش برای مبارزه با اخبار نادرست.

تبلیغات:

به عنوان بخشی از مراقبت در عملوجود دارد 20 درصد “add-on” برای COVID-19 بیماران مدیکر اما این قانون نوشته شده بود برای کمک به بیمارستان ها که facinga از دست دادن درآمد حاصل از مراقبت های معمول و اعمال جراحی الکتیو. ایالات متحده آمریکا امروز موید این در یک مقاله در پایان ماه آوریل است.

Mikovits همچنین ادعا می کند که رمان coronavirus ناشی از “بد فشار” از واکسن آنفولانزا است که گردش بین 2013 و 2015. او اصرار دارد که با پوشیدن ماسک را “فعال” ویروس و آلوده کردن مردم دوباره. و که دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی دارای روابط آزمایشگاه در ووهان چین.

که جودی Mikovits?

تبلیغات:

Mikovits کار برای موسسه ملی سرطان برای 22 سال است که او در سال 2001. او با یک فارغ التحصیل دکترا در بیوشیمی از دانشگاه جورج واشنگتن. با توجه به مقاله ای در مورد او نوشته شده توسط نیویورک تایمزاو سپس با انتقال از مریلند به کالیفرنیا به کار برای یک شرکت دارویی است که شکست خورده است که او را منجر به یک عهد بوق روی لئامت دادن. پس از آن او کار می کرد برای Whittemore پترسون موسسه و تحقیقات انجام شده در سندرم خستگی مزمن. هنگامی که دانشمندان موفق به تکثیر خود تحقیق و کارفرما او را اخراج او به عنوان گزارش شده توسط مجله ساینس.

با توجه به واشنگتن پست او کارفرمایان و سپس در زمینه عمران و اتهامات جنایی علیه او به اتهام سرقت تحقیقات و اطلاعات زمانی که او در سمت چپ به کار است. مستند باز با Mikovits پرداختن به این اتهامات که در آن او می گوید که او دستگیر شد و در کالیفرنیا خانه شد و متهم برای اینکه یک “فراری از عدالت.” با این حال گزارش های دولتی که او دستگیر شد در نوادا است. پس از او مشکلات قانونی Mikovits نوشت: یک کتاب با یک ضد واکسیناسیون فعال کنت Heckenlively در سال 2014. با هم, آنها نوشت: یک دوم کتاب “طاعون فساد” که به ضرب گلوله به بالای آمازون لیست پرفروش این هفته است.

این اطلاعات غلط فقط به حفظ كردن? چه بعدی ؟

خوب انصراف از فرهنگ است که بارها بی اثر در برابر تئوری های توطئه است. بلکه پیشنهاد لغو است به اندازه کافی به فن توطئه گر شعله های آتش آن را به عنوان فراهم می کند شواهد سرکوب. به خصوص در میان یک بحران بهداشت عمومی تنش بالا هستند آمریکایی ها می ترسند و 60 درصد از آمریکایی ها باید کمی به هیچ اعتماد به دولت فدرال با توجه به گلوپ. در حالی که “Plandemic را” ادعای خطرناک هستند, می توانید درخواست تجدید نظر در بتواند در قابل اعتماد ترین صدایی تصویری در اتاق.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>