پلیس تغییر نمی


Police in gas masks stand in the street after protests in Seattle, Washington on May 30, 2020.

پلیس در ماسک گاز ایستاده در خیابان پس از تظاهرات در سیاتل, واشنگتن, on May 30, سال 2020 است.

JASON ردموند/گتی ایماژ

روز پس از جورج فلوید بود مرده در مینیاپولیس بیمارستان, Tucson, آریزونا, رئیس پلیس کریس مگنوس تا به حال دیده و شنیده ام به اندازه کافی به وزن در یک رشد ملی ،

“غیرقابل دفاع با استفاده از نیروی نظامی که افسران خوب همه جا هستند وحشت زده توسط” مگنوس توییتی اواخر سه شنبه شب. “این است که بر خلاف چگونه حرفه ای افسران پلیس قطار & فیلم های خود انجام شده است. انجام شبیه به این در هر نقطه باعث می شود آن را مشکل تر برای پلیس در همه جا به ساخت جامعه اعتماد است.”

مگنوس یکی از کشور برای اولین بار اصلی اجرای قانون مقامات به وزن در این شرکت ویروسی تصویری از دستگیری فلوید که روز دوشنبه پس از دستبند و دوخته شده به زمین توسط یک افسر زانو. که مینیاپولیس افسر درک چوین و سه نفر دیگر از کار اخراج شدند سه شنبه و چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه جمعه.

جای تعجب نیست که مگنوس بود از معاصران با توجه به شهرت او به عنوان یک پیشرو پلیس اصلاح طلب. اما روز بعد از مگنوس را صدای جیر جیر بسیاری از بالا پلیس از سراسر کشور پیوست و او را در محکوم کردن اقدامات چوین.

“من نمی دانم چگونه شما در دفاع از آنچه شما را دیدم. من نمی توانم از آن دفاع” هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت. “این بسیار آشکار است که آنچه رخ داده است وجود دارد اشتباه است. …عدم وجود بشریت است که به نمایش گذاشته شده وجود دارد” گفت: میامی رئیس جرگه Colina. لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: واشنگتن پست “عدم شفقت استفاده از نیروی بیش از حد و یا فراتر رفتن از محدوده قانون نیست فقط لکه های ما نشان—آن اشک در تار و پود روابط نژادی در این کشور است.”

این ستاد بودند پیوست توسط سران اصلی اجرای قانون و سازمان های بین المللی Association of Chiefs of Police شهرستانها عمده روسای انجمن و حتی برادرانه منظور از پلیس (FOP)—بزرگترین کشور اتحادیه پلیس که به ندرت به چیزی جز گرفتن متخلف افسر ،

گروه کر از محکومیت جلب توجه فیلیپ Goff, یک محقق و متخصص در تعصب نژادی و تبعیض در پلیس. Goff کار کرده است با اجرای قانون برای بیش از یک دهه خود را از طریق سازمان مرکز پلیس سهام. معمولا پلیس از اشراف خود را به گشت افسران بازنشسته پلیس که حرکت به شغل به عنوان کارشناسان در تلویزیون—درخواست عمومی برای رزرو قضاوت تا زمانی که تمام حقایق هستند. اما در هفته گذشته نشان از یک تغییر قابل توجه در تن از قبلی پلیس در پاسخ به قتل غیر مسلح سیاه مردان است.

“آنها بر این باورند که سلامت افسران است بهترین خدمت از طریق ایجاد به تفاوت بین آنچه که آنها را دیدم [در این ویدئو از فلوید] و آنها که هستند” Goff به من گفت. “و اجرای قانون است که یک فرهنگ در سراسر کشور از تقلید.”

و این است که چرا به جای این کلمات از سران آن بوده است بسیار آموزنده تر به دنبال چه اتفاقاتی رتبه خود را-و-فایل ماموران پس از مرگ فلوید.

در شیکاگو برادرانه منظور از پلیس جمهور جان Catanzara گفت: ممکن است محلی NPR station “من فکر نمی کنم وجود یک پلیس در این کشور است که می گویند که این صدا تاکتیک های پلیس در راه هر شکل یا فرم.” اما در زمان Catanzara را نقل قول منتشر شد, افسران پلیس—آنهایی که ترافیک متوقف می شود و اجرای عمومی اختلال شکایت—پوشش بودند به صورت خاموش در برابر معترضان در شهرستانها در سراسر کشور. آنها به ارمغان آورد بیلی باشگاه دنده ضد شورش و حتی تانک. آنها شلیک گلوله های لاستیکی در تلویزیون خبرنگاران تبدیل اسپری فلفل در گروه زیادی از معترضان—به خصوص خطرناک در میان همه گیر و با عجله به دفاع از رانندگان که بی پروا را از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان.

آن را سخت به دست دورویی. NYPD کمیسر درموت شیا به شدت و آشکارا سرزنش چهار مینیاپولیس افسران درگیر در Floyd مرگ است. “آنچه که ما در مینه سوتا بود و عمیقا نگران کننده است. این اشتباه بود” او هنوز توییتی. “این قابل قبول نیست در هر نقطه.” اما در روز جمعه در بروکلین خود افسران نوسانی باطوم و scuffling با معترضان در خیابان و در روز شنبه آنها رمنج از خود پلیس موبایل را به آنها.

در سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین توییتی جمعه که “هیچ کس بالاتر از قانون” با اشاره به چوین. با تعطیلات آخر هفته دو تن از افسران pummeling یک معترض در زمین است.

و در مینیاپولیس که در آن قیام ملی خود را آتشین شروع, رئیس پلیس Medaria Arradondo به دست آورده ستایش خود را برای اقدام قاطع در شلیک چهار افسران درگیر در Floyd کشته شدند. “من می دانم که وجود دارد این است که در حال حاضر در کسری از امید در شهر ما” Arradondo گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. “من می دانم که این گروه کمک کرده است که کسری بودجه از, امید, اما من نمی خواهد اجازه می دهد تا همچنان به افزایش است که کسری بودجه است.” توسط شنبه, روزنامه نگاران گزارش شده در مینه سوتا امور خارجه سربازان شلیک گاز اشک آور در رسانه های اعضا در محدوده نقطه خالی.

پاسخ های اولیه پلیس رهبران ممکن است احساس مانند پیشرفت اما فیلم از پلیس و معترضان در, درگیری مسلحانه در خیابان ها نشان می دهد حقیقت را در: افسران بسیار نزدیک به آنچه ما می بینیم در فیلم ها ویروسی مستند خود را به خشونت نسبت به حسن نیت عبارت از رهبران خود را. با وجود تغییر در اظهارات عمومی پلیس تغییر نکرده پس از اعتراضات سال 2014 و 2015. به عنوان همکار من جولیا Craven نوشت: در روز یکشنبه این هفته اتفاق افتاده است قبل از.

کمی از این تعجب به Jin Hee Lee معاون ارشد مدیر دادخواهی در NAACP دفاع حقوقی-آموزشی صندوق بود که بخشی از تیم است که برنده class پرونده های حقوقی اقدام به چالش کشیدن NYPD را متوقف کند-و-frisk سیاست.

طی چند روز گذشته Lee شده است تماشای دوگانگی بین گل و بلبل رسمی اظهارات در رسانه های اجتماعی و بی شماری ویدئوها از پلیس قلدری معترضان در خیابان ها.

“بنابراین بسیاری از مشکلات با پلیس است آنچه که ما در حال دیدن [این هفته]” لی به من گفت.

در حالی که روسای پلیس مشغول بودند تاسف این وحشتناک تصویری از فلوید را بازداشت لی و تیم حقوقی درخواست شد یک دادگاه منصوب-نظارت برای انجام تحقیقات به NYPD اجتماعی-فاصله شیوه اجرای. این آمد و پس از داده ها نشان داد 81 درصد از احضار اجتماعی فاصله نقض حقوق بشر در نیویورک صادر شد به سیاه و لاتین ساکنان.

“تبعیض نژادی در ادارات که بدون کنترل می تواند عواقب وحشتناک,” لی به من گفت. “من فکر می کنم این مهم است که به این اتصالات. آن شمارنده روایت وجود دارد که چند سیب بد.”

بیش از آخر هفته فیلم دیگری از تعامل پلیس با معترضان ساخته شده دور در رسانه های اجتماعی. این یکی از آتلانتا که در آن رئیس پلیس اریکا سپر تبدیل توجه خود را به یک زن که قطره قطره او توضیح داد که از ترس پلیس ممکن است روزی او آسیب برساند اعضای خانواده. سپر قرار داده و دست خود را بر روی شانه.

“ما با شما موافقم” سپر گفت: این زن است. “آن کس و هیچ چیز تغییر نکرد.”

در پایان شب آتلانتا افسران پلیس ضد شورش بودند تنظیم کردن بمب دود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>