رئیس جمهور هنوز هیچ لباس


Donald Trump in front of American flags.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مطبوعات پس از دیدار با سناتور جمهوری خواه در کنگره در روز سه شنبه.

درو Angerer/گتی ایماژ

ابراز شک و تردید خود را در مورد ابزار گسترده coronavirus تست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت: “زمانی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی است که اشتباه است. با مردم است.”

حقیقت این است که نیازی به مدرک دکتری در روانشناسی بالینی به مشاهده و ضبط انسان معمولی رفتارهای رئیس جمهور نه تسلط.

ما ممکن است هرگز از این آزمون برای تعیین دقیقا چه چیزی اشتباه است با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. اما ما می دانیم که چیزی اشتباه است و ما باید این شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی. ما می دانیم که او نتواند به نمایشگاه هیجانی کیفیت ما منطقی انتظار یک رهبر به خصوص در زمان بحران. مهمترین آنها او نتواند به همدلی برای (یا حداقل آگاهی از) انسان و بیماری و درد و رنج و مرگ است. ما همچنین می دانیم که چیزی اشتباه است چرا که ما شنیده و خوانده اظهارات رئیس جمهور که در حال ناسازگار واقع نادرست مماسی و بیشتر از گاهی به وقوع پيوسته است. بسته به موضوع و تنظیم این رفتارها از محدوده متناوب مستمر. سال هدر رفته در یک intramural بحث در میان کارشناسان سلامت روان بر اینکه به تشخیص رئیس جمهور از راه دور و چه چنین تشخیص ممکن است. اما این نیز یک انحراف از آنچه که به طور مستقیم در مقابل چشم ما است.

وجود دارد حتی به عنوان رئیس جمهور تار خط بین واقعیت و فانتزی در حالی که صحبت کردن در مورد یک کشنده گیر تمایل به پازل بیش از رئيس جمهور اقدامات به تعجب می کنم اگر آنها به نوعی بخشی از یک مجموعه استراتژی سیاسی. رئیس جمهور رفتار “نابغه” به عنوان یک اخیر واشنگتن پست تفسیر را انتخاب کرد به آن تماس بگیرید, در حالی که هنوز برچسب آن را “غیر منطقی”? یک توضیح ساده تر این است که هر دو خود منحرف tweetstorms و بی کفایت رهبری بوجود می آیند از همان علت زمینه ای حتی اگر ما نمی توانیم آن برچسب و درست توصیف نیست “درخشان”. اما با وجود سال تا حد زیادی بی اطلاع incoherence آن را هنوز هم دشوار است برای بسیاری از ما برای مقاومت در برابر وسوسه برای پیدا کردن نظم در ظروف سرباز یا مسافر.

در غیاب روانی یا شناختی آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است هرگز تحت, ما نمی تواند ایجاد که برخی از مثبت وضعیت حساب به صورت روزانه خود را کمبود منطقی خروجی. این موضوع ما را در موقعیت ناراحت کننده نیاز به سند تنها چه تهمت فاقد. و در حالی که اثبات بطلان به نظر می رسد غیر ممکن است حقیقت این است که نیازی به مدرک دکتری در روانشناسی بالینی به مشاهده و ضبط انسان معمولی رفتارهای رئیس جمهور نه تسلط. هر منطقی ناظر می تواند آن را انجام دهد. سوزاندن سوال است که چرا ما نمی.

هر کسی و هر کس متهم با گزارش این رئیس جمهور را باید اساسی تعهد که توصیف یا تفسیر این رئیس جمهور اظهارات و اقدامات باید برجسته در حال انجام و حتی تکراری اساس آنچه که آنها را نمی بینیم. خبرنگاران عمومی روشنفکران و صاحب نظران باید متوقف پر کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن شکاف برای او و باید اجازه می دهد به عنوان کامل یک تصویر را به عنوان ممکن است به ظاهر خود را شناختی و شخصی ناتمامیت. انجام نمی دهد بنابراین به صراحت منجر به چهار سال از توجیه, بررس, و در واقع—در اصطلاح—”عادی” یک رئیس جمهور تعداد کمی از ما خواهد اعتماد به مراقبت از یک حیوان خانگی بیش از آخر هفته.

چرا ما تفسیر در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان و اعمال و بنابراین به ندرت شروع و یا پایان با صادق مشاهدات آشنا از افسانه ها که “او نمی پوشیدن هر گونه لباس”? این عدم تمایل به ذکر است عریانی از شخصیت او نبود چه عملا و از نظر اخلاقی مورد نیاز از رئیس جمهور می شود یک عمل draping لایه از پارچه بیش از یک بی پیرایه و بی اعتنا رهبر. و چرا روزنامه نگاران و صاحب نظران در حفظ و انجام این کار ؟ دلیل اصلی باید این باشد که اخبار آن مصرف کنندگان و تولید کنندگان لغات یک خلاء است. گزارشگران و مفسران به طور معمول وسوسه به مکمل چه تهمت می گوید:—یا مفهوم را میرسانند که وجود دارد بیشتر به آنچه او می گوید از این است که در شواهد—زمانی که به جای عدم وجود واقعی پشتیبانی ضروری بینش. چشم و ذهن را به طور معمول پر اطلاعات از دست رفته در آنچه ما می بینیم به منظور تولید آشنا و یا تصاویر مورد نظر و به نظر می رسد که پوشش برای این رئیس جمهور است و بزرگ شده این تمایل انسان.

برخی از مشکلات ناشی از گردش متعارف گزارش به خصوص صدا نیش طبیعت از اخبار تلویزیون. آن را احساس می کند لازم است به ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات در زمان های کوتاه که معمولا کدها آنها را بیشتر میکند در حالی که در حال ویرایش کردن اطراف incoherence. در آن زمان یک خبرنگار خارجی از استرالیا در سال 2017, گوش دادن به رئیس جمهور در تلاش برای توصیف پیشنهادی خود را در مرز دیوار به درک چه مقدار معمول ویرایش در اخبار روزانه پوشش تمایل به عادی سازی محتوا و هم از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

همچنین شایع در میان رسانه ها برای تکثیر قطعات از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به رسانه های سوالات— به خصوص زمانی که او برای تلفن های موبایل مبارز (که اغلب)—بدون نیز به نمایندگی از سوال. بنابراین مخاطبان نمی بینم تهمت های مکرر ناتوانی در درک آنچه که او خواسته بودن (اشتباه نشود با منطقی امتناع از پاسخ) و تمایل خود را برای ارائه nonresponsive تفکرات که هیچ ظاهر یک متن بزرگتر وجود دارد. هر دو تمبر از مغلوب ساختن پیشی جستن بی خردی شد سخت تر برای پنهان کردن در طول hourlong, انفرادی, Q& A را پس از کاخ سفید coronavirus جلسات که دریافت سیم به سیم پوشش زنده. رئیس جمهور با لذت این مبادلات اما جلسات آن ساخته شده بطور بیش از حد روشن است که تهمت نه شنیده و نه درک فشار ساده سوال—یک واقعیت است که جدید نیست اما تا به حال شده است airbrushed از سال از گزارش روزانه.

حجم خالص مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر فعالیت ارائه یک مشکل مرتبط با: اظهارات فردی اغلب مهم تلقی گزارش داد و پس از آن بحث شده اما توجه عمومی است و تنها گهگاه کشیده شده به این اختلال از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی خروجی از جمله مکرر خود را به tweeting در ساعت غیر معمول در اواخر شب یا صبح زود. پس از سه سال حتی خود ظالمانه ترین پیام های جذب تنها زودگذر توجه کنید (این هفته او در توییتی approvingly از اراذل و اوباش تهدید یک روزنامه نگار در یک ضد قفل اعتراض و متهم سابق کنگره از قتل) چرا که بسیاری از خبرنگاران پس تهمت در رسانه های اجتماعی تصمیم گرفته اند تا توجه خود را tweetstorms به عنوان نمایشی به جای unhinged.

این سال گرفته شده برای برخی از اعضای جریان اصلی مطبوعات به توجه به صراحت در عناوین که تهمت utters اظهارات نادرست است. برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن را آشکارا نادرست اظهارات خبرنگاران به طور معمول کار متناقض اطلاعات واقعی در داستان نمی تیتر. اما زمان بحران ملی است تأکید چگونه ناکافی این استراتژی این است: وجود دارد می تواند عواقب جدی از تکیه بر خوانندگان به شناسایی ریاست جمهوری اطلاعات غلط از طریق طولانی او می گوید/او می گوید گزارش.

ملت بارها و بارها دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به روی سکو خواندن کوتاه و به ظاهر ناآشنا اسکریپت در یک تخت یک نواخت و پس از آن “بال” را برای یک ساعت یا بیشتر از سوالات از مطبوعات است.

COVID-19 آورده مغلوب ساختن پیشی جستن بی خردی و incoherence به واضح تر تمرکز, اما آن را به انرژی و تعهد در میان هر دو منابع رسانه ای و مخاطبان خود را به طور مستمر در مرکز این واقعیت است. به طور معمول گزارش به عنوان “اخبار” بداهتا ریاست جمهوری بیانیه ای در یک موضوع بلامنازع عمومی اهمیت—مانند تعداد پیش بینی شده از همه گیر مربوط به مرگ و میر و یا انتظار می رود جدول زمانی برای واکسن تولید و توزیع—فرض centurieslong اما ناگهان contestable گزاره: که رئیس جمهور سعی کنید به راستگو و نسخه خود را از قابل فهم حقایق است که ارزش خبری دارند. مغلوب ساختن پیشی جستن اما ادا کرده است حدود 20,000 نادرست یا گمراه کننده اظهارات پس تعداد قابل توجهی از آنها ترسیم شده به صورت تصادفی رادیو فردا میزبان یا حاشیه محافظه کار وب سایت است.

اوایل COVID-19 پوشش بارها و بارها نادیده گرفته و این قبل از احتمالات. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک شماره خاص و یا یک تاریخ خاص و یا اعلام کرد که ظاهرا معجزه آسا دستیابی به موفقیت های علمی, گزارش های رسانه ها نمایشگاه این اظهارات ضمنی شاید ناخواسته که خود گفته به معنای دانستن است. اخیر پوشش, اما طول می کشد به حساب مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد قصد آن است که صرف نظر از خطرات او می خواهم به امریکا یک بار دیگر یک ملت از فروشندگان و خریداران و در نهایت توجه خود را خوشبو اعلامیه که پرواز در صورت گسترده بیماری و مرگ با شک و تردید. زمانی که رئیس جمهور ادعا می شود در نظر گرفتن یک اثبات نشده ضد مالاریا دارو برای جلوگیری از COVID عفونت حتی برخی از فاکس نیوز صاحب نظران اذعان کرد که این اطلاع, رفتار خطرناک است.

برای مطمئن شود, درمانی برای رسانه credulousness بهتر است رسانه ها. روزنامه نگاران که یک بار بر این باور بودند که ریاست جمهوری اطلاعیه ها منعکس ویژه دانش آموخته از طریق گزارش دقیق که تهمت حاضر به دریافت یا درک متنوع اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر. اصلی کاخ سفید طرح فکر روزانه جلسات رئیس جمهور coronavirus نیروی کار به دنبال جلسات عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, متوقف شد, و حضور نیروی کار جلسات. سپس او متوقف شد دعوت از کارشناسان برای صحبت در جلسات. ملت بارها و بارها دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به روی سکو خواندن کوتاه و به ظاهر ناآشنا اسکریپت در یک تخت یک نواخت و پس از آن “بال” را برای یک ساعت یا بیشتر از سوالات از مطبوعات است. پس از آن faux جلسات متوقف شد, مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها نشان داده و تحقیر حتی برای تخصص های پزشکی از درون خود دولت است. و بسیاری از رسانه های خبری دیگر حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن پزشکی اظهارات کلمه به کلمه در نزدیک به زمان واقعی است. شاید COVID-19 به عنوان بخشی از آن انسانی و ویرانی شده و در نهایت سر تر از رئیس جمهور شناختی سیاه چاله ها.

COVID-19 انجام شده کمتر به شکستن یکی دیگر از روزنامه نگاری عادت که پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن vacuity: conflating ضربه با استراتژی است. چرا پوشش رسانه ای عجله برای عرضه منطقی انگیزه که ممکن است وجود داشته باشد ؟ چرا که مطالبات مستمر توجه رسانه ها نیاز به داستان سرایی و روایت نهفته در تخمگذاری انگیزه و جنگ است. یک رهبر انتظار می رود تمرکز در این بیماری همه گیر — برای ساخت مشترک هدف نجات جان انسان ها و بازگرداندن اعتماد به نفس در فعالیت های اقتصادی نیست و ایجاد انگیزه در مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین خبرنگاران و مفسران فرض کنیم که چیزی به همان اندازه قابل توجهی باید انگیزه او را در عوض مانند استراتژی مبارزات انتخاباتی. بر این اساس تهمت های بی پایان پر هرج و مرج اختلافات و مکرر طغیان به طور معمول به عنوان عمدی حواس او را پرت از خود بی کفایتی و یا تخلفات به عنوان سوت سگ به تجمع خود را پایه و یا به عنوان حجاب سیگنال به اعضای خود دولت است.

بهتر توضیح است که او فقط صحبت کردن در ضربه. قطعا مغلوب ساختن پیشی جستن یک فراگیر حس خود علاقه, آیا منعکس شده در قدرت و چاپلوسی و یا مصونیت از انتقاد. اما فرکانس و شخصیت حملات خود را نشان می دهد آنها در نتیجه عدم کنترل تکانه بیش از هر استراتژی عمیق. آنها شواهد تهمت خود حواس پرتی; آنها نیاز ندارد هدف باید اثر منحرف کردن دیگران است. COVID پوشش شده است به طور فزاینده ای بدبینانه در انگیزه این منابع برای مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه های چنین به عنوان Chris Cuomo, تفسیر تهمت استفاده از هیدروکسی کلروکین به جمهوری خواهان به نظر می رسد شجاع تر از دموکرات ها. اما آن را کاهش داده است رسانه های اساسی تخصیص خطا وجود دارد: grand strategy اینجا.

در نهایت COVID پوشش تشدید رمز و راز از فیل در اتاق است. اگر رئیس جمهور ایالات متحده است و نه منطقی بازیگر چگونه می تواند ما انتظار داریم منطقی عمل ؟ همه گیر ممکن است کاهش می یابد روزنامه نگاری گرایش به کاغذ بیش از روزانه نمونه هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن تکه های گم شده اما پوشش خبری در ادامه به بهانه ای خود را از اتصال نقطه از مغلوب ساختن پیشی جستن اپیزودیک بی خردی به یک بزرگتر تظاهرات از ناتوانی. پراکنده دراز تفسیر نشان می دهد که بحران بزرگی مواجه امریکا باعث شده است که یک روانی یا عاطفی سقوط از رئیس جمهور را در بخشی اما چند اگر هر گونه خطوط ترسیم مداوم بی خردی از مغلوب ساختن پیشی جستن کل ریاست جمهوری است.

این ادامه می یابد حتی اگر همه گیر پوشش برجسته نزدیک به رژه مستمر پزشکان اپیدیولوژی و علمی دیگر کارشناسان حاضر به اظهار نظر در تعداد بی شماری از دیگر مسائل بهداشتی و پزشکی. بسیاری از این تجربه آگاهانه پزشکان باید در مورد تهمت امادگی برای ارائه عالی با اعتماد به نفس به طور بالقوه کشنده هدایت به مکان مورد COVID-19 اقدامات متقابل خود شعار از هیدروکسی کلروکین خود پیش بینی است که این ویروس خواهد ناپدید می شوند “مثل یک معجزه” تفکرات خود را در مورد داخلی دولت از سفید کننده و روشن خود را dismissiveness مورد تست و تماس با ردیابی. آنها نه تردید به انتقاد و حتی countermand مغلوب ساختن پیشی جستن خاص بهداشت و درمان توصیه های. اما آنها حاضر به اعمال که همان تخصص به توضیح دهد که چرا هر کسی که بارها و بارها درست کردن—و ظاهرا بر این باورند چنین کاملا عجیب و غریب, توصیه های پزشکی.

به نظر می رسد که مسلما منسوخ شده به احتمال زیاد بی ربط حرفه ای تابو در سلامت روانی تشخیص تحت الشعاع قرار دارد و جالب اینجاست که تقریبا پنهان, آسیب شناسی از این ریاست جمهوری است. هنوز هیچ تشخیص روانی است که نیاز به ارزیابی رئیس جمهور فقط صریح تر تشکر و قدردانی از علی احتمالات و خطرات مرتبط. اگر یک دانشآموز کلاس ششم می توانید در مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار و نتیجه گیری کرد که او از لحاظ عاطفی به چالش کشیده unmoored از حقایق و قادر به صحبت می کنند حقیقت مطلع هستند و آموزش بزرگسالان محروم از گفت همین ؟

تصور کنید ده ها تن از کارشناسان پزشکی, تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن, اضافه وزن در پیشرفته سن متوسط بارها و بارها در تلاش برای صعود پرواز از پله ها در های مختلف سفر. تصور کنید که او شلوار و wheezes می شکند به یک عرق سرد چنگال در قفسه سینه خود را و اغلب متوقف می شود به تجدید قوا قادر به ادامه. چند پزشکان خواهد دریغ نشان می دهد که برای هر دو بهره مند شوند و ملت را یک ارزیابی قلبی ممکن است نشان داده خواهد شد. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم و بی خردی در مورد COVID-19 تنها تعداد انگشت شماری از مقامات پزشکی باید جرأت انجام این کار در تلویزیون پخش.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن کمبود مشکل ما برای مقابله با. شکاف های غیبت, سوراخ در تفسیر در این انتخابات ریاست جمهوری نقشه کاملا بر روی فضاهای خالی درون خود رئيس جمهور. وجود دارد بسیاری از توضیحات برای ما جمعی blinders—طولانی انتظارات از رئیس جمهور احترام به ثروت جوامع به فروشندگی, حزبی بخش مالی فرصت طلبی رسانه کنندهی خارجی منافع تهاجمی وکلا و عدم اطلاع توافق نامه. هنوز هم ما باید در پیدا کردن راه هایی برای در گزارش خود به طور فزاینده ای خطرناک و بی خردی و ما باید این کار را بدون سهوا توجیه آن است. به منظور درک آن ما باید برای متوقف کردن تلاش برای ایجاد حس از آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>