روانشناسی خشونت پلیس: چه چیزی باعث می شود بسیاری از پلیس نژادی و تعصبات?

هر راه شما آن را تکه تکه آمار در مورد آمریکا پلیس محکم. یک مطالعه تخمین زده می شود که آمریکایی آفریقایی تبار مردان 2.5 برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط پلیس در طول عمر خود در حالی که دیگری کشف کرد که آمریکایی های آفریقایی تبار دو بار به عنوان به احتمال زیاد غیر مسلح که به ضرب گلوله پلیس از مردم سفید. مطالعات متعدد نشان داده است که افسران پلیس به طور نامتناسبی جلوگیری از آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رانندگان و نامتناسب هستند بیشتر احتمال دارد به جستجو در آنها را حتی اگر آنها کشف کمتر قاچاق. اگر چه آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند تنها در 13 درصد از کل جمعیت آنها را تشکیل می دهند یک چهارم از قربانیان تیراندازی پلیس و بیش از یک سوم از قربانیان غیر مسلح که با تیراندازی پلیس بودند کشنده است.

است که باعث افزایش روانی سوال: آیا چیزی وجود دارد که در مورد کسانی که کشیده شده به پلیس است که باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد به هدف قرار دادن مردم ، و یا چیزی است که اتفاق می افتد در کار است که آن ها را مستعد bias ؟ پاسخ این بدان معناست که تبدیل به روانشناسی برای پاسخ.

تبلیغات:

“من فکر می کنم آنچه در آن باعث شده است بسیاری از دلایل مختلف” دکتر Jameca وودی-کوپر یک روانشناس در سنت لوئیس گفت: سالن. “واضح ترین از همه آنها است و فقط خالص و نفرت و تبعیض است. داشتن قرار گرفتن در معرض و روابط نزدیک با جمعیت های خاص از مردم آنها شده است قادر به راه اندازی این تعصبات و کلیشه ها در طول سال است.” او افزود که این فرد از زمینه های خاص افسران احتمالا منجر به این جمله جایی که آنها رشد می کنند تا پدر و مادر خود و اعتقادات که با آنها مطرح شده است.

“من فکر می کنم آن را در نقطه اوج آنها را گرفتن موقعیت مانند افسران پلیس که در آن آنها باید این بی بند و قدرت بدون کنترل” وودی-کوپر گفت: سالن. “این نوع از مرغ-یا-به-تخم مرغ چیزی است. من فکر می کنم برخی از انواع شخصیت ها را به خود جلب بودن افسران پلیس شاید کسانی که می خواهند قدرت و احساس آنها نبوده است قادر به استفاده از مردم است.”

دنیس پارکر مدیر مرکز ملی قانون و عدالت اقتصادی با اشاره به تاریخچه و همچنین روانشناسی به عنوان یک راهنمای.

تبلیغات:

“من فکر می کنم بسیاری از آن می آید از این واقعیت است که برای بخش بزرگی از تاریخ, اداره پلیس بخشی از کار خود را برای درمان مردم از رنگ به خصوص سیاه, افراد, متفاوت,” پارکر توضیح داد. “اجرای قانون در برخی موارد بر اساس انجام کار برده گشت به دنبال افرادی که فرار کرده بود و نیز به منظور اجرای قوانین است که شامل جداسازی و چیزهایی مانند آن. وجود سابقه طولانی آن است.”

او همچنین استدلال کرد که پلیس فرهنگ “مجوزها و در برخی از راه های تشویق خشونت” به ویژه از طریق قوانین است که به طور فعال militarize آنها. این می تواند یک دستور غذا برای فاجعه: با استناد به داستان Tamir برنج, a 12-year-old boy در کلیولند بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در حالی که بازی با یک تفنگ اسباب بازی در یک پارک, پارکر توضیح داد که “شما در حال دادن قدرت به مردم که حتی اگر آنها به صراحت نژادپرست هستند متاثر از همان نوع ضمنی و تعصبات است که هر کس دیگری است.” در برنج را در مورد او اشاره کرد که “وجود دارد بسیاری از تحقیقات نشان می دهد که پلیس و مردم به طور کلی تمایل به دست بالا گرفتن سن از کودکان و همچنین زنان و بنابراین احساس می کنم یک مقدار بیشتر از تهدید و بیشتر احتمال دارد برای پاسخ به عنوان اگر آنها احساس می کنند در معرض خطر هستند و حتی اگر شرایط همین حالا حکم است.”

پارکر همچنین علامت تمایل در میان اجرای قانون برای مشاهده مناطق با جمعیت آفریقایی آمریکایی به عنوان “میدان جنگ” واقعیت این است که سیاستمداران مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از جنگ-مانند زبان برای توصیف این کار رو به افسران پلیس و روند استفاده از افسران پلیس برای شغل که آنها بیمار مجهز مانند درمان افراد با مشکلات روحی و روانی.

تبلیغات:

“وجود دارد که گفته قدیمی که اگر شما به کسی که یک چکش هر مشکل به نظر می رسد مانند یک ناخن” پارکر گفت: سالن. “من فکر می کنم که این تمایل وجود دارد که درمان همه چیز را به عنوان یک وضعیت که در آن خشونت است مناسب یا استفاده از زور است و پاسخ مناسب.”

L. آهنگ Richardson دین از دانشگاه کالیفرنیا در ارواین مدرسه قانون معتقد است که نژادپرستانه پلیس را می توان به دو دسته تقسیم.

تبلیغات:

“ما آشکار متعصبی و به دلیل تعصب وجود دارد و ما در جامعه گسترده تر آن را تعجب آور است که در آن نیز وجود دارد در ادارات پلیس فقط به عنوان آن را وجود دارد در هر سازمان در هر موسسه” ریچاردسون گفت: سالن. “و سپس ما افرادی که آگاهانه فکر می کنم از خود را به عنوان مساوات طلبانه و عادلانه که دیپلم خود را با آشکار تعصب اما کسانی که هنوز درگیر در عملیات که یک bigot خواهد در تعامل است. و این است که خود را ناخودآگاه نژادی و تعصبات است که آنها آموخته از زندگی در یک کشور است که در برتری برای قرن ها.”

مانند پارکر ریچاردسون واقع بسیار مشکل را در تاریخ پشت سر نیروهای پلیس خود را.

“پلیس شیوه که تغییر نکرده” ریچاردسون توضیح داد. “اگر ما فکر می کنم در مورد تاریخچه پلیس از جنوب آن بیرون آمد از گشت و پس از آن ماموران پلیس به عنوان ابزار دولت نیز کمک به اجرای Jim Crow قوانین.”

تبلیغات:

او افزود: “ما می توانیم ردیابی از امروز تمام راه برگشت به جنوب و راه است که ادارات پلیس ایجاد شد.”

سوال بعدی این است که چه سیاست هایی می تواند به طور موثر مشکل پلیس نژادپرستی و خشونت است. که کارشناسان انشعاب.

“تغییراتی که رخ می دهد باید واقعا گسترده و سیستماتیک آنهایی که” پارکر گفت. “این به اندازه کافی به می گویند که ما به برخی از آموزش و یا ما باید به استخدام پلیس بیشتر دفاتر رنگ. ما واقعا باید برای نگاه در یک سوال چگونه ما واقعا اطمینان از ایمنی چگونه ما اطمینان می دهم که هر چه سیستم در محل برای محافظت همه و نه فقط برخی از مردم هر آنچه در آن خواهد بود.” او افزود که پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش “می آید از به رسمیت شناختن است که مقدار پولی که صرف اجرای قانون به این معنی است که وجود دارد کمتر پول در دسترس است که برای خدمات اجتماعی برای آموزش, برای آموزش, برای چیزهایی که ممکن است خود را در جوامع به مراتب امن تر.”

تبلیغات:

او همچنین تاکید کرد: “حداقل یکی از کاملا اجباری چیزهایی است که پلیس می تواند به عنوان مشاهده نمی شود که بالاتر از قانون است.”

ریچاردسون خاص شناسایی مشکلاتی که سازمان های اجرای قانون نیاز به آدرس گفتن سالن که مشکلات پلیس نژادپرستی و خشونت نمی توان ثابت “مگر ما باید معده به [مقابله با] مشکل ساز پلیس, شیوه های مانند توقف و frisks و جنگ با مواد مخدر, مگر اینکه ما باید معده به تغییر راه که ادارات پلیس آموزش افسران و مگر ما مایل به تغییر مشکل متمم چهارم آموزه است که تسهیل این نوع از شیوه های که منجر به racialized خشونت”از جمله “واجد شرایط ایمنی موارد است که اجازه می دهد افسران پلیس به شرکت در نشان می دهد از زور با مردم رنگ و تعقیب آنها را بدون هر گونه سوء ظن معقول یا علت احتمالی.”

او نتیجه گرفت: “این کل سیستم. آن را به ادارات پلیس این آموزش این قوانین که به آنها اعمال می شود و قضات است که اجازه می دهد این شیوه برای ادامه بر اساس دکترین است که آنها را در آغوش.”

دکتر وودی-کوپر به این نتیجه رسیدند که “یکbolishing پلیس می تواند یک چیز خوب اگر من می توانید جزئیات در مورد آنچه که به نظر می رسد مانند” به دلیل مشکل رفت و خیلی بد است.

تبلیغات:

“شما باید برای شروع از ابتدا به بازسازی چرا که من فکر می کنم وجود دارد آنقدر در فساد و بسیار آموزش و پرورش و رفتار است که اجازه داده شده به ادامه نسل” دکتر وودی-کوپر توضیح داد. “من نمی دانم اگر آن را ممکن است برای تمیز کردن آن است. من نمی دانم اگر آن را ممکن است به این نوع تغییر که لازم است چرا که پلیس واقعا نمی خواهم به نگه دارید دیگر پلیس پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>