سیاست از کتاب ما نمایش پشت سر ما در طول تماس های ویدئویی

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

Bafflingly اگر چه آن را در زمان یک هزار سال در ماه مارس به, مارس تضعیف شده گذشته من بین eyeblinks. هنوز بسیاری از مردم صرف مارس در مورد نوشتن و فکر کردن در مورد کتاب, بنابراین اجازه دهید بیش بهترین از آن از هفته گذشته از بیرحمانه ترین ماه است. در اینجا این است که اینترنت بهترین نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط با این هفته از 26 آوریل سال 2020 است.

  • نیویورک تایمز است که در “قاضی مشهور خود قفسه” بازی. اول گال Beckerman بازی زوم در در قفسه نشسته پشت, مشاهیر برهنه از کیت بلانشت به پل راد. پرنس چارلز را در قفسه نگه disconcertingly دقیقا آنچه که من می خواهم تصور کنید او را به خواندن:

1. “Stubbs” توسط ریحان تیلور: یک بیوگرافی از قرن 18 به زبان انگلیسی نقاش شناخته شده توصیفاتی از اسب.

2. “در هم شکسته” توسط دیک فرانسیس: از استاد, از اسب, هیجان انگیز, یک رمان اسب مسابقه و داستان های کوتاه.

3. “پادشاهان در چمن قلعه” توسط مریم Durack: یک سال 1959 استرالیا کلاسیک در مورد جای دور افتاده در طول قرن 19th. او احتمالا نیز صاحب عاقبت: “پسران در زین.”

اعتبار قفسه کتاب با آن قوی, منحصر به فرد مجموعه ای از فرسوده حجم خود تظاهر. این کارشناس می تواند انتخاب کنید به صحبت می کنند و در مقابل هنر خود را چاپ و یا تلویزیون خود را یا سفید سفید دیوار است, اما او را به قاب توسط خود کتاب. آن است که موذی ترین زیبایی شناسی گرایش: یکی که کهخود را به عنوان خالص ورزش فکری.

اما چقدر فکر شما با توجه به راه شما فروشگاه خود کتاب ؟ حتی اگر مجموعه خود را به نظر می رسد مانند یک کوهستانی, سرکش ظروف سرباز یا مسافر آن را می توانید اضافه کردن به خانه خود تجدید نظر ارائه شده توسط شما نمایش آن هست.

کتاب “داستان در مورد کسی که صاحب خانه است” گفت: نینا Freudenberger صاحب شرکت طراحی Haus داخلی در لس آنجلس و نویسنده کتاب “Bibliostyle: ما چگونه زندگی می کنند در خانه با کتاب است.”

“کتاب به ما بگویید که در مورد چه کسی بود علاقه مند در آنچه احساسات خود هستند چه اعتقادات خود هستند و چه کسی به آنها امید می شود,” خانم Freudenberger گفت. “خانه بدون کتاب روح ندارند.”

اگر شما آشنا نیست با اقامت مدل این صدا ممکن است مانند یک cushy عقب نشینی در جنگل و یا در تعطیلات ساحل — خلاق اردوگاه تابستانی برای بزرگسالان است. رقابتی ترین رزیدنتی اتاق و هیئت مدیره و گاهی متوسط حق الزحمه گنجانده شده است. گیر شدن وجود دارد در یک بیماری همه گیر می تواند تفسیر به عنوان هنرمندان متاثر است که در حال حاضر بدنام honeymooning زن و شوهر گیر در مالدیو. اما واقعیت این است که این خلوت تشکیل یک سیستم پشتیبانی برای هنرمندان و نویسندگان تلاش به سنگ فرش با هم امرار معاش. بسیاری از این فصل — و به احتمال زیاد فصل آینده — اقامت-امیدوار بود که در غیر این صورت ساخت برنامه سفر نمی خواهد هر جای رفتن است. و حتی کسانی که رشته در نوک ماساچوست مطمئن نیستید که در آن آنها را به آینده.

قافیه یکی از اولین راه ما معرفی شده به زبان. شواهد نشان می دهد که آن را کمک می کند تا با اکتساب زبان و دیگر معنایی توسعه و مطالعات نیز مشاهده لینک بین قافیه و ما زیبایی لذت بردن از شعر است. اما در میان برخی از محافل ادبی وجود دارد که ظاهر بینی در مورد استفاده از آن. منتقدان تمسخر استفاده از شعر به عنوان هنری چوب زیر بغل اعتقاد داشتند که می ایستد در راه دستیابی به عمیق تر loftier ادبی آرمان. یک هدف مشترک خود خشم است rhyming dictionary—دستی دستی پر از راه های است که شاعران از تمام توانایی های خود را اجرا کردن. اما در حالی که آنها ممکن است مسخره به سابقه طولانی قافیه لغت نامه های خود را نشان می دهد کنجکاو نقش در ساخت شعر در دسترس به توده ها.

زیبایی شناسی است که گوش دادن به شوپن بر روی وینیل, در حالی که فر با یک کتاب — به احتمال زیاد توسط ضربه یا بودلر — در کم نور شمع در حالی که sipping یک فنجان چای. آن آوردن یک کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی به موزه و غرق در افکار بیش از مجسمه های باستانی, نقاشی furrowed ابرو و لب. آن را با پوشیدن لباس یقه اسکی آسیا با Barbour jackets و houndstooth فلیپ کامل با براق Oxfords به توهم brooding محقق است که یک نامه پذیرش به قهوه ای است. اساسا این زندگی مانند یک مودی بله شخصیت که نوشیدنی ویسکی در حالی که نوشتن مقالات فقط به خاطر خود نویسنده های مورد علاقه ،

  • در برش متی اشنایر نشان می دهد که در حال حاضر زمان مناسب برای حفظ کردن یک شعر. من چون من این بود که نوع کار تدریس خودم “من یک بید کابین” در دبیرستان و می توانید آن را هنوز هم بخش خصوصی در داخل خود من ، این من به ارمغان می آورد شادی اگر هیچ کس دیگری. در اینجا چگونه اشنایر خود را در این باره:

شعر مهم است. نثر ورقه. خاردار و موجب اشعار گرفتن در قفسه سینه خود را; آنها در سر خود گیر مانند آهنگ ها. هنوز به اعتراف به میل شعر کمرنگ است شرم آور است. آشنا کلیشه چسبیده: چیزهای قدیمی است; جدید است پرمدعا mawkish یا مانور. اگر شما جذابیت های مورد علاقه خود را با شعر شما یک نغمه سرای سیار مسخره; شما حتی ممکن است یک cad. (شعر استفاده می شود و مورد آزار قرار گرفته. رابرت لوول خرد شده تا خود را ویران همسر سابق الیزابت هردویکک نامه و خدمت ایشان در خود شعر مجموعه, دلفین.) “شعر باعث می شود هیچ چیز اتفاق می افتد” W. H. Auden, یکی از بزرگترین شاعران معروف نوشت. “من هم دوست ندارم آن” اضافه شده ماریان مور در یک شعر به نام “شعر است.” اما صبر کنید! “خواندن آن, اما, با, کامل, تحقیر برای آن / در می یابد که در آن یک محل برای واقعی است.”


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>