از عمد, نمایشی خشم ویروسی ماسک Freakout ویدئوها


A man screaming at a hand holding out a mask.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

وجود دارد یک مطلب را من واقعا دوست دارم در رشد کانن ویروسی ماسک freakout—فیلم های است که, کلیپ های از مردم آن از دست دادن بیش از ماسک مورد نیاز در فضاهای عمومی. آن را تکان دهنده ترین و یا ظالمانه ترین از این ویدئوها اما آن را واقعا می شود در چه پوچ ترین مورد این ژانر است. در آن ایالت لوئیزیانا نماینده دنی مک کورمیک اعلام مخالفت خود به یک ماسک دستور فرمان در شریوپورت. McCormick, mugging خوشبختانه در عینک های ایمنی و, ورزش, کت, طول می کشد تا دست به اسلحه در برابر این ماسک که پس bedevil او برای اولین بار اقدام به نور یکی در آتش با blowtorch و سپس manfully pull-شروع یک اره برقی به منظور بریدن یک ماسک در نیم. آنچه که من عاشق ترین است که ماسک آویزان از سقف در خط ماهیگیری است شوخی batted دور توسط اره برقی مانند یک پروانه در updraft; ماسک بیش از حد سبک به صورت یک ابزار مانند یک اره برقی به واقع به آن آسیب برساند.

که همه یک ماسک می خواهد به محافظت از شما و مردم در اطراف شما. این یک کار در طرز سخن گفتن از روز است. اما این تقاطع که یک شغل و به اعتقاد بسیاری از crackpots (که coronavirus جعلی است و یا که در آن تهدید است اغراق آمیز باشد یا این که آن را هرگز می تواند تاثیر آنهاو یا که “اقتصاد” باید اولویت بندی بیش از افراد بهداشت فردی یا که موظف ماسک ها یک دروازه به عنوان McCormick آینه هشدار در ویدئویی خود را بر دولت و وادار کردن شهروندان خود به “علامت” از این جانور به عنوان شرح داده شده در وحی) ساخته شده است این ماسک برجسته نماد هرج و مرج سبقت ایالات متحده پنج ماه و شمارش به COVID-19 بیماری همه گیر.

و به عنوان جوامع شروع به بازگشایی عاقلانه یا نادرست ماسک—این ابزار بسیار مهم بهداشت عمومی کارشناسان معتقدند در کنترل این ویروس را گسترش — تبدیل به کاتالیزور برای هر تعداد از فیلم برداری meltdowns. در این فیلم مردم—همیشه همیشه aggro—از دست دادن خود را گه در این ایده از پوشیدن ماسک در داخل یک فروشگاه. “شما لعنتی عوضی! دموکراتیک خوک همه شما!” yells در لس آنجلس معامله گر جو پرتاب سبد خرید خود را به طبقه و طوفان ، “من احساس خطر می کنند! پشت کردن!” فریاد یک مرد در فورت مایرز, فلوریدا, Costco, پیشرفت در یک مشتری که بنا به گزارش ها او خواست به پوشیدن ماسک. در دالاس Fiesta Mart یک زن پرت مواد غذایی در اطراف منطقه پرداخت او پرتاب punctuating یک نوع رایگان-آیه incantation: “من اهمیتی نمی دهد [toss]/ درباره یک لعنتی, dumbass, ماسک [toss]/ من اهمیتی نمی دهند در مورد دالاس [toss]/ و شما dumbass چاق [toss].”

آنچه در این نمایش ؟ هر چه آنها معتبر نیست ابراز خشم است. آنها بیش از حد پیش برنامه ریزی شده برای آن است. بسیاری از آنها فیلم برداری توسط tantrummers خود را مرحله بندی لحظات خود را از مقاومت با یک چشم به سمت روایت, درام, محیط کلی en scène. این ققنوس روابط عمومی اجرایی که در کمین پشت یک قفسه از ماسک در هدف زمزمه به او تصویری مخاطبان و منتظر لحظه مناسب برای تبدیل بسته های پایین. (این فیلم مانند بسیاری از سبک های نمایش بود توسط بازیکن سابق NBA و در حال حاضر غیر قابل توضیح اجتماعی تاثیر گذار رکس چاپمن هومر از ویروسی freakout.)

حتی آنهایی که در پرواز با تماشاچیان خرس تمام نشانه های اجرای تئاتر. به جای شهروندان تحت فشار قرار دادند بیش از حد توسط طاقت فرسا ماسک سیاست—در نهایت با ارسال بیش از لبه—این افراد در فیلم مشخص اقدام بهارائه ریز یک فرد را نشان می دهد. شاید آنها به تمرین این خطوط در سر خود را برای هفته cooped در خانه خروشد در مورد اخبار. شاید آنها حتی پوشیدن دقیق لباس مناسب—قرمز روشن و تی شرت می گویند تحمل افسانه در حال اجرا در جهان پس از سال 1776. و در اینجا در فروشگاه مواد غذایی در نهایت اعطا مخاطب—چراغ روشن و دوربین های در حال اجرا—آنها به دست گرفتن لحظه ای خود را به عمل.

و آنها بد بازیگران. هر کسی که تا به حال شده است از طریق یک مبتدیان’ کلاس بازیگری گفته شده است که دشمن از یک راستگو عملکرد نشان می دهد: ساخت تمام این حرکات که نشان دهنده احساسات به جای صادقانه به تصویر کشیدن احساسات. نوازندگان در این فیلم ها نشان می دهد مانند دیوانه. آنها نقطه که فریاد خود را ورم چشم. آنها موج دست خود را در اطراف نشان می دهد که چگونه ناراحت هستند. آنها پرتاب مواد غذایی خود را به طبقه در iAMBIC penTAMETER.

ماسک freakouts هستند سایت های خاص تئاتر برای گروه سنی بدون هیچ نوع دیگر از اجرای زنده. متاسفانه این نشان می دهد داره. آن را sucks بدترین البته برای کسانی که فروشگاه های کارکنان که باید به مقابله با این بازیگران بد آنهایی که گرفتار تصویری و آنهایی که نمی افتد به فیلم برداری. پرداخت ضعیف ضعیف محافظت شده تلقی ضروری است اما مورد آزار قرار گرفته به طور منظم کارمندان و stockers و هم نمیزنند مدیران فروشگاه باید تلاش برای انجام شغل خود را در حالی که امید آنها نمی ویروسی استعاری یا به معنای واقعی کلمه. بر خلاف مخاطبان در بد بازی می کنند و نمی باید این گزینه فقط راه رفتن در وسط یک متقلب خط خواندن و یا شرم آور تقلا overacting. بر خلاف کسانی که از ما تماشای این ویدئو می توانید آنها را کلیک کنید تا یک تب جدید. آنها گیر وجود دارد.

من تحسین کارکنان Gelson را مواد غذایی در دانا پوینت کالیفرنیا شد که این افراد از یک فیلم ساز در سخنرانی دراز وشدیداللحن. “من یک وضعیت پزشکی است که من مجاز به پوشیدن یک ماسک و من لازم نیست HIPAA قوانین و مقررات به افشای آن” زن اعلام کرد به فوق العاده خنک کارمند که امتناع از ورود بدون ماسک. به زودی مدیر می رسد ارائه مسکن پس از اقامت; زن امتناع هر یک اختراع تا کنون بیشتر باروک دلایل که چرا چنین آداب و معاشرت هرگز نمی تواند جایگزینی برای خرید در فروشگاه بدون ماسک. آنها می تواند او را برای خرید ، “من خصوصی چیزهایی که من می خواهم که شاید من نمی خواهم شما را به دیدن.” بدون او نمی توانید آنها را به کارت های اعتباری خود را, آنها شوخی می کنید؟! بیشتر متخاصم او می شود بیشتر کارکنان حاضر به استدلال می کنند با او; مدیر اجازه می دهد تا او را خارج صبر کنید در حالی که او می شود یک کارت با دفتر شرکت به شماره تلفن بر روی آن.

در پایان این ویدئو کاری است که به کاهش فیلمبرداری خود mutterings—و اولین کارمند قابل تشخیص از خود را از بین بردن موهای بور و سرد عینک آفتابی. او را به رقص در اطراف چرخ دستی های خرید او به عنوان دستمال مرطوب آنها را تمیز می کند. “شما خیلی جیک جیک” او می گوید: به تلخی. “شما خوشحال هستیم.” او به نظر می رسد و grins پشت ماسک خود را. او شناور مانند یک پروانه نیش مانند یک زنبور عسل است. او را به انجام بیش از حد, اما او یک بازیگر خوب است. “چرا که نه ؟” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>