تظاهرات تغییر نکرده جو بایدن نشده است. آنها تغییر خواهد کرد حزب دموکرات است.


Schumer is seen frowning from below against the gold backdrop of the Capitol dome.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر.

الکس ونگ/گتی ایماژ

صبح روز چهارشنبه جو بایدن منتشر شده op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز در مورد خشونت پلیس که تکرار نسبتا متوسط طرح که در حال حاضر بخشی از پلت فرم خود را قبل از جورج فلوید کشته شد مانند برقراری اوباما-دوران ریاست دادگستری نظارت rogue ادارات و صرف 300 میلیون دلار (یک مقدار بسیار کمی توسط دولت فدرال استاندارد) در “جامعه محور.” طرفداران اصلاحات بودند unimpressed.

این است که لزوما یک مشکل برای بایدن که منجر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط 8 امتیاز در نظر سنجی های اخیر نیست و در عین حال با هر انگیزه ای به خطر اندازد که منجر به استقبال-از-در حال حاضر رادیکال ایده های در مورد حل NYPD. اما این بدان معنا نیست که تظاهرات در سراسر این کشور هستند اعمال هر گونه نفوذ بر انتخاب دموکرات ها و پایین کلید اما محتوا نمایشی حاضر در کنگره زیرزمین شنبه شب نشان داد که چگونه.

تنظیم یک کنفرانس مطبوعاتی داده شده توسط رهبر اقلیت سنا چارلز شومر و هاوایی بهداشت ، Mazie Hirono. رسمی مطالب از رویداد ظاهرا خیلی بی مبالات است که من می توانم پیدا کردن هر گونه مقالات در مورد آن در Google News; این عمل زمانی صورت گرفت که شومر خواسته شده بود در مورد دموکراتیک اولیه در نیویورک 16th منطقه که شامل بخش هایی از برانکس و برخی از نیویورک و حومه.

وقت در 16th است تشکر. الیوت انگل که در کنگره از سال 1989 است. انگل که از اوکراین یهودی تبار بزرگ شده در شهر نیویورک با حضور در نیویورک مدارس دولتی و آغاز فعالیت سیاسی خود را در مجمع ایالت نیویورک در سال 1977. او نسبتا لیبرال هر چند او گرفته شده است “متهاجم” موقعیت در اسرائیل و فلسطین درگیری و جنگ عراق. او همچنین 73 ساله مرد سفید پوست در یک منطقه است که بیش از نیمی سیاه و اسپانیایی خود را چلنجر جمال بومن سابق مدرسه اصلی در اواسط 30s که گفت: در یک کاندیدای نظرسنجی که خود را اولویت است به دنبال نژادی و برابری اقتصادی و که در مورد راه خود را در تعامل با افسران پلیس به یک سیاه آمریکا باید مطلع نامزدی خود را.

انگل باعث مشکلات برای خود بودن تا حد زیادی غایب از خود منطقه در طول coronavirus بحران و گرفتار شدن در زندگی میکروفون گفتن منتخب دیگر رسمی است که او نمی خواهد نیاز به صحبت می کنند در یک رویداد در برانکس اگر او نبود رو به یک چالش اصلی. آیا به دلیل آن حوادث بومن نقاط قوت به عنوان یک نامزد و یا تقاطع هر دو با افزایش عمومی تمرکز بر عدالت کیفری بومن در هفته های اخیر بدست افزایش تاییدیه—از برنی ساندرز و اسکندریه Ocasio-Cortez, برجسته ترین و media buzz.

این زمینه است که در آن خبرنگار پرسید: شومر که آیا او صحه انگل برای انتخاب مجدد به عنوان الیوت وب سایت ادعا. شومر فارغ التحصیل از شهر نیویورک در مدارس دولتی اوکراین با اصل و نسب یهودی شروع فعالیت سیاسی خود را در نیویورک در مجمع دو سال قبل از انگل در سال 1975; آنها کار کرده اند با هم برای 43 سال است. و هنگامی که شومر خواسته شده بود در مورد انگل در روز سه شنبه پاسخ او این بود اساسا “چه کسی؟”

Welp! انگل گرفته شومر نام خود سایت اما پس از به طور تصادفی ایجاد یکی دیگر از اخبار چرخه در مورد چگونه لرزان انتخاباتی خود را است.

هیچ رای گیری عمومی در نیویورک-16 مسابقه اما اگر جمال بومن می کند انتخاب کنید به کنگره او را به انجام این کار نه فقط به عنوان یکی از 200-برخی از دموکرات ها در مجلس اما به عنوان یک AOC-سبک شکل با پتانسیل به آستین ، نفوذ در بحث های عمومی و انتظارات رای دهندگان. او می تواند بخشی از یک نسل بعدی گروه که شامل presumptive ورودی ایلینوی در کنگره ماری نیومن, مترقی که همچنین ضرب و شتم دیرین عضو دموکراتیک حزبی و به طور بالقوه تعداد زیادی از جدید قانونگذاران ایالتی که برنده شبیه مسابقه است. این کلاس از دموکرات ها خواهد بود در موقعیت برای فشار فرضی رئیس جمهور جو بایدن به چپ در عدالت کیفری و آموزش و پرورش راه نمایندگان مانند Ocasio-کورتز و واشنگتن در کنگره Pramila Jayapal را تحت فشار قرار دادند بایدن نامزد چپ در مراقبت های بهداشتی و سیاست های زیست محیطی.

جو بایدن است هنوز رتبهدهی نشده است با وجود آنچه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما می خواهم به این باور است antifa سرباز پا. اما این بدان معنا نیست که مناطق منحصر به فرد نمی تواند تحت فشار قرار دادند به گذشته بسیار مهم نقاط اوج توسط ویروسی خشونت ویدئوها, تظاهرات, تغییرات جمعیتی و افزایش مسابقه آگاهی از سفید لیبرال. بادهای تغییر ممکن است ضربه های غیر قابل پیش بینی در gusts اما حتی چاک شومر معتقد است که در حال حاضر آنها در جمال بومن را به جای الیوت انگل است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی